PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسانی که asus سری N دارند سریعا کمک کنند

behnammazi
17-05-2010, 17:39
سلام.
من لپ تاپ x64jv خریدم و سوالی که دارم اینه که آیا چراغی که سمت چپ بالا هست و مربوط به GPU میشه برای شما هم دایما آبی و سفید میشه؟ یعنی گرافیک geforce و intel به صورت مداوم عوض میشند؟ اگر این جوری باشه که خراب میشه. آِیا راهی هست که بشه دستی تنظیم کرد که وقتی کار گرافیکی سنگینی نداریم از گرافیک اینتل استفاده کنه و هر وقت که احتیاج به کار گرافیکی سنگینتری داریم از جیفرس استفاده کنیم.

Immanent
20-05-2010, 19:24
سلام.
من لپ تاپ x64jv خریدم و سوالی که دارم اینه که آیا چراغی که سمت چپ بالا هست و مربوط به GPU میشه برای شما هم دایما آبی و سفید میشه؟ یعنی گرافیک geforce و intel به صورت مداوم عوض میشند؟ اگر این جوری باشه که خراب میشه. آِیا راهی هست که بشه دستی تنظیم کرد که وقتی کار گرافیکی سنگینی نداریم از گرافیک اینتل استفاده کنه و هر وقت که احتیاج به کار گرافیکی سنگینتری داریم از جیفرس استفاده کنیم.

من هم همین مشکلو دارم.:13:
یه کم تحقیق کردم فهمیدم که اگه درایور گرافیگ . هیبرید )Hybrid Optimus Driver) اپدیت بشه شاید درست بشه .
حالا من این کار رو میخوام انجام بدم .:8:
نتیجه اش رو اعلام میکنم.:5:

behnammazi
20-05-2010, 23:46
من هم همین مشکلو دارم.:13:
یه کم تحقیق کردم فهمیدم که اگه درایور گرافیگ . هیبرید )Hybrid Optimus Driver) اپدیت بشه شاید درست بشه .
حالا من این کار رو میخوام انجام بدم .:8:
نتیجه اش رو اعلام میکنم.:5:

مال من درست شد . اشکال از یک برنامه بود که برای نشان دادن درجه حرارت گرافیک نصب کرده بودم با پاک کردن اون برنامه درست شد و الان دیگه فقط از گرافیک اینتل استفاده میکنه. شما هم یه نگاهی به برنامه هایی که نصب کردی بنداز شاید با یه برنامه مشکل داره.

swastika
28-05-2010, 20:09
اون لپتاپايي كه از تكنولوژي optimusاستفاده مي كنن موقع پخش فيلم يا اجراي بازي به كارت گرافيك nvidia سوويچ ميكنن. بعضي وقتا هم كه يه برنامه خاصي اجرا مي كني ممكنه اينجوري بشه ولي نه در حالت عادي مثلا موقع وب گردي يا wordprocessing.

majid67110
19-06-2010, 15:25
دوستان من یک لپ تاپ ایسوز می خوهم بخرم بیشتر برای کا برنامه نویسی می خواهم
یه سیستمی می خواهم که زیاد داغ نکنه و سیستم خنک کننده داشته باشه
در حدود قیمت 800000 الی 1000000
cpu بالایی داشته باشه و گرافیک هم متوسط سطح خوب ( ضعیف نباشد )
ram هم حداقل 4
مانیتور هم 15 یا 14 اینچ LCD یا LED
باتری هم قوی باشه
با تشکر
دوستان یک سوال دیگه بهتر است لپ تاپ را از خود نمایندگی ایسوز خرید یا مغازه
اگه کسی ادرس یا تلفن نمایندگی ایسوز را داره لطف کنند تو فروم بگزارند

eramajid
21-06-2010, 14:59
K52 begir
i5-4gb-500gb-vga 1gb HD Ati