PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واقعا مرسی . یعنی کسی نمیدونه مشکل هنگ سیستم من از کجاست؟:41:

amir hesam-s
06-05-2010, 10:42
واقعا مرسی . یعنی کسی نمیدونه مشکل هنگ سیستم من از کجاست؟:41:

Dr.FANOOS
06-05-2010, 11:19
مشکلت رو به طور کامل و دقیق بگو . ما ممنونت می شیم.

amir hesam-s
06-05-2010, 11:35
مشکلت رو به طور کامل و دقیق بگو . ما ممنونت می شیم.
سلام . مشکلم رو توضیح دادم روی صفحه اصلی درباره مشکل هنگ کردن مادربورد asus p6t-deluxe v2 نوشتم . حالا نمی دونم مادربورده یا قطعاته دیگم ، من که دیگه هنگیدم.

sirchicco
06-05-2010, 11:51
دوست عزیز حالا که همه کارهایی که می شد امتحان کردی و جواب نگرفتی بد نیست یه نگاه به Eventviewer ویندوز بندازی گاهی اوقات خیلی از این مشکلات به راحتی توسط Eventviewer ثبت میشن و شما به راحتی می تونی در مورد اون مشکل اطلاعات کسب کنی

Run > eventvwr

بخش های System و Applications رو چک کن

amir hesam-s
06-05-2010, 12:01
دوست عزیز حالا که همه کارهایی که می شد امتحان کردی و جواب نگرفتی بد نیست یه نگاه به Eventviewer ویندوز بندازی گاهی اوقات خیلی از این مشکلات به راحتی توسط Eventviewer ثبت میشن و شما به راحتی می تونی در مورد اون مشکل اطلاعات کسب کنی

Run > eventvwr

بخش های System و Applications رو چک کن

الان این کارو کردم هشدار در باره ntfs هستش .

sirchicco
06-05-2010, 12:41
برای اینکه به نتیجه برسی سعی کن زمان دقیق هنگ کردن سیستمو یادداشت کنی(2-3 دقیقه بالا پایین) بعد با EventViwer تطبیق بدی . ببین توی اون زمان آیا سیستم مشکل داشته یا نه!!

این هشدار در مورد ntfs بررسی کن ببین چی گفته, 2 تا کلیک کن توضیحاتشو بخون اگه توضیح خاصی نداشت EventID رو یادداشت کن تو سایت microsoft یه سرچ بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید