PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با وارد کردن فایل ویدئویی آفتر افکت هنگ می کنه؟

bbkagp
15-05-2010, 07:45
سلام

وقتی من یه فایل ویدوئویی رو با افترافکت وارد می کنم، بلافاصله هنگ می کنه و بسته میشه؟ مشکل از چی می تونه باشه؟

ورژن Quick Time رو هم عوض کردم حل نشد...

مرسی :40::40::40:

bbkagp
15-05-2010, 10:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_nekooee
15-05-2010, 10:35
شاید مشکل از فایل شماست.
شاید خیلی بزرگه یا کلا خرابه. تست کن ببین کلا فایل ویدیویی import میکنی هنگ می کنه یا فقط یه با یه فایل خاص هنگ می کنه.

Simin Secret
15-05-2010, 11:18
يا ممكن فايل آهنگ مشكل داشته باشه مثلا فارسي باشه كه شايد ساپورت نكنه-يا افتر افكتت ورژن تريال هست يا بايد يك بار افتر رو كلا پاك كني دوباره نصب كني رجيستر كد رو هم درست وارد كني و اگه فايل آهنگت نامش فارسي نام اون رو به انگليسي تغيير بدي:8:

ya abbas
15-05-2010, 13:31
افتر افکتت سالمه؟

اگه برای هر فایلی این طور میشه احتمالا افتر خرابه!

bbkagp
15-05-2010, 15:53
شاید مشکل از فایل شماست.
شاید خیلی بزرگه یا کلا خرابه. تست کن ببین کلا فایل ویدیویی import میکنی هنگ می کنه یا فقط یه با یه فایل خاص هنگ می کنه.
import می کنم... تقریبا با فایل هایی وئدیویی این طور میشه... فایلهایی که یکم حجمشون زیاده... ولی دلیل نمیشه که چون حجم فایل 3 گیگه هنگ کنه...
فایل مشکلی نداره...

يا ممكن فايل آهنگ مشكل داشته باشه مثلا فارسي باشه كه شايد ساپورت نكنه-يا افتر افكتت ورژن تريال هست يا بايد يك بار افتر رو كلا پاك كني دوباره نصب كني رجيستر كد رو هم درست وارد كني و اگه فايل آهنگت نامش فارسي نام اون رو به انگليسي تغيير بدي:8:
نه، به خاطر اینا نی...

افتر افکتت سالمه؟

اگه برای هر فایلی این طور میشه احتمالا افتر خرابه!

با عکس یا موزیک مشکلی نداره... با بعضی فیلما این طور میشه...

Simin Secret
15-05-2010, 16:02
ديگه اينجوري شو نديده بودم،يك بار افتر رو پاك كن دوباره نصب كن، ورژن افتر چيه؟ يك ورژن جديد نصب كن

bbkagp
15-05-2010, 20:27
ديگه اينجوري شو نديده بودم،يك بار افتر رو پاك كن دوباره نصب كن، ورژن افتر چيه؟ يك ورژن جديد نصب كن
CS4 هستش...
دوباره نصب می کنم ببینم چی میشه...

reza2kn
15-05-2010, 20:32
سلام دوست عزیز....
- اول از همه شما چقدر حافظه رم رو سیستمتون دارید؟؟
- فرمت و کدک ویدئوهایی که وارد میکنین چی هست؟؟
- داخل درایو c مقدار فضای کافی دارید؟؟ تو تنظیمات جایی برای Disk Cache مشخص کردید؟؟؟
موفق باشید:11:

bbkagp
15-05-2010, 20:52
سلام دوست عزیز....
- اول از همه شما چقدر حافظه رم رو سیستمتون دارید؟؟
- فرمت و کدک ویدئوهایی که وارد میکنین چی هست؟؟
- داخل درایو c مقدار فضای کافی دارید؟؟ تو تنظیمات جایی برای Disk Cache مشخص کردید؟؟؟
سلام...
رم 4 گیگ
فرمت avi، گلاب به روتون نمی دونم منظور از کدک فایل ویدئویی چیه :43:
درایو C مقدار 10 گیگ فضا آزاد داره...
Disk Cache رو الآن مشخص کردم که درست نشد...

مرسی

reza2kn
15-05-2010, 21:05
دوست عزیز اگه نمیدونید کدک چی هست تو گوگل سرچ کنید متوجه میشید چون توضیح زیاد خوبی نمیتونم براش بدم ، کدک (Codec) ها یه نوع مشخص کننده برای روش فشرده سازی فایل های چند رسانه ای هستند ، مثلا فلان ویدئو برای اینکه کیفیت بالا و حجم پایینی داشته باشه از روش فشرده سازی خاصی استفاده میکنه که سازنده اون روش اسمش رو گذاشته A . حالا این ویدئو از کدک A استفاده میکنه ، بعد برای اینکه شما بتونی ویدئو رو کامل و خوب ببینی باید این کدک A رو روی سیستمت نصب کنی....
- این فایل avi رو با همه برنامه ها میتونید بدون مشکل باز کنید؟؟؟
- برنامه K-Lite Codec Pack یا K-lite Mega Pack روی سیستمتون نصب هست؟؟؟
- فقط با فایلهای avi مشکل دارید؟؟؟
- اگه برنامه تدوین دیگه ای دارید مثل Premier یا Edius این فایل رو با اونها باز کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه...

Simin Secret
16-05-2010, 11:16
دوست عزيز اين افتر فرمت Avi رو نميخونه شما با Total Video Convertor فرمت Avi رو به wmv‌تغيير بده تا افتر فرومتش رو برات بخونه و ديگه Error‌نده

nitro
16-05-2010, 12:10
بعد بازکردن هنگ میکنه یا بعد از گذاشتن توی timeline؟
در مورد حالت اول reza2kn توضیحات خوبی داد

اگر حالت دومه احتمال داره مشکل از OpenGl باشه (ساپورت نشدن توسط کارت گرافیک یا عدم نصب صحیح درایور)
توی Edit > Preferences > Previews برو و OpenGl رو غیر فعال کن

xxsoh
12-02-2011, 19:09
من کرتیو سویت و نصب کردم وقتی هر کدوماز برنا مه هاش و به غیر از ساند بوتش و باز میکنم برنامه باز میشه بعد هنگ میکنه طوری که باید کامپیوتر و ریست کنم. کمک کنید
تو این راه حل بالایی من تو منوی پریمیر گشتم

گر حالت دومه احتمال داره مشکل از OpenGl باشه (ساپورت نشدن توسط کارت گرافیک یا عدم نصب صحیح درایور)
توی Edit > Preferences > Previews برو و OpenGl رو غیر فعال کن

پیداش نکردم