PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : N97 یا N97mini + بیمه

shahrzad_a
14-05-2010, 10:59
سلام
حقیقت داره که N97 mini کمتر از N97 هنگ می کنه ؟N97 با فلش درست نمیشه ؟

N97 mini با گارانتی اصلی پیدا نکردم:41:
به بدون گارانتی اعتماد کنم ؟ یا ممکنه قطعاتش عوض شده باشه ؟
اگر نه , N97 بگیرم ؟
راستی نمیشه مثل HTC گوشی را بیمه کرد ؟ بیمه البرز فقط به یاس سرویس میده ؟؟

:18: میشه زوووودی جوابمو بدین ؟؟

hoomaan
14-05-2010, 11:26
من بعد از 20 روز پرس و جو تحقیق و .... 97 مینی گرفتم . عالیه . بدون گارانتی . همه چیش عالیه .هنگ نمیکنه . دوربینش مثل همه
5 مگاهاست . صدا عالی. فقط یه چیزو بهت بگم الان میریزن تو این تاپیک فقط از 97 و. مینی و اینا بد میگن که هنگ میکنه و فلان و بهمان.
فقط دنبال چیزایی که خودت میخوای برو .
اینجا همه عشقشون دو چیزه . omnia سامسونگ و ویواز . مثلا یارو تاپیک میزنه میگه نوکیا میخوام با این مشخصات .طرف میاد میگه :بهترین انتخاب امنیا میباشد !!. اینو میتونید تو 90 درصد تاپیکا ببنید . من تاپیک زدم میگم موزیک فون مییگه برو امنیای 200 گرمی بخر.
البته بعضی دوستان واقعا کمک میکنن ولی به نظر من مشاوره خرید این فروم فقط شده القا تفکر و تعصب بیجا فقط روی دو سه تا گوشی که اصلا هم نسبت به قیمتشون نمی ارزن .

merikh_merikh
14-05-2010, 11:51
دوست عزیز در کل ان97 گزینه ی خوبی نیست.
شما میتونید ویواز بگیری که بسیار بهتر میباشد(در این مورد در تاپیک های زیادی بحث شده)
اگرم نوکیا میخواهید ان86 یکی از بهترین گزینه ها میباشد
ان97 سخت افزار ضعیفی داره همچنین نسبتب به هم رده های خودش مثل ویواز یا 8910 یا ساتیو هنگ زیاد تری داره
در کل ان97 گزینه ی خوبی نمیباشد

gh7reza
14-05-2010, 19:05
سلام

N97 mini با گارانتی اصلی پیدا نکردم:41:
اگر نه , N97 بگیرم ؟

:18: میشه زوووودی جوابمو بدین ؟؟
منم دو ماهی میشه که مینی دارم.
من که تا حالا هنگ نکرده ولی نسبت به n97 را نمیدونم.
به نظر من مزیتش نسبت به n97 اینه که ابعاد معقولی داره.این همه امکانات و به اندازه خوب و وزن سبک.
به نظر من هم فقط با گارانتی بگیر.چرا هست اگه اصفهانی بگو تا آدرس بهت بدم.
فقط با گارانتیش گوشی باید پلمپ باشه و خودت هم باز کنی!
ببین گوشی عالی هستش همه جوره فقط اگه از سیمبیان خسته شدی نخر پشیمون میشی

من بعد از 20 روز پرس و جو تحقیق و .... 97 مینی گرفتم . عالیه . بدون گارانتی . همه چیش عالیه .هنگ نمیکنه . دوربینش مثل همه
5 مگاهاست . صدا عالی. فقط یه چیزو بهت بگم الان میریزن تو این تاپیک فقط از 97 و. مینی و اینا بد میگن که هنگ میکنه و فلان و بهمان.
اینجا همه عشقشون دو چیزه . omnia سامسونگ و ویواز . مثلا یارو تاپیک میزنه میگه نوکیا میخوام با این مشخصات .طرف میاد میگه :بهترین انتخاب امنیا میباشد !!. اینو میتونید تو 90 درصد تاپیکا ببنید . من تاپیک زدم میگم موزیک فون مییگه برو امنیای 200 گرمی بخر.
البته بعضی دوستان واقعا کمک میکنن ولی به نظر من مشاوره خرید این فروم فقط شده القا تفکر و تعصب بیجا فقط روی دو سه تا گوشی که اصلا هم نسبت به قیمتشون نمی ارزن .
دقیقا همین طوره.من که اصلا از برند سونی اریگسون خوشم نمیاد(جواااات):2:حالا باز سامسونگ یه چیزی

shahrzad_a
15-05-2010, 10:34

WOW! عاليه! به چيش دقت كنم كه مشكلي پيش نياد ؟؟:20:
من با توجه به انتظارات و بودجه ام و تحقيقاااااااااااااااااااا ااااااات مطمئنم. فقط چون گارانتي پيدا نكردم فكر كردم N97 بگيرم.ميشه بگين از كجا بگيرم كه خيالم راحت باشه ؟؟:27:

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

منم دو ماهی میشه که مینی دارم.
من که تا حالا هنگ نکرده ولی نسبت به n97 را نمیدونم.
به نظر من مزیتش نسبت به n97 اینه که ابعاد معقولی داره.این همه امکانات و به اندازه خوب و وزن سبک.
به نظر من هم فقط با گارانتی بگیر.چرا هست اگه اصفهانی بگو تا آدرس بهت بدم.
فقط با گارانتیش گوشی باید پلمپ باشه و خودت هم باز کنی!
ببین گوشی عالی هستش همه جوره فقط اگه از سیمبیان خسته شدی نخر پشیمون میشی

