PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند برنامه مورد نیاز در کافی نت ها

h1and1saman
16-05-2010, 18:54
دوستان من یه برنامه می خوام که بشه باهاش کاربران رو محدود کرد (قسمت های مختلف رو بست از جمله usb) و مهمتر از اون بشه کاری کرد که دیگه برنامه روی سیستم نصب نشه
اگه برنامه ای رو معرفی کنید ممنون میشم
تگه روشی هست که بدون برنامه هم بشه کاری کرد که برنامه نصب نشه راهنمایی کنید ممنون میشم
منتظر جواب دوستان هستم-جای دیگه مطرح کردم جواب نگرفتم امیدوارم اینجا جواب بگیرم آخه هرچی باشه اینجا p30world

Masоud
16-05-2010, 19:51
سلام

تمام نرم افزارهای مورد نیاز در کافی نت و گیم نت ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

mortezaon
16-05-2010, 20:37
يكي از معروفترين برنامه ها cafe station هست

h1and1saman
17-05-2010, 17:32
دوستان مرسی که جواب دادید من اونجا رو که گفتید قبلا خوندم اما مثل اینکه شما سوال منو نخوندید-من برنامه مدیریت کافی نت رو دارم یعنی خریدم و استفاده میکنم فقط یه برنامه می خوام که جلوی نصب برنامه روی سیستم ها رو بگیره که برای اطلاع دوستان باید بگم برنامه Install-Block -Stop Software Installation این کارو میکنند خواستم بپرسم شاید چیزه بهتری که کارایش بیشتر باشه گیر بیارم که نه فایده نداشت
بی خیال تا همینجاشم دمتون گرم
در ضمن برای ایجاد محدودیت هم می تونید از برنامه های زیادی که موجوده استفاده کنید مثل winlock و... اما اگه برنامه کاملتر و جامع تر بخواید WinXP Manager رو معرفی میکنم
موفق باشید

Amin.P30
17-05-2010, 17:37
اخر چیزی پیدا کردی ..؟
خودت استفاده کردی و جواب گرفتی ؟؟؟
من هم یه برنامه میخام که usb را قفل کنه و مجدودیت بزاره...

Behroooz
17-05-2010, 17:43
شما بهتره از برنامه هایی استفاده کنی که به بعضی کلمه ها حساسه مثلا اگه در قسمت title bar عبارتی مثل install
ظاهر بشه پنجره رو ببنده
با برنامه user control میشه این کار رو کرد .
بقیش به عهده خودت

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

راستی شما در کافی نت از برنامه deep freeze استفاده نمی کنی؟

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kourosh_sos
17-05-2010, 18:08
دوست عزيز شما براي محدود كردن كاربر جهت نصب نرم افزار به برنامه جانبي نياز نداريد كافيه يك User Limited درست كنيد ديگه امكان نصب برنامه از كاربر گرفته ميشه جهت بستن پورت هاي USB بهتره به SETUP يا همون CMOS مراجعه كنيد و پورت هاي مربوط به USB رو Disable كنيد يا از طريق رجيستري ويندوز عمل كنيد
مراحل کار بدين صورت است: ۱-برای اينکار وارد ريجستری شويد: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contor l\StorageDevicePolicies
۱-(در صورتيکه کليد StorageDevicePolicies را در مسير بالا نمی بينيد بايد آن را بسازيد)
۲- متغير WriteProtect از نوع متغير Dword بسازيد
۳-مقدار اين کليد را ۱ قرار دهيد.
۴- کامپيوتر را reset نماييد. حالا اگر کسی بخواهد روی Cool Disk چيزی بنويسد با پيغام خطاروبرو می شود. نکته: اگر بخواهيد به حالت اول برگردانيد و بتوانيد روی Coo Disk بنويسيد مقدار اين متغير را صفر قرار دهيد يا متغير WriteProtect را حذف نماييد.

babak_gww
18-05-2010, 13:02
دوست عزیز برای پیدا کردن نرم افزارهای مورد نظر در این رابطه
برو به این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h1and1saman
18-05-2010, 17:21
دوست عزیز amingh016 راه بستن usb رو دوست خوبمون kourosh_sosگفتن اما برای لیمیت کردن کاربران که برنامه نصب نشه راه حل خوبی رو نگفتن چون برنامه های پورتابل که امروز فراگیر شدن خیلی راحت می تونند اجرا بشن پس من نوعی که می خوام دانلود منیجر نصب نشه این راه حل زیاد کار شاز نیست در ضمن به برنامه های غیر پورتابل هم کامل گیر نمیده(امتحان کردم)
به نظر من اگه از برنامه های معرفی شده در بالا استفاده کنی بهتره-مخصوصا Stop Software Installation که با تعریف پسوندهای کلی به راحتی میتونی از نصب شدن جلوگیری کنی

kourosh_sos
18-05-2010, 21:40
دوست عزيز شما در پست اول گفتي كه برنامه يا روشي رو ميخوايد كه برنامه نصب نشه حرفي از پرتابل نزنيد !