PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی n79

MRW.REZAI
15-05-2010, 16:39
من میخوام یه n79 بخرم آیا صفحه نمایش و ابعاد گوشی از گوشی مثل n70 بزرگتره ؟ بعد از کجا بدونیم که اصلیه چون قیمت که من پرسیدم گفتند اصلی مجار (290 هزار تومان) و نوع چینیش (280 هزارتومان) مگه اینها همه چینی نیستن ؟

total_overdose
15-05-2010, 16:53
من میخوام یه n79 بخرم آیا صفحه نمایش و ابعاد گوشی از گوشی مثل n70 بزرگتره ؟ بعد از کجا بدونیم که اصلیه چون قیمت که من پرسیدم گفتند اصلی مجار (290 هزار تومان) و نوع چینیش (280 هزارتومان) مگه اینها همه چینی نیستن ؟

سلام دوست عزیز
بله از ان70 بزرگتره و 2.4 اینچه.
همشون چینیه گوله فنلاند و یا مجا و یا کره رو نخور.همشون یه لیبل میچسبونن روش به اسمه فنلاند میفروشن همون چینی رو.
شما برو یه اصل چین بخر.
ببین اصلی و فرعی نداره.
2نمونه هست یا اصله نوکیاست و یا چینی که معلومه و فرق زیادی بین کیفیت هاشون هست.

sasan816
15-05-2010, 17:13
اصلیه چون قیمت که من پرسیدم گفتند اصلی مجار (290 هزار تومان) و نوع چینیش (280 هزارتومان) مگه اینها همه چینی نیستن ؟
اصل مجار ساخت مجارستان هست که اگر بتونی اصل مجارستان (نه برچسب) رو پیدا کنی کیفیتش از ساخت چین بهتره

MRW.REZAI
15-05-2010, 19:08
اصل مجار ساخت مجارستان هست که اگر بتونی اصل مجارستان (نه برچسب) رو پیدا کنی کیفیتش از ساخت چین بهتره

مشکل همه اینجاست که چه جوری اصل مجار را از نوع چینیش بشناسم راستی آیا وارد کردن کد #06 #* و شماره 7 و8 میشه بشناسی ؟

H.Operator
15-05-2010, 21:12
مشکل همه اینجاست که چه جوری اصل مجار را از نوع چینیش بشناسم راستی آیا وارد کردن کد #06 #* و شماره 7 و8 میشه بشناسی ؟
اصل مجارستان برچسبش با کیفیت و خیلی صاف و دقیق چسبیده شده و حالت روغنی داره تا جایی که میدونم.
چون معمولا چینیاش کج چسبیده شدن و رنگ برچسبه هم کمرنگه.البته تا جایی که من دیدم.!!!!!!!!!!!!
ولی فکر نکنم فرقی داشته باشن.اگه مجار اصل گیرت بیا بخر.

merikh_merikh
15-05-2010, 21:15
دوست عزیز الان اکثر گوشی ها چینی هستن و تحت لیسانس.
من نظرم اینه که شما از یه جای مطمعن بخر اگه چینی هم بود اشکال نداره چون تحت لیسانس هستن.
الان من ایکس2 داشتم که چینی بود ولی ازش راضی بودم همچنین پی1 هم داشتم که باز چینی بود ولی ازش راضی بودم.
ان79 هم گوشیه بسیار خوبیه

MRW.REZAI
16-05-2010, 18:51
سلام دوستان

من دیگه امروز و فرداست یه گوشی n79 بخرم فقط یه موضوعی که یادم رفت بپرسم اینکه در چه رنگهای هستش و به نظر شما چه رنگی بخرم

و دوم آیا هندزفری n79 مثل n73 هستش که دکمه های عقب و جلو آهنگ داشته باشه ?

MRW.REZAI
16-05-2010, 21:45
سلام دوستان

من دیگه امروز و فرداست یه گوشی n79 بخرم فقط یه موضوعی که یادم رفت بپرسم اینکه در چه رنگهای هستش و به نظر شما چه رنگی بخرم

و دوم آیا هندزفری n79 مثل n73 هستش که دکمه های عقب و جلو آهنگ داشته باشه ?

هیچ کس نیست جواب ما را بده

merikh_merikh
17-05-2010, 07:54
انتخاب رنگ سلیقه ای هست و هر کسی یه سلیقه ای داره.
من مشکی را میپسندم.
در مورد هندسفری هم دکمه های عقب و جلو اهنگ را داره

t2download
21-05-2010, 13:08
بررسی نوکیا N79 :

گوشی های سری N نوکیا دارای ویژگی های پیشرفته ای می باشند که نوکیا N79 نیز از این قاعده مستثنی نیست و سبک جدیدی را به گوشی های سری N می افزاید . نوکیا N79 یکی از پیشرفته ترین گوشی های موجود در بازار است که دارای طراحی ساده می باشد . این گوشی را می توان جایگزین مدل N78 در نظر گرفت .
مزایا :

• صفحه نمایش 2.4 اینچ TFT با وضوح QVGA و 16 میلیون رنگ
• دوربین 5 مگاپیکسل با کانون اتوماتیک ، دو فلش LED و نور کمکی AF ، فیلمبرداری در وضوح VGA در 30fps
• سیستم عامل سیمبین 9.3 با منوی 3.2 سری 60
• پردازشگر ARM 11 369 MHZ
• پشتیبانی نسل سوم با HSDPA
• پشتیبانی از چهار باند GSM
• Wi-Fi با تکنولوژی Upnp
• GPS داخلی با قابلیت A-GPS و سه ماه راهنمای صوتی رایگان
• محل کارت حافظه microSD با پشتیبانی microSDHC
• کارت حافظه 4GB در بسته بندی گوشی وجود دارد
• شتاب سنج داخلی برای چرخش اتوماتیک منو
• قاب های قابل تعویض (دو قاب در جعبه گوشی وجود دارد )
• سوکت صوتی 3.5 میلی متری و خروجی تلویزیون
• رادیو FM استریو با RDS ، فرستنده FM
• بلندگوی استریو
• کلید حرکتی برای مرور
• USB و بلوتوث 2.0
• یک بازی رایگان N-Gage
• سوئیچ قفل کلید
معایب :

• شماره گیری هوشمند ندارد
• بدون USB شارژ نمی شود
• ویرایشگر مستندات Office ندارد
• کارایی دوربین در حد عالی نیست