PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو خدا کمک.من ویندوز سون رو نصب کردم ولی تو استارت که میرم خبری از گزینه ی standby نیست ولی بقیه مثل shutdown و... هستن

sinasarfaraz
16-05-2010, 18:35
هرکس میدونه من چیکار کنم گزینه ی standby برگرده لطفا بهم بگه
ویندوز هم دوباره نصب کردم ولی باز همین مشکل بود
بقیه گزینه ها هستن از جمله :shut down-sleel-look ولی standby که از همه واسم مهمتره نیست
تو رو خدا کمکم کنید....

h_rashno67
16-05-2010, 18:51
:8::8::8::8:دوست عزيز مشكل شما بايد درايور هاي كارت گرافيك سيستمت رو (آپديت شده) گير بياري ... چون ويندوزت احتمالا گرافت رو نميشناسه...

alireza_farshid
16-05-2010, 19:14
هرکس میدونه من چیکار کنم گزینه ی standby برگرده لطفا بهم بگه
ویندوز هم دوباره نصب کردم ولی باز همین مشکل بود
بقیه گزینه ها هستن از جمله :shut down-sleel-look ولی standby که از همه واسم مهمتره نیست
تو رو خدا کمکم کنید....

دوست عزیز Sleep همون Standby هستش. جوش نزن همونه

esi222
17-05-2010, 09:55
عزیز sleel نه sleep که همون standby تو XP هستش
شاد باشید.

---------- Post added at 10:55 AM ---------- Previous post was at 10:55 AM ----------

عزیز sleel نه sleep که همون standby تو XP هستش
شاد باشید.

join me
17-05-2010, 11:57
درایور های مادربورد و گرافیک رو نصب کردی یا نه؟؟؟

sinasarfaraz
17-05-2010, 12:02
نه sleep همون standby نیست چون وقتی میزنمش دستگاه خاموش میشه
تازه روی سیستم رفیقم هم ویندوز سون نصبه و standby هست
یکی دوبار سی دی های درایور رو که نصب کردم ویندوز 7 پرید
لطفا کــــــــــــــــــــمـــ ـــــــــــــــــــــکـــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

ebicross
17-05-2010, 15:17
دوست عزیز این قابلیت Hybrid Sleep هستش که سیستم خاموش میشه ولی واقعا سیستم Sleep شده و خاموش نیست.

ویندوز سون نیازی به Standby نداره.
شما میتونید قسمتهای مختلف سیستم رو مشخص کنید تا در زمان معینی بعد از استفاده نکردن از سیستم خاموش بشن.

و اگر طولانی مدت میخواین سیستم رو ترک کنید و نمیخواین Hybrid Sleep استفاده کنید از Logoff استفاده کنید.

همچنین برای غیرفعال کردن Hybrid Sleep فکر میکنم از تنظیمات Setup میشه این کار رو کرد.
حالا تست میکنم بهتون میگم.

sinasarfaraz
18-05-2010, 18:07
عزیزان من گزینه ی sleep رو که میزنم سیستم خاموش میشه و وقتی کلید پاور را میزنم سیستم روشن میشه و یه راست مثل Standby میاد بالا ولی سره صفحه ی wlcome هنگ میکنه و باید سیستمو ریست کنم
کارت درایورام هم کامل نصبن
لطفا بگین چجور گزینه ی standby رو برگردونم

ebicross
18-05-2010, 20:27
خب دوست عزیز انقدر غصه نخور.
شما وارد تنظیمات BIOS شو.
به این صورت که موقع روشن کردن سیستم کلید DEL یا F2 رو بزن.
حالا داخل یکی از سربرگها دنبال ACPI Suspend Typeبگرد و بزارش روی حالت S1 و مشکل حل میشه.
در این حالت سیستم به حالت S3 یا خاموشی بدون تخلیه ی RAM نمیره و مجددا با تکون دادن ماوس یا زدن کلید Power روشن میشه و براحتی ادامه میده. دقیقا مثل همون Stand By.
اینم یه عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]