PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طور میشه دوربینو دوز سوژه چرخوند

me.levante
08-05-2010, 13:15
سوالم اینه که آیا باید دوربینو دور سوژه چرخوند یا با چندتا نما میشه شبه سازی کرد حرکت دوربینو .پلاگین خاصی وجود داره؟؟

Simin Secret
08-05-2010, 14:29
سوالم اینه که آیا باید دوربینو دور سوژه چرخوند یا با چندتا نما میشه شبه سازی کرد حرکت دوربینو .پلاگین خاصی وجود داره؟؟

دوست عزيز عضويت شما را در پي سي فروم تبريك عرض مي كنم براي اينكار شما بايد از Layer>New<Camera يك دوربين خوب توي پروژه اضافه كني ولي به نظر من از آقاي Raza2kn بپرسي حتما جوابتو ميده.

reza2kn
08-05-2010, 15:20
سلام دوست عزیز...
شما منظورت از سوژه چی هست؟ سوژه فیلم برداری شده یا یه متن یا عکس داخل کامپیوتر؟؟؟
میخوای صحنه متوقف باشه یا متحرک؟؟
یه خورده بیشتر توضیح بده تا راهنماییت کنم:40:
موفق باشی:11:

me.levante
08-05-2010, 17:07
سلام دوستان ومنظورم سوژه فیلم برداری شده ست .دقیق تر بگم حرکت دوربین دور یه شخص که ثابته ولی کل صحنه ثابت نباشه .یعنی

اشیائ حرکت داشته باشندوممنون از راهنماییهاتون
در ضمن یاس کیلی کارش درسته :)

reza2kn
11-05-2010, 20:14
سلام دوست عزیز...
والا من باز هم متوجه نشدم:13:
- اگه شما یه کلیپ فیلمبرداری شده داری با دوربین ثابت و حالا میخوای با افتر افکت دور سوژت بگردی که جزء غیرممکن های این دنیاست....
- اگه شما میخوای یه ویدئو بگیری و این کار رو کنی که بازیگر رو تو صحنه قرار میدید و دورش ریل فیلمبرداری نصب میکنید و به سوژه میگید ثابت وایسه و دوربین رو دورش می چرخونید...
اگه منظورتون این نبود بیشر توضیح بدید یا یک کلیپ نمونه بذارید:40:
موفق باشید:11:

ehsan_nekooee
11-05-2010, 22:01
فکر کنم منظورشون همون داش نیو خودمون تو ماتریکسه :46:
یه جا خوندم که نوشته بود برای گرفتن صحنه روی پشت بوم ماتریکس تعداد خیلی زیادی دوربین دور بازیگر نصب کردن، چیزی حدود صد تا یا بیشتر، بعد تصویر ها رو به هم متصل کردن

Mr Andersson
14-05-2010, 19:59
درود;

اینو تو google بزنید:

Matrix bullet time

.......

mortezaon
15-05-2010, 21:51
من قبلا تو يه اتليه معروف كار مي كردم و اينو اونجا آزمايش كردم
ابتدا شخص مورد نظر مثلا نيو در ماتريكس روي يه سطح واسته و دوربين به صورت 360 درجه دور اون بچرخه
بعد تو تري دي مكس يه بگ گراند سه بعدي درست كني و ازش فيلم بگيري
بعد دو تا را با دقت با هم سينك كني
اطلاعات بيشتري هم دارم

sadeghgun
14-06-2010, 18:21
یک راه دیگه هم هست،چندتا اسکرین شات از دو سوژه بگیری ،بعدش اینا رو طوری قرار بدی که انگار داره دور سوژه میگرده :46:

starpars
14-06-2010, 18:30
برای این کار مثل فیلم ماتریکس از ده ها دوربین عکاسی استفاده میشه که همزمان پشت سر هم هی عکس میگیرن و سوژه هر حرکتی که میخواد اون وسط انجام میده بعد عکسارو که پشت سر هم میزارن صحنه دلخواه در میاد

sadeghgun
14-06-2010, 23:25
برای این کار مثل فیلم ماتریکس از ده ها دوربین عکاسی استفاده میشه که همزمان پشت سر هم هی عکس میگیرن و سوژه هر حرکتی که میخواد اون وسط انجام میده بعد عکسارو که پشت سر هم میزارن صحنه دلخواه در میاد
اره درست میگید،در فیلم ماتریکس از 110 دوربین یا بیشتر که حول 360 درجه دور بازیگر هست قرار میگیرد بعد از عکس برداری،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به وسیله یک برنامه خاص این عکس ها پشت سر هم قرار میگیرند که این عکس ها رو به حالت یک move تبدیل میکند.

:20:

mehdi.screen
14-08-2010, 11:44
برای گرفتن ویدئو از سوژه در زمان ثابت از زوایای مختلف مثل فیلم ماتریکس، یا ویدئو موزیک آرش از کامرا بولت استفاده میشه تا اونجایی که یکی از اساتید می گفت تو ایران فقط یک شرکت بصورت انحصاری دارتش، این کار رو هم اولین بار به کارگردان انگلیسی در ساخت تیزر بکار برده.
camera bullet چند دوربین دیجیتال عکاسیه که با زاویه های مختلف روی یک آرک چیده میشن، دانشجوهای دانشکده هنر یه کوچیکش رو ساخته بودن.
برای اینکه جدیدترین جلوه های ویژه در ویدئو را ببنید برید سراغ کارگردان های تیزر ساز انگلیسی واقعا از بهترین ها هستن.