PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر كي گرافيك سري f را توي Xp نصب كرده بگه

kevin1023
06-05-2010, 23:25
سلام

دوستان يكي از خريدارها ويندوز Xp ميخواد (vaio f)
همه درايورها نصب شدن بجر گرافيك هر چي نصب ميكني يا نصب نميشن يا اگه نصب بشن بعد از ريستارت
تصوير ندارن

اگه كسي داره بذاره از سايت سوني مثل خودش از سايت nvidia و .......

نزديك به 2 gb دانلود كردم كار نكرده

saman3230
06-05-2010, 23:39
اولا که تو این تاپیک ها تبلیغات منفی الکی راجه به سری اف نکن

حالا شما بلد نیستی درایور نصب کنی دلیل نمیشه که این لپ تاپ مشکل داشته باشه

شما بگو از چه ویندوز استفاده می کنی من یادت بدم که درایور نصب کنی الکی راجه سری f تبلیغات بیخودی نکنی !!

enriquecrazylove
06-05-2010, 23:51
سلام

دوستان يكي از خريدارها ويندوز Xp ميخواد (vaio f)
همه درايورها نصب شدن بجر گرافيك هر چي نصب ميكني يا نصب نميشن يا اگه نصب بشن بعد از ريستارت
تصوير ندارن

اگه كسي داره بذاره از سايت سوني مثل خودش از سايت nvidia و .......

نزديك به 2 gb دانلود كردم كار نكرده

سلام .. عزیز
من امروز از نزدیک یکی از همین سری های وایو رو دیدم.. به کمک یکی از دوستای گلم که توی همین انجمن آشنا شدم ، خیلی از این شایعاتی که واسه سری F میگن .. اشتباهه .. اینو مطمئن باش

H@mid-Vista
07-05-2010, 10:10
با این روش درایور بگیر نصب كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چون نرم افزار پیدا می كنه شانس خطا نداره

kevin1023
07-05-2010, 13:27
سلام
سامان جون اول اينكه اينقدر ديگه اماتور نيستم كه بخواي يادم بدي درايور نصب كنم
بعد اينكه 8 ساله كارم در بخش گارانتي‌ شركته ( در حال حاضر خرابي سري f زياده همش هم مربوط به منبع تغديه مادربرد حالا شما قبول نداري برو سر بخش تعميرات ايران رهجو يا از بخش فني امرتات يا دياگرام بپرس بهت ميگن چه خبره )

بعد اينكه درايور گرافيك g330 را براي Xp ميخواستم با اين نرم افزار و نرم افزارهاي مشابه هم قبلا تست كردم حميد جون از سايت nvidia هم گرفتم نصب هم ميشه بعد از ريستارت ديگه تصوير نداري صداي ورودي ويندوز را ميشنوي ولي تصوير سياه

saman3230
07-05-2010, 13:31
سلام
بعد اينكه 8 ساله كارم در بخش گارانتي‌ شركته ( در حال حاضر خرابي سري f زياده همش هم مربوط به منبع تغديه مادربرد حالا شما قبول نداري برو سر بخش تعميرات ايران رهجو يا از بخش فني امرتات يا دياگرام بپرس بهت ميگن چه خبره )

بعد اينكه درايور گرافيك g330 را براي Xp ميخواستم با اين نرم افزار و نرم افزارهاي مشابه هم قبلا تست كردم حميد جون از سايت nvidia هم گرفتم نصب هم ميشه بعد از ريستارت ديگه تصوير نداري صداي ورودي ويندوز را ميشنوي ولي تصوير سياه

اگر تو 8 ساله کارت اینه باید می فهمیدی که خیلی راحت میشه با اضافه کردن یک فایل درایور به سادگی نصب کرد

کاریکه که من به خیلی گفتم و انجام دادن مشکلی هم پیش نیومده !!

منبع تغذیه مادربرد عجب جوک باحالی !!

اصلا سری f منبع تغذیه نداره تو سری جدید از IC کنترل برق استفاده کردن که هم در دما لپ تاپ تغییر بدن و هم مشکلاتی که مربوط به سری SZ بود پیش نیاد

اگر شما تو بخش گارانتی ایران رهجو هستی می تونم فاملیت رو بدونم چون من تو الماس هستم خوشحال می شم با یکی از همکارام آشنا بشم

اینم اضافه کنم که ایزان رهجو که لپ تاپ پیکسل سوخته یا ریفر میده یا کیبرد بک لایت سوخته می ده دست مردم باید درصد خرابی لپ تاپ هاشم بالا باشه !!

kevin1023
07-05-2010, 13:44
راستي يادم رفت ، من نميگم سري f بده يا تبلیغات منفی يكنم

كي ميگه دستگاهي كه Ci7 روشه رم ddr3 ، وnumlokc و backlit هم داره سنسور مخصوص صفحه نمايش مثل سري latitude همراهش هست و صفحه نمايش led هم هست دستگاه بديه تازه با اون كليد assist كه روشه خيلي راحتر ميشه به خريدار گفت روش recovery كردن ويندوزش چطوريه تا كليد f10

من فقط مشكل اين دستگاه را گفتم

saman3230
07-05-2010, 13:48
ما که از جمله ی بالا شما سر در نیوردیم اما

من خودم یکیشون دارم به مشتریم تا حالا بالای 30 تا فروختم والا اگر یکش تاحالا برگشت خورده باشه !!

حالا درهر صورت اگر خواستی درایور نصب کنی بگو تا بگم چیکار کنی !!

kevin1023
08-05-2010, 10:49
خيلي باحاله ic كنترل ربطي به منبع تغذيه نداره پس چي هست ؟؟؟؟؟؟

اونم يه نوع مسفته كنترله كه فرمان ميده از سري maxim

به هر حال :13: تو بهتر ميدوني ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه درايور nvidia g330 را براي Xp داراي بزار

saman3230
08-05-2010, 12:10
خيلي باحاله ic كنترل ربطي به منبع تغذيه نداره پس چي هست ؟؟؟؟؟؟

اونم يه نوع مسفته كنترله كه فرمان ميده از سري maxim

به هر حال :13: تو بهتر ميدوني ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه درايور nvidia g330 را براي Xp داراي بزار

IC که فیوز کنترلر که کار همون منبع تغذیه که شما میگی مورد داره رو میکنه !!

ربطش اینه !!
چون اصلا f منبع نداره !! مگه PCیه

kevin1023
09-05-2010, 17:28
فهميدم كلمه منبع مشكل داره، باشه اقا سامان مدار تغذيه

اما در كل همون ic كنترلر سري f به مشكل بر ميخوره
اين موضوع را من نميگم ، اميدوارم تو اين چند روز سري به تعمير كارها زده باشي
بيشترين خرابي مدار تغذيه F11DGX و بيشترين صداي سوتي كه مربوط به هارد ميشه F113FXB داشته
از زمان ورود اين دستگاه بايد الماس بيشتر از 30 تا فروخته باشه تا اين مورد ديده باشه !!!!!!!

saman3230
09-05-2010, 17:34
فهميدم كلمه منبع مشكل داره، باشه اقا سامان مدار تغذيه

اما در كل همون ic كنترلر سري f به مشكل بر ميخوره
اين موضوع را من نميگم ، اميدوارم تو اين چند روز سري به تعمير كارها زده باشي
بيشترين خرابي مدار تغذيه F11DGX و بيشترين صداي سوتي كه مربوط به هارد ميشه F113FXB داشته
از زمان ورود اين دستگاه بايد الماس بيشتر از 30 تا فروخته باشه تا اين مورد ديده باشه !!!!!!!

ای آقا اگر منظورت از نویز هارد همون صدای مخصوص مربوط به هارد SEAGTE که تو ایرانیا که فقط یه چیزیو یاد گرفتن بگن باشه ماهم به اون میگیم نویز:8:

شما فکر کن نیوز داشته باشه عجیبه پش چرا ماله من نداره حتما ماله من خیلی خارجیه !!

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

حالا آقای تعمیرکار اگر نمیتونی گرافیک نصب کنی بگو تا بهت بگم چیکار کنی !!

kevin1023
09-05-2010, 17:54
نوكرتم سامان ديگه لازم نيست پيدا كردم راست ميگن که جوینده یابندست
شايد f شما خارجيه اما واقعا برو چند ساعت پرسوجو كن ()

saman3230
09-05-2010, 18:34
خداشکر از 2 بابت

1. که پیدا کردی !!

2. اونهایی که از طریق شرکت ما فروش رفته تاحالا برگشی نداشته !!

pesar_deltang
16-05-2010, 15:34
سلام سامان جان
من از همین مدل f11dgx دارم ریکاوری ازش گرفتم ولی وقتی ویندوز خراب شد میخواستم ریکاوریش کنم توی مرحله ریکاوری تا 16 درصد میرفت و بعد متوقف می شد یک پیغام خداد مبنی بر اینکه فایل را نمی تونه یک فایل پیدا کنه و ویندوز اورجینالم پریده آیا میشه با همین سی دی رکاوری کرد یا اینکه توی بازار سی دی ریکاوریش هست از ممنون میشم جواب بدی

pesar_deltang
16-05-2010, 15:50
سلام سامان جان
من از همن مدل f11dgxدارم بعد از ریکاوری وقتی ویندوز خراب شد میخواستم ریکاوری کنم ولی تو مرحله ریکاوری تا16 درصد می رفت و جلو نمی رفنه و یک پیغام مبنی بر پیدا نکرن بک فابل می داد و ریکاوری نمی شده ایا میشه با همین سی دی ریکاوری کرد یا سی دی ریکاوری توی بازار هست

majid_3ma
18-05-2010, 01:41
سلام

درایوری که سایت nvidia میده برای چیپ های موبایل نیست:31:

majid_3ma
18-05-2010, 01:49
سلام

saman3230
18-05-2010, 02:03
عذز میخوام دوست عزیر کی همچین حرفی زده ؟

پس اون m seies چیه ؟

---------- Post added at 03:03 AM ---------- Previous post was at 03:02 AM ----------

سلام سامان جان
من از همن مدل f11dgxدارم بعد از ریکاوری وقتی ویندوز خراب شد میخواستم ریکاوری کنم ولی تو مرحله ریکاوری تا16 درصد می رفت و جلو نمی رفنه و یک پیغام مبنی بر پیدا نکرن بک فابل می داد و ریکاوری نمی شده ایا میشه با همین سی دی ریکاوری کرد یا سی دی ریکاوری توی بازار هست

دوست عزیزم تو تاپیکی که جداگانه این سئوال رو پرسیدبجواب رو دادم

توماج
17-07-2010, 14:32
سلام . بابا یکی نحوه نصب کردن گرافیک 310 m در لب تاب f11dgx رو بگه تا ما یاد بگیریم . ما که هرچی نصب می کنیم بعد از ریست صفحه سیاه می شه .ک