PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد IP در انترنت پر سرعت

ehsan_
10-05-2010, 22:21
سلام
دوستان تا اونجا که من می دونم افرادی که از اینترنت پر سرعت استفاده می کنن
2 تا IP دارن
یکی مربوط به خدمات دهنده اینترنت میشه و یکی موسوم به IP اینتر نتی که هر دو برای ADSL ثابت و برای DIALUP متغیر هستن:20:

حالا سوالات من:
1-
مثلا اگه یک هکری ای پی منو بدست بیاره مثل دزدی هست که ادرس خونه کسی رو داشته باشه درسته ؟
و چون ای پی من ثابت هست می تونه مدام به سیستم من حمله کنه:41:

حالا اگه من بخوام از شر حملاتش راحت بشم باید ای پی تغییر بدم دیگه
برای این کار باید با خدمات دهنده تماس بگیرم و در خواست تغییر ای پی کنم ؟:13:

2-
IP دوم که ای پی اینترنتی هست و مثلا با ultra surf مخفی میشه هست درسته ؟

حالا اگه من بخوام مثلا یک سایت متوجه نشه IP اینترنتی من چی هست ایا الترا سورف این کار رو کاملا انجام میده
یعنی سایت به هیچ وجه نمی تونه بفهمه ای پی من چیه ؟

چه برنامه های دیگه ای میشناسید که این ای پی رو بهتر مخفی کنه یا اصلا تغییر بده ؟

جواب این سوالات برای من خیلی مهم هست

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن:11:

¥ Ramin2 ¥
11-05-2010, 00:31
وقتی در خونه قفل باشه و فقط افرادی که کلید داشته باشند بتونند وارد بشن. داشتن آدرس خونه هیچ فایده ای نداره. ;-)
یک برنامه اینترنت سکیوریتی امنیت کامل رو برقرار میکنه.

سایت متوجه آدرست نخواهد شد. مگر اینکه پاشن برن به سرور جایی که از آی پی اون استفاده کردی و تمام اطلاعاتشون رو زیر و رو کنند که ببینن کی اون زمان از اون آی پی به سایت وارد شده. البته این کار رو برای افراد خرابکار حرفه ای انجام میدند.

بهتر و بدتر نداره همشون یک جورند.

ehsan_
11-05-2010, 10:20
من کاسپر 2010 که هر روز آپ میشه دارم ولی می خوام ای پی رو تغییر بدم....از همون راه تماس با خدمات دهنده میشه ؟

در مورد مخفی کردن ای پی اینترنتی

ما در سایتی عضو هستم که طبق قوانین استفاده از 2 اکانت با یک ای پی ممنوع هست و منجر به بسته شدن هر 2 اکانت میشه

حالا می خوام یکی با ای پی خودم برم یکی رو با Ultra Surf ایا با این کار متوجه میشن ای پی 2 اکانت یکی هست ؟
چی کار کنم که متوجه نشن به هیچ وجه ؟

¥ Ramin2 ¥
11-05-2010, 21:29
آره با همون برنامه میشه. دیگه اونقدرهام باهوش نیستند!

reb
11-05-2010, 21:38
آره با همون برنامه میشه. دیگه اونقدرهام باهوش نیستند!
داداش فقط آی پی نیست که نشون داده میشه یک سیستم با مشخصات کلی دیده میشه آی پی جزیی از بقیه مشخصاته نه همش.

ehsan_
11-05-2010, 21:48
داداش فقط آی پی نیست که نشون داده میشه یک سیستم با مشخصات کلی دیده میشه آی پی جزیی از بقیه مشخصاته نه همش.

دیگه چی نشون داده میشه ؟
چه کار میشه کرد تا نتونن تشخیص بدن ؟

reb
11-05-2010, 23:13
دیگه چی نشون داده میشه ؟
چه کار میشه کرد تا نتونن تشخیص بدن ؟
برادر ایمانی کار سختیه مخفی شدن و این که چه چیزهایی نشون داده میشه مختصرا این که اگه مقایسه کنند سه سوت میفهمن یک کار بر با دو آی دی و یا یک کاربر با 2 آی پی.
محض نمونه اینجا تشریف ببرید تا برخی از مشخصات قابل رویت رو خودتون مشاهده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

¥ Ramin2 ¥
12-05-2010, 13:27
خب ایشون گفتند آی پی! من هم مشکل آی پی رو حل کردم.

وگرنه بیشتر سایتها از طریق کوکی کاربرهای خود را تشخیص میدند که اون هم به راحتی میشه پاک کرد!

نوع مرورگر و سیستم عامل که چیز خاصی رو نشون نمیده!

boro_baba
12-05-2010, 14:27
من JAP رو پيشنهاد ميکنم از دسته کم 6 تا سرور رد ميشی تا برسی به مقصد

reb
12-05-2010, 19:22
خب ایشون گفتند آی پی! من هم مشکل آی پی رو حل کردم.

وگرنه بیشتر سایتها از طریق کوکی کاربرهای خود را تشخیص میدند که اون هم به راحتی میشه پاک کرد!

نوع مرورگر و سیستم عامل که چیز خاصی رو نشون نمیده!
عرض کردم بخشی نگفتم تمامی ولی از جمله اونها اسم کامپیوتر مشخصات کلیش هست.

oj2008pc
12-05-2010, 19:57
من کاسپر 2010 که هر روز آپ میشه دارم ولی می خوام ای پی رو تغییر بدم....از همون راه تماس با خدمات دهنده میشه ؟

در مورد مخفی کردن ای پی اینترنتی

ما در سایتی عضو هستم که طبق قوانین استفاده از 2 اکانت با یک ای پی ممنوع هست و منجر به بسته شدن هر 2 اکانت میشه

حالا می خوام یکی با ای پی خودم برم یکی رو با Ultra Surf ایا با این کار متوجه میشن ای پی 2 اکانت یکی هست ؟
چی کار کنم که متوجه نشن به هیچ وجه ؟

سلام
شما وقتی با اولترا کانکت میشین اگه از فایرفاکس استفاده کنین همون آی پی واقعی نشون میده و اگ همزمان از ie استفاده کنین آی پی اولترا نشون میده .
اینجوری میشه با دو آی پی همزمان تو اون سایت فعالیت کرد ولی همونطور که بزرگان گفتن مشخصات دیگری هم نقش دارن .

¥ Ramin2 ¥
12-05-2010, 20:21
عرض کردم بخشی نگفتم تمامی ولی از جمله اونها اسم کامپیوتر مشخصات کلیش هست.

اسم کامپیوتر و مشخصات سخت افزاری منتشر نمیشه! مگر اینکه اون سایت برنامه ای رو در کامپیوتر کلاینت اجرا کنه. که اون هم بدون اجازه کلاینت غیرممکنه.

این اطلاعات رو از کجا میگی؟ بگو ما هم بریم مطالعه کنیم یاد بگیریم.

reb
12-05-2010, 20:29
اسم کامپیوتر و مشخصات سخت افزاری منتشر نمیشه! مگر اینکه اون سایت برنامه ای رو در کامپیوتر کلاینت اجرا کنه. که اون هم بدون اجازه کلاینت غیرممکنه.

این اطلاعات رو از کجا میگی؟ بگو ما هم بریم مطالعه کنیم یاد بگیریم.
بنده با دو تا چشمام رویت نمودم وگرنه حساب احتمالات رو میدادم برادر :31:
گمان هم ندارم که مورد اضافی نصب شده باشه.
یادم رفت بگم حتی سرعت اینترنت رو هم تشخیص میده حالا بماند به نوع اینترنت.

¥ Ramin2 ¥
12-05-2010, 21:16
خب لینک بده ما هم رویت نماییم!