PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اولين نمونه كار هاي اينجا ...

akp_german
09-05-2010, 08:44
سلام دوستان :20:
اين ها اولين كارهاي من با After effect بود . البته تركيب چند نرم افزار ديگه هم هست .
اگر جاي اين Topic اينجا نيست لطفآ ببخشيد و جابجا كنيد ...!! :23:

راستي اگر امكان داره نظر فراموش نشه ...

البته يه مشكل كوچيك هم با Convertor داشتم كه رنگ كارم رو خراب ميكرد . (يه ذره قرمز زياد شده)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم كار جديد كه آخر همين تاپيك گفته بودم ...

Simin Secret
09-05-2010, 11:11
موفق باشي كار زيبايي بود فقط بگو از كدوم پلاگين استفاده كردي
براي كانورت هم از Totall Video Convertor 3.50 استفاده كن نرم افزار خيلي خوبيه

reza2kn
09-05-2010, 17:06
سلام دوست عزیز:10:
کار بسیار جالبی بود:40:
خسته نباشید.
- راجع به کار یکی از مشکلات این هست که وقتی ساختمون داره میترکه ماشین ها همینجوری خونسرد به رانندگی شون ادامه میدن که یکم واقعیت رو از صحنه میگیره ، برای اینجور صحنه ها سعی کنید فیلمبرداری رو تو یه جای خلوت انجام بدید یا اگه مکان مشخصی رو نیاز دارید تو یه زمانی بگیرید که کسی تو خیابون نباشه و به چند تا از دوستاتون بگید با ماشین برو و یهو بپیچ کنار و با زمان بندی درست و اون صداهای جیغ مردم خیلی عالی میشه...
- یه مشکل دیگه هم ساختمون بعد از انفجار سالم هست وچیزی پرت یا کنده نمیشه البته اینجور که شما فیلم برداری کردید منظورتون این بوده که به پشت ساختمون اون بمب رو میزنن و برای جلو ساختمون اتفاقی زیادی نمیفته ، که البته برای درست کردن ساختمون خراب شده باید کل ساختمون رو تو برنامه 3D مدل سازی کرد و بعد یه فیلم از یه جا بدون این ساختمون گرفت و اون مدل سه بعدی رو وارد کرد و زمان بندی و Tracking و.... که تبدیل به یه پروژه خیلی عظیم میشه و با فیلم این کیفیتی اصلا نمی ارزه...
البته یه نکته هم اینکه خوبی فیملبرداری با موبایل اینه که به طور پیشفرض واقعی جلوش میده ، مثلا شما با وجود همین کیفیت کم و این که حمله به پشت ساختمون صورت میگیره صحنه خیلی واقعی بدست آوردی که اگه حتی نشون بعضی از افراد هم بدی میگن ااااااا آمریکا جنگ رو شروع کرد؟؟؟ :دی ولی اگه بخوای سینماییش رو بسازی اول که باید از زاویه ای که حمله صورت میگیره فیلم برداری کنی و البته کیفیت بالاتر و جزئیات بیشتر نیاز هست:46:
-هواپیماها مدل 3 بعدی بودن؟؟؟
ولی در کل بسیار جالب بود:40:
منتظر کارای بعدیت هستیم...
موفق باشی:11:

akp_german
09-05-2010, 17:28
موفق باشي كار زيبايي بود فقط بگو از كدوم پلاگين استفاده كردي
براي كانورت هم از Totall Video Convertor 3.50 استفاده كن نرم افزار خيلي خوبيه

راستش ، زياد از Plugin استفاده نميكنم . اكثر كارهام تركيبي هست (Hyper) توي توضيحات هم گفته بود .
تركيبي از نرم افزار هاي 3D' Max & Adobe Premier & Illusion & After Effect & Photoshop & ...

راستي اون كار ديگه هم مال خودمه . و اون پسره هم خودمم . چرا در مورد اون نظري نميدين .

مشكل اين كار هم تنها بودن موقع فيلمبرداري . به همين دليل تصوير خيلي به من نزديكه . چون فيلمبردار خودم بودم ...

من اگر دوستاي خوب زياد داشتم كه توي كارهام كمكم كنن ، تا حالا 2 قسمت ديگه از Harry Potter مي ساختم ... !!!! :18: :46:

PaRkOr
09-05-2010, 21:58
سلام
خیلی عالی بود
خدا پدر و مادر Andrew Kramer رو بیامرزه
یا هوووووووووووووووووووووو

ehsan_nekooee
09-05-2010, 23:32
خوب بود

منتها Demon face یه اشکال کوچیک داشت اینکه یه ذره از گوشات بیرون ماسک مونده بودن!

