PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LCD Samsung N1750 سوخت؟

mska
10-05-2010, 14:56
سلام
LCD Samsung N1750 داریم
موقعی که روش می کنم تنها چراغ پاور آن روش شده و در صفحه آن هیچ چیزی نمایش داده نمیشه
حتی با زدن کلید منو

به نظر مشکل از کجاست؟

ess_1362
10-05-2010, 18:54
سلام
LCD Samsung N1750 داریم
موقعی که روش می کنم تنها چراغ پاور آن روش شده و در صفحه آن هیچ چیزی نمایش داده نمیشه
حتی با زدن کلید منو

به نظر مشکل از کجاست؟

بدون اینکه به کیس متصل کنید یکبار روشنش کنید ببینید روشن میشه؟

mska
10-05-2010, 22:22
آره برق میاد ولی تصویر هیچ

ess_1362
11-05-2010, 07:31
ببینید اگر مانیتور سالم باشه بدون اینکه به کیس متصل بشه اگر روشنش کنید یک پنجره باز میشه که می نویسه NO SIGNAL

اگر این پنجره را نمی نویسه یا اصلا روشن نمیشه پس مانیتور شما مشکل به هم زده و باید ببری به تعمیرگاه

mehrdad38
31-05-2010, 11:46
من هم مشكلم رو همين جا مي گم اميدوارم دوستان كمكم كنن.

وقتي دكمه پاور كيس رو مي زنم كيس روشن مي شه اما تصوير ي تو مانيتور نشون نمي ده فقط دكمه پاور مانيتور چندتا چشمك كوتاه مي زنه و هر چي زمان پيش مي ره چشمك زدن كم و كم تر ميشه تا به يه صداي تقه ختم ميشه .

جالب اينجاست كه بايد يكبار دكمه پاور مانيتور رو فشار بدم تا مانتيتور روشن بشه و تصوير بياد و جالب تر از اون اينكه تا وقتي ويندوز به طور كاملا بالا نيومده و دسكتاپ ويندوز نشون داده نشه هر چي هم دكمه پاور مانيتور رو فشار مي دم تصوير نمايش داده نمي شه.

جالب اينجاست وقتي با دكمه پاور مانيتور رو روشن مي كنم و خواستم كامپيوتر رو خاموش كنم اگر بالافاصله بعد از خاموش كردن كامپيوتر روشنش كنم مانيتور بدون هيچ اشكالي روشن مي شه ولي اگر يه چند دقيقه اي از خاموش شدن كامپيوتر بگذره بعد بخوام مجددا روشن كنم همون اشكال برقراره تو حالت ريستات هم مشكلي ندارم.
كارت گرفيكمم سالمه .