PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید led

hno
14-05-2010, 08:08
سلام دوستان

من میخواستم یک led بخرم . الان بین این سه گزینه شک دارم . سامسونگ سری 8 ، ال جی و شارپ . از یک نظر میگند شارپ FULL HD هست و اصله ژاپنه که مزیت خیلی بالایی هست . از طرفی ههم میگند ساسمونگ سری 8 چیزه دیگه ای هست و ال جی هم همینطور .

من یه تلویزیون 40 تا 42 اینچ میخواهم ، قیمت هم میخواهم از 3 بیشتر نشه . به نظر شما کدوم گزینه بهتره و چرا ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

titanium_zarin
14-05-2010, 10:03
سلام....
من سامسونگ يا سوني رو بيشتر ميپسندم چون حساب پس دادن ...
اون شارپي هم كه گفتي من خوندم و شنيدم كه عاليه وولي از نزديك نديدمش...
اما...
اگه با خريد از بانه مشكلي نداريد ...
من 40x450 رو ميگم بخريد...وضوح رنگ توش حرف نداره ...موتور براويا عالي ...از همه نظر توپه ...قيمتش هم 2100000 هست اونجا...

46x450 حدود 3300000 هست ...

سامسونگ ...
LED سامسونگ 40 اینچ B6000
1,510,000

LED سامسونگ 40 اینچ B7000
1,650,000

LED سامسونگ 46 اینچ B6000
1,820,000

سامسونگ 46 اینچ B7000
1,990,000

LED سامسونگ 46 اینچ b8000
2,180,000

t_tanhayam
15-05-2010, 13:23
خوب با اين اوصاف به سري 7 يا 8 سامسونگ فكر كنيد بهتر

ProGamer
16-05-2010, 13:02
سلام دوستان

من میخواستم یک led بخرم . الان بین این سه گزینه شک دارم . سامسونگ سری 8 ، ال جی و شارپ . از یک نظر میگند شارپ FULL HD هست و اصله ژاپنه که مزیت خیلی بالایی هست . از طرفی ههم میگند ساسمونگ سری 8 چیزه دیگه ای هست و ال جی هم همینطور .

من یه تلویزیون 40 تا 42 اینچ میخواهم ، قیمت هم میخواهم از 3 بیشتر نشه . به نظر شما کدوم گزینه بهتره و چرا ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

بين گزينه هايي كه گفتي شارپ از همه بهتره . به دلايل زير:

1- در يك تلوزيون چه چيز براي شما از همه مهمتره؟؟ تصوير خوب و شفاف ؟؟ يا كاربرد هاي متفرقه مثل USB و اينترنت؟؟؟ اگر اين كاربرد ها بيشتر براتون مهمه من بهتون پيشنهاد ميكنم يك لپ تاپ بگيريد كه همه امكاناتي داره.
در وهله اول بايد كيفيت تصوير براي شما مهم باشه. براي داشتن يك تصوير عالي شما احتياج به يك پنل خيلي خوب داريد . پنلي ژاپني كه بتونه بهترين كيفيت رو به شمما بده

2- هيچ كارخونه اي مپل شارپ در تكنولوژژي پيشرفته نيست. حتي سوني هم پنل هاشو از سامسونگ ميگيره. ولي شارپ ابداع كننده هست. حالا ابداعش به ما ربطي نداره. منظورم اين تكنولوژي بالايي هست كه در ال اي دي اش به كار برده. Full LED تكنولوژي هست كه در چند تا از مدل هاي ال جي هم هست. ولي كيفيت تصوير ها فرق داره

3- قيمت شارپ انقدر مناسبه كه شما ميتونيد يه LED شارپ تهيه كنيد و در كنارش 500 تومن پول سيما بدين تا همه كم و كاست هاي سامسونگ سري 8 رو برطرف كنه. اين بهترين راهه

