PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن لپتاب hp

hamidcrazy2
15-05-2010, 19:23
سلام.
:9:
بچه ها من گند زدم به لپتابم. حالا چیکار کنم؟
من ویندوز سون 64 بیتی داشتم و ویروس گرفت و کلا سیستم مختل شد. اومدم با سی دی های بک آپش دوباره ویندوزش رو برگردوندم. ولی سرعت خیلی افت کرد. امروز اومدم با نرم افزار Acronis پارتیشن هاشو پاک کنم و دوباره سیستم رو با سی دی هاش ریکاوری کنم . هنگام بوت با acronis اومدم پارتیشن ها رو پاک کنم . زمان داده بود حدود 4 ساعت من تا 3 ساعت صبر کردم ولی باید میرفتم (تو شرکت بودم) خلاصه زدم کنسلش کردم. حالا وقتی کامپیوترو روشن می کنم آرم hp میآد و پایین سمت چپ صفحه نوشته ESC رو بزن تا بره تو بایاس . ولی میزنم نمیره. سیستم هم رو بوت از سی دی رام تنظیم هستش. خلاصه از این مرحله جلوتر نمیره و سی دی تو درایو رو هم نمیزاره لود بشه.
حالا چه خاکی به سرم بریزم؟
:sad:
کمک کنید لطفا ثواب داره .
مدل: hp 2300

hamid.7003
16-05-2010, 01:17
سلام.
:9:
بچه ها من گند زدم به لپتابم. حالا چیکار کنم؟
من ویندوز سون 64 بیتی داشتم و ویروس گرفت و کلا سیستم مختل شد. اومدم با سی دی های بک آپش دوباره ویندوزش رو برگردوندم. ولی سرعت خیلی افت کرد. امروز اومدم با نرم افزار Acronis پارتیشن هاشو پاک کنم و دوباره سیستم رو با سی دی هاش ریکاوری کنم . هنگام بوت با acronis اومدم پارتیشن ها رو پاک کنم . زمان داده بود حدود 4 ساعت من تا 3 ساعت صبر کردم ولی باید میرفتم (تو شرکت بودم) خلاصه زدم کنسلش کردم. حالا وقتی کامپیوترو روشن می کنم آرم hp میآد و پایین سمت چپ صفحه نوشته ESC رو بزن تا بره تو بایاس . ولی میزنم نمیره. سیستم هم رو بوت از سی دی رام تنظیم هستش. خلاصه از این مرحله جلوتر نمیره و سی دی تو درایو رو هم نمیزاره لود بشه.
حالا چه خاکی به سرم بریزم؟
:sad:
کمک کنید لطفا ثواب داره .
مدل: hp 2300

سلام دوست عزیز
اگه که میتونی هارد دستگاه رو در بیار ببین از اون مرحله رد میشه یا نه
اگه باز همون مشکل رو داشت باید بایوس آپدیت بشه که بعید میدونم و به احتمال زیاد همون هاردت باشه و باید بزنی به pc و با اون پارتیشن بندی کنی
بازم تکرار میکنم اگه که وارد هستی این کار رو انجام بده

hamidcrazy2
16-05-2010, 07:31
هیچکی چیزی نمی دونه؟
حیونی لپتابم افتاده گوشه خونه داره غصه می خوره :27:

arash2002
16-05-2010, 09:45
حمید خب یک آنتی ویروس رو این لپ تابت می ریختی:10:

hamidcrazy2
16-05-2010, 11:24
:19: ریختم ولی...

nitro
16-05-2010, 11:30
پارتیشن backup رو هم خراب کردی؟ :13:

hamidcrazy2
16-05-2010, 12:07
خراب باشه یا نباشه اصلا نمیشه بهش دست رسی داشت. چون اصلا نمیره تو بیاس یا اینکه بخواد cd رو بخونه. به اون مراحل نمیرسیه.

hamidcrazy2
18-05-2010, 09:48
آقا هاردو در اوردم و به صورت اکسترنال partition بندی کردم .درست شد.

hamid.7003
18-05-2010, 16:23
آقا هاردو در اوردم و به صورت اکسترنال partition بندی کردم .درست شد.

وقتی میبینی داری رو هاردت کار میکنی و همچین مشکلی پیش میاد اولین کار که باید انجام بدی اینه که هاردو در بیاری ببینی مشکل حل میشه یا نه که مطمئن بشی مشکل از هارده یا نه