PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آسم

ertebatat
15-05-2010, 09:52
آسم رابطه ی نزدیکی با آلرژیها و واکنش فیزیولوژیکی نسبت به مواد آلرژی زا دارد. زمانی که افراد آلرژیک در یک محیط آلرژی زا تنفس کنند، سیستم دفاعی فعالیت می کند و نوعی سلول دفاعی است ایجاد می کند تا مواد شیمیایی مخالف در مسیرهای جریان هوا آزاد کند. این پادتن ها جدار ریه را اذیت می کنند و بعد مسیرهای جریان هوا ملتهب و حساس می شوند و باعث سرفه کردن، خس خس و سختی تنفس می شود. برای شنیدن و دانلود صوت مورد نظر به سایت رادیو اینترنتی ایران صدا به این آدرس مراجعه نمایید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

t2download
20-05-2010, 20:13
من خودم آسم شدید داشتم و هفته ای کارم 5 بار به بیمارستان میکشید و هیچ دارویی رو من اثر نداشت با 4 سال تزریق واکسن زیر نظر کیلینیک آلرژی تهران کاملآ سلامت شدم خدا شکرت:11:

قله بلند
20-05-2010, 22:09
من خودم آسم شدید داشتم و هفته ای کارم 5 بار به بیمارستان میکشید و هیچ دارویی رو من اثر نداشت با 4 سال تزریق واکسن زیر نظر کیلینیک آلرژی تهران کاملآ سلامت شدم خدا شکرتسلام دوست عزیز. خبر خوشحال کننده ای بود. هم از این نظر که یک بیمار دچار آسم خوب شده و هم خبری برای بقیه بیماران آسمی.
لطفاً در این مورد به سوال های زیر پاسخ بدید:
1-کلینیک آلرژی تهران کجاست؟
2-اسم پزشکتون چی بود؟
3-آیا شما هم اکنون دیگه هیچ مشکلی ندارید و بدون دوا و درمان، راحت نفس می کشید؟
4-علت آسم شما چی بود؟ منظورم اینه که حسایتی باعث آسم شد یا علت دیگه ای داشت؟
5-درمان شما فقط با تزریق واکسن بود یا قرص و اسپری هم داشت؟
6-اگر مورد دیگه ای رو لازم می دونید بگید لطفاً بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم.
ممنونم

t2download
21-05-2010, 07:42
با عرض سلام و تشکر از شما من با 1 سرما خوردگی شروع شد رفت توی آسم شدید و شاید باورتون نشه 43 دکتر متخصص و عمومی رفتم اهواز ولی نتیجه ای نداشت اصلآ نمی دونستن مشکلم چی هست و میگفتن سالمی تا 6..7 دکتر آخر گفتن آسم هست و هر چه آزمایش دادم همه چی میگفت سالم هستم و مشکلات من تنگی نفس شدید 24 ساعته و شدید تر شب ها و خشکی گلو و خارش و حتی اسپری آسم و داروها و آمپول کورتیزن واسه چند ساعت بهترم میکرد 6 ماهی تنها مایعات میخوردم باشگاه بدنسازی رو هم ترک کردم و 11 کیلو وزن کم کردم بخاطر نخوردن غذا چون گلوی م انگار بسته بود و هفته ای 5 بار کارم میکشید بیمارستان و چون اکثر دارو های خارجی آسم و آلرژی رو مصرف کرده بودم و نزدیک 10 نوع چرک خشک کن دارو بهم نمی دادن حتی نهران رفتم و گفتن دارو واسه شما نیست و بعد از 2 سال زجر کشیدن یکی منو معرفی کرد به کلینیک آلرژی و با گرفتن آزمایش که 40 واکسن به ساعد دست و بازو هات تزریق میکنن هر کدام جاش سرخ شد به اون ماده آلرژی داری که من آسم شدید داشتم و به دود و حتی خود هوای معمولی قارچ هوایی و عطر و بوهای تند و چند چیز دیگر و واسم واکسن مخصوص طبق مشکل من ساخته شد و برای مصرف 6 ماه داده شد و در 6 ماه اول تزریق خیلی بدتر شدم چون خود بیماری به من تزریق می شد ولی با عادت کردن بدن و مقاوم شدن به آن مواد من روز به روز بهتر دم و هر 6 ماه 1 چکاب پیش آنها میرفتم و واکسن جدید میگرفتم و به مرور تمام موادی را که به آنها حساس بودم مصرف کردم و الان بعد از 4 سال واکسن زدن که ابتدا هر روز درمیان 2 واکسن و هم اکنون 10 روزی 2 واکسن و به من گفتن 3 ماه دیگه واسه چکاب کلی و قطع دارو مراجعه کن چون سلامت کامل شده ام و هزینه آزمایش و چکاب تو مایه های 150 هزاری میشه که ارزش داره و واکسن ها مصرف هر 6 ماه 160..170 تومان میشه که اگه بدونی منی که آرزو مرگ میکردم الان شاید 2..3 میلیونی خرج کردم اما الان راضی هستم و در ابتدا میگن کامل بهبود میابی یا کمتر و جواب سوال های شما دوست عزیزم و حتی با کمی گرد و خاک نفس من بند میومد الان تو اهواز همیشه خاک هست منی که میگفتن تو هوای عادی هر یک ساعت 1 ماسک عوض کن اصلا مشکلی ندارم با خاک
__________________________________________________ ________________________
مدیریت سایت آدرس داده شده جنبه تبلیغات ندارد و فقط بدلیل کمک به این کاربر می باشد >

جواب سوال یک شما .. تهران - خیابان طالقانی غربی ( تخت جمشید ) - بین میدان فلسطین و چهار راه وصال - ساختمان شماره 110 ( 540 جدید )
کد پستی 1416873451
تلفن .. 021-66409894
021-66404345
سایت اینترنتی ..
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جواب سوال 2 اون کلینیک 3 طبقه هست و متخصص آسم و آلرژی زیاد هست باید دید زیر نظر کدام قرار میگیرید .
جواب سوال 3 من اول روزی 7 تایی قرص با دارو گیاهی و اسپری مصرف میکردم ولی الان هیچ دارویی مصرف نمیکنم .
جواب سوال 4 با یک سرما خوردگی و عفونت شروع شد و منبع اصلی قارچ هوایی و گرد و خاک و دود و بعضی میوه ها توت فرنگی و خربزه و عطر و بوهای تند و ........
جواب سوال 5 تنها با واکسن و 3 ماه اول تنها لوراتادین می خوردم با واکسن ها که بعد 3 ماه قطع کردم و اسپری هم بود ولی چون بی تآثیر بود اصلآ صرف و استفاده نکردم از اسپری
جواب سوال 6 در حال حاضر بهترین درمان همینه به نظر من چون حتی با فامیل در خارج کشور صحبت کردم و اون ها هم این مشکل رو داشتن چون ژنش تو بدن تمام خانواده تقریبآ هست آسم گفتن ما هم اون کشور با تزریق واکسن بهبود یافتیم
با تشکر T2download:11::11:

قله بلند
21-05-2010, 14:03
سلام. دوست عزیز، از جملاتتون کاملاً واضحه که خیلی خوشحال هستید و سلامت. امیدوارم همیشه سلامت باشید. راستش من حدوداً 4 ماه پیش، یک شب که از خواب بلند شدم دیدم پشت پلک هام کمی قرمز شده، روز بعد یکی از چشم هام ورم کرد و روز بعد هم چشم دیگرم. روز بعد هم هر دو چشمم و روز بعدش هم شروع کرد به دانه هایی مثل کهیر در بدنم ظاهر شدن. این روند ادامه پیدا کرد تا اینکه یک شب در میان به مدت 2 ساعت سرفه می کردم. سه هفته ای گذشت که ناگهان سرماخوردم و بعد از 3 روز از سرماخوردگی، تنگی نفس شروع شد. از 15 اسفند به این طرف، داروهای ضد آسم و اسپری سرتاید مصرف می کنم ولی بدون اسپری و درمان باز هم مسأله وجود خواهد داشت. اینطور که شما تعریف کردید باید من هم به این مکان سر بزنم. راستی این تست حساسیت که شامل 40 واکسن بود، در عرض چند روز روی شما امتحان شد؟ درد هم داشت؟ راستی بیمه قبول کردن یا همه چیز آزاد بود؟

t2download
21-05-2010, 15:02
:11:
منخواستم از آزمایش تزریق منصرف بشم یک سبد سرنگ میاره جلوت باید صبحانه کمی بخوری تا ضعف نکنی در عرض 5 دقیقه تمام سرنگ ها به دیت هات تزریق میشه .
بیمه واسه آزمایشات فکر کنم 20 هزار تومانی بده که ارزش نداره
من از سوزن ترس شدید داشتم به طوری که ببینم فشارم می افتاد ولی الان مثل آب خوردن واکسن می زنم نه درد نداره مثل نشکون گرفتنه دردش .:40:
سلامت باشی منتظر بهبودی شما هستم .

t2download
21-05-2010, 16:19
:11:
زندگی زیباست ای زیبا پسند

قله بلند
22-05-2010, 12:53
سلام. یه سوال. مگه به شما گفتن که صبح باید بیایید برای تست حسایت؟

t2download
23-05-2010, 16:30
سلام. یه سوال. مگه به شما گفتن که صبح باید بیایید برای تست حسایت؟
--------------------------------------------------------------

روز اول به شما میگن بستگی به نوع آلرژی داره

Penryn
28-07-2010, 14:20
من خودم آسم شدید داشتم و هفته ای کارم 5 بار به بیمارستان میکشید و هیچ دارویی رو من اثر نداشت با 4 سال تزریق واکسن زیر نظر کیلینیک آلرژی تهران کاملآ سلامت شدم خدا شکرت:11:
شما اون بار فقط برای درمان رفتی تهران یا نه کلاً در تهران هم سکونت داری

قله بلند
28-07-2010, 15:22
شما اون بار فقط برای درمان رفتی تهران یا نه کلاً در تهران هم سکونت داری

سلام. فکر نکنم اینجوری باشه. همونطوری که گفتن به اندازه 6 ماه اول بهشون دارو داده بودن. من هم زنگ زدم و بدون اینکه بپرسن از کجا زنگ می زنی، گفتن که ساعت 8 ساعت اینجا باش.

Penryn
28-07-2010, 19:47
سلام. فکر نکنم اینجوری باشه. همونطوری که گفتن به اندازه 6 ماه اول بهشون دارو داده بودن. من هم زنگ زدم و بدون اینکه بپرسن از کجا زنگ می زنی، گفتن که ساعت 8 ساعت اینجا باش.
عزیز
اصلاً شما فهمیدی چی از اون آقا پرسیدم؟؟!!

قله بلند
28-07-2010, 22:48
عزیز
اصلاً شما فهمیدی چی از اون آقا پرسیدم؟؟!!

خوب اگه از نظر شما من نفهمیدم، لطفاً پست 4 رو با دقت بیشتری بخونید و اگر سوالی دارید با خود کلینیک تماس بگیرید تا کاملاً راهنمایی تون کنن.

Penryn
29-07-2010, 08:59
خوب اگه از نظر شما من نفهمیدم، لطفاً پست 4 رو با دقت بیشتری بخونید و اگر سوالی دارید با خود کلینیک تماس بگیرید تا کاملاً راهنمایی تون کنن.
شما ولکن نیستی نه؟
از اوشون نه شما پرسیدم که آیا در تهران نیز سکونت دارد یا نه
همین
میخوام واسه اطلاعات خودم بدونم آب و هوای تهران چقدر تآثیر داشته یا نداشته
کی گفتم آسم دارم!!!! که میگی برو کلینیک!!!!
حالا متوجه شدی عزیزم یا نه بازم توضیح بدم واست؟؟

قله بلند
29-07-2010, 11:07
سلام. گمان نکنم، پاسخی که من به شما دادم مستحق اینهمه جملات تند از سوی شما بوده باشه. من نگفتم که شما آسم دارید و امیدوارم هیچ وقت دچارش نشید، نه این بیماری و نه هیچ بیماری دیگه ای.
چون خیلی وقته ایشون نیومدند گمان کردم اگر پاسخی به سوال شما بدم بتونه راهنمایی تون بکنه که سریع تر به جوابتون برسید. من هم کاملاً اتفاقی با این تاپیک آشنا شدم و واقعاً از ایشون تشکر می کنم که چنین مکانی رو معرفی کردند. به گمانم الان دیگه دوره 3 ماهه پایانی درمانشون هم تموم شده باشه و داروها رو کاملاً قطع کرده باشن.

Penryn
29-07-2010, 12:36
سلام. گمان نکنم، پاسخی که من به شما دادم مستحق اینهمه جملات تند از سوی شما بوده باشه. من نگفتم که شما آسم دارید و امیدوارم هیچ وقت دچارش نشید، نه این بیماری و نه هیچ بیماری دیگه ای.
چون خیلی وقته ایشون نیومدند گمان کردم اگر پاسخی به سوال شما بدم بتونه راهنمایی تون بکنه که سریع تر به جوابتون برسید. من هم کاملاً اتفاقی با این تاپیک آشنا شدم و واقعاً از ایشون تشکر می کنم که چنین مکانی رو معرفی کردند. به گمانم الان دیگه دوره 3 ماهه پایانی درمانشون هم تموم شده باشه و داروها رو کاملاً قطع کرده باشن.
متآسفم اگه ناراحت شدید ولی منظورم رو از اول نگرفته بودید
t2download هر روز لوگ میکنه و پست مییذاره