خوب با اين اوصاف به سري 7 يا 8 سامسونگ فكر كنيد بهتر

منظورتون از "با اين اوصاف" ؟؟؟ كدوم اوصاف؟؟؟

ProGamer
16-05-2010, 13:09
راستي اگه ميخوايد عكس بگيرم از تلوزيونم براتون بذارم

Guts
16-05-2010, 13:40
یه C6900 یا همون C6500 سامسونگ بگیر از همه بهتره.
شارپ خیلی جالب نیست و یه تولید کننده دسته‌اول تو دنیا الان دیگه حساب نمی‌شه و Full LED هم در سری LE700 که از جمله تکنولوژی‌های شارپ هست بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و هیچ برتری نسبت به تلویزیون‌های LED دیگه درش دیده نشده. در ضمن خوده سامسونگ هم برای شارپم پنل میزنه فرقی نداره. سامسونگ برای با خیلی از کمپانی‌های تولید LCD یا LED تو دنیا کار میکنه یا با هم مشارکت دارن که نمونش سونی هست یا خوده شارپ.
40x450 سونی که دوستمون گفتن LCD هست 46 اینچش LED هست، با این‌که یکمی قدیمی شده ولی تلویزیون‌های بدی نیستن ولی قیمتشون اصلاً قابل توجیح نیست.

hno
16-05-2010, 15:36
به نظر شما الان بهترین تلویزیون در رنج قیمت 2.5 چی خوبه ؟ البته تا حدودی امکانات هم برام مهم هست .

با تشکر

monipa
16-05-2010, 16:15
سونی سری EX700 و NX700

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

t_tanhayam
16-05-2010, 17:35
بين گزينه هايي كه گفتي شارپ از همه بهتره . به دلايل زير:

1- در يك تلوزيون چه چيز براي شما از همه مهمتره؟؟ تصوير خوب و شفاف ؟؟ يا كاربرد هاي متفرقه مثل USB و اينترنت؟؟؟ اگر اين كاربرد ها بيشتر براتون مهمه من بهتون پيشنهاد ميكنم يك لپ تاپ بگيريد كه همه امكاناتي داره.
در وهله اول بايد كيفيت تصوير براي شما مهم باشه. براي داشتن يك تصوير عالي شما احتياج به يك پنل خيلي خوب داريد . پنلي ژاپني كه بتونه بهترين كيفيت رو به شمما بده

2- هيچ كارخونه اي مپل شارپ در تكنولوژژي پيشرفته نيست. حتي سوني هم پنل هاشو از سامسونگ ميگيره. ولي شارپ ابداع كننده هست. حالا ابداعش به ما ربطي نداره. منظورم اين تكنولوژي بالايي هست كه در ال اي دي اش به كار برده. Full LED تكنولوژي هست كه در چند تا از مدل هاي ال جي هم هست. ولي كيفيت تصوير ها فرق داره

3- قيمت شارپ انقدر مناسبه كه شما ميتونيد يه LED شارپ تهيه كنيد و در كنارش 500 تومن پول سيما بدين تا همه كم و كاست هاي سامسونگ سري 8 رو برطرف كنه. اين بهترين راهه

منظورتون از "با اين اوصاف" ؟؟؟ كدوم اوصاف؟؟؟

دوست عزيز در موردي كه گفتين يك لپتاپ بخرين بهتره يكمقدار حرفتون جالب
در مورد اينكه چي ميخواين خوب كسي كه پول ميده همه اينها رو ميخواد و حقشم هست
در مورد قيمتهاي شارپ باهاتون موافقم
در مورد اوصاف بگم كه حرف خود ايشون رو گفتم سري 8 رو ميپسندند ومن هم بين مدلهايي كه خوششون مياد گفتم
در ضمن اگه از مدلي يا برندي خوشمون مياد دليل نميشه بقيه برندها خوب نباشند بايد منصف بود

