PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه ی سه بعدی سازی(محیط سازی) از شرکت فن افزار شریف

AMIR REZAs
16-05-2010, 16:45
سلام:10:
متن اصلی خبر به شرح زیر است:
شرکت فن ‏افزار شریف برای شروع پروژه بعدی خود درنظر دارد تا تیم تخصصی مدلسازی سه بعدی خود را افزایش دهد، و از این رو این امر را در قالب یک مسابقه آموزشی از طریق این وبسایت برگزار می کند. به این ترتیب که برندگان این مسابقه جدا از جوایز این مسابقه بطور خاص، شانس همکاری با این شرکت را در پروژه بعدی آن خواهند داشت.
هدف اصلی در این مسابقه فراهم آوردن بستری است تا هنرمندان این عرصه به تبادل دانش و هنر خود در این زمینه بپردازند. شکل برگزاری این مسابقه بصورت اینترنتی (online) است، به این ترتیب که هر هنرمند با داشتن یک پروفایل اختصاصی در طول مسابقه به ارائه روند کار خود پرداخته و در نتیجه شرکت کنندگان دیگر با مرور و بحث پیرامون کار یکدیگر دانش و توانایی هنری و تکنیکی خود را در قالب یک پیشرفت جمعی، ارتقا می‏بخشند. یادآور می‏ شویم که در مسابقاتی از این دست هدف به هیچ وجه رقابت نیست بلکه سعی می‏شود تا با کمک به یکدیگر و انجام هرچه بهتر کار، تمامی شرکت کنندگان از ادامه مسابقه لذت ببرند.

ادامه در سایت....

دوستان برای شرکت در این مسابقه به سایت زیر مراجعه کنند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امیدوارم هر کی شرکت میکنه موفق باشه:10:

keb
16-05-2010, 18:24
اون قدر آدم کله گنده میاد اگه من بخوام شرکت کنم اون جا رو می بندن.

NINJA0098
17-05-2010, 09:52
اون قدر آدم کله گنده میاد اگه من بخوام شرکت کنم اون جا رو می بندن.
نه بابا منم توش عضوم اونجا بهت کمک میکنن بهتر خیلی از مباحثو یاد بگیری خیلی آموزشیه.
میتونی اینجوری تو مسابقشم شرکت کنی شاید یه pse3 رو بردی.

keb
17-05-2010, 12:18
چقدر شرط و مرط گذاشتن. منم سر در نیوردم شارپ و HD... و این کوفتا چیه؟
اگه کسی برنده شد جایزه اش رو بده به ما.:31:

حالا باید با چی این محیط ها رو ساخت؟

Borhan72
17-05-2010, 12:56
من كه شركت كردم...
شما هم بياين...
اگر هم برنده نشيد خيلی چيزا ياد ميگيريد....

:10:

AMIR REZAs
17-05-2010, 13:02
با موتورهای بازی سازی هم میشه برای مسابقه کار کرد؟

Prince_ of _Persia
17-05-2010, 16:51
من كه شركت كردم...
شما هم بياين...
اگر هم برنده نشيد خيلی چيزا ياد ميگيريد....

منم شرکت کردم. اونجا با یک آیدی شرکت کنید که اقلا آدم بتونه پیداتون کنه.

با موتورهای بازی سازی هم میشه برای مسابقه کار کرد؟
اصلا باید محیط رو تو انجین رندر کنی .

keb
18-05-2010, 05:49
با گیم میکر هم میشه؟

AMIR REZAs
18-05-2010, 08:18
با گیم میکر هم میشه؟
:18:
با تری دی گیم نمیشه بعد میخوای با گیم میکر درست کنی؟؟!:18:

keb
18-05-2010, 13:58
با چی میشه؟ UDK قبوله؟

tovamohammad
18-05-2010, 14:16
با چی میشه؟ UDK قبوله؟

سلام

کلا باید نتیجه ی نهایی توی یه موتور سه بعدی رندر باشه، چیزی که نتیجه ی کارتو خراب نکنه. خودش به عنوان موتور UDK، Quest و Torque رو مثال زده ولی فکر نمی کنم محدودیتی باشه. با این همه اگه فکر می کنی که یه وقت نتونی مدل Low Poly کیفیت خوب در بیاری و می خوای یه مقدار ورتکس ها رو بالاتر ببری، یا محیطی که می سازی شلوغ می شه، یه چیزی بردار که تو رندر فریمتو خراب نکنه، که خب تو این سه تا نیاز نیس بگم کدوم بهتره.:27:

فعلا بای.:8:

NINJA0098
19-05-2010, 09:17
كلا بايد محيط رو تو يه انجين رندر كرد و خروجيشو به صورت شات بهشون نشون داد.اونجا بچه هاي 3d حرفه اي زيادن ولي اكثرشون با انجيناي بازي سازي كار نكردن . پس شانس برنده شدنمون زياده چرا؟چون ما قلق كار با نور(كه مهمترين بخشه) دستمونه:21:.ميتوني اگه تو مدل سازي مشكل دارين همونجا ازشون كمك بگيري بهتون كمك ميكنن خيلي خوبه.نه؟

AMIR REZAs
19-05-2010, 09:35
ميتوني اگه تو مدل سازي مشكل دارين همونجا ازشون كمك بگيري بهتون كمك ميكنن
یعنی برامون مدل میسازن؟؟
شاید من با تری دی گیم شرکت کردم چون من طراحی محیط رو با تری دی گیم خیلی خوب بلدم:20:

keb
20-05-2010, 18:42
میگم اگه مپای آنریل رو کپی کنیم بعد بگیم ما ساختیم کی می فهمه؟:21::31::5::20::27:

keb
20-05-2010, 20:20
اصلا من نتوستم ثبت نام کنم:13: چه چیز مضخرفی. معلوم نیست چه مرگشه. راستی جناب نینجا تری دی مکس و مایا هم نورپردازی دارن.

tovamohammad
20-05-2010, 20:34
اصلا من نتوستم ثبت نام کنم:13: چه چیز مضخرفی. معلوم نیست چه مرگشه. راستی جناب نینجا تری دی مکس و مایا هم نورپردازی دارن.

منظور نینجا جان اینه که اون مکس کارها و مایا کارها که تا حالا با UDK و Quest کار نکردن. درسته نور مدلینگ بلدن ولی نمی تونن از اون استفاده کنن. ناچارن با Engine کار کنن.:8: فعلا.

NINJA0098
21-05-2010, 13:54
یعنی برامون مدل میسازن؟؟
شاید من با تری دی گیم شرکت کردم چون من طراحی محیط رو با تری دی گیم خیلی خوب بلدم:20:

مدل نمیسازن .خودتون باید مدل بسازین.
قرار نیست محیط رو اونطوری که خودتون میخواین طراحی کنین باید یکی از ستا رو انتخاب کنی بعد از روی اون مدلا رو طراحی کنی و تو یه انجین بزاری وچند تا شات بزاری بعد داورا بهترینا رو انتخاب میکنن و به نفر اول جایزه میدنو طرف به استخدام شرکت فن افزار شریف در میاد(احتمالا) و زندگی به خوبی و خوشی میگذره.:31:
منظورم از کمک این بود که اگه مدلت مشکلی داشت راهنماییت میکنن تا از یه راه خوب بهتر بسازیش یا در مورد نور پردازی و ... بهت نظر میدن.

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

برای ثبت نام اول باید عضو بشی . یادت باشه که حتما تیک شرکت در مسابقه رو بزنی بعد ادمین برات یه پست میزنه به نام کاربریت بعد توی اون ستی رو که انتخاب کردی میگی . و کارتو شروع میکنی.
منم میدونم 3dsmax و maya نور پردازی دارن ولی اگه با اینا کار کردی و با انجینا هم کار کردی حتما متوجه شدی که یه سری فرقایی بین اینا هست و یه جور قلق گیری باید بشه.(امیدوارم منظورمو فهمیده باشی)

NINJA0098
21-05-2010, 15:15
بچه هایی که شرکت کردین تو اونجا طرح رفاقت بریزین منظورم اینه که پیام دوستی بدین همدیگه رو گم نکنیم .
هرکی عضو شد نام کاربریشو همینجا بگه.