PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین دانگل برای کانالهای کارتی به‌ نظر شما برای (fifa 2010)

hawar1
13-05-2010, 13:24
دوستان:
بهترین دانگل به‌ نظر شما برای جام جهانی 2010 چی میتونه‌ باشه‌ میخوام بخرم شما چه‌ پیشنهاد میکنید
ایا میشه‌ رو دانگل برای دیدن مسابقات جام جهانی حساب کرد.

POROMA2008
13-05-2010, 14:22
رئيس شبكه الجزيره چندی پیش در سوريه اعلام كرده : با عوض كردن سيستم شبكه خود از اولين روز مسابقات جام جهانی شبكه ما بر روي تمام دانگل ها قطع خواهد شد.وما از سيستمی برای كد استفاده می كنيم كه هيچ يك از تيم های شرينگ نمی تواند ان را هك كند.ما از اين سيستم به مدت 2 دقيقه در بازی الكلاسيكو استفاده كرديم كه كاملا هم موفق بود.و در اخر گفته كه به هيچيك از شبكه های زمينی اجازه ی استفاده از اين شبكه رو نميده.
((( برای دیدن جام جهانی 2010 دنبال شبکه دیگری باشید)))

با این اطلاعیه با هیچکدام از دانگلها نمیشه کاری کرد .
چون اگر روز اول سیستم رو عوض کنن دیگه اگر اقدامی هم بتونن بکنن خیلی از مسابقات از دست رفته !دیگه باید کم کم به فکر پکیج SRG باشیم و یا TF1 فرنسه و بس!(جدا از کانالهای احتمالی مانند لیدر اذربایجان و TRTها و GEORGIAN )

در ضمن باید این را هم باید اضافه کرد که بحث عوض کردن سیستم منتفی است کارت ایردتو 2 مخصوص مسابقات جام جهانی فروخته شده و الجزیره اسپورت موظفه با این کارتها بازیها رو پخش کنه اما با همین ایردتو 2 و تعویض سریع Pro id می توانند کاری کنند که دانگل ها و به خصوص بحث شرینگ دچار مشکل شود الجزیره اسپورت حتما یه مرضی دقیقا در روزهای آغازین می ریزد و این ترفند و روش را تا آن زمان رو نمی کند تا دقیقا مشخص نشود چه خواهد کرد
الان هم اگر دقت کنید به عنوان اطلاعیه زیرنویس می کند که مشترکان دارای کارت ایردتو 2 ، کارت های خود را به مدت 30 دقیقه در خشاب بگذارند و روی یکی از کانالهای 9 و 10 و World Cup صبر کنند این کار برای آپدیت eprom کارت اورجینال است تا دیتاهای جدید روی آن ثبت شود.

hawar1
13-05-2010, 15:55
من فکر میکنم که‌ این اخبار جنبه‌ تبلیغاتی داشته‌ باشه‌ از طرف شبکه‌ الجزیره‌ برای فروش کارتهای خودشان عوص کردن سیستم کد به‌ این اسانی هم نیست که‌ انها میگویند فکر کنم چندین ماه برای اجرای این عمل لازم باشه‌ ...و اگر راست میگویند چرا از همین حالا این کار را نمیکنند که‌ کسی نتواند که‌ شبکه‌های انها را -- بکند