PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه پخش mini DVD هندي كم روي كامپيوتر

hamidak25
13-05-2010, 10:27
من يه سوال داشتم. فيلمهايي كه با هندي كم هايي كه mini DVD مي خورن گرفته ميشه وقتي mini DVD رو توي دي وي دي رايتر كامپيوتر مي ذاريم اصلا دي وي دي باز نميشه. مشكلش چيه؟ هيچ راهي نداره؟ حتما بايد خود دوربين رو به كامپيوتر وصل كنيم؟ ممنون اگه راهنمايي كنيد

AliSub
13-05-2010, 21:25
من يه سوال داشتم. فيلمهايي كه با هندي كم هايي كه mini DVD مي خورن گرفته ميشه وقتي mini DVD رو توي دي وي دي رايتر كامپيوتر مي ذاريم اصلا دي وي دي باز نميشه. مشكلش چيه؟ هيچ راهي نداره؟ حتما بايد خود دوربين رو به كامپيوتر وصل كنيم؟ ممنون اگه راهنمايي كنيد

سلام
اون DVD رو روی کامپیوترهای دیگه تست کن.
شاید اون DVD رو رایترت ساپرت نمیکنه.

hamidak25
15-05-2010, 14:23
باز هم نشد آخه مگه اين دي وي دي ها استاندارد نيستن؟

dj_dj
02-09-2011, 10:05
منم همین مشکل رو دارم اگه کسی میدونه چطوری میشه دید جواب بده.روو 3 تا دی وی دی رام تست کردم هیچ کدوم باز نکرد(pioner,lite on ,suzuki ) توو هر سه یا باز نمیکنه یا خطای incurrect function میده.جالب اینجاست که به خود دوربین کابل یو اس بی هم میخوره وقتی با اون هم وصل میکنم یه درایو توو مای کامپیوتر باز میکنه ولی اونو هم میخوام باز کنم باز همین خطا رو میده.متاسفانه کابل i-link هم نمیخوره.ولی فیلش ویدیو داره میشه به کپچر وصل کرد ولی کیفیت افتضاح میشه.لطفا یکی کمک کنه.شدید لازم دارم.
ممنون

tanhae1
08-10-2011, 21:49
با سلام خدمت شما دوست عزیز:
شما قبل از شروع به فیلم برداری دیسک mini DVD را بایستی فرمت کنید که در اکثر این دوربین ها دو نوع فرمت موجود می باشد یکی فرمتیست که مختص خود دوربین می باشد که در دی وی دی رایتر کامپیوتر قابل پخش نمی باشد . اما نوع دیگر , فرمتی است که قابل پخش در دی وی دی رایتر کامپیوتر می باشد.
قدری به تنظیمات دوربین دقت کنید حتما گزینه مورد نظر (فرمت) را می یابید.