PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویوا بخرم یا یه پاکت پی سی شما معرفی میکنید؟

kalepoook
11-05-2010, 10:42
سلام
من میخوام ویوا بخرم البته کار هایی که بخوام انجام بدم رو همین انجام میده،ولی میخواستم بدونم با این قیمت امروزی ویوا آیا پاکت پی سی دیگه ای هم هست که از ویوا بهتر باشه یا در کل قوی تر باشه از لحاظ سخت افزاری یا هر چیز که شما میدونید،البته با قیمت مساوی با ویوا!
ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر از دوستان

~ARDESHIR~
11-05-2010, 11:01
با قیمت مساویش چیزی گیرت نمیاد ولی اگه تا 250 60 بدی امنیا لایت هست که خیلی از ویواز بهتره
سی پی یو 800 و رم 256 مگ و رام 512 که قابل مقایسه با ویوا نیست
صفحشم بزرگتره
دوربین 3 با فوکوس
gps هم داره که ویوا نداره

kalepoook
11-05-2010, 13:28
سلام
ممنون برای راهنمایی.
این 2 گوشی دیگه هم هستند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر شما این 2 و امنیا لایت کدوم بهتره؟
ممنون

~ARDESHIR~
11-05-2010, 13:38
خب این دوتا تاچ نیستن و سی پی یو ضعیفتری نسبت به لایت دارن
اگه کیبرد براتون از تاچ مهمتر باشه خوبن
بین این دوتا هم b7330 بهتره چون مدل اصلاح شده b7320 ه

merikh_merikh
11-05-2010, 14:42
در کل به نظره من اومنیا لایت با توجه به قیمتش یکی از بهترین گزینه ها میباشد و ارزش خرید داره

golmohammadi
11-05-2010, 21:43
ویوا بخرم یا یه پاکت پی سی شما معرفی میکنید؟
منظور شما ویوا هست یا ویواز؟
چون ویوا خودش پاکت پی سی هست

kalepoook
11-05-2010, 22:14
منظور شما ویوا هست یا ویواز؟
چون ویوا خودش پاکت پی سی هست

سلام
منظورم ویوا بود ،میدونم پاکت پی سی هست،منظورم در کل این بود که اگه ویوا به نظر شما خوب نیست یه پاکت پی سی دیگه معرفی کنید،امروز قیمت گرفتم 180
به نظر من 180 مناسبه.
امنیا لایت 270 با گارانتی اصلی، من خودم میخواستم در حد این قیمت باشه ،که به نظرم مناسب هست.

hamidkabiri6270
11-05-2010, 23:14
با قیمت مساویش چیزی گیرت نمیاد ولی اگه تا 250 60 بدی امنیا لایت هست که خیلی از ویواز بهتره
سی پی یو 800 و رم 256 مگ و رام 512 که قابل مقایسه با ویوا نیست
صفحشم بزرگتره
دوربین 3 با فوکوس
gps هم داره که ویوا نداره

دوستمون اشاره به ویوا کردند نه ویواز:27:

golmohammadi
12-05-2010, 01:46
منم تعجبم در همین بود
که اونجا صحبت ویواز کردند
و جالبتر اینکه نوشته امنیا لایت خیلی از ویواز بهتره

Arashdn
12-05-2010, 14:20
اگه پول امنیا لایت رو جور کنی تو رنج قیمت خودش چیز تکی هست

Vamp!r3
12-05-2010, 14:49
منم تعجبم در همین بود

منظورشون همون ویوا بوده.........

توی مقایسه میشه فهمید........

~ARDESHIR~
12-05-2010, 14:52
منم تعجبم در همین بود

به من چه سونی اریکسون میاد از htc تو اسم گزاری تقلید میکنه بعدشم از خوندن نوشته من هر کسی متوجه میشه منظورم ویوا ست نمیدونم چجوری که شما متوجه نشدین !

دوستمون اشاره به ویوا کردند نه ویواز

شما هم یه ذره به خودت زحمت میدادی متنو میخوندی میفهمیدی منظورم ویوا ست آخه هر کی بخونتش متوجه میشه نمیدونم شما چرا متوجه نشدی :27:

hamidkabiri6270
12-05-2010, 15:46
منم تعجبم در همین بود

متاسفانه بعضیا فقط از روی تعصب حرف میزنند کافیه بفهمند یه نفر میخواد یه گوشی از یه برند خاصی مثلا سونی اریکسون بخره اون وقت شروع میکنند به ساز مخالف زدن بدون اینکه اول اطمینان پیدا کنند بعد بیایند و نظر بدهند..:41:

Vamp!r3
12-05-2010, 15:51
متاسفانه بعضیا فقط از روی تعصب حرف میزنند کافیه بفهمند یه نفر میخواد یه گوشی از یه برند خاصی مثلا سونی اریکسون بخره اون وقت شروع میکنند به ساز مخالف زدن بدون اینکه اول اطمینان پیدا کنند بعد بیایند و نظر بدهند..:41:

اون بنده خدا اشتباه تایپی داشت ویواز.......منظورشون ویوا بود..........2 تا پست بالا تر را بخونید.........

