PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک:مشکل در حالت sleep

zahra
13-05-2010, 18:36
سلام خدمت دوستان.جدیدا لب تاپم که ویستا روش نصبه با sleep مشکل پیدا کرده.وقتی لب تاپ رو در حالت sleep می ذارم دیگه بالا نمی یاد و صفحه سیاه میشه و مجبورم هر بار دستم رو روی کلید power نگه دارم تا خاموش شه . دوباره از اول روشن کنم.لطفا در حل این مشکل کمک کنید.با تشکر

f-secure
13-05-2010, 18:42
ویندوز هفت منم تازگیا اینجوری که میگی شده.ندرتاً بعضی وقتا از sleep درمیاد ولی بیشتر وقتها همونی که گفتی شده
برمیگرده به آسیب دیدن ویندوز و یا نصب درایورهای جدید غیر معتبر که خود سازنده لپتاپ مستقیماً معرفی نکرده بوده
یکبار ویندوز را دوباره نصب کنی و فقط درایورهایی که توی CD درایورهات یا توی سایت سازنده ی لپتاپت هست را نصب کنی باید رفع شه

zahra
14-05-2010, 10:03
من می خوام در حد امکان اقدام به نصب دوباره ویندوز نکنم.به نظر شما اگرویندوز رو update کنم مشکل حل میشه؟اگر بله کدوم فایلها رو به روز کنم یا بردارم؟ باتشکر

Jalal
18-05-2010, 15:27
سلام

چه جالب
تاريخ عضويت: Dec 2004
:20:

آخرین درایور کارت گرافیک رو دانلود و نصب کنید
سعی کنید از آخرین آپدیت های ویندوز استفاده کنید(سرویس پک 2)

f-secure
18-05-2010, 20:28
d یه مسئله ای را تازگیا فهمیدم.ما توی ویندوز 3 تا پلان مصرف انرژی داریم:High Performance , Balanced , Power Saver
تو حالت Balanced وقتی میذارم روی Sleep بعدش مشکلی تو روشن شدن ندارد ولی تو دو حالت دیگه این مشکل ایجاد شده است.پس نتیجه میگیریم باید تنظیمات پیشرفته در Power Option را مربوط به آندو حالت دیگر تغییراتی باید دهیم تا مشکل Sleep در آندو حالت دیگر هم برطرف شود
البته همینجوری که گفتم آندو حالت دیگر قبلاً مشکلی از این بابت نداشت و احتمال میدهم بخاطر نصب آپدیتهای درایورها یا اپدیت آخرین نسخه ی بایوس این مسئله بروز کرده باشد