PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد6120

mohammad450
12-05-2010, 02:12
سلام دوستان من از این گوشی خوشم اومده ولی تو مشخصات این گوشی خوندم که زمان انتظارش:240 وزمان مکالمه:3 هستش ..یعنی چی؟ یعنی اگه مدام 3ساعت اهنگ گوش کنم شارزش تمومه؟ میشه یه توضیح بدین ممنون

total_overdose
12-05-2010, 02:50
سلام دوستان من از این گوشی خوشم اومده ولی تو مشخصات این گوشی خوندم که زمان انتظارش:240 وزمان مکالمه:3 هستش ..یعنی چی؟ یعنی اگه مدام 3ساعت اهنگ گوش کنم شارزش تمومه؟ میشه یه توضیح بدین ممنون
سلام دوست عزیز
حقیقتش من با 6120 زیاد کار کردم.گوشی خیلی عالی هست به ویزه سرعتش.
ولی حقیقتش باتریه خوبی نداره.بخاطر همین هم زمان انتظار و مکالمشم پایینه.
در مورد اون آهنگ که گفتی خیر اینجوری نیست.یعنی شما میتونید با گوشیتون به طور مداوم تا 3 ساعت مکالمه داشته باشید که البته کم هست.
پیشنهاد خودم به شما اینه که برید سراغ 5230 که تاچ هم هستوباتری بهتری داره.قیمتشم آنچنان تفاوت نداره.اما اگه که روی غیر تاچ مسرید برید سراغ ان78 و یا 6220 و یا 5630 و یا حداقل 5320 که ورژن اصلاح شده ی 6120 هست.

sasan816
12-05-2010, 15:20
6120
نسل ۳٫۵، دوربین ۲ مگاپیکسل به همراه فلاش با قابلیت فیلمبرداری، دوربین دوم، صفحه نمایش ۱۶ میلیون رنگ، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۲، کار با پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف‌ و زیپ، قابلیت ضبط صدا تا ۶۰ دقیقه، ۳۵ مگابایت حافظه داخلی، بلوتوث...

aminealizade
15-05-2010, 13:49
با توجه به قیمتی که داره حدود 160 تومان و سیمبیان هستش من فکر میکنم احتمالا یک سری کمبود ها داشته باشه. بنابراین توصیه میکنم که توی موبایل خریدن اصلا عجله نکنی به این خاطر که یکسال نشده از گوشیت خسته میشی و اون وقت ضرر میکنی و مجبور میشی یه گوشی جدید بگیری. یه موبایل خوب نوکیا یک سری خصوصیتها باید داشته باشه مثل:
سیستم سیمبیان که به تو اجازه باز کردن همزمان چند صفحه (با استفاده از دکمه منو) و ارسال نرم افزار به کمک اکسپلورر بده
دوربین خوب که من فکر میکنم در حد 3.2 یا 5 خوبه، صدای داخلی و خارجی خوب، شارژ و مدت انتظار زیاد، ظاهر زیبا، حافظه ی اصلی و فرعی کافی و خیلی چیزهای دیگه
خودت مختاری اما من فکر میکنم موبایل 5630 که سیمبیان هست دوربینش 3.2 و زمان انتظارش 400 هست و سوکت هدفونش استاندارده (یعنی مثل کامپیوتر یا ام پی تریه) گوشی بدی نباشه. فقط یک مقدار صدای بلندگوهای خارجیش کمه که البته مطمئن نیستم مال 6120 چه جوری باشه قیمتش حدود 210 تومانه ولی من با یه فروشنده تا 190 تومان هم راه اومدم البته ازش نخریدم و حالش گرفته شد. :38: