PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه تعمیر رجیستری و افزایش سرعت سیستم

DariushGreat
06-05-2010, 22:29
سلام
عرضم به حضور دوستان، تازگی ها سرعت سیستمم پایین اومده و به ناچار تعدادی برنامه رجیستری نصبیدم برای آزمایش. Registry Booster خیلی ردیفه اما می زنه درایور های بلوتوث رو می ترکونه! Registry Doctor هم نصب کردم. به پای بوستر نمی رسه و اگه از دفراگش هم بهره بگیرم ویندوز سیستم رو می ترکونه!

می خوام بهترین برنامه که بی دردسر باشه رو بهم معرفی کنین. ویندوزم هم 7 اصل هست...

شاد و سبز باشین :دی

Dr Hannibal
06-05-2010, 23:04
سلام داریوش بزرگ :20:

من tuneup رو کار میکنم. توی 7 هم دارم. البته اخرین ورژنش به 7 خوب جواب میده قبلیا داغون میکنه. :31:

اگه تست نکردی یه تست بگیر. برنامه ی خیلی مفصلیه. هم ریجیستری هم برای استارت اپ و دفرگ ریجیستری و ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pcnondaily
06-05-2010, 23:28
کلا این کار خوبی نیست! اینکه هی رجیستری رو مورد عنایت قرار بدی، آروم آروم گندش در میاد، اما من روی 7 هم Tuneup که دوستمون گفتو چک کردم، هم Advanced Uninstaller Pro رو. هردوش جواب میده، اما زیاد از این کارا نکنید. اون دومی هم ت:31:وی سافتگذر پیدا میشه.

DariushGreat
06-05-2010, 23:28
سلام دکتر :20:
سپاس :11:
نزنه رجیستری رو بترکونه بدبخت بشم دوباره! :دی

DariushGreat
07-05-2010, 11:53
کلا این کار خوبی نیست! اینکه هی رجیستری رو مورد عنایت قرار بدی، آروم آروم گندش در میاد، اما من روی 7 هم Tuneup که دوستمون گفتو چک کردم، هم Advanced Uninstaller Pro رو. هردوش جواب میده، اما زیاد از این کارا نکنید. اون دومی هم ت:31:وی سافتگذر پیدا میشه.
شرمنده... پست شما رو دیشب ندیدم! ( بس که گیج خواب بودم! :دی )

سپاس... اما آخه یه چیزی... ویندوزم بد کند می شه. نمی خوام این جور بشه... :41::13: چند مدت به چند مدت این کار رو بکنم چطوره؟ برای نمونه هفته ای 1 بار...

pcnondaily
07-05-2010, 13:34
شرمنده... پست شما رو دیشب ندیدم! ( بس که گیج خواب بودم! :دی )

سپاس... اما آخه یه چیزی... ویندوزم بد کند می شه. نمی خوام این جور بشه... :41::13: چند مدت به چند مدت این کار رو بکنم چطوره؟ برای نمونه هفته ای 1 بار...

والا من ماهی...، دو ماهی...، اینا...!:31:
اما خب به خودت مربوط میشه، نهایتش اینه که مجبوری ویندوزو دوباره نصب کنی!:31:
من Advanced Uninstaller Pro رو تاحالا 3-4 بار بیشتر استفاده نکردم، اما Tuneup 2010 رو زیاد، اثر چندان بدی نداره.
:31:

kiarash3500
07-05-2010, 23:28
Systerac Tools for Windows 7 برنامه خوبیه

DariushGreat
26-05-2010, 10:33
Tune up هم زد رسما ویندوزم رو منفجر کرد!!!