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

شارپ خیلی جالب نیست و یه تولید کننده دسته‌اول تو دنیا الان دیگه حساب نمی‌شه و Full LED هم در سری LE700 که از جمله تکنولوژی‌های شارپ هست بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و هیچ برتری نسبت به تلویزیون‌های LED دیگه درش دیده نشده. در ضمن خوده سامسونگ هم برای شارپم پنل میزنه فرقی نداره. سامسونگ برای با خیلی از کمپانی‌های تولید LCD یا LED تو دنیا کار میکنه یا با هم مشارکت دارن که نمونش سونی هست یا خوده شارپ.
40x450 سونی که دوستمون گفتن LCD هست 46 اینچش LED هست، با این‌که یکمی قدیمی شده ولی تلویزیون‌های بدی نیستن ولی قیمتشون اصلاً قابل توجیح نیست.

به قريمي بودن اصرار خواصي دارين ولي در بيشتر موارد جديد بودن لا جرم به معناي بهتر بودن نيست هر چند قابليتها وتكنولوژي جديدتر باشه
بارها اين براي من وبه شخص ثابت شده

samira_googleOne
18-05-2010, 08:13

متاسفام كه بايد بگم خيلي از اطلاعاتي كه دادين غلطه

1- كيفيت ال اي دي شارپ از همه ال اي دي هاي بازار بالاتره. مطمئن هستم شما اين مدل رو نديديد و متاسفانه دارين متعصبانه در مورد سامسونگ صحبت ميكنيد

2- وجود ال اي دي در حاشيه (edge lit) خيلي توي كيفيت تاثير داره. چه برسه به اينكه فول ال اي دي هم باشه. كيفيت تصوير و رنگ هاي فول ال اي دي واقعا بي نظيذه. و از نگاه كردن به اون لذت ميبريد. من نميفهمم اين حرفي كه ميزنيد كه ميگيد برتري نداره رو از كجا آوردين؟؟؟ مسلما از خودتون

3 - پنل هاي شارپ رو خود شارپ ميزنه و بايد به اطلاع شمابرسونم كه در قرار داد بعدي سوني و شارپ، قرار هست پنل هاي سوني رو هم شارپ بزنه.
شارپ بزرگترين توليد كننده پنل هست. اون وقت شما با سامسونگ مقايسش مينيد. اين ها مهم نيست كه كي بزرگه مهم اينه كه همه اطلاعات شما اشتباه هست

به نظر شما الان بهترین تلویزیون در رنج قیمت 2.5 چی خوبه ؟ البته تا حدودی امکانات هم برام مهم هست .

با تشکر

بهترين ال اي دي در حال حاضر شارپ هست . شك نكنيد. البته از نظر كيفيت
ولي چون ميگيد امكانات هم مهمه بهتره از اسباب بازي هاي سامسونگ استفاده كنيد. ولي من كه سامسونگ رو اصلا قبول ندارم.

ببينيد خود سوني كه آس همه برند هاست هنوز ال اي دي رو وارد نكرده (البته اخيرا يه مدل انگار زده) و هنوز روي ال سي دي هاي با كيفيت كار ميكنه. ولي سامسوگ براي گول زدن مشتري 200 تا مدل با 500 تا كارايي با يه كيفيت خيلي عادي ارائه ميده .

به هر حال اگر كاربرد هاي جانبي براتون مهمه بدون شك بريد سراغ سامسونگ. چون عمده فروشش به خاطر همين كاربرد هاي جانبيش هست

hno
18-05-2010, 17:01

1- كيفيت ال اي دي شارپ از همه ال اي دي هاي بازار بالاتره. مطمئن هستم شما اين مدل رو نديديد و متاسفانه دارين متعصبانه در مورد سامسونگ صحبت ميكنيد

2- وجود ال اي دي در حاشيه (edge lit) خيلي توي كيفيت تاثير داره. چه برسه به اينكه فول ال اي دي هم باشه. كيفيت تصوير و رنگ هاي فول ال اي دي واقعا بي نظيذه. و از نگاه كردن به اون لذت ميبريد. من نميفهمم اين حرفي كه ميزنيد كه ميگيد برتري نداره رو از كجا آوردين؟؟؟ مسلما از خودتون

