PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باتری

mojtabarafei
18-05-2010, 11:26
سلام
من چند روز پیش سوال کرده بودم که لپتابم ( که تازه خریدمش cw26sg) وقتی خاموش باشه شارژ کم میکنه
یکی از دوستان گفت که باید کالیبره بشه
بعد از اینکه کالیبرش کردم دیدم که هیچ فرقی نکرده
حالا لپ تاپم رو یه جور دیگه تست کردم
وقتی که باتری رو ازلپ تاپ در می یارم تقریبا شارژ خالی نمیکنه( بعد از 24 ساعت) ولی وقتی باتری رو لپ تاپ باشه و لپ تاپ هم خاموش باشه باطریش حدود 20 تا 25 درصد کم میشه
حالا نظر من اینه که شاید وقتی که من لپ تاپو خاموش می کنم ، کاملا خاموش نمیشه و داره کار میکنه

از دوستان خواهش می کنم کمک کنن تا مشکلم حل بشه

hamid.7003
18-05-2010, 16:19
سلام
من چند روز پیش سوال کرده بودم که لپتابم ( که تازه خریدمش cw26sg) وقتی خاموش باشه شارژ کم میکنه
یکی از دوستان گفت که باید کالیبره بشه
بعد از اینکه کالیبرش کردم دیدم که هیچ فرقی نکرده
حالا لپ تاپم رو یه جور دیگه تست کردم
وقتی که باتری رو ازلپ تاپ در می یارم تقریبا شارژ خالی نمیکنه( بعد از 24 ساعت) ولی وقتی باتری رو لپ تاپ باشه و لپ تاپ هم خاموش باشه باطریش حدود 20 تا 25 درصد کم میشه
حالا نظر من اینه که شاید وقتی که من لپ تاپو خاموش می کنم ، کاملا خاموش نمیشه و داره کار میکنه

از دوستان خواهش می کنم کمک کنن تا مشکلم حل بشه

تا الان چند تا تاپیک بوده که باز همین مشکل رو داشتن و اونجا جواب به این سوال داده شده
میگن طبیعیه من تا حالا خودم این دستگاه رو باز نکردم ولی یکی گیر میارم یه نگا بش میندازم
ولی تنها چیزی که من خودم فکر میکنم اینه که یا برد خود باطری مشکل داره یا قسمت تغذیه باطری رو مادربرد
--------------------------------------اینو مطمئن نیستم فعلا نظریس---------------------------------------------

mojtabarafei
19-05-2010, 13:23
از دوستان کس دیگه ای نظری نداره