PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد tv

Ali.Mirzaie
10-05-2010, 08:30
سلام

براي محل كار ميخواهيم Tv بگيريم كه جام جهاني تو كف نباشيم:31:
رئيس حال داده ميخواد بگيره بخاطر همين ميخوام بدونم كه چي بگيريم كه بنده خدا متضرر نشه.
تا 1 ميليون تومان 40 اينچ چي ميشه گرفت؟!
حالا يه كم گرون تر هم شد مسئله ي نيست فقط كيفيتش خوب باشه .
ترجيحاً نور رو هم برنگردونه
الان g10 خوب هست؟! چه قيمت هستش؟!
كلاً پلاسماهاي جديد كدوم بهتره؟!

قبلاً ممنون از راهنمايي شما:20:

t_tanhayam
10-05-2010, 09:31
سلام

براي محل كار ميخواهيم Tv بگيريم كه جام جهاني تو كف نباشيم:31:
رئيس حال داده ميخواد بگيره بخاطر همين ميخوام بدونم كه چي بگيريم كه بنده خدا متضرر نشه.
تا 1 ميليون تومان 40 اينچ چي ميشه گرفت؟!
حالا يه كم گرون تر هم شد مسئله ي نيست فقط كيفيتش خوب باشه .
ترجيحاً نور رو هم برنگردونه
الان g10 خوب هست؟! چه قيمت هستش؟!
كلاً پلاسماهاي جديد كدوم بهتره؟!

قبلاً ممنون از راهنمايي شما:20:

در مورد قيمتتون شما فقط ميتونيد روي سامسونگ b470 b570 با اين قيمتها فكر كنيد يا احتمالا سوني سريهاي t , s
در مورد فوتبال قطعا پلاسما خوراكش ولي در مورد حرف دومتون پلاسما صفحش جوريه كه كاملا نور رو بر ميگردونه
با اين قيمتها روي اينچهاي بالاي پلاسما samsung b450 هم ميتونيد فكر كنيد

titanium_zarin
10-05-2010, 10:42
در تاييد حرفهاي ابي هم من يه مدل پلاسما بگم كه ابي جون اصلا خوشش نمياد ...
اقا g10 پاناسونيك توي بانه 1120000 هست ... به نظر من خوبه ...
در مورد نور و اين چيزا نميدونم ...

t_tanhayam
10-05-2010, 14:07
در تاييد حرفهاي ابي هم من يه مدل پلاسما بگم كه ابي جون اصلا خوشش نمياد ...
اقا g10 پاناسونيك توي بانه 1120000 هست ... به نظر من خوبه ...
در مورد نور و اين چيزا نميدونم ...

خواهش ميكنم علي جان G10 يكي از شاهكارهاي پاناسونيك واقعا
نوع صفحات پلاسما طوريه كه با شيشه پوشيده شده لايه بيروني و از اين نظر اگه برين جاي فروشنده دقيقا ميزنه به شيشه پلاسما و ميگه ببين هيچيش نميشه
همون شيشه باعث رفلكس وبازتاب نور ميشه مخصوصا تو محيطهاي پرنور

Ali.Mirzaie
10-05-2010, 14:45
خواهش ميكنم علي جان G10 يكي از شاهكارهاي پاناسونيك واقعا
نوع صفحات پلاسما طوريه كه با شيشه پوشيده شده لايه بيروني و از اين نظر اگه برين جاي فروشنده دقيقا ميزنه به شيشه پلاسما و ميگه ببين هيچيش نميشه
همون شيشه باعث رفلكس وبازتاب نور ميشه مخصوصا تو محيطهاي پرنور

ورژن امریکائیش ولی رفلکس نور رو نداره!!!!
میشه اون مدل رو گیر آورد؟!

titanium_zarin
10-05-2010, 15:13

ولله من تا حالا ورژن امريكايي نشنيدم...
يه اسيايي داره كه سنگاپور و مالزي ميسازن ...
يه اروپايي كه فكر كنم اسلوواكي ميسازه...
شما مطمنيد كه همچين چيزي هست ؟؟؟؟

alilosting
10-05-2010, 15:25

بدون گارانتي نگيريد
اگر ايرادي پيدا كنه ديگه هييچي
حتما با گارانتي بگير

t_tanhayam
10-05-2010, 15:53
بدون گارانتي نگيريد
اگر ايرادي پيدا كنه ديگه هييچي
حتما با گارانتي بگير

در مورد ورژن امريكايي منم نشنيدم
در مورد گارانتي سليقه ايه بنظرم پول به گارانتي دادن ريختن سطل اشغال
اگه تلويزيوني كه ميخريد توي مدت گارانتي احتياج به خدمات داشته باشه ديگه كلاش پس معركست خنده :46:

javid43
10-05-2010, 17:36
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده چون می خواهم hdtv بخرم ازطریق جستجو در اینترنت ، این سایت را پیدا کردم که واقعا مطالب مفیدی دارد . ابتدا می خواستم led سامسونگ سری هفت بخرم ولی با توجه به نظرات دوستان که خیلی هم مفیدند ، الان روی پلاسما و lcd هم فکر می کنم .با بودجه دو میلیون ( کمی بالا یا پایین ) واینکه بیشتر برای دیدن فوتبال خارجی که از طریق ماهواره پخش نمی شود ( شبکه سه) چه نوع و چه برندی را توصیه می کنید .با تشکر

t_tanhayam
11-05-2010, 11:45
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده چون می خواهم hdtv بخرم ازطریق جستجو در اینترنت ، این سایت را پیدا کردم که واقعا مطالب مفیدی دارد . ابتدا می خواستم led سامسونگ سری هفت بخرم ولی با توجه به نظرات دوستان که خیلی هم مفیدند ، الان روی پلاسما و lcd هم فکر می کنم .با بودجه دو میلیون ( کمی بالا یا پایین ) واینکه بیشتر برای دیدن فوتبال خارجی که از طریق ماهواره پخش نمی شود ( شبکه سه) چه نوع و چه برندی را توصیه می کنید .با تشکر

سري 7 يكي از بهترين سريهاي موجود ال اي دي سامسونگه
در مورد بازي خوب توصيه همه پلاسماست بخاطر هرتز بالا و بلور كمتر
ولي من از B650 ‌استفاده ميكنم خيلي هم راضيم و مشكلي ندارم باهاش :46:

titanium_zarin
11-05-2010, 12:40
با سلام خدمت دوستان عزیز

من فقط ميخوام اينو بگم...فوتبال خارجي از شبكه 3 با ماهواره پخش ميشه كه ؟؟؟
چرا شما ميگيد نميشه ؟؟؟
در مورد hdtv هم تاپيك مخصوص هست كه كمك زيادي بهت ميكنه ....
هر چند همينجا هم دوستان كاربلد مثل اقا ابي هستن ...

javid43
11-05-2010, 16:37
من فقط ميخوام اينو بگم...فوتبال خارجي از شبكه 3 با ماهواره پخش ميشه كه ؟؟؟
چرا شما ميگيد نميشه ؟؟؟
در مورد hdtv هم تاپيك مخصوص هست كه كمك زيادي بهت ميكنه ....
هر چند همينجا هم دوستان كاربلد مثل اقا ابي هستن ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با تشکر ازراهنمایی تون ، ولی فوتبال خارجی پخش مستقیم رو ما که تا حالا نتونستیم از ماهواره استانی ببینیم ،شاید بعضی ازدوستان بتوانند با دادن کد و.... این کارروبکنند ولی بنده نه .تاپیک های دیگر را نیز مرور کردم ، اطلاعات ذی قیمتی هم نصیبم شد وخیلی از دوستان متشکرم .با جمع بندی عقاید دوستان دیدم که اکثر نظرات روی پلاسمای پاناسونیک وال سی دی وال ای دی سامسونگ می چرخد ، سونی هم مورد توجه دوستان بود ولی اکثرا بخاطر گرانی توصیه نمی کردند .در شهرما اهواز قیمت پلاسمای پاناسونیک g10 ( بدون سینمای خانگی و یا دوربین ) با 40 اینچ ال ای دی سری 7 سامسونگ (با سینمای خانگی ) حدود 700 هزار تومان فرق دارد. یک سوال هم دارم : آیاکیفیت تصویر led به روشنایی زیاد وابسته است یا فقط lcd به این شکل است ؟

javid43
11-05-2010, 17:03
سري 7 يكي از بهترين سريهاي موجود ال اي دي سامسونگه
در مورد بازي خوب توصيه همه پلاسماست بخاطر هرتز بالا و بلور كمتر
ولي من از B650 ‌استفاده ميكنم خيلي هم راضيم و مشكلي ندارم باهاش :46:
دوست عزیز ازراهنماییت متشکرم .چند روز پیش به نمایشگاه ال جی سرزدم.(به خاطر توصیه دوستانی که قبلا خریده بودند) ال سی دی SL800 و ال ای دی SL900 را کنارهم به دیوار زده بودند وهردو یک فیلم کارتونی را با هم در یک زمان پخش می کردند .من وهمسرم بودیم هردو به این نتیجه رسیدیم که کیفیت پخش ال سی دی از ال ای دی بهتر بود .شفافیت ال سی دی بیشتربود( از زاویه های مختلف ودور ونزدیک ).از فروشنده راجع به تنظیمات سوال کردیم وجواب شنیدیم که هردو تنظیمات کارخانه ای هستند .تفاوت قیمت هم حدود 600 هزار تومان بود .سوالی هم برایم پیش آمده : کدام یک باعث بهتر جلوه نمودن کیفیت تصویر و قانع شدن بیشتر خریدارمی گردد ؟انیمیشن ویا فیلم HD

t_tanhayam
12-05-2010, 10:40
دوست عزیز ازراهنماییت متشکرم .چند روز پیش به نمایشگاه ال جی سرزدم.(به خاطر توصیه دوستانی که قبلا خریده بودند) ال سی دی SL800 و ال ای دی SL900 را کنارهم به دیوار زده بودند وهردو یک فیلم کارتونی را با هم در یک زمان پخش می کردند .من وهمسرم بودیم هردو به این نتیجه رسیدیم که کیفیت پخش ال سی دی از ال ای دی بهتر بود .شفافیت ال سی دی بیشتربود( از زاویه های مختلف ودور ونزدیک ).از فروشنده راجع به تنظیمات سوال کردیم وجواب شنیدیم که هردو تنظیمات کارخانه ای هستند .تفاوت قیمت هم حدود 600 هزار تومان بود .سوالی هم برایم پیش آمده : کدام یک باعث بهتر جلوه نمودن کیفیت تصویر و قانع شدن بیشتر خریدارمی گردد ؟انیمیشن ویا فیلم HD

واقعا تا حدود زيادي همينطوره به نظر شخصي من بهتر ال سي دي بخريد جوابش و پس داده قيمتهاش مناسب و تصاوير قابل قبولي داره
ال اي دي ها اول راهند هنوز و قيمتهايي به نظر غير معقول
خوب مسلما كارتنهايي كه full hd هستند بهترين گزينه براي اغواي مشتريست :46:
توي كارتونها نگها در نهايت اغراق نمايش داده ميشند و باعث ميشن طرف دو سوت مخش...:46:
به اينجا سر بزن قديما يه مقايسه اي شده بود
:10:

titanium_zarin
12-05-2010, 11:01
با تشکر ازراهنمایی تون ، ولی فوتبال خارجی پخش مستقیم رو ما که تا حالا نتونستیم از ماهواره استانی ببینیم ،شاید بعضی ازدوستان بتوانند با دادن کد و.... این کارروبکنند ولی بنده نه .تاپیک های دیگر را نیز مرور کردم ، اطلاعات ذی قیمتی هم نصیبم شد وخیلی از دوستان متشکرم .با جمع بندی عقاید دوستان دیدم که اکثر نظرات روی پلاسمای پاناسونیک وال سی دی وال ای دی سامسونگ می چرخد ، سونی هم مورد توجه دوستان بود ولی اکثرا بخاطر گرانی توصیه نمی کردند .در شهرما اهواز قیمت پلاسمای پاناسونیک g10 ( بدون سینمای خانگی و یا دوربین ) با 40 اینچ ال ای دی سری 7 سامسونگ (با سینمای خانگی ) حدود 700 هزار تومان فرق دارد. یک سوال هم دارم : آیاکیفیت تصویر led به روشنایی زیاد وابسته است یا فقط lcd به این شکل است ؟

عزيز جان...من يه رسيور x95 دارم كه باهاش شبكه سه رو موقع فوتبال نگاه ميكنم...راه داره ...اگه دوست داشتي برات ميگم....
در مورد خريد هم نميتوني يا نميخواي از بانه بخري ؟؟؟؟
به نظر من به صرفه هست ...من خريدم و راضي بودم ...رو اينم فكر كن...ميارن دمه دره خونه تحويل ميدن ...

javid43
15-05-2010, 14:38
از راهنمایی شما متشکرم

javid43
15-05-2010, 14:43
عزيز جان...من يه رسيور x95 دارم كه باهاش شبكه سه رو موقع فوتبال نگاه ميكنم...راه داره ...اگه دوست داشتي برات ميگم....
در مورد خريد هم نميتوني يا نميخواي از بانه بخري ؟؟؟؟
به نظر من به صرفه هست ...من خريدم و راضي بودم ...رو اينم فكر كن...ميارن دمه دره خونه تحويل ميدن ...
تیتانیوم جان ؛ اولا که متشکرم از راهنماییت ، دوما از این که هم ولایتی هستیم خوشحالم وانشاءا... در مورد ----- مزاحمت می شوم ، سوما چون فرصت ندارم و فعلا شرایطش جور نیست بانه نمی توانم بروم ولی اگر دوستان کسی را سراغ داشته باشند که درب خانه تحویل بدهد ممنون می شوم راهنمایی بفرمایند.

Ali.Mirzaie
22-05-2010, 18:42
سلام دوباره
بچه ها بودجه به 2 میلیون رسید و میخواهیم تا 2 3 روز آینده بخریم.
فقط یک مسئله میمونه...
انتخاب!!!!
تا این بودجه بین پلاسما و یا ال سی دی
چیزی که بشه باهاش فوتبال نگاه کرد و با کابل راحت به کامپیوتر وصل بشه ... اگه لطف کنین چند مدل رو با قیمت بدین ممنون میشم.
فعلاً
یا علی مدد

Ali.Mirzaie
23-05-2010, 07:29
کسی نبود!!!!!!!! :41: