PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپگريد و فلش كردن TVها

pclove
09-05-2010, 04:37
سلام دوستان براي تعمير نرم افزاري (فلش كردن و فيرم ور يا آپگريد) تلويزيونهاي ال سي دي يا پلاسما به غير از پورت يو اس بي يك پورت مخصوص سرويس هم معمولا وجود داره.كه توسط كامپيوتر با تلنت يا هايپر ترمينال و كابل مخصوص من شنيدم خيلي بهتر از تغيير در منوي سرويس مي توان آپشن هايي را فعال يا غير فعال كرد . كسي در اين مورد اطلاعي داره؟ آيا اصلا امكان پذيره؟ اگر در اين مورد اطلاعي داريد ممنون ميشم توضيح بديد. وقتي فيرمور تلويزيون را آپگريد مي كنيم آيا امكاناتي به تلويزيون اضافه ميشه يا فقط پارامترهاي نرم افزاري موجود در آي سي فلش فعال يا غير فعال مي شوند؟ فرق فلش كردن با فيرمور ؟ برنامه نويسي نرم افزار موجود در آي سي فلش (فايل فلش) با چه نرم افزاري انجام ميشه؟ منظورم كپي كردن فايل فلش با پروگرامر در آي سي نيست. ببخشيد زياد سوال پرسيدم

saeed85
10-05-2010, 04:43
دوستان تا حالا کسی پلاسما ی سامسونگ مدل 50B650 رو آپگرید کرده (خودش یا از طریق خود سام سرویس) ؟
چه تفاوتی با قبلش میکنه ؟

t_tanhayam
10-05-2010, 09:38
سلام دوستان براي تعمير نرم افزاري (فلش كردن و فيرم ور يا آپگريد) تلويزيونهاي ال سي دي يا پلاسما به غير از پورت يو اس بي يك پورت مخصوص سرويس هم معمولا وجود داره.كه توسط كامپيوتر با تلنت يا هايپر ترمينال و كابل مخصوص من شنيدم خيلي بهتر از تغيير در منوي سرويس مي توان آپشن هايي را فعال يا غير فعال كرد . كسي در اين مورد اطلاعي داره؟ آيا اصلا امكان پذيره؟ اگر در اين مورد اطلاعي داريد ممنون ميشم توضيح بديد. وقتي فيرمور تلويزيون را آپگريد مي كنيم آيا امكاناتي به تلويزيون اضافه ميشه يا فقط پارامترهاي نرم افزاري موجود در آي سي فلش فعال يا غير فعال مي شوند؟ فرق فلش كردن با فيرمور ؟ برنامه نويسي نرم افزار موجود در آي سي فلش (فايل فلش) با چه نرم افزاري انجام ميشه؟ منظورم كپي كردن فايل فلش با پروگرامر در آي سي نيست. ببخشيد زياد سوال پرسيدم

در مورد اون پورت usb service خوب مسلما نرم افزار خاصي دارند خود برو بچ شركتي و از اون طريق تنظيمات دلخاهي رو انجام ميدن
وليدر مورد اپگريد ال سي دي معولا فايل حاوي اطلاعات فلش رو با ورودي معمولي usb ميزنيد تا جاي كه من اطلاع ارم
در مورد فلش و فريمور
فريمور در واقع همون نرم افزاري هست كه شم احتياج داريد براي اپگريد
فلش :به همين اپگريد نرم افزاريتون فلش ميگن
فايل فاش نداريم پس :46:
در مورد امكانات اضافه ميشه ولي نه اينكه فكر كنيد دستگاهتون ميتونه ركورد كنه مثلا
ممكنه يك سري از باگهايي كه داشته و نقصهاي نرم افاري وسرعت اجراي مثلا فيلم بهت بشه
:46::10: