PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقاء سیستم

Aloneboy
13-05-2010, 17:43
با سلام
مشخصات سیستم من
cpu: pentium 4 3.0 GHZ
Ram: 2*512 ocz
mb: intel d945pvs
graphic: Geforce 6200 turbo cache 512mb
کارت گرافیکم خراب شده و می خوام یه کارت گرافیک بخرم که یه دسته دوم پیدا کردم قیمت حدود 40 مشخصات Gigabayte 9400 1GB
راستش من این سیستم رو برای کار با ویندوز سون می خوام و برنامه های میکس مثل pinaccle و corel video studio و ... و می خوام فیلم های full HD 1080 با فرمت MKV به راحتی پخش کنه من با همین سیستم برای پخش این فیلم ها مشکل داشتم و هر چند ثانیه یکبار گیر می کرد می خوام بدونم با اون گرافیکی که در بالا ذکر کردم اگه بگیرم می تونم راحت فیلم رو ببینم در ضمن سی پی یو برای این کار جوابگو هست؟(در کل نمی دونم مشکل پخش مربوط به ضعف کدوم از سخت افزار های سیستم هست)
البته می خوام 2 گیگ رم دیگه بهش اضافه کنم.
حالا اگه واسه سون خوب نبود برای کارهای دیگه که بالا گفتم خوب باشه
به نظر شما این کاری که میخوام انجام بدم کار درستی هست یا این سیستم دیگه بدرد نمی خوره برم یه سیستم دیگه بگیرم؟البته اگه بخوام یه سیستم دیگه بگیرم فعلا به خاطر هزینه نمی تونم شاید 1 یا 2 سال دیگه و این سیستم قبلی رو با کارت گرافیک دسته دو ارزون کارم رواج بدم

امير موسر
13-05-2010, 17:53
جالب نمیشه !
کلا تعویض کن ! برای کاربردایی که داری میشه با یه بودجه متوسط چیزه خوبی جم کرد !

nikaan
13-05-2010, 21:50
سلام

من سیستم قبلیم دارای گرافیک آنبرد 6100 و پردازنده ی ATHLON X2 4200 بود ولی بدون ریپ زدن فیلم فول اچ دی رو پخش می کرد من تصور می کنم ایراد از پردازنده هم باشه چون نمی تونه راحت پردازش رو انجام بده

برای همین فکر کنم با تعویض کارت گرافیکتون مشکل حل نشه

من این سیستم رو تا همین پاییز پارسال داشتم ولی هیچ وقت توی پخش فیلم فول اچ دی مشکل نداشتم