PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال ! حذف id از لیست دیگران

jamy_khoshtip
10-05-2010, 08:20
با درود .

چه جور می توانم id خودم را از لیست دیگران حذف کنم !؟

_ermia
10-05-2010, 09:37
با درود .

چه جور می توانم id خودم را از لیست دیگران حذف کنم !؟

این لینک رو امتحان کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سایت ایرانیش هم هست که فکر میکنم اگه لینک بدم تبلیغه! سایت vizgin هم برید این کار رو میکنه!
قبلش رو آی دی خودتون تست کنید ببینید جواب میده، انقدر سرعت مزخرف شده که حسش نبود تست کنم.
بعد از وارد کردن پسورد و انجام کار، برید پسورد ایمیلتون رو عوض کنید حتما، اعتمادی به این سایت ها نیست.

برنامه هم براش هست البته،حالا با سایت تست کنید،امیدوارم کارتون راه بیافته

mmiladd
10-05-2010, 10:50
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهتره اول با دو تا آیدی برای خودتون تست کنین تا اگه جواب داد وقت براش صرف کنین..!

jamy_khoshtip
10-05-2010, 10:56
سلام . ممنونم . ببخشید من یادم رفت که ذکر کنم من ای دی ام رو از سایت یاهو به طور کامل پاک کردم . لاگین نمی شود . من این رو قبلا بلد بودم . برنامه اش رو هم دارم .مشکل من الان این است که id رو پاک کردم .

راستی دوست عزیز من نمی دونم چرا همه از سرعت می نالند . من الان 128 سپنتا دارم واقعا با 512 آسیاتک که قبلا داشتم یکی هست !! مخابرات هم به کامل ......

با تشکر

mmiladd
10-05-2010, 10:59
سلام . ممنونم . ببخشید من یادم رفت که ذکر کنم من ای دی ام رو از سایت یاهو به طور کامل پاک کردم . لاگین نمی شود . من این رو قبلا بلد بودم . برنامه اش رو هم دارم .مشکل من الان این است که id رو پاک کردم .

راستی دوست عزیز من نمی دونم چرا همه از سرعت می نالند . من الان 128 سپنتا دارم واقعا با 512 آسیاتک که قبلا داشتم یکی هست !! مخابرات هم به کامل ......

با تشکر

شما اگه آیدی خودتون رو پاک کردین دیگه کاری نمیشه کرد که دوباره لاگین شین...! مگر این که دوباره میک کنین

jamy_khoshtip
10-05-2010, 12:14
اکشال نداره !!! 90 روز دیگه باید ساخت که اینم نمی سازم - حسش نیست . !!!

موفق و پیروز باشید .

_ermia
10-05-2010, 14:38

با تشکر

پس خوش به سعادتتون
من که 128 پارس آنلاین دارم، مطمئنم سرعت دیال آپ ها از مال من بیشتره
افت شدید داشته سرعت تو 1 ماه اخیر، دیروز و امروز هم کلا تعطیل شده به سلامتی