PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HD2 or Desire or NEXUS one or X10?اونایی که با این گوشی ها کار کردن بیان نظر بدن.

godaze
17-05-2010, 22:52
با سلام
داداشم می خواد یه گوشی حدود 700 تومنی بخره.خودش HD2 مدنظرشه ولی بهش گفتم این مدل ها هم با مشخصات سخت افزاری نزدیک به HD2 هم هست با این تفاوت که همگی اندروید دار هستن.حالا به نظر شما کدوم مناسبتره؟
صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت زیر نور خورشید،جی پی اس،دوربین و باطری هم براش مهمه.ماتی مدیای قوی هم داشته باشه.
یه مرور روی این گوشی ها:
HD2 غول پاکت پی سی و اولین ویندوز موبایل با قابلیت مالتی تاچ و صفحه نمایش بزرگ 4.3 اینچی.بزرگترین مشکلش کیفیت 65هزار رنگ و تی اف تی بودن صفحه نمایش به علاوه دوربین متوسط(اینو شنیدم شاید خوب باشه!)
NEXUS one , Desire فکر نکنم فرق چندانی داشته باشن.به قول بعضی ها دوقلوهای ناتنی هستن!البته کیفیت فیلمبرداری دیزایر یه کم بهتر از نکسوس هست.در کل من دیزایر رو ترجیح می دم.البته رمشم کمی بیشتر از نکسوسه.
X10:اگه مالتی تاچ رو ساپورت می کرد بی گمان انتخاب اول خیلی ها میشد.دوربین 8مگا پیکسلی و ضبط 720p (با آپدیت شدنش) صفحه نمایش 4 اینچی خازنی تی اف تی پردازنده یک گیگا هرتزی و ...تنها مشکلش به نظر من همون قابلیت مالتی تاچش هست.البته رمشم نسبت به بقیه کمتره به علاوه زمان اپدیت شدنش هم یه کمی طولانی شده.
البته آیفون هم هستش ولی دردسرهای آیفون و مشخصات سخت افزاری پایینش از لیست انتخاب بیرونش کرد!البته منکر سیستم عامل و برنامه های فراوانش نیستم.
مایلستونم می تونه در لیست قرار بگیره ولی به نظر داداشم اهل کیبورد نیست.پردازندشم 600مگا هست که نسبت به بقیه ضعیفه.
حالا با این تفاسیر خوشحال میشم نظر شما را هم بدونم.با دلیل و منطق بدون تعصب!اونایی که هر یک از این گوشی ها رو دارن بهتر می تونن نظر بدن.پس بیاین نظر بدید.

merikh_merikh
18-05-2010, 13:37
به نظره من اچ دی2 گزینه ی خوبیه.
هم سخت افزار خوبی داره هم برای ویندوز موبایل برنامه و بازی خیلی زیاده و اندرویید فعلن در حال پیشرفته و 100 البته اندرویید اینده ی خوبی داره.
ولی در حال حاظر به نظره من اچ دی2 بهترین گزینه میباشد.
اگرم طرفا 800 یا 850 هزار تومان بتونید هزینه کنید ایفن 3 جی اس هم میتونه گزینه ی خوبی باشه.
در مورد سی پیو پایین ایفن که اشاره کردین باید بگم با توجه به سیستم عامل سبکی که داره با این سی پیو سرعت بسیار خوبی داره و هنگ نمیکنه و بسیار روون میباشد

godaze
18-05-2010, 19:42
به نظره من اچ دی2 گزینه ی خوبیه.
هم سخت افزار خوبی داره هم برای ویندوز موبایل برنامه و بازی خیلی زیاده و اندرویید فعلن در حال پیشرفته و 100 البته اندرویید اینده ی خوبی داره.
ولی در حال حاظر به نظره من اچ دی2 بهترین گزینه میباشد.
اگرم طرفا 800 یا 850 هزار تومان بتونید هزینه کنید ایفن 3 جی اس هم میتونه گزینه ی خوبی باشه.
در مورد سی پیو پایین ایفن که اشاره کردین باید بگم با توجه به سیستم عامل سبکی که داره با این سی پیو سرعت بسیار خوبی داره و هنگ نمیکنه و بسیار روون میباشد

با تشکر از راهنماییت.در مورد آیفون فقط سی پی یو نیست دوربین ضعیف،مشکل بلوتوث،مشکلات آنلاک و جیلبریگ و کلی دنگ و فنگ دیگه هم مزید علت شده تا از انتخاب ها بره بیرون.ولی قبول دارم سیستم عامل خوب و برنامه های زیادی داره.در مورد HD2 می خواستم بدونم ویندوز موبایل 6.5 که قابلیت ساپورت مالتی تاچ را نداره خود اچ تی سی این قابلی رو اضافه کرده؟پینچ زومش فقط در گالری و بروزرش کار می کنه؟

merikh_merikh
18-05-2010, 21:15
در مورد سوالاتون جواب دقیق ندارم ولی میتونید در تاپیک اچ دی2 بپرسید تا به بهترین جواب ها برسین