PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی با مشخصات ویواز ولی اسپیکر قوی و سیمبین

hoomaan
07-05-2010, 19:38
دوستان من ویوازو خیلی پسندیدم از نظر زیبایی .سرعت . دوربین عالی و...
ولی دوتا موضوع داره یکی اسپیکر ضعیف یکی سیستم عامل .
گوشی با این مشخصات چی هست ؟
ممنون .
قیمت تا 450 و اینا .

total_overdose
07-05-2010, 23:52
سلام
امنیا اچ دی از سامسونگ با قیمت 470 تا 480 با صدای بسیار بلند و خوب هست.

golmohammadi
12-05-2010, 01:54
x6 هم هست
صدای عالی و قیمت مناسب (350)
اما از امنیا اچ دی و ویواز در مجموع ضعیفتره

~ARDESHIR~
12-05-2010, 11:43
برای شما همون امنیا اچدی بهترین انتخابه همه مشخصات ویوازو داره تازه تاچشم خازنیه و مموری داخلی داره و اسپیکر خیلی قوی

sasan816
12-05-2010, 19:45
رو منم پیشنهاد میکنم Samsung i8910 Omnia HD

اولین گوشی با قابلیت فیلمبرداری HD در دنیا، ۸ یا ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین ۸ مگاپیکسل به همراه فن‌آوری WDR، تشخیص لبخند و پلک زدن، حسگر شتاب‌سنج برای دوران خودکار صفحه و کنترل بازی، صفحه نمایش ۳٫۷ اینچ AMOLED لمسی با وضوح بالا و تفکیک 16 میلیون رنگ، شفافیت بیشتر و نمایش بهتر تصاویر از زوایای مختلف، مسیریاب جی‌پی‌اس، ثبت موقعیت جغرافیایی به همراه تصویر، قطب‌نمای دیجیتالی، سیستم عامل سیمبین نسخه ۹٫۴، فناوری صوتی DNSe(صدای طبیعی دیجیتال)، شبکه بیسیم، نمایش پرونده‌های آفیس، رادیوی اف‌ام استریو، خروجی صدای استاندارد، پشتیبانی قالب‌های تصویری DivX و XviD، ..
مزایا: نسل ۳٫۵، طراحی زیبا و صفحه ضدخش، پردازنده Cortex-A8 با فرکانس ۶۰۰ مگاهرتز، پشتیبانی کارت حافظه حداکثر تا ۱۶ گیگابایت، ۸ یا ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین ۸ مگاپیکسل به همراه فن‌آوری WDR(عکسبرداری بهتر در محل تیره و روشن)، فلاش و فوکوس اتوماتیک، تشخیص لبخند و پلک زدن، فیلمبرداری با وضوح بالا، قابلیت فیلمبرداری حالت آهسته، حسگر شتاب‌سنج برای دوران خودکار صفحه و کنترل بازی، حسگر مجاورت‌سنج، صفحه نمایش ۳٫۷ اینچ AMOLED لمسی QHD و تفکیک 16 میلیون رنگ، شفافیت بیشتر و نمایش بهتر تصاویر از زوایای مختلف، مسیریاب جی‌پی‌اس، ثبت موقعیت جغرافیایی به همراه تصویر، قطب‌نمای دیجیتالی، سیستم عامل سیمبین نسخه ۹٫۴، فناوری صوتی DNSe(صدای طبیعی دیجیتال)، شبکه بیسیم، نمایش پرونده‌های آفیس، رادیوی اف‌ام استریو، خروجی صدای استاندارد، پشتیبانی قالب‌های تصویری DivX و XviD، عمر باتری مناسب

معایب: عدم وجود پوشش برای لنز, عدم امکان ویرایش پرونده‌های آفیس

hoomaan
13-05-2010, 10:38
سامسونگ دوست ندارم دوستان عزیز.
x6 هم فرق زیادی با 5530 که داشتم نداره انگار .یه گوشی 8 مگا میخوام با صدای عالی .

golmohammadi
13-05-2010, 11:54
در انتخاب 8 مگاپیکسلیها محدودیت وجود داره
چون یه عده ای جاوا هستند و به درد شما نمیخورند
اگر سامسونگ دوست نداری فقط باید x6 بخری
در ضمن x6 بهتر از 5530 هست
تاچش هم خازنیه
دوربینش 5 هست ولی کارایی متوسط
و یا اینکه همون ویواز را بخری و با ضعف صداش بسازی و یا یک اسپیکر جانبی براش بخری
یه راه دیگه هم هست گوشی با مشخصات متفاوت از ویواز بخری

hoomaan
13-05-2010, 12:44
در انتخاب 8 مگاپیکسلیها محدودیت وجود داره
چون یه عده ای جاوا هستند و به درد شما نمیخورند
اگر سامسونگ دوست نداری فقط باید x6 بخری
در ضمن x6 بهتر از 5530 هست
تاچش هم خازنیه
دوربینش 5 هست ولی کارایی متوسط
و یا اینکه همون ویواز را بخری و با ضعف صداش بسازی و یا یک اسپیکر جانبی براش بخری
یه راه دیگه هم هست گوشی با مشخصات متفاوت از ویواز بخری

گل محمدی جان .مثل اینکه باید یه گوشی متفاوت از ویواز بگیرم . نمیدونم . مثل اینکه هیچ گوشی نیست که بتونه تمام توقعات یه نفر رو برآورده کنه .
نظرتون درباره 97 مینی . ایکس 6 . اسمارت ویوتی ال جی یا چیزای دیگه چیه ؟ گزینه های دیگه چطور؟

Arashdn
13-05-2010, 13:53
گل محمدی جان .مثل اینکه باید یه گوشی متفاوت از ویواز بگیرم . نمیدونم . مثل اینکه هیچ گوشی نیست که بتونه تمام توقعات یه نفر رو برآورده کنه .
نظرتون درباره 97 مینی . ایکس 6 . اسمارت ویوتی ال جی یا چیزای دیگه چیه ؟ گزینه های دیگه چطور؟
امنیا اچدی همه چی رو داره
نمیدونم چرا از سامسونگ خوشت نمیاد
اگر نه مجبوری قید 8 مگاپیکسل رو بزنی و ایکس 6 بگیری
ویوتی اسمارت سیستم عامل نداره
من با ن97 هم زیاد حال نمیکنم

hoomaan
13-05-2010, 14:05
امنیا اچدی همه چی رو داره
نمیدونم چرا از سامسونگ خوشت نمیاد
اگر نه مجبوری قید 8 مگاپیکسل رو بزنی و ایکس 6 بگیری
ویوتی اسمارت سیستم عامل نداره
من با ن97 هم زیاد حال نمیکنم

الان تو تاپیک x6 بودم .اینقدر از سرعت کم گالریش و خوب نبودن عکساش گفتن که پشیمون شدم .
97 رو خیلی ازش تعریف کردن .نمیدونم شما چرا باهاش حال نکردی؟

Arashdn
13-05-2010, 14:20
الان تو تاپیک x6 بودم .اینقدر از سرعت کم گالریش و خوب نبودن عکساش گفتن که پشیمون شدم .
97 رو خیلی ازش تعریف کردن .نمیدونم شما چرا باهاش حال نکردی؟
تاچ مقاومتی
دوربین پایینتر
سرعت کم

بازم بگم؟
شما نگفتی چرا با سامسونگ حال نمیکنی؟

hoomaan
13-05-2010, 14:28
تاچ مقاومتی
دوربین پایینتر
سرعت کم

بازم بگم؟
شما نگفتی چرا با سامسونگ حال نمیکنی؟

نمیدونم .مثل اینکه تلویزیون سونی رو ول کنی بری سامسونگ بخری . یه همچین تفکری بین نوکیا و سامسونگ دارم .