ولی اگه خونده باشید منظورتون اینه که ویوا از امنیا لایت بهتره؟؟؟

hamidkabiri6270
12-05-2010, 15:58
اون بنده خدا اشتباه تایپی داشت ویواز.......منظورشون ویوا بود..........2 تا پست بالا تر را بخونید.........

ولی اگه خونده باشید منظورتون اینه که ویوا از امنیا لایت بهتره؟؟؟

من راجع به اینکه کدوم بهتره صحبتی ندارم چون کسی که با این گوشی ها کار کرده میتونه نظر بده بحث من راجع به تعصب به یه برند خاص بود.

~ARDESHIR~
12-05-2010, 16:22
من راجع به اینکه کدوم بهتره صحبتی ندارم چون کسی که با این گوشی ها کار کرده میتونه نظر بده بحث من راجع به تعصب به یه برند خاص بود.

دوست عزیز اصلاً مثکه حواست نیستو هر چی میخای واسه خودت میگی
برو بخون چی نشوتم ... نوشتم مثلاً صفحه امنیا لایت بزرگتره خب از چی بزرگتره مطمعناً همه میدونن از ویواز بزرگتر نیستو از ویوا بزرگتره دیگه این چه ربطی به تعصب داره ؟
یا گفتم با این قیمت چیزی گیرت نمیاد و اگه بتونی 260 تومن هزینه کنی میتونی امنیا لایت بخری خب آخه هر آدمی حتا غیر عاقل میفهمه که منظور ویواست که ارزونتر از امنیا لایته نه ویواز که گرونتره

به هر حال سو تفاهم شده ولی شما نمیخای قبول کنی که اشتباه کردی و همینجور ادامه میدی
کسی که باید بفهمه منظور من ویوا بوده فهمید رفت دنبال زندگیش

hamidkabiri6270
12-05-2010, 17:34
دوست عزیز اصلاً مثکه حواست نیستو هر چی میخای واسه خودت میگی
برو بخون چی نشوتم ... نوشتم مثلاً صفحه امنیا لایت بزرگتره خب از چی بزرگتره مطمعناً همه میدونن از ویواز بزرگتر نیستو از ویوا بزرگتره دیگه این چه ربطی به تعصب داره ؟
یا گفتم با این قیمت چیزی گیرت نمیاد و اگه بتونی 260 تومن هزینه کنی میتونی امنیا لایت بخری خب آخه هر آدمی حتا غیر عاقل میفهمه که منظور ویواست که ارزونتر از امنیا لایته نه ویواز که گرونتره

به هر حال سو تفاهم شده ولی شما نمیخای قبول کنی که اشتباه کردی و همینجور ادامه میدی
کسی که باید بفهمه منظور من ویوا بوده فهمید رفت دنبال زندگیش

حق با شماست دوست گلم:27:

sasan816
12-05-2010, 19:16
به نظر من وایوا بگیر مزایا: پردازنده با فرکانس ۲۰۱ مگاهرتز، رابط کاربری TouchFLO، امکان افزایش کارت حافظه، سیستم عامل Windows Mobile، امکان ضبط صدا، دوربین ۲ مگاپیکسل، ۱۲۸ مگابایت حافظه داخلی، صفحه نمایش ۲٫۸ اینچ لمسی با تفکیک ۶۵۵۳۶ رنگ و ووضوح مناسب، شبکه بیسیم، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، تشخیص دستنوشته، بلوتوث استریو معایب: عدم وجود فلاش و امکان فوکوس اتوماتیک برای دوربین، عدم وجود مسیریاب جی‌پی‌اس، به همراه نداشتن رادیوی اف‌ام

kalepoook
12-05-2010, 20:44
سلام به دوستان
آقایون من خدا نکرده که نمیخوام ناراحتی به وجود بیاد.
حالا من یه جوونی کردم یه تاپیک زدم چرا این همه به هم گیر میدین.
اصلآ حاک تو سره من خوبه!
بابا یه ز که دیگه این همه دعوا نداره حالا جلوی ویوا یه ز اومد شد ویواز.
الان با 180 چه گوشی میدن؟
نمیدن دیگه!
من هم گفتن تو رنج قیمتش،امنیا لایت 270 هست قیمتش.
ممنون از همه دوستان

golmohammadi
12-05-2010, 21:36
به من چه سونی اریکسون میاد از htc تو اسم گزاری تقلید میکنه بعدشم از خوندن نوشته من هر کسی متوجه میشه منظورم ویوا ست نمیدونم چجوری که شما متوجه نشدین !

شما هم یه ذره به خودت زحمت میدادی متنو میخوندی میفهمیدی منظورم ویوا ست آخه هر کی بخونتش متوجه میشه نمیدونم شما چرا متوجه نشدی :27:

حالا مگه کسی چیزی به شما گفت ؟
در ضمن ویواز با ویوا یکی نیست که تقلید باشه
حالا بیخیال

Mohammad_Ahrari
12-05-2010, 22:05
بگذریم...این امنیا لایت رو یک لینکی ازش میدین؟؟

total_overdose
12-05-2010, 22:24
بگذریم...این امنیا لایت رو یک لینکی ازش میدین؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

merikh_merikh
14-05-2010, 11:59
به نظره منم اومنیا لایت گزینه ی مناسبتریه