PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی غیر تاچ با دوربین عالی؟

hesam68
06-05-2010, 19:45
سلام
یکی از دوستام ان 96 داره و میخواد گوشیشو عوض کنه
گوشی تاچ هم دوست نداره
دوربین گوشی که میخواد هم باید حداقل در حد ان 96 باشه
من خودم ان 86 رو بهش گفتم ولی خوشش نیومد
8510 هم تو بازار نیست
با این اوصاف گوشی دیگه ای هست؟
6700 اسلاید دوربینش در حد ان 96 خوب هست؟
منتظر جواب دوستانم

hesam68
06-05-2010, 21:48
دوستان نظری ندارن؟

~ARDESHIR~
06-05-2010, 23:06
سلام
گوشی تاچ هم دوست نداره
8510 هم تو بازار نیست
منتظر جواب دوستانم

6700 اسلاید دوربین خیلی خوبی داره من عکساشو تو gsmarena دیدم به نظرم بهترین 5 میشه بهش گفت!

golmohammadi
07-05-2010, 01:09
اگه دوربین مهمه و تاچ نباشه سی905 هست
دوربین خوبی داره ولی جاوا هست
ان86 هم که دیگه همه میشناسند تو دوربین عالیه
ایشون که یک گوشی با دوربین خوب میخواد بخره بهتره دوربین 8 مگاپیکسلی بگیره
چون 5 اگه باشه به هر حال مثل ان96 میمونه حالا کمی بهتر شاید
اکثر گوشیهای با دوربین قوی صفحه لمسی دارند (متاسفانه)

pulp_152
07-05-2010, 09:55
s8300 هم هست ..!‌هم تاچ خزانی داره .. هم صفحه کلید فیزیکی .. دوربین عکاسی و فیلمبرداری هم خیلی خوبه

hesam68
07-05-2010, 10:33
ممنون از راهنمایی دوستان
سی 905 که اصلا دوربینش خوب نیست باهاش کار کردم
اس 8300 هم تاچه و هم باتریش ضعیفه
فک کنم 6700 از همه بهتر باشه
6700 هم تازه اومده و سیستم عامل داره و معلوم نیست گوشی خوبی درومده یا نه
برسی تخصصی داره 6700؟

golmohammadi
07-05-2010, 14:23
البته سی905 دوربین خوبی داره
اما چون صفحه خوبی نداره واسه همین عکسهایی که میگیره رو خود گوشی خوب نیستند
باید بیاری کامپیوتر ببیمیشون
6700 هم هر چی هست نوکیا هست و میشه روش حساب کرد
اما فکر نکنم کسی داشته باشه از دوستان
در کل ان86 از همه اینا بهتره

hesam68
07-05-2010, 15:53
البته سی905 دوربین خوبی داره
اما چون صفحه خوبی نداره واسه همین عکسهایی که میگیره رو خود گوشی خوب نیستند
باید بیاری کامپیوتر ببیمیشون
6700 هم هر چی هست نوکیا هست و میشه روش حساب کرد
اما فکر نکنم کسی داشته باشه از دوستان
در کل ان86 از همه اینا بهتره

اون که اره ان 86 از همه بهتره
ولی دوسش نداره
8510 دبی گیر میاد؟
تولیدش متوقف شده یا ایران نمیاد؟

DariushGreat
08-05-2010, 11:04
حیف که دوستت از لمسی فراریه! :13: بهترین دوربین های گوشی این روزا روی گوشی های لمسی قرار دارن... بهترین دوربین کنونی رو سونی اریکسون ساتیو با سیستم عامل سیمبین داره که 12 مگاپیکسله. در آینده نه چندان دور هم سرور دوربین های امسال یعنی نوکیا N8 روانه بازار می شه که همه چیز تمومه... حتی می تونی فلش مموری هم بهش وصل کنی و کلی عکس و فیلم بیشتر بگیری! :دی

اگه می تونی دوستت رو راضی کن که تاچ بگیره. اصلا تا به کنون با تاچ کار کرده؟ خیلی ها هستن که بدشون میاد و به محض این که کار می کنن نظرشون عوض می شه. درضمن این نکته رو هم باید گوشزد کنم که تنها گوشی باحال 8 مگی معمولی که ارزش خرید داره N86 هست؛ همین!

شاد و سبز باشین :دی

hesam68
08-05-2010, 14:16
حیف که دوستت از لمسی فراریه! :13: بهترین دوربین های گوشی این روزا روی گوشی های لمسی قرار دارن... بهترین دوربین کنونی رو سونی اریکسون ساتیو با سیستم عامل سیمبین داره که 12 مگاپیکسله. در آینده نه چندان دور هم سرور دوربین های امسال یعنی نوکیا N8 روانه بازار می شه که همه چیز تمومه... حتی می تونی فلش مموری هم بهش وصل کنی و کلی عکس و فیلم بیشتر بگیری! :دی

اگه می تونی دوستت رو راضی کن که تاچ بگیره. اصلا تا به کنون با تاچ کار کرده؟ خیلی ها هستن که بدشون میاد و به محض این که کار می کنن نظرشون عوض می شه. درضمن این نکته رو هم باید گوشزد کنم که تنها گوشی باحال 8 مگی معمولی که ارزش خرید داره N86 هست؛ همین!

ممنون از راهنماییتون
اره با جت و امنیا اچ دی کار کرده
اصلا خوشش نمیاد

نگفتین 8510 دبی گیر میاد؟
از کجا باید فهمید که تولیدش متوقف شده یا نه؟

pulp_152
08-05-2010, 14:46
8510 مشهد که هست ! تهرانم چند وقت پیش بودم علائدین بود ... دبی نمیدونم

DariushGreat
08-05-2010, 15:20
ممنون از راهنماییتون
اصلا خوشش نمیاد

اوه! پس حق می دم بهش!!! :27: من هم پس از کار با امنیا HD تا 3 هفته دپرس و متنفر از همه تاچ ها بودم! :13:اما پس از مدتی طعم کار با تاچ واقعی رو چشیدم و بیش از پیش عاشقش شدم... :5::10: تاچ واقعی رو فقط می تونی با HTC، آی فون، سونی اریکسون و تازگی هم نوکیا تجربه کنی. البته انصافا تاچ های الجی هم حرف نداره... بهش پیشنهاد بده بگو N8 چه چیزایی داره؛ بگو صبر کنه ضرر نمی کنه. به محض این که وارد ایران بشه، می تونه بره شرکت نوکیای تهران و نمونه ای رو که اونجا برای آزمایش گذاشتن ببینه و باهاش کار کنه... مطمئنا لذت می بره.

مشخصات نهایی نوکیا N8 سرور گوشی های دوربین دار امسال:

صفحه نمایش 3.5 اینچی از نوع AMOLED و Capacitive (تاچ خازنی ) و 16 میلیون رنگ با رزولیشن 640 360x پیکسل و قابلیت های مولتی تاچ ، سنسورهای Proximity و Accelerometer ( شتابسنج ) و صفحه ضد خش
اسپیکرهای استریو و جک 3.5 میلیمتری
دارای 256 مگابایت RAM و 512 مگابایت ROM و 16 گیگ مموری داخلی و قابلیت افزایش با کارت های microSD تا 32 گیگ ( البته خبرهایی مبنی بر این که احتمالا حافظه داخلی 32 گیگ هم داشته باشه به گوش رسیده )

دارای Wi-Fi از نوع 802.11 b/g/n
بلوتوث نسخه 2.1 به همراه A2DP
پورت USB از نوع microUSB نسخه 2
دوربین 12مگاپیکسل با رزولیشن 4000x3000 pixels ، لنز واید 28 میلیمتری کارل زایس با بزرگترین سنسور دوربین در دنیای موبایل به همراه فلش زنون برای عکاسی و فلش LED برای فیلمبرداری ، فوکوس اتوماتیک ، تشخیص چهره و لبخند ، Geo-tagging و ضبط ویدئو با کیفیت بی مانند و وضوح 720P ( اندازه 1280x720 که می شه همون HD ) با 25 فریم بر ثانیه و دوربین دوم برای مکالمه تصویری
سیستم عامل Symbian ^3
پردازشگر 680 مگاهرتزی به همراه شتاب دهنده گرافیکی 3 بعدی ( ویژگی ای که زمانی در N82، N95 و N95 8G به منظور بالا بردن سطح گرافیک بازی ها قرار داده شده بود )

رادیوی استریو اف ام به همراه RDS و قابلیت FM Transmitter ( ارسال آهنگ به وسیله امواج FM برای پخش در ضبت های قدیمی )

دارای GPS و ساپورت A-GPS به همراه OVI Maps نسخه 3.0
خروجی TV توسط بوسیله پورت HDMI و جک 3.5 میلیمتری
فناوری Dolby Digital Plus با HDMI
قطب نمای دیجیتال
دارای جک 3.5 برای اتصال هدفون های گوناگون

قابلیت ادیت عکس و فیلم توسط گوشی
دارای Flash Lite v4.0
باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 1200 میلی آمپر با استندبای 400 ساعت و تاک تایم 12.5 ساعت و 50 ساعت پخش موسیقی
دارای113.5 میلیمتر طول ، 59.1 میلیمتر عرض و 12.9 میلیمتر ضخامت و وزن 135 گرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره 8510 هم اگه توی ایران گیر نیاد مطمئن باش که توی دبی که مردش تنوع طلب هستن هم گیر نمیاد! تولیدش هم حدود 8 ماهی هست که متوقف شده ( اون موقع که من N82 خودمو خریدم! :دی )

hesam68
09-05-2010, 00:45
اوه! پس حق می دم بهش!!! :27: من هم پس از کار با امنیا HD تا 3 هفته دپرس و متنفر از همه تاچ ها بودم! :13:اما پس از مدتی طعم کار با تاچ واقعی رو چشیدم و بیش از پیش عاشقش شدم... :5::10: تاچ واقعی رو فقط می تونی با HTC، آی فون، سونی اریکسون و تازگی هم نوکیا تجربه کنی. البته انصافا تاچ های الجی هم حرف نداره... بهش پیشنهاد بده بگو N8 چه چیزایی داره؛ بگو صبر کنه ضرر نمی کنه. به محض این که وارد ایران بشه، می تونه بره شرکت نوکیای تهران و نمونه ای رو که اونجا برای آزمایش گذاشتن ببینه و باهاش کار کنه... مطمئنا لذت می بره.

مشخصات نهایی نوکیا N8 سرور گوشی های دوربین دار امسال:

صفحه نمایش 3.5 اینچی از نوع AMOLED و Capacitive (تاچ خازنی ) و 16 میلیون رنگ با رزولیشن 640 360x پیکسل و قابلیت های مولتی تاچ ، سنسورهای Proximity و Accelerometer ( شتابسنج ) و صفحه ضد خش
اسپیکرهای استریو و جک 3.5 میلیمتری
دارای 256 مگابایت RAM و 512 مگابایت ROM و 16 گیگ مموری داخلی و قابلیت افزایش با کارت های microSD تا 32 گیگ ( البته خبرهایی مبنی بر این که احتمالا حافظه داخلی 32 گیگ هم داشته باشه به گوش رسیده )

دارای Wi-Fi از نوع 802.11 b/g/n
بلوتوث نسخه 2.1 به همراه A2DP
پورت USB از نوع microUSB نسخه 2
دوربین 12مگاپیکسل با رزولیشن 4000x3000 pixels ، لنز واید 28 میلیمتری کارل زایس با بزرگترین سنسور دوربین در دنیای موبایل به همراه فلش زنون برای عکاسی و فلش LED برای فیلمبرداری ، فوکوس اتوماتیک ، تشخیص چهره و لبخند ، Geo-tagging و ضبط ویدئو با کیفیت بی مانند و وضوح 720P ( اندازه 1280x720 که می شه همون HD ) با 25 فریم بر ثانیه و دوربین دوم برای مکالمه تصویری
سیستم عامل Symbian ^3
پردازشگر 680 مگاهرتزی به همراه شتاب دهنده گرافیکی 3 بعدی ( ویژگی ای که زمانی در N82، N95 و N95 8G به منظور بالا بردن سطح گرافیک بازی ها قرار داده شده بود )