merikh_merikh
14-05-2010, 11:37
دوستان من ویوازو خیلی پسندیدم از نظر زیبایی .سرعت . دوربین عالی و...
ولی دوتا موضوع داره یکی اسپیکر ضعیف یکی سیستم عامل .
گوشی با این مشخصات چی هست ؟
ممنون .
قیمت تا 450 و اینا .
به نظره من همین ویواز گزینه ی خوبیه ولی اگه صدا براتون اهمیت داره میتونید به 8910 فکر کنید

Rjoun
14-05-2010, 15:38
ببینم مگه ویواز سیمبین نیست؟

merikh_merikh
15-05-2010, 14:51
ويواز سيمبين ميباشد و اولين سيمبين با اين سخت افزار قوي(سي پيو 720 مگاهرتز) ميباشد.

Arashdn
15-05-2010, 15:47
نمیدونم .مثل اینکه تلویزیون سونی رو ول کنی بری سامسونگ بخری . یه همچین تفکری بین نوکیا و سامسونگ دارم .
اصلا اینطور که فک میکنی نیست

pulp_152
15-05-2010, 16:19

ال ای دی های سامسونگ با کمی بیشتر از نصف قیمت کیفیت بهتری نسبت به ال سی دی های سونی دارن ... تجربه شخصی ...

در کل یه چیزهایی تو اذهان عمومی مونده که ممکنه دیگه همونی که بوده نباشه ..یه مقدار تحقیق کن .. یه سر به نمایشگاههای ال سی دی بزن هم سونی هم سامسونگ قیمت هارو وارسی کن و ... بعد در مورد گوشی هم میتونی قضاوت کنی

Rjoun
15-05-2010, 17:26
ويواز سيمبين ميباشد و اولين سيمبين با اين سخت افزار قوي(سي پيو 720 مگاهرتز) ميباشد.
پس چرا دوستمون توی اشکالات این گوشی نبود سیمبین رو اشاره کرده؟

Mah12
15-05-2010, 17:46
پس چرا دوستمون توی اشکالات این گوشی نبود سیمبین رو اشاره کرده؟
خب دوستمون اشتباه کرده!!!

Rjoun
16-05-2010, 17:46
خب دوستمون اشتباه کرده!!!
عجب!!!!!!!!!!!

gomnam23
16-05-2010, 18:19
جماعت!بشکنید این تابوی نوکیا رو (تکبیر!):20:

مقایسه شما بین سونی و سامسونگ رو کمی میشه تحمل کرد ولی نه نوکیا حکم سونی رو داره و نه موبایل سامسونگ حکم ال سی دی هاشو.

در آخر من شما رو به امنیا HD سفارش میکنم.:31:

drm66
16-05-2010, 18:30
شما با این پستی که زدید خرید منو سخت ترکردید!!!:31:اخه منم بین ویواز و ایکس 10 موندم...الان که این تاپیکو خوندم ی گزینه دیگه اضافه شد!!امنیا سامسونگ!!!منم می شه گفت یکی از مواردی که نذاشته تا حالا ویواز بخرم همین صداش بوده و خازنی نبودنش!

gomnam23
16-05-2010, 18:41
شما با این پستی که زدید خرید منو سخت ترکردید!!!:31:اخه منم بین ویواز و ایکس 10 موندم...الان که این تاپیکو خوندم ی گزینه دیگه اضافه شد!!امنیا سامسونگ!!!منم می شه گفت یکی از مواردی که نذاشته تا حالا ویواز بخرم همین صداش بوده و خازنی نبودنش!

شما اول سیستم عامل دلخواهتو پیدا کن وگر نه امنیا 2 رو هم میارم تو گزینه هات . خلاصه مواظب باش:27:

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

شما اول سیستم عامل دلخواهتو پیدا کن وگر نه امنیا 2 رو هم میارم تو گزینه هات . خلاصه مواظب باش:27:

drm66
16-05-2010, 18:57

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

امنیا 2 مگه همین امنیا سامسونگ نیست؟؟؟؟؟!!!!

~ARDESHIR~
16-05-2010, 19:08
امنیا 2 مگه همین امنیا سامسونگ نیست؟؟؟؟؟!!!!

یه امنیا هست i900
یکی هست امنیا 2 که i8000 ه
یکیم امنیا اچدی i8910

دوتای اول ویندوز موبایلن اون یکی سیمبینه

merikh_merikh
17-05-2010, 07:58
دوست عزیز به نظره من بین ویواز و ایکس10 با توجه به قیمت مناسبتره ویواز به نظرم ویواز بهتره(همچنین با توجه به این که گویا برای شما سیستم عامل زیاد مهم نیست اخه اگه مهم بود مثلن فقط گوشی های دارای اندرویید مد نظرتون بود یا فقط سیمبین ولی چون چند نوع سیستم عامل در انتخاباتون هست پس حتمن انتخاب سیستم عامل براتون زیاد فرقی نداره) البته هر دو سیستم عامل های خوبی هستن ولی اندورویید قدرت بالاتری داره.
در موردا انتخاب بین اومنیا اچ دی(8910) و ویواز بازم با توجه به قیمت مناسب و سخت افزار قویتر ویواز میتونه گزینه ی مناسبتری باشه

~ARDESHIR~
17-05-2010, 09:44
در موردا انتخاب بین اومنیا اچ دی(8910) و ویواز بازم با توجه به قیمت مناسب و سخت افزار قویتر ویواز میتونه گزینه ی مناسبتری باشه

شما میدونی مشخصات دوتا گوشی چیه یا فقط فک میکنی دوتاشون یکی هستن یکیش سی پی یوش قویتره ؟
اگه برتری یکیرو میگی باید برتری اون یکی رو ذکر کنی تا دوستان گمراه نشن

امنیا اچ دی
ال سی دیش نیم اینچ بزرگتره
تاچش خازنیه که همین میتونه باعث کنار رفتن ویواز بشه
amoled هست
اسپیکرش ویوازو میخوره ... ویواز یکی از ضعیفترین اسپیکرارو داره
8 گیگ مموری داخلی داره
نور فلشش بیشتره
نتظیمات دوربینش قابل مقایسه نیست
سنسور مجاورت سنج داره
قطب نما داره

حالا بازم میخای بگی سی پی یو ویواز 120 مگاهرتز قویتره ؟
اصلاً به نظرت این 120 تا تاثیریم داره ؟

merikh_merikh
17-05-2010, 11:07
شما میدونی مشخصات دوتا گوشی چیه یا فقط فک میکنی دوتاشون یکی هستن یکیش سی پی یوش قویتره ؟
اگه برتری یکیرو میگی باید برتری اون یکی رو ذکر کنی تا دوستان گمراه نشن

امنیا اچ دی
ال سی دیش نیم اینچ بزرگتره
تاچش خازنیه که همین میتونه باعث کنار رفتن ویواز بشه
amoled هست
اسپیکرش ویوازو میخوره ... ویواز یکی از ضعیفترین اسپیکرارو داره
8 گیگ مموری داخلی داره
نور فلشش بیشتره
نتظیمات دوربینش قابل مقایسه نیست
سنسور مجاورت سنج داره
قطب نما داره

حالا بازم میخای بگی سی پی یو ویواز 120 مگاهرتز قویتره ؟
اصلاً به نظرت این 120 تا تاثیریم داره ؟
پست شما را قبول دارم و همچنین برتری های 8910 را.
8910 هم همان طور که همیشه میگم گوشیه بسیار خوبیه و کسی از خریدش پشیمون نمیشه.
در مورد ویواز هم باید بگم که هر کسی نظری داره و نظره من البته با توجه به تجربه ای که دارم به نظره من سخت افزار در گوشی نقش بسیار مهمی داره و من با توجه به امکانات مشابه ویواز و 8910(البته همان طور که دوستمون اشاره کردن 8910 تا حدودی امکانات جامع تری داره) در کل من با توجه به سی پیو قویتر ویواز که بسیار مهمه ویواز را انتخاب میکنم.من با توجه به تجربه ام و البته نظره شخصیم اینه که سخت افزار بسیار مهمه و اگه گوشی را برای مدت طولانی میخواهید به سخت افزار هم توجه زیادی داشته باشید.
در ضمن سی پیو قویتر ویواز تعثیر داره و دوستانی که ویواز دارن از روونی و سرعت بالای این گوشی همیشه تعریف میکنن.
البته 8910 هم سرعت بسیار خوبی داره ولی وقتی بحث مقایسه میاد وسط باید قبول کرد در این مورد ویواز قویتره.
در مواردی دیگرم هم که دوستمون اشاره کردن 8910 بهتره.
پس برمیگرده به سلیقه و نظره دوستان که کدام گوشی را میخوان.
8910 امکانات بالتری داره در مقابل ویواز سخت افزار قویتر و تا حدودی فیلم برداریه بهتری هم داره در ضمن ویواز باطریه قویتری داره.
برتری های 8910 را هم درست نمیدونم(ولی دوستمون اشاره کردن)

drm66
17-05-2010, 11:46
ببخشید من با این اطلاعات ضعیفم احتمالا اعصاب شمارو خرد می کنم!!می خواستم اگه ممکنه لطف کنید بگید* amoled هست* یعنی چی؟!:11:

~ARDESHIR~
17-05-2010, 11:54
پست شما را قبول دارم و همچنین برتری های 8910 را.
8910 هم همان طور که همیشه میگم گوشیه بسیار خوبیه و کسی از خریدش پشیمون نمیشه.
در مورد ویواز هم باید بگم که هر کسی نظری داره و نظره من البته با توجه به تجربه ای که دارم به نظره من سخت افزار در گوشی نقش بسیار مهمی داره و من با توجه به امکانات مشابه ویواز و 8910(البته همان طور که دوستمون اشاره کردن 8910 تا حدودی امکانات جامع تری داره) در کل من با توجه به سی پیو قویتر ویواز که بسیار مهمه ویواز را انتخاب میکنم.من با توجه به تجربه ام و البته نظره شخصیم اینه که سخت افزار بسیار مهمه و اگه گوشی را برای مدت طولانی میخواهید به سخت افزار هم توجه زیادی داشته باشید.
در ضمن سی پیو قویتر ویواز تعثیر داره و دوستانی که ویواز دارن از روونی و سرعت بالای این گوشی همیشه تعریف میکنن.
البته 8910 هم سرعت بسیار خوبی داره ولی وقتی بحث مقایسه میاد وسط باید قبول کرد در این مورد ویواز قویتره.
در مواردی دیگرم هم که دوستمون اشاره کردن 8910 بهتره.
پس برمیگرده به سلیقه و نظره دوستان که کدام گوشی را میخوان.
8910 امکانات بالتری داره در مقابل ویواز سخت افزار قویتر و تا حدودی فیلم برداریه بهتری هم داره در ضمن ویواز باطریه قویتری داره.
برتری های 8910 را هم درست نمیدونم(ولی دوستمون اشاره کردن)

یه موقعی میگن سخت افزار قویتر که واقعاً یه فرق زیادی داشته باشن و سیستم عامل بتونه از قدرت اون سخت افزار استفاده کنه
شما اصلاً میدونی هیچ کدوم از این دوتا از تمام قدرت سخت افزاشون استفاده نمیکنن ؟
همین الان ان97 یه سی پی یو خیلی ضعیفتر داره و سرعتشم درسته که کمتره ولی اونطرم کم نیست که بشه همشو به سی پی یو ربط داد
پس 120 مگاهرتز که در عمل کمترم هست تاثیری نداره و اصلاً دلیل منطقی برای گزشتن از اون همه برتری که برای 8910 گفتن نمیشه
شما هم لطفاً مشخصات همه گوشیهارو مطالعه کن ... همونطور که خودت گفتی اصلاً ار برتریهای امنیا اچدی اطلاعی نداری و فقط به یه سخت افزار قویتر ویواز گیر دادی

