PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : MB3D 2D SketchBook

MB3d
09-05-2010, 14:56
سام علیک
2 بعدی مهمه برین تمرین کنین :27: منم دارم می کنم :31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Warden
09-05-2010, 17:38
کاغذ را باید پاک کرد
جور دیگری نقاشی نمود :دی

منظوری نداشتم همین طوری اومد تو کنج ذهنم :دی
عالیه
خطاطو سعی کن با اطمینان تر بزاری :دی
افرین

N O V A L I S
09-05-2010, 19:10
آفرین مهام.. همینی که فرهاد گفت..
البته اطمینان هم با پشتکار میاد..
راستی منم قراره به زودی یه قلم نوری بگیرم بعد به مدت طولانی دست یه قلم شم بهتون بگم دنیا دست کیه! :27: ئه، هی هیچی نمی گم..! :46:

MB3d
09-05-2010, 19:14
کاغذ را باید پاک کرد
جور دیگری نقاشی نمود :دی

:31: آفرین نشون دادی که تو شعر و شاعری هم استعداد داری باید بری تو مسابقات شعر کودک و نوجوان حتما شرکت کنی :31:

منظوری نداشتم همین طوری اومد تو کنج ذهنم :دی
عالیه
خطاطو سعی کن با اطمینان تر بزاری :دی
افرین
مرسی فرهاد جان از نظرت ... البته فرهاد جان اون خط خط ها به اطمینان ربطی نداره من انقدر خط می کشم تا اون خطی که می خوام رو پیدا کنم خیلی از طراح ها هم از این روش استفاده می کنن تو یه ویدیو از adam hughes که واقعا خداست کاراشو حتما ببین می گه من با این کار از بین هزار ها خط خطم رو پیدا می کنم ... پیشنهاد می کنم تو هم استفاده کنی ... البته این روش بدرد کسایی می خوره که ذهنی طرح می کشن برای تو که بیشتر از رو طرح بقیه طرح می زنی نمی دونم شاید بدتر باشه چون اون طرح خودش خط بهتر رو پیدا کرده

اینم الکی :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hrgh2
09-05-2010, 19:29
آفرین مهام
آره تاییدت میکنم باید بهترین خط( در واقع منحنی یا خطی که تو ذهنت هست) به اون برسی

MB3d
09-05-2010, 20:00
آفرین مهام.. همینی که فرهاد گفت..
البته اطمینان هم با پشتکار میاد..
راستی منم قراره به زودی یه قلم نوری بگیرم بعد به مدت طولانی دست یه قلم شم بهتون بگم دنیا دست کیه! :27: ئه، هی هیچی نمی گم..! :46:
خوبه :31: انگار دارم شماها رم کم کم فعال می کنم
راجع به اطمینان هم توضیح دادم اشتباه نکنین ... تو که سنت زیاد بود تو چرا:31:(جدی نگیرین دارم فرهاد جون کوچولو رو اذیتش می کنم:31: )

آفرین مهام
آره تاییدت میکنم باید بهترین خط( در واقع منحنی یا خطی که تو ذهنت هست) به اون برسی
مرسی داش تاییدتو می خوام :31::10:

N O V A L I S
09-05-2010, 20:16
اوکی یه جورائی راست می گی.. ولی فرهاد هم یه جورائی راست میگه! و من هم..!
منظورم اینه که حتی همین خط های راهنما و تخیلی هم سلسله مراتبی از نظر پختگی دارن و قضیه نسبیه...
برو که خوب داری می ری..
کارات شخصیت دارن..

تو که سنت زیاد بود تو چرا:31:(جدی نگیرین دارم فرهاد جون کوچولو رو اذیتش می کنم:31: )

مهام تو خیلی به سن و سال ملت گیر میدی ها! :46:یارو تاپیک می زنه میگه مکس خوبه یا مایا، من باب راهنمائی ازش می پرسی چند سالته؟!! :31:
نترس پیرمردهام می تونن برات شاخ باشن! :46:
زمان ما قلم نوری و مکس و زیبراش (زدبراش؟!) نبود.. پیشرفته ترین تکنولوژی دم دستمون محوکن بود! :31:
دیگه اسپمش نکنم..!
بای..

@pooy
10-05-2010, 07:10
سلام

تو که کارهایه سه بعدیه به اون توپی میزنی باید بهتر از اینا بتونی دوبعدی کار کنی پسر!

:10:

RezaTayebiJ
13-05-2010, 03:36
تمرین خوبه. همه جورش خوبه :31:
ادامه بده لطفا. اگر همینجوری ولش کنی که حیفه.

hadi665
13-05-2010, 11:25
این دومی که کشیدی واقعا عالی شده مهام
طراحیت خیلی خوبه
مخصوصا خلاقیتت توی طراحی

آفرین ;)

Amin CG
13-05-2010, 23:10
کارهای دومت قشنگتره :46: