PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه عکس میدم یه راهنمایی میگیرم!!!

Enter
06-05-2010, 22:19
سلام
اینم عکس
فقط اینو بگم که همه ی سیستم ها که شبکه بودن به اینترنت متصل بودن ولی نمیدونم چیکار کردن که دورمون زدن حالا میشه ما هم دورشون بزنیم یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ptb
07-05-2010, 15:06
جالبه..... .اما بعید میدونم بتونی کاری بکنی. ینی بعید میدونم بشه کاریش کرد. اگر اشتباه نکرده باشم یه جورپروکسی هست .نمی شه ازش رد شد. باید از اول احتیاط می کردید تا نفهمنو بیان اینجوری ............

||SIAVASH||
07-05-2010, 16:04
فکر کنم باید ------ و پورت بدی تا به اینترنت وصل بشی

Dr.FANOOS
07-05-2010, 16:19
این صفحه زمانی میاد که شما مثلا user & pass رو وارد نکرده باشید و به شبکه log in نشده باشید و اونوقت بخواهید سایتی برای شما بیاد. باید مطمئن بشید که به طور کامل log in شده اید یا نه.

*LionHeart*
07-05-2010, 16:44
من فكر كنم با سرور از طريق Ultra*****Surf به اينترنت وصل شدي اگه اين طوره بگو تا بگمت كه چه كني؟

Enter
07-05-2010, 21:14
تشکرازدوستان

ببینید توشرکتی که کار میکنم چندتا سیستم به هم شبکه شدن که روزای اول همه میتونستیم از اینترنت استفاده کنیم ولی بعد از یه مدتی همه رو محدود کردن به جز سه سیستم حالا من میخوام بدونم که میشه دورشون بزنم یا نه جالبیش اینجاست که آنتی ویروس نود 32 اپدیت میشه!!!!!!!!!!!

mahdi_tala
08-05-2010, 15:31
تشکرازدوستان

ببینید توشرکتی که کار میکنم چندتا سیستم به هم شبکه شدن که روزای اول همه میتونستیم از اینترنت استفاده کنیم ولی بعد از یه مدتی همه رو محدود کردن به جز سه سیستم حالا من میخوام بدونم که میشه دورشون بزنم یا نه جالبیش اینجاست که آنتی ویروس نود 32 اپدیت میشه!!!!!!!!!!!
شما دسترسی به اینترنت محدود شده وربطی هم به شبکه نداره و فقط اپراطور سرور میتونه این کارو انجام بده.
نود 32 ای شما در حال اپ شدن میبینی به خاطر تحت شبکه بودنشه و از طریق سرور به روز میشن و چند شماره از لحاظ به روز بودن پایین تر از نت هستند. برو مخ اپراطورو بزن . یاحق:10:

Enter
08-05-2010, 20:24
دست شما دوستان درد نکنه
ولی من شنیدم که باتغییر آی پی آدرس میشه یارور رو دور زد
میدونید مسئله رو کم کنیه دمتون گرم کاری کنید که پوز این مردک رو به خاک بمالم هیچ مهم نیست که بفهمه یا نفهمه فقط بزنم تو راگوزش همین (دندونامو دارم میمالم به هم)
آقا کــــــــــــــمـــــــــ ـــــــــــــک
فکر کنید مسئله ناموسیه
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااا