PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه امکانات جهت یابی و GPS در : N97mini - SE Vivaz

Sharim
06-05-2010, 20:24
ُسلام

من یک گوشی لازم دارم که امکانات GPS و جهت یابی اون + مقاومت بالا خیلی برام مهم . با توجه به هزینه ای که میخام براش بکنم نهایتا این دوتا گوشی رو مناسب دبدم :
Nokia N97mini
Sony Ericsson Vivaz

بین این دوگوشی قابلیت های مربوط به GPS در کدوم یکی قوی تر و حرفه ای تر هست ؟
مثلا نوکیا از ovimap استفاده میکنه که سرویس جالب و خوبیه ، حالا سونی اریکسون هم همچین چیزی داره ؟ چطور ؟

DariushGreat
08-05-2010, 11:15
ُسلام

من یک گوشی لازم دارم که امکانات GPS و جهت یابی اون + مقاومت بالا خیلی برام مهم . با توجه به هزینه ای که میخام براش بکنم نهایتا این دوتا گوشی رو مناسب دبدم :
Nokia N97mini
Sony Ericsson Vivaz

بین این دوگوشی قابلیت های مربوط به GPS در کدوم یکی قوی تر و حرفه ای تر هست ؟
مثلا نوکیا از ovimap استفاده میکنه که سرویس جالب و خوبیه ، حالا سونی اریکسون هم همچین چیزی داره ؟ چطور ؟
سلام
فکر کنم سونی اریکسون از سرویس گوگل مپ بهره می گیره. سرویس جالبیه؛ فقط بدیش اینه که مدام باید آنلاین باشی. تازگی ها GPS های سخت افزاری نوکیا خیلی قوی تر شدن. برنامه اووی هم که ترکونده. ولی نظر من اینه که در کل ویواز خیلی سر تر از N97 مینی هست. اگه هم فقط مسیریابیش گزینش رو برات مشکل کرده، می تونم بهت بگم که هکرهای گرامی بیکار ننشستن و دارن تلاش می کنن که اووی مپ رو روی ویواز نصب و اجرا کنن! :دی

شاد و سبز باشین :دی

P A R S A
08-05-2010, 20:15
اگه فقط بخوای Navigation رو مد نظر قرار بدی N97 mini بهتره!

golmohammadi
09-05-2010, 10:49
اولا باید بگم که ovi map فقط تهران را درست و حسابی ساپورت میکنه
برا بقیه جاها جالب نیست

در ثانی gps ویواز زیر سقف کانکت میشه ان97 مینی را نمیدونم

roteal2007
09-05-2010, 14:45
برای gps نوکیا پیشنهاد میشه با وجود برنامه های مختلف و وفور نقشه.
جالبه بدونین که توی خارج دارن n97mini رو با یه care holder برای استفاده راحت تر از امکانات gps میدن ....

mohsenfhm
09-05-2010, 15:58
یه سوال بی ربط :

gps آیفون چه جوریه ؟؟؟ میشه یه مقایسه ای با ویواز کنید

merikh_merikh
09-05-2010, 17:30
به نظره منم در کل و از هر جهت ویواز بهتره