PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن فلش به عنوان ram

asbfrooshan
09-05-2010, 06:51
با سلام
دیروز بخش خبری 19:15 برنامه ای در مورد فلش معر فی کرد که
می توانستی فلش مموری را همراه رم خود کامپیوتر به سیستم وصل کنی
و حافظه رم کامپیوتر را بالا ببری .
برنامه چنان سریع توضیح داد که نتوانستم اسم آن برنامه را بردام
ممنون میشم اسم برنامه و از لینک دانلود اش ا بهم معر فی کنید
با تشکر فراوان:11:

gameselect
09-05-2010, 07:23
استفاده از فلش مموری به جای رم با استفاده از eBoostr Pro

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار کم حجم و مفید eBoostr Pro امکان استفاده از فلش مموری را بجای رم درکامپیوتر برای ویندوز XP شما ایجاد می کند. با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا از Flash Drive به عنوان یک Cache برای افزایش کارآیی ویندوز XP استفاده نموده و سرعت سیستم خود را افزایش دهید. این نرم افزار در مواردی که یک برنامه بارها در یک سیستم استفاده شود، مانند برنامه Office، بیشترین کارآیی خود را نشان خواهد داد. همچنین می تواند برای استفاده کنندگان از لپ تاپ که امکان ارتقا RAM خود را ندارند، بسیار مفید باشد. ضمن آنکه اگر از حافظه های فلش که فضای زیادی دارند استفاده می کنید تا مدت زیادی احتیاج به ارتقاء سیستم و خرید Ram برای رایانه خود نخواهید داشت.
قابلیت های کلیدی نرم افزار eBoostr Pro 3.0.1.498:
- افزایش سرعت و کارایی سیستم
- استفاده از حافظه فلش بجای رم در رایانه
- افزایش سرعت اجرای ویندوز
- افزایش سرعت اجرای نرم افزارها در سیستم
- صرفه جویی در هزینه
- قابل نصب بر روی نسخه های مختلف ویندوز
- محیط کاربری مناست و استفاده آسان از نرم افزار
- حجم بسیار کم برنامه
- پشتیبانی از زبان های مختلف
- و …

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pass :

منبع : -----------.com

hraa
09-05-2010, 07:28
با سلام
دیروز بخش خبری 19:15 برنامه ای در مورد فلش معر فی کرد که
می توانستی فلش مموری را همراه رم خود کامپیوتر به سیستم وصل کنی
و حافظه رم کامپیوتر را بالا ببری .
برنامه چنان سریع توضیح داد که نتوانستم اسم آن برنامه را بردام
ممنون میشم اسم برنامه و از لینک دانلود اش ا بهم معر فی کنید
با تشکر فراوان:11:

سلام، با نظر شما کاملاً موافقم که معرفی کردن نرم افزارشون خیلی سریعه و فکر نمیکنم کسی استفاده کرده باشه! اصلا در تلویزیون دنبال نرم افزار نباش.
نرم افزار فوق (ebooster pro) را میتونی از این آدرس هم دریافت کنی و اطلاعات کاملی در موردش پیدا کنی، امیدوارم همونی باشه که میخواستی.

hasibi01
09-05-2010, 14:25
دوستان راهی برای رجیستر کردن این برنامه وجود داره
چون من قبلا این برنامه رو دانلود کردم ولی بعد از چند ساعت کار کردن از کار میوفته و باید دوباره سیستم رو ریستارت کرد تا بشه دوباره ازش استفاده کرد

alliniran
09-05-2010, 15:00
چون من قبلا این برنامه رو دانلود کردم ولی بعد از چند ساعت کار کردن از کار میوفته و باید دوباره سیستم رو ریستارت کرد تا بشه دوباره ازش استفاده کرد
اگه اینجور باشه که فایده نداره
کسی کرک نداره؟؟

gameselect
09-05-2010, 17:06

برای کرک کردن برنامه کافیست بعد از خازج کردن برنامه از حالت فشرده داخل پوشه برنامه شده و سپس داخل

پوشه کرک بشید و 2 فایل داخل پوشه را کپی و در محل نصب برنامه بریزید

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FX
10-05-2010, 08:29
نرم افزار کم حجم و مفید eBoostr Pro امکان استفاده از فلش مموری را بجای رم درکامپیوتر برای ویندوز XP شما ایجاد می کند. با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا از Flash Drive به عنوان یک Cache برای افزایش کارآیی ویندوز XP استفاده نموده و سرعت سیستم خود را افزایش دهید. این نرم افزار در مواردی که یک برنامه بارها در یک سیستم استفاده شود، مانند برنامه Office، بیشترین کارآیی خود را نشان خواهد داد. همچنین می تواند برای استفاده کنندگان از لپ تاپ که امکان ارتقا RAM خود را ندارند، بسیار مفید باشد. ضمن آنکه اگر از حافظه های فلش که فضای زیادی دارند استفاده می کنید تا مدت زیادی احتیاج به ارتقاء سیستم و خرید Ram برای رایانه خود نخواهید داشت.

قابلیت های کلیدی نرم افزار eBoostr Pro 3.0.1.498:
- افزایش سرعت و کارایی سیستم
- استفاده از حافظه فلش بجای رم در رایانه
- افزایش سرعت اجرای ویندوز
- افزایش سرعت اجرای نرم افزارها در سیستم
- صرفه جویی در هزینه
- قابل نصب بر روی نسخه های مختلف ویندوز
- محیط کاربری مناست و استفاده آسان از نرم افزار
- حجم بسیار کم برنامه
- پشتیبانی از زبان های مختلف
- و ...

پسورد: (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
3.17 مگابایت

hasibi01
10-05-2010, 14:17
ورژنی که من نصب کردم اینه Skype_4.2.0.163_Portable که پرتابل هم هست و داخلش پوشه کرک وجود نداره :41:

asbfrooshan
11-05-2010, 05:53
ورژنی که من نصب کردم اینه Skype_4.2.0.163_Portable که پرتابل هم هست و داخلش پوشه کرک وجود نداره :41:

دوست عزیز اگه میشه لینک دانلود اش را بگذارید.
با تشکر

Dolphin 7
08-01-2011, 18:08
این نرم افزار
ebooster
واقعا رم سیستمو زیاد می کنه یا الکیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر یه گیگ رمی که با
ebooster
به سیستم اضافه می کنیم , چقدرش واقعا به سیستم اضافه می شه ؟ تموم یه گیگ ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این برنامه تا چقدر رمو می شه به سیستم اضافه کرد؟ محدودیت داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطمئنی نرم افزاری که نصب کردی
ebooster
بوده؟ این قرمزه چیه نوشتی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسکایپ یه نرم افزاره که واسه چت و تلفن اینترنتی و این حرفا استفاده می شه , ربطی به رم نداره فک کنم اشتبا دانلود کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]