3 - پنل هاي شارپ رو خود شارپ ميزنه و بايد به اطلاع شمابرسونم كه در قرار داد بعدي سوني و شارپ، قرار هست پنل هاي سوني رو هم شارپ بزنه.
شارپ بزرگترين توليد كننده پنل هست. اون وقت شما با سامسونگ مقايسش مينيد. اين ها مهم نيست كه كي بزرگه مهم اينه كه همه اطلاعات شما اشتباه هست

ولي چون ميگيد امكانات هم مهمه بهتره از اسباب بازي هاي سامسونگ استفاده كنيد. ولي من كه سامسونگ رو اصلا قبول ندارم.

ببينيد خود سوني كه آس همه برند هاست هنوز ال اي دي رو وارد نكرده (البته اخيرا يه مدل انگار زده) و هنوز روي ال سي دي هاي با كيفيت كار ميكنه. ولي سامسوگ براي گول زدن مشتري 200 تا مدل با 500 تا كارايي با يه كيفيت خيلي عادي ارائه ميده .

به هر حال اگر كاربرد هاي جانبي براتون مهمه بدون شك بريد سراغ سامسونگ. چون عمده فروشش به خاطر همين كاربرد هاي جانبيش هست

ممنون از اطلاعات جامعتون .
من امکاناتی که میخواهم و برام مهم هست ، امکان usb هست که بتنونه فیلم پخش کنه . مثلا یک فیلم HD . چه پسوندهایی رو میتونه پخش کنه ؟ usb که میخوره ؟ این صفحه ی ای هست که امکانات این مدل شارپ رو نوشته ولی من چیزی به نام usb پیدا نکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر

samira_googleOne
19-05-2010, 08:05
من امکاناتی که میخواهم و برام مهم هست ، امکان usb هست که بتنونه فیلم پخش کنه . مثلا یک فیلم HD . چه پسوندهایی رو میتونه پخش کنه ؟ usb که میخوره ؟ این صفحه ی ای هست که امکانات این مدل شارپ رو نوشته ولی من چیزی به نام usb پیدا نکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر

نه دوست عزيزم
اين مدل USB نميخوره. ولي USB در تمام سينما ها وجود دارد. شما هم اول آخر مجبوري با LCD يه سينما بخري. چون صداشوت اصلا خوب نيست. سينما تمام امكانات جانبي رو براتون فراهم ميكنه و ديگه لازم نيست تلوزيون امكانات اضافه داشته باشه

---------- Post added at 08:05 AM ---------- Previous post was at 08:02 AM ----------

چون كلا صداي ال سي دي براي يك خونه وقتي مهمون نداري خوبه. ولي اگه 4 تا مهمون داشته باشي خيلي خوب نيست و يك سينما مثل پايونيير يا فيليپس ميتونه به شما يك مجموعه خيلي كامل از امكانات بده

afshin b
19-05-2010, 09:57

ميشه شما ريويو يا چيزي بزارين كه حرفتون در مورد كيفيت شارپ رو تاييد كنه، چون من چنين چيزي رو تاحالا هيچ جا نشنيدم.
نميدونم چرا اينجا فن هاي شارپ اينقدر با سامسونگ پدر كشتگي دارن. در حالي كه سامسونگ هميشه توي ريويو ها نتيجه خيلي خوبي ميگريه.

با تشکر

دوست عزيز به نظر من هم سري 8 سامسونگ خيلي از شارپ بهتره. من در مورد مدل هاي جديد سامسونگ كه دوست عزيزمون Guts معرفي كردن اطلاعي ندارم. ولي شما يه تحقيق بكن چون حتما تي وي خوبيه كه ايشون معرفي كردن.