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

ببخشید من با این اطلاعات ضعیفم احتمالا اعصاب شمارو خرد می کنم!!می خواستم اگه ممکنه لطف کنید بگید* amoled هست* یعنی چی؟!:11:

amoled تکنولوژی جدیدی هست تو ساخت lcd که میتونید اینجا تفاوت کیفیتشو متوجه بشید :

مقایسه ویو با x6 نوکیا که کیفیت صفحه خیلی بالایم داره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد تاچ خازنی هم اگه اطلاع ندارید توضیح بدم

drm66
17-05-2010, 11:56
ممنون می شم اگه توضیح بدین:11:

~ARDESHIR~
17-05-2010, 12:04
ممنون می شم اگه توضیح بدین:11:

دو نوع تاچ داریم
یکی مقاومتی و یکی خازنی
مقاومتی ذاتاً به فشار حساسه و برای عملکرد به فشار نیاز داره
در صورتی که خازنی به الکترونهای دست حساسه و اصلاً لایه روش شیشه ستو فشرده نمیشه در نتیجه شما دستتو بزاری روش کار میکنه بدون اینکه کوچکترین فشاری نیاز باشه

مقاومتی مثله 5800 و...
خازنی مثل آیفون و...

یه چیزیم اضافه کنم ... قبلاً هی دوستان میگفتن که باتری 8910 ضعیفه و ساتیو خوبه الان کاشف به عمل اومده که هر کی ساتیو داره یه دونه باتری اضافه هم براش گرفته :27: در نتیجه من دیگه حرف شما رو که میگید باتری ویواز بهتره رو نمیتونم قبول کنم

drm66
17-05-2010, 13:50
دو نوع تاچ داریم
یکی مقاومتی و یکی خازنی
مقاومتی ذاتاً به فشار حساسه و برای عملکرد به فشار نیاز داره
در صورتی که خازنی به الکترونهای دست حساسه و اصلاً لایه روش شیشه ستو فشرده نمیشه در نتیجه شما دستتو بزاری روش کار میکنه بدون اینکه کوچکترین فشاری نیاز باشه

مقاومتی مثله 5800 و...
خازنی مثل آیفون و...

یه چیزیم اضافه کنم ... قبلاً هی دوستان میگفتن که باتری 8910 ضعیفه و ساتیو خوبه الان کاشف به عمل اومده که هر کی ساتیو داره یه دونه باتری اضافه هم براش گرفته :27: در نتیجه من دیگه حرف شما رو که میگید باتری ویواز بهتره رو نمیتونم قبول کنم
من ساتیو یا ویواز نداشتم ولی این حرفتون برام سوال بود که باتریه ساتیو ضعیف بوده چه ربطی به ویواز داره؟؟؟!
خازنی فقط با الکترون دست کارمی کنه؟یعنی اگه مثلا دست نباشه و قلم باشه کار نمی کنه؟(من تو بیمارستان گاهی دست کش دستمه و ممکنه نتوم مستقیما دستمو به صفحه بزنم....این خیلی مسئله مهمیه که بادستکش کار نکنه...ممکنه دیگه پشیمون بشم از ایکس 10!!)

~ARDESHIR~
17-05-2010, 14:16
من ساتیو یا ویواز نداشتم ولی این حرفتون برام سوال بود که باتریه ساتیو ضعیف بوده چه ربطی به ویواز داره؟؟؟!
خازنی فقط با الکترون دست کارمی کنه؟یعنی اگه مثلا دست نباشه و قلم باشه کار نمی کنه؟(من تو بیمارستان گاهی دست کش دستمه و ممکنه نتوم مستقیما دستمو به صفحه بزنم....این خیلی مسئله مهمیه که بادستکش کار نکنه...ممکنه دیگه پشیمون بشم از ایکس 10!!)

والا قبلاً میگفتن مدیریت باتری یه چیزیه که اصلاً ربطی به سخت افزار و حجم باتریو این چیزا نداره
میگفتن مدریت باتری سونی اریکسون خیلی عالیه و از این حرفا
میگفتن باتری ساتیو از امنیا اچدی قویتره :18:
خب گزشتو گزشت تا اینکه امروز یکی گفت من میخام واسه ساتیو باتری اضافی بگیرم یکی دیگه هم اومد گفت منم همین کارو کردم :27: دیگه معلوم شد که سونی هر چقدرم تو باتری قوی باشه معجزه نمیکنه و نمیتونه از یه باتری 1000 میلی آمپری به اندازه یه باتری 1500 میلی آمپری کار بکشه
x10 هم نمیخام بگم باتریش بده ولی اونطورم عالی نیست
یکی که داره میگه در مقایسه با آیفون اگه 3g ش روشن باشه خیلی زود باتری خالی میکنه
حالا ویوازم نمیگم باتریش بده ولی دوستمون میاد میگه باتری قویتری داره نسبت به امنیا اچدی که دیگه من خیلی از این بابت مطمعن نیستم

در مورد تاچ خازنی بله اگه دستکش داشته باشی کار نمیکنه و راه حلش استفاده از بینی :31: (شوخی) هست
یا میتونید براش مداد مخصوص بگیرید که گرونه و ارزش نداره

hamidkabiri6270
17-05-2010, 14:19

سلام

دوست عزیز

در مورد خازنی باید بگم با قلم کار نمیکنه فقط باید با دست باهاش کار بکنی.

در مورد ساتیو باید بگم گوشی فوق العاده خوبیه .یکی از دوستام این گوشیو داره.زیاد باهاش کار کنی یک روز و نصف تا یه روز بهت شارژ میده(اگه خیلی زیاد باهاش کار کنی)من خودم هم تا پای خریدش رفتم ولی به 3 علت نخریدمش:1 صدای داخل هندز فریش معمولیه2 جک 3.5 برای هندز فری نداره یعنی هندز فری دیگه ای غیر از هندز فری خود گوشی نمیتونی بهش وصل کنی
3 پورت شارژش قدیمیه(میکرو یو اس بی نیست)

merikh_merikh
17-05-2010, 15:21
یه موقعی میگن سخت افزار قویتر که واقعاً یه فرق زیادی داشته باشن و سیستم عامل بتونه از قدرت اون سخت افزار استفاده کنه
شما اصلاً میدونی هیچ کدوم از این دوتا از تمام قدرت سخت افزاشون استفاده نمیکنن ؟
همین الان ان97 یه سی پی یو خیلی ضعیفتر داره و سرعتشم درسته که کمتره ولی اونطرم کم نیست که بشه همشو به سی پی یو ربط داد
پس 120 مگاهرتز که در عمل کمترم هست تاثیری نداره و اصلاً دلیل منطقی برای گزشتن از اون همه برتری که برای 8910 گفتن نمیشه
شما هم لطفاً مشخصات همه گوشیهارو مطالعه کن ... همونطور که خودت گفتی اصلاً ار برتریهای امنیا اچدی اطلاعی نداری و فقط به یه سخت افزار قویتر ویواز گیر دادی

در مورد ان97 باید بگم که من این گوشی را کامل میشناسم و به طور قطع میتونم بگم که این گوشی اصلن ارزش خرید نداره و قابل مقایسه باگوشی هایی مثل ویواز یا 8910 نیست.
در مورد سی پیو هم حرفه شما را قبول دارم و اینو از قبل میدونستم که این دو گوشی از تمام سی پیو استفاده نمیکنن ولی اگه مدتی با این دو گوشی کار کرده باشین متوجه سرعت و روونیه بهتر در ویواز میشین البته زیاد قابل توجه نیست.
ولی در کل در اینده اگه برنامه و بازی های سنگین بیاد سی پیو ویواز خودشو نشون میده.
و در نهایت در مورد باطری اینو نه تنها من بلکه خیلی ها میدونن باطری های سونی اریکسون بسیار خوبن و بسیار بهتر از سامسونگ جواب میدن.
و در نهایت دیگه بهتره این بحث را هم به پایان برسونیم.
انتخاب بین این دو گوشی سلیقه ای میباشد چون هر دو گوشی های بسیار خوبی هستن و کسی از خرید این دو گوشی پشیمون نمیشه.

t2download
21-05-2010, 13:06
:11::11:

گوشي هاي نوکيا از سير تکاملي برخوردارند تا تحول کلي. بنابراين نبايد انتظار داشت ويژگي هاي گوشي نوکيا X6 اعجاب انگيز باشد. اين گوشي قدم بعدي پيشرو بازار در ارايه گوشي هاي صفحه لمسي است. سيستم عامل سيمبين نتوانسته بود به استانداردهاي تجربه کاربري دست بيابد اما گوشي نوکيا X6 ادعا دارد با برخورداري از صفحه خازني با پاسخدهي بالا مي تواند به اين هدف دست يابد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:;) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:;) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:;) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:;)
عکس هایی از نوکیا X6 را ببینید

نوکيا X6 اولين گوشي موسيقايي XpressMusic است که از ويژگي هاي پيشرفته برخوردار است. تاکنون گوشي هاي موسيقايي نوکيا در رده متوسط قرار داشتند.

مزايا:
• پشتيباني از چهار باند GSM
• سه باند 3G و پشتيباني از HSDPA
• صفحه نمايشگر LCD لمسي خازني 3.2 اينچي TFT با کيفيت 16 ميليون رنگ و وضوح 360 × 640 پيکسل
• واسط کاربري Symbian S60 نسخه 5
• پردازشگر ARM 11 434 MHz، 128 مگابايت حافظه RAM
• دوربين 5 مگا پيکسلي کانون اتوماتيک با دو فلاش LED
• فيلمبرداري VGA با 30 فريم بر ثانيه
• اتصال Wi-Fi 802.11 b/g، تکنولوژي UPnP
• گيرنده نصب شده GPS
• حافظه داخلي 32 گيگا بايت
• راديوي FM با RDS
• بلوتوث و USB نسخه 2 (اتصال استاندارد microUSB)
• سوکت صوتي استاندارد 3.5ميلي متري
• کيفيت صوتي بسيار خوب
• حسگر مجاورتي براي خاموشي خودکار صفحه
• حسگر شتاب سنج براي چرخش خودکار واسط کاربري (منو) و بازي هاي حرکت محور
• بلندگوهاي استريو
• خروجي تلويزيون
• اشتراک يک ساله موسيقي نامحدود Comes with music
• صفحه کليد افقي مجازي QWERTY در نمايشگر
• نقشه Ovi لمسي 3.0
• ادغام سرويس MySpace و Ovi (بارگذاري مستقيم عکس و ويديو)
• هدفون عالي Nokia WH-500 در جعبه گوشي

معايب :

• گوشي X6 خيلي گران است (حدود 500 يورو)
• واسط کاربري هنوز نابالغ است. تجربه کاربري تقريباً ناهماهنگ
• مرورگر لمسي وب کاملاً اصلاح نشده و از پشتيباني کامل Flash برخوردار نيست
• از راهنمايي صوتي جستجو برخوردار نيست
• نرم افزار ديدن اسناد office از قبل نصب شده ندارد
• خوانايي بسيار ضعيف زير نور مستقيم خورشيد
• گالري عکس آن کند است
• پشتيباني از ويديوهاي DivX/XviD ندارد
• محل کارت حافظه microSD ندارد