رادیوی استریو اف ام به همراه RDS و قابلیت FM Transmitter ( ارسال آهنگ به وسیله امواج FM برای پخش در ضبت های قدیمی )

دارای GPS و ساپورت A-GPS به همراه OVI Maps نسخه 3.0
خروجی TV توسط بوسیله پورت HDMI و جک 3.5 میلیمتری
فناوری Dolby Digital Plus با HDMI
قطب نمای دیجیتال
دارای جک 3.5 برای اتصال هدفون های گوناگون

قابلیت ادیت عکس و فیلم توسط گوشی
دارای Flash Lite v4.0
باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 1200 میلی آمپر با استندبای 400 ساعت و تاک تایم 12.5 ساعت و 50 ساعت پخش موسیقی
دارای113.5 میلیمتر طول ، 59.1 میلیمتر عرض و 12.9 میلیمتر ضخامت و وزن 135 گرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره 8510 هم اگه توی ایران گیر نیاد مطمئن باش که توی دبی که مردش تنوع طلب هستن هم گیر نمیاد! تولیدش هم حدود 8 ماهی هست که متوقف شده ( اون موقع که من N82 خودمو خریدم! :دی )

ممنون از توضیحاتت
حالا بهش میگم تا ببینیم چی میشه
راستی مگه قرار نبود بلوتوس ان 8 ورژن 3 باشه؟

DariushGreat
09-05-2010, 10:05
ممنون از توضیحاتت
حالا بهش میگم تا ببینیم چی میشه
راستی مگه قرار نبود بلوتوس ان 8 ورژن 3 باشه؟

این جزو ابهامات نوکیاست... اوایل نوشت 3، سپس نوشت 2.1، دوباره تازگی ها خبر رسیده که نگارش بلوتوث شده 3!!! اگه 2.1 هم باشه باز هم از بسیاری از گوشی های بازار سرتره... :46:

golmohammadi
09-05-2010, 10:21
مهم نیست 3 باشه یا نه
2.1 بودن ایرادی نداره
در ضمن باید یه گوشی دیگه هم 3 باشه تا سرعت واقعی گوشی مشخص بشه
اگه یکی 3 و یکی 2 باشه سرعت مال همون 2 خواهد بود
پس همه گوشیها باید در یک زمان خاصی شروع به گذاشتن بلوتوث نسخه 3 کنند
و یا حداقل هر برند چند تا گوشی جدید با ورژن بلوتوث 3 بده
در غیر اینصورت حتی اگر هم یکی بیاد 3 زیاد فایده ای نخواهد داشت

golmohammadi
09-05-2010, 10:24

البته ان8 هم معلوم نیست چی خواهد بود
حالا بزار بیاد
اون حرفتون را هم تائید میکنم (قرمزش کردم)

ممنون از راهنماییتون
اصلا خوشش نمیاد

8510 را بیخیال

merikh_merikh
09-05-2010, 18:00
سلام
گوشی تاچ هم دوست نداره
8510 هم تو بازار نیست
منتظر جواب دوستانم
سلام.
با توجه به این که گفتین از ان86 خوشش نمیاد ولی ان86 یکی از بهرتین گزینه ها میباشد.
من مدتی با این گوشی کار کردم.واقعن عالی بود

sasan816
09-05-2010, 19:06
6700 اسلاید رو پیشنهاد میکنم
طراحی کشویی با رنگ‌های متنوع، دوربین ۵ مگاپیکسل، فلاش، فوکوس اتوماتیک، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۳، صفحه نمایش ۲٫۲ اینچی ۱۶ میلیون رنگ، بلندگوهای استریو، ۴۵ مگابایت حافظه داخلی، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو،

hesam68
09-05-2010, 21:57
مرسی از نظرتون
منم نظرم رو 6700 ه