PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب KM Player در ویندوز 7

KING iMAN
18-05-2010, 10:09
سلام.
دیشب ویندوز 7 رو دوباره نصب کردم.KM Player رو هم روش نصب کردم(آخرین ورژنش).موقع اجرا پیغام زیر رو میده(Class not registered).در حالیکه دفعه ی قبل که ویندوز 7 نصب کردم KM Player براحتی و کاملاً بدون اشکال عمل میکرد.البته الانم تو اجرای فایلها مشکلی نداره ولی ابتدای اجرای برنامه و همچنین هنگام تکرار یهو این ارور رو میده و پخش فایل متوقف میشه و باید مجدداً Play رو بزنم.دلیلش چیه؟پیغام آزار دهنده ای هستش.لطفاً برای رهایی از شرش راهنماییم کنین.ممنون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmiladd
18-05-2010, 10:11
اخرین بار که نصب کردین اخرین ورژنش بود...؟

karkan
18-05-2010, 20:16
منم امروز ویندوز سون نصب کردم و دقیقا به همچین مشکلی برخوردم...تو گوگل سرچ کردم رسیدم به اینجا...:31:

KING iMAN
18-05-2010, 20:58
یه بار دیگه ویندوز سون رو رو همون پارتیشن قبلی که KM Player بدون حطا روش کار میکرد نصب کردم و KM Player رو هم نصبیدم ولی در کمال تعجب همین ارور Class not registered رو داد.یکی نبست به داد ما برسه؟

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

اخرین بار که نصب کردین اخرین ورژنش بود...؟

بله.آخرین ورژنش بود.همینی که الانم نصب کردم.

mmiladd
18-05-2010, 21:02
کلا 7 مشکل داره با بعضی از نرم افزارا... تو یه مسیره دیگه تست کردی..؟

اگه باز گیر داد بهتره یه ورژن پایین ترشو گیر بیاری...

join me
18-05-2010, 21:37
دوستان عزیز اول Adobe Flash Player نصب کنید مشکلتون حل میشه /هیچ مشکلی هم با 7 نداره/
:40::40::40:

karkan
18-05-2010, 22:34
تو فروم خودمون بود...

این به خاطر ناسازگاری هست که Album Art این برنامه با ویندوز7 داره. برای غیرفعال کردنش:

برو از start پوشه the km player گزینه km player setup wizard رو اجرا کن و بعد از انتخاب گزینه user define setting همه تنظیمات رو به دلخواه انجام بده و بعد از چند مرحله تیک گزینه Enable Album Art رو بردار و تنظیمات رو تموم کن.
برنامه بدون مشکل و البته بدون Album Art اجرا خواهد شد.

من این کار رو کردم و درست شد...

KING iMAN
19-05-2010, 10:37
یه چیزی الان به ذهنم رسید ولی چون مطمئن نیستم اول تستش میکنم اگه جواب داد میگم.

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

تو فروم خودمون بود...

من این کار رو کردم و درست شد...

خوب پس چرا تو ویندوز 7 قبلیم این ارور رو نمیداد؟یه مقدار عجیبه واسم.

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:31 AM ----------

دوستان عزیز اول Adobe Flash Player نصب کنید مشکلتون حل میشه /هیچ مشکلی هم با 7 نداره/

احتمالاً مشکل همینه.آخه رو ویندوز قبلیم فلش پلیر نصب بود.اینم امتحان میکنم.

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

کلا 7 مشکل داره با بعضی از نرم افزارا... تو یه مسیره دیگه تست کردی..؟

اگه باز گیر داد بهتره یه ورژن پایین ترشو گیر بیاری...

رو ویندوز قبلیم نه ورژن پایینترش خطا داشت و نه ورژن جدیدش.

karkan
19-05-2010, 11:10
بچه ها درست شده ولی وقتی یه فایلی رو پلی میکنم اون پایین تو تسکبار یه نوشته میاد که windows has changed color..... و همچین چیزایی///

این flash player رو چطور باید نصب کرد.از اینجا (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)) .؟؟؟هم از ff رفتم هم از IE ..اصلا راه نمیده..تو ff لینک دانلودش مشکل داره تو IE هم اصلا لینک دانلود نمیاد///نمیشه از یه جای دیگه دانلود کرد؟؟

join me
19-05-2010, 13:21
از اینجا هم میتونی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KING iMAN
19-05-2010, 20:44
بچه ها درست شده ولی وقتی یه فایلی رو پلی میکنم اون پایین تو تسکبار یه نوشته میاد که windows has changed color..... و همچین چیزایی///

این flash player رو چطور باید نصب کرد.از اینجا (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)) .؟؟؟هم از ff رفتم هم از IE ..اصلا راه نمیده..تو ff لینک دانلودش مشکل داره تو IE هم اصلا لینک دانلود نمیاد///نمیشه از یه جای دیگه دانلود کرد؟؟

دوست عزیز تاپیک زیر رو ببین.منم دقیقاً همین مشکل رو داشتم:

یه نکته رو فهمیدم امروز..بعضی از حالتهای Video Render با حالت Aero ویندوز 7 سازگاری ندارن و اگه اون حالتها رو انتخاب کنین با اجرای KM Player ویندوز پیغام زیر رو نمایش میده و خود بخود به حالت Basic میره و بعد از بستن KM Player مجددا به حالت Aero بر میگرده.اگه این حالت واستون پیش اومد Video Render رو تغییر بدین تا بحالت مطلوب و بدون اشکالش برسین.

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

راستی مشکل اون پیغام Class not registered با نصب فلش پلیر حل شد.

rayangig
02-02-2012, 01:11
جدیدا در ویندوز سون “۷″ نرم افزار Km palyer موقع اجرا پیغامی با عنوان Class not registered می دهد که باعث دیر اجرا شدن این نرم افزار محبوب می گردد

اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])