Simin Secret
10-05-2010, 09:57
راستش ، زياد از Plugin استفاده نميكنم . اكثر كارهام تركيبي هست (Hyper) توي توضيحات هم گفته بود .
تركيبي از نرم افزار هاي 3D' Max & Adobe Premier & Illusion & After Effect & Photoshop & ...

راستي اون كار ديگه هم مال خودمه . و اون پسره هم خودمم . چرا در مورد اون نظري نميدين .

مشكل اين كار هم تنها بودن موقع فيلمبرداري . به همين دليل تصوير خيلي به من نزديكه . چون فيلمبردار خودم بودم ...

من اگر دوستاي خوب زياد داشتم كه توي كارهام كمكم كنن ، تا حالا 2 قسمت ديگه از Harry Potter مي ساختم ... !!!! :18: :46:

من از پريماير و 3 دي مكس كم استفاده كردم و تا حالا پروژه تركيبي نساختم ولي خوب كارت بدك نبود.

Simin Secret
10-05-2010, 10:16
لينك آموزش اين ديمون فيس رو براي ما كسي نيست بزاره؟

specter-1369
10-05-2010, 14:59
لينك آموزش اين ديمون فيس رو براي ما كسي نيست بزاره؟
یک مقداری جست و جو میکردید به راحتی پیدا می کردید به لینک های زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

akp_german
17-05-2010, 21:12
سلام به همه دوستان ،‌ممنونم از نظراتت و انتقاداتتون . يه كار جديد دارم ميزنم . نميدونم بايد يه تاپيك جديد درست كنم يا توي همين اضافه كنم . تازه امروز رفتم و فيلمبرداري كردم . احتمالآ تا فردا هم درستش ميكنم و ميفرستم تو سايت ...:46:

shahab47
17-05-2010, 22:39
خوب بود

منتها Demon face یه اشکال کوچیک داشت اینکه یه ذره از گوشات بیرون ماسک مونده بودن!

خوب بود ولی همینی که دوستمون گفت :10:

فقط حیف کیفیت تصویر نداشت

ایشالله پول جور کن یه دوربینم بخر دیگه هری پاترتم بساز :27:

تو رنج قیمت 1 میلیون کانن چیز خوبی زده :46:

ehsan_nekooee
18-05-2010, 02:15
سلام

یه روز (دیروز) بیکار بودم که یه مرتبه یه ایده خیلی ساده به ذهنم رسید. پیاده اش کردم.
خیلی ساده است ولی فک کنم بد نشده.

چه طوره؟

اون ستاره هایی که دیدید پلاگین Particular بود. منبع نور پایین گوشه صفحه هم Optical Flares ویدیو کوپایلت گذاشته بودم و یکم هم shimmer بهش داده بودم که حالت انیمیشن در بیاد. متن ها هم یه کامپ رو به طورت اریب گذاشتم تا در نهایت یه چیزی شبیه تیتراژ آخر فک کنم فیلم جنگ ستارگان در بیاد.

specter-1369
18-05-2010, 09:07
سلام

یه روز (دیروز) بیکار بودم که یه مرتبه یه ایده خیلی ساده به ذهنم رسید. پیاده اش کردم.
خیلی ساده است ولی فک کنم بد نشده.

چه طوره؟
جالب بود موفق باشید .از دوستان خواهش می کنم هر نمونه کاری که میزارن مثل دوست عزیز ehsan_nekooee یک توضیح مختصری هم در مورد مراحل ساخت بدن تا همه بهره مند بشن

akp_german
22-05-2010, 21:41
شرمنده كه دير شد اين هم يه كار تركيبي ديگه .
مدل سفينه رو با Max ساختم و يكم هم توي After effect كار مهمي نكردم ، صدا رو هم توي Premiere كار كردم .
نور زير سفينه با Target Spot كار شده و يه Bitmap بهش دادم و Noise Animate بهش دادم . تا نورها حالت متحرك داشته باشن توي After effect هم لايه سفينه رو كپي كردم و لايه دومي رو Blur دادم تا سفينه يه حاله نوراني داشته باشه . (البته شما نميبينيد ، چون كيفيت تصوير خيلي پايينه :41: ) . ديگه چيزي نبود كه بخوام تعريف كنم ... !!! :46:

ehsan_nekooee
22-05-2010, 21:59
خلاقیت بر و بچه های افتر کم کم داره گل می کنه.

خوب بود، منتها اگه یک کم به در و دیوار و ماشین ها و انسان ها حمله می کرد هیجان انگیز تر میشد.

specter-1369
22-05-2010, 22:09
شرمنده كه دير شد اين هم يه كار تركيبي ديگه .
مدل سفينه رو با Max ساختم و يكم هم توي After effect كار مهمي نكردم ، صدا رو هم توي Premiere كار كردم .
نور زير سفينه با Target Spot كار شده و يه Bitmap بهش دادم و Noise Animate بهش دادم . تا نورها حالت متحرك داشته باشن توي After effect هم لايه سفينه رو كپي كردم و لايه دومي رو Blur دادم تا سفينه يه حاله نوراني داشته باشه . (البته شما نميبينيد ، چون كيفيت تصوير خيلي پايينه :41: ) . ديگه چيزي نبود كه بخوام تعريف كنم ... !!! :46:
کار جالبی بود و زحمت زیادی براش کشیده بودین منتهی دلم نیومد این چند نکته رو نگم.اول اینکه کیفیت تصویر متاسفانه خیلی پایینه که نصف زحمات شما رو تقریبا حنثی کرده دوم اینکه یک مقداری صدا گذاریتون مشکل داره سفینه هیچ صدایی از خودش تولید نمیکنه مگر در هنگام اوج گیری اگر بنا به اینه که هیچ صدایی جز صدای موزیک به گوش نرسه پس صدای اوج گیری سفینه کاملا اضافه هست به دلیل اینکه صدای حقیقی فیلم به گوش نمیرسه منظورم صدای اتومبیل و صدای محیط اطراف هست سوم اینکه نور زیر سفینه رو میشد خیلی بهتر از این در آورد یک مقداری بیش از حد نمایان هست تقریبا اون سمت نور مشخص نیست بهتر بود یه مقداری Opacity رو کمتر میکردید و حالت Overley یا Add یا ... رو بهش میدادین.چهارم اینکه بهتر بود که قبل از شروع یک لرزش گیری از خود فیلم مادر میکردید بعد شروع به کار میکردید چون بعضی جاها سفینه متفاوت با دوربین عکس العمل نشون میده.پنجم اینکه در زمان اوج گیری بهتر بود یک حالت قوس گون به حرکت سفینه میدادید یعنی اینکه در حال اوج یک مقداری Scale رو کم میکردید و بعد دوباره کمی بزرگ میکردید.موفق باشید:46:

akp_german
22-05-2010, 22:51
مرسي از نظرات و انتقاداتتون . specter جان كاملا باهات موافقم . ولي اين كار چون 1 روزه بود بيشتر از اين نميشد ، ولي اين رو قبول دارم كه اشكال زياد داره :12:. انشالله كار بعدي رو بدون عيب ميسازم :26:، پس از همين لحظه قول كار بعدي رو ميدم . اما با كيفيت موبايل ، چون من از كل دنيا همين 1 موبايل رو دارم :45: و مجبورم كارامو با همين بسازم . پس اينقدر سركوفت كيفيت پايين كار رو به من نزنيد ... :37:

احسان جان چون اين داستان موضوعش فرق ميكنه ، قرار نيست اين فضايي ها بد باشن . اين ها دوستام هستن :10: . البته اگر Model زيبا براشون بتونم طراحي كنم ، اونها رو هم ميارم توي داستان . فعلا دارم فكر ميكنم كه آدم فضايي هام چه شكلي باشن ، كه دوست داشتني و با مزه بشن ... :22:
اگر كسي نظر يا طرحي داره و كمك كنه ممنون ميشم . آدم فضايي خوشگل ميخوام نه تكراري ... !!! :question:

aruoma
27-05-2010, 20:59
سلام من تازه وارد هستم آموزش های آقا جواد راجع به افتر افکت رو دیدم همان دو آموزش اول ایشون که مربوط به 2 سال پیش می شه بقیه اش رو پیدا نمی کنم ظاهرا 10 قسمت هستش اگه کسی لینک pdf اونارو یا آدرسشون رو داره بذاره ممنون می شم راستی کارهای همه شما رو هم دیدم واقعا هر کدام زیبایی خاص خودشون رو داره