دقیقا همین طوره.من که اصلا از برند سونی اریگسون خوشم نمیاد(جواااات):2:حالا باز سامسونگ یه چیزی

فروشنده ها همه ميگن ميني هنگش كمتره. من با سيمبين دوستم اما با ويندوز هم مشكلي ندارم. اما با توجه به معيارام همينو ميگيرم.:27:

تهرانم. كاري از دستتون بر مياد؟؟:41:

sasan816
15-05-2010, 16:54
خیر حقیقت نداره نیازی به فلش هم نداره البته بهتره از اپدیت جدیدش هم استفاده بشه

Manuchehrr
15-05-2010, 21:43
دوستان عزیز N97 Mini کنارش مثل P1 اسکرول نداره ؟

~ARDESHIR~
15-05-2010, 22:32

منم یه دوستی دارم مثله شما فکر میکنه
هر چیو که داره فکر میکنه بهترینه
شما هم یه گوشی خریدی خب درسته عیبی نداره ولی وقتی مقایسش کنی میبینی که کم میاره
ما هم اگه چیزی میگیم حداقل یه دوری زدیم تو سایتای مختلف
اینم نتایج تحقیقاتی که 1 روزه بدست نیومده :

LCD :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CAMREA :

ویدیو مقایسه سرعت دو گوشی که ان97 به طرز عجیبی کم میاره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مقایسه gps دو گوشی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نظر یکی از مدیران ارشد موبایلستان :

من حدود 6 ماه 891 را داشتم واقعا بدون اغراق بگم از همه نظر از 97 سرتر هست به جز یک مورد ان هم قیافه اش هست.
از نظر صدا و حتی کیفیت 8910 چند پرده که سهله واقعا برتری کامل دارد نسبت به n97.
نسبت به کارکرد این 3 ماهی که 97 را دارم (تقریبا شاید ام کمتر) میتونم بگم کسی اگر بین 97 و 8910 مردد هست اصلا به 97 فکر هم نکند چون تجربه به من نشان داد تعویض 8910 با 97 برای من بسیار ناراحت کننده بود و اگر باز روزی مثل گذشته رخ بده اصلا چنین استباهی بزرگی را تکرار نخواهم کرد تنها دلیل ایی که 8910 دل را زد قیافه کسل کننده اش بود و 97 مجذوب اش شدم قیافه نسبتا بهتر از 8910 بود والا از هیچ لحاظ من برتری در 97 ندیدم!

i8910 >>>> اين گوشي در قسمت موزيك پلير بسيار عالي عمل ميكنه به صورتي كه من خودم 2000 تا آنگ رو ريختم تو گوشي و وقتي موزيك پلير رو باز ميكردم فقط چند 2 يا 3 ثانيه منتظر موندم و اين واقعا عاليه و جست و جو در ميان آهنگ ها هم هيچ مشكلي نداره و بسيار روان و سريعه

n97 >>>>> گوشي 97 در قسمت موزيك پليز بد عمل نميكنه ولي به 8910 نميرسه مثلا من همون 2000 تا آنگ رو ريختم داخل n97 و وقتي گالري رو باز كردم دقيقا 14 ثانيه منتظر موندم تا باز شد ولي جست و جو ميان آهنگ ها مشكلي نداشت و روان بود

نمایش فیلم :

پس دوست عزیز اگر اینجا دوستان زحمت کش مشاوره میدن حتماً یه چیزی میدونن و برای حرفشون دلیل دارن نه اینکه مثل شما چون 1 گوشی خریدن فکر کنن بهترینه

سلام

N97 mini با گارانتی اصلی پیدا نکردم
اگر نه , N97 بگیرم ؟

میشه زوووودی جوابمو بدین ؟؟

n97 معمولی بهتره
گارانتی نوکیا هم خیلی پاسخگو نیست مثله مثلاً پارس مایکروتل پس همون ان97 معمولی رو بگیری بهتره
برتری بزرگش به نظرم فرستنده اف امه که ارزششو داره
32 گیگ مموری در برابر 8
صفحه بزرگتر و...
در مورد هنگ هر دوگوشی با آپدیت اگر مشکلی دارن حل میشه نگران این نباش

shahrzad_a
16-05-2010, 07:53
n97 معمولی بهتره
گارانتی نوکیا هم خیلی پاسخگو نیست مثله مثلاً پارس مایکروتل پس همون ان97 معمولی رو بگیری بهتره
برتری بزرگش به نظرم فرستنده اف امه که ارزششو داره
32 گیگ مموری در برابر 8
صفحه بزرگتر و...
در مورد هنگ هر دوگوشی با آپدیت اگر مشکلی دارن حل میشه نگران این نباش

از مقايسه و توضيحاتتون ممنونم.اتفاقا من به خاطر همون 32 گيگ شك دارم . چون فكر مي كنم نمي تونه ساپورتش كنه.:46:
فقط يه چيزي ! من هم تو سايت هاخيلي گشتم اما با بودجه و چيزايي كه مي خوام به N97 رسيدم.مثلا كيبورد برام مهمه.دوربين فقط زير 3 نباشه كافيه . سيمبين به نسبت گوشيهايي كه فقط جاوا داره بهتره اما ويندوز HTC هم قلقلك ميده.ديگه اينكه من به منوها و زيان كاربري نوكيا عادت دارم مي ميدونين ترك عادت موجب مرضه:27: بحث اين نيست كه N97 بهترينه قطعا هر شركتي رو يه چيزي مانور ميده و چيزيش بهتر از اون يكيه و ضمنا اگه قابليتشم داشته باشن بهترين رو ارائه نميدن چون بقاي اون برند زير سوال ميره.
بازم مرسي:11: