PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره IDM

silver2000
17-05-2010, 17:31
با سلام.من از کافی نت با IDM دانلود میکنم.یعنی خودم روی سیستم نصب و کار میکنم.
سوال اینجاست که وقتی فایلی را دانلود میکنم.و در وسط های دانلودم هستم که بنا به دلایلی مانند برق رفتن و ...کامپیوتر خاموش و یا ریست میشود. وبا وجود اینکه روی درایو c سیستم نرم افزار دیفرز نصب شده است.(البته درایوهای دیگر دیفرز ندارند)دانلود نیمه تمام من با وجود رسیوم دار بودن نیز از بین میرود.(بخاطر دیفرزی که روی درایو c فعال است).حال از شما یک خواهش دارم که راهنمایی کنید که چگونه کاری کنم که فایل های موقت یا همان temp دانلودها حفظ شود (چگونه آنها را در درایو دیگری از C بخواهم که نرم افزار کپی کند)
و چگونه بعد از حفظ آنها بتوانم از دانلودم را ازجایی که باقی مانده است ادامه بدم نه از اول.
از شما خواهشمندم روشهای این کار را برای این کاربر مبتدی بفرمایید.

جاسم کدخدایی بنت
17-05-2010, 23:18
اگرچه مقصد دانلودت روی درایو دیگری منظورم فایلای دانلودت روی دی ذخیره میشن و دی دیففرز نیست خوب مشکل اینکه شما فایل نیمه دانلود شدتون باید اطلاعاتی در مرود سرور چه میدونم میزان دانلود باید ذخیره کنه تاشما دفه بعد که روشن کنی ادامه بده متاسفانه این اطلاعات توی سی ذخیره میشن وچون سی دیففرز مشکل پیدا میکنه

یا اینکه منظورت میخوای مقصد دانلود تغییر بدی جایی که فایلا ذخیره میشن

برنامه رو باز کن بعد option بعد هم در تب save to میتونی در بخش browseمقصد ذخیره رو از سی مثلا به دی تغییر بدی

موفق باشی

gonbad city
17-05-2010, 23:45
آی دی ام رو از توی سی پاک کن و توی درایوی غیر از سی نصب کن و مقصد دانلودش رو هم به گفته دوست بالایی عمل کن