PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توی 7 پردازش روی 100 % میره

vbiman
12-05-2010, 21:56
با سلام
من یک لپ تاپ(HP pavilion 1330ev) که از اول ویندوز(windows 7 home primium 64 bit) روش نصب بود بعد سیستمم ویروسی شد و مجبور شدم ویندوز را عوض کنم که windows 7 ultimate 32 bit ریختم و با کرک ویندوز را فعال کردم ولی از موقع تعویض ویندوز دچار مشکلاتی شدم ویندوز بعد از 3 یا 4 روز که ازش کار می کشم و نرم افزار ها را به مرور روش نصب می کردم پردازش سی پی یو روی 100% می رفت که مجبور به ریست سیستم می شدم که گفتم شاید از این باشه که سیستم از اول ویندوز 64 بیتی داشته و حالا 32 بیتی که نصب کردم این جور به هم ریخته به هر حال من ویندوز را 11 بار نصب کردم ولی این مشکل رفع نشد گفتم شاید ویروسی شده باشه که با یک آنتی ویروس آپدیت هم زدم اما درست نشد من سری آخر ویندوز پیش فرض خودش یعنی (windows 7 home primium 64 bit )نصب کردم و برای فعال شدنش دیگر از کرک استفاده نکردم و خواستم از کدی که پشت لپ تاپ زده شده بود اقدام به فعال کردن ویندوز بکنم که شاید فایده ای داشته باشه که متاسفانه با کد پشت لپ تاپ کار نکرد در نهایت می خواستم ویندوز مخصوص اچ پی را بگیرم که گفتم از دوستان عزیز بپرسم که این ویندوز فایده ای برای من داره که بگیرم یا نه و ببینند مشکلم را به چه صورتی می تونم حل کنم. :wac:

¥ Ramin2 ¥
12-05-2010, 22:16
از روی تسک منیجر ببین کدوم برنامه هست که اینقدر مصرف پردازشگر رو بالا می بره.
چون من همین مشکل رو داشتم دیدم همش زیر سر یک برنامه است که اون رو پاک کردم مشکل حل شد.

vbiman
13-05-2010, 11:58
از روی تسک منیجر ببین کدوم برنامه هست که اینقدر مصرف پردازشگر رو بالا می بره.
چون من همین مشکل رو داشتم دیدم همش زیر سر یک برنامه است که اون رو پاک کردم مشکل حل شد.

این کار رو هم انجام داده بودم ولی پردازش به برنامه هایی که در حال اجرا بود اضافه می شد و فرقی نمی کرد اون برنامه چه باشه مثلا من وقتی با fire fox کار می کردم پردازش firefox سر به فلک میکشید یا یک آهنگ میزاشتم بخونه ، این سری پردازش media player زیاد میشد . راستی نظرتون در رابطه با ویندوز مخصوص HP چیه آیا چاره ساز هست یا زیاد فرقی نمی کنه؟

¥ Ramin2 ¥
13-05-2010, 13:10
هیچ فرقی نداره. 64 بیت آلتیمیت رو امتحان کن.

joe_satriani
13-05-2010, 15:29
به اين قسمت مراجعه كنيد :27:

اورژانس سیستم های آلوده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr Hannibal
13-05-2010, 15:40
اونجا که مراجعه کردی اسم انتی ویروس و ایا اپدیت هست یا نه رو هم بگو : دی

اگه اصلا انتی ویروس نداری و یا اپدیت نیست اصلا اونجا هم نرو. نصب و اپدیت که کردی بعد برو