PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با فايروال zonealarm pro

Mehdi_Best
23-02-2005, 10:01
با سلام
من فايروال zonealarm pro رو روي دستگاهم نصب كردم و خوب هم كار مي كنه. فقط موقعي كه اين برنامه فعال هست نمي تونم ايميل هايم رو چك كنم. همچنين تو سايت اوركات كه مي خواهم برم و يوزر و پسورد رو مي زنم نمي ره داخل. نمي دونم اشكال از چيه. شايد امنيتش خيلي بالاست يا چيز ديگه؟
در ضمن موقعي كه در ياهو مي خوام لاگين كنم وقتي يوزرنيم و پسورد رو وارد مي كنم اين پيغام رو مي ده:
The browser you're using refuses to sign in. (cookies rejected)
وقتي فايروال رو شات دان مي كنم مشكل حل مي شه و مي ره داخل .
چيكار كنم كه درست شه؟

amin566
23-02-2005, 11:22
شما باید کنترل کوکیها رو از فایروال بگیری تا بتونی ایمیلتو ببینی.در ضمن آنتی ویروس زون آلارم با بعضی از دانلود منجرا سازگاری نداره.نورتون هم همین مشکلو داره.باید یکیشو انتخاب کنی.یا زون آلارم....یا دانلود منجر

Mehdi_Best
23-02-2005, 13:37
امين جان سلام
با تشكر از راهنماييت. اما يكي دو سؤال اول اينكه معمولا مي گن هكرها بيشترين راه نفوذشون از همين كوكيهاست. پس چطور من كنترل كوكيها رو ازش بگيرم. اينطوري كه پس فايروال به چه دردي مي خوره؟ دوم اين كه اگه بخواهم اين كارو بكنم چطور بايد انجام بدهم چون تا حالا با زون آلارم كار نكردم.
در ضمن من اصلا آنتي ويروس زون آلارم رو ندارم. من فايروالش رو دارم اما از آنتي ويروس مك آفي استفاده مي كنم. در ضمن دانلود منجر هم ندارم. چون در دانلود سرعتم زياده و نيازي به دانلود منجر نيست. از اپرا استفاده مي كنم. اگه راهنمايي كني ممنون مي شم. .

mpeg
26-02-2005, 11:06
يين براي تنظيم كوكي ميري تو قسمت privacy/cookie control
بين 1 چيز ديگه قبل از اينكه اينكارو بكني برو internet optin/ Security تنظيات اونجا رو چك كن بد به zonealram دست بزن
من خودم هميشه قسمت كوكي zonealram رو خاموش ميزارم
بدشم اگه ميترسي كه كوكي زده بشه تو سايتهاي مشكوك نرو و اگه ميتوني هميشه يعد از اينكه كارت تو اينترنت تمام شد كوكها تو پاك كن