PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی 3Gs

khar2khar
05-05-2010, 18:03
دوستان من هفته اینده می خوام یه 3gs 16 مشکی به احتمال زیاد از علایدین بگیرم خواستم بدونم باید به چه چیزهایی دقت کنم تا سرم کلاه نره و گوشی مشکلی نداشته باشه ممنون می شم اگر تمام نکاتی که موقع خرید گوشی باید دقت کنم بنویسید.
ودر اخر 3gs قابلیت اپدیت سیستم عامل به os4 رو داره؟

Mah12
05-05-2010, 18:33

شدن که میشه... ولی ممکنه یه چیزایی رو محدود به آیفون نسل بعد یا 4G کنه... که اونم موقع ورودش معلوم میشه... ولی در کل انگار از این نظر مشکلی نداره

roteal2007
05-05-2010, 20:53
دوستان من هفته اینده می خوام یه 3gs 16 مشکی به احتمال زیاد از علایدین بگیرم خواستم بدونم باید به چه چیزهایی دقت کنم تا سرم کلاه نره و گوشی مشکلی نداشته باشه ممنون می شم اگر تمام نکاتی که موقع خرید گوشی باید دقت کنم بنویسید.

حتما آنلاک فکتوری بخر....دوربین و .... هم تست کن...راستی پیشاپیش مبارکت باشه

NINTENDO_DS
06-05-2010, 09:10

حتما حواست به آنلاک فکتوری باشه که زیاد سر مردم رو با گوشی های لاک کلاه میزارن سیم کارتتو بده بزارن توش اگر گوشی روشن شد و کار کرد که آنلاک فکتوریه ولی اگر آرم آیتونز اومد رو صفحه و فروشنده گیر داده بود که آنلاکه اصلا نخر
در ضمن ورژن 3.1.3 هم فعلا تا جیلبریک کاملش نیومده نگیر

joe_satriani
06-05-2010, 09:17
سلام - ما هم میخوایم بخریم :31:
ممنون از راهنماییاتون
الان توی علائدین چه قیمت هست؟
توی مشهد چطور؟ قیمت دقیقش چند هست؟

payamf1
06-05-2010, 10:41
در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

payamf1
06-05-2010, 11:00
حتما حواست به آنلاک فکتوری باشه که زیاد سر مردم رو با گوشی های لاک کلاه میزارن سیم کارتتو بده بزارن توش اگر گوشی روشن شد و کار کرد که آنلاک فکتوریه ولی اگر آرم آیتونز اومد رو صفحه و فروشنده گیر داده بود که آنلاکه اصلا نخر

کی گفته آنلاک فکتوری همینکه روشن کنی میاد؟
گوشی آنلاک فکتوری هم همین علامت آیتونز رو داره و باید وصل کنید به کامپیوتر و اکتیو کنید. بعد از اون راه میفته
فقط فرق لاک و آنلاک اینه که آنلاک بعد از اکتیو همه سیم کارتی رو میخونه ولی لاک فقط سیم کارت اپراتوری که ازش خریدین

در ضمن تشخیص لاک و آنلاک فکتوری هم به این راحتی ها نیست دوست من
الان خیلی ها لاک رو آنلاک میکنن و خیلی راحتتر از اینکه فکرشو بکنین به مردم قالب میکنن
خود من وقتی میخواستم 3G بگیرم همین اتفاق افتاد ولی خوب من مچ یارو رو گرفتم :دی
ولی خوب بهتره گوشی که میخرین پکش کاملا آکبند باشه و به بهانه پشت ویترینی یا... پک باز نخرین و حتما حواستون به آنلاک بودنش باشه
در ضمن سریال نامبر پشت گوشی رو هم از توی اینترنت مطابقت بدین چون آیفونهای لاک سریالهای به خصوصی دارن
برخی از سایت ها و انجمن های فارسی زبان هم کد ها رو برای استفاده گذاشتن با یه جستجو توی گوگل براحتی پیدا میشه
در نظر دارم که بزودی همه کدها مربوطه و راههای تشخیص لاک و آنلاک رو براتون بزارم فعلا دارم روش کار میکنم کامل نشده

NINTENDO_DS
06-05-2010, 12:09
گوشی آنلاک فکتوری هم همین علامت آیتونز رو داره و باید وصل کنید به کامپیوتر و اکتیو کنید. بعد از اون راه میفته
فقط فرق لاک و آنلاک اینه که آنلاک بعد از اکتیو همه سیم کارتی رو میخونه ولی لاک فقط سیم کارت اپراتوری که ازش خریدین

الان خیلی ها لاک رو آنلاک میکنن و خیلی راحتتر از اینکه فکرشو بکنین به مردم قالب میکنن
ولی خوب بهتره گوشی که میخرین پکش کاملا آکبند باشه و به بهانه پشت ویترینی یا... پک باز نخرین و حتما حواستون به آنلاک بودنش باشه
در ضمن سریال نامبر پشت گوشی رو هم از توی اینترنت مطابقت بدین چون آیفونهای لاک سریالهای به خصوصی دارن
برخی از سایت ها و انجمن های فارسی زبان هم کد ها رو برای استفاده گذاشتن با یه جستجو توی گوگل براحتی پیدا میشه
در نظر دارم که بزودی همه کدها مربوطه و راههای تشخیص لاک و آنلاک رو براتون بزارم فعلا دارم روش کار میکنم کامل نشده

والا من آیفون 3g گرفتم و آیپاد تاچ بدون نیاز به آیتونز کار کردن رو شروع کردن بعد که خواستم برنامه و بازی بریزم به آیتونز نصب کردم ولی اصلا اولش ازم کانکت شدن به آیتونز رو نخواست

ولی پک باز رو موافقم اصلا نخرین اگرم گفتن آکبنده نخرین در ضمن پشت سفیدش بد گیر میاد اگر دیدین توی یک جای شلوغ یکی سفیدشو گذاشته بدونین به احتمال قوی دست دوم هست

payamf1
06-05-2010, 19:16
والا من آیفون 3g گرفتم و آیپاد تاچ بدون نیاز به آیتونز کار کردن رو شروع کردن بعد که خواستم برنامه و بازی بریزم به آیتونز نصب کردم ولی اصلا اولش ازم کانکت شدن به آیتونز رو نخواست

ولی پک باز رو موافقم اصلا نخرین اگرم گفتن آکبنده نخرین در ضمن پشت سفیدش بد گیر میاد اگر دیدین توی یک جای شلوغ یکی سفیدشو گذاشته بدونین به احتمال قوی دست دوم هست
فکر کنم به کل سفید از نوع 3G دیگه تولید نمیشه.
برای 3Gs شما مطمئنی که سفید گیر نمیاد؟

joe_satriani
07-05-2010, 12:49

بلاخره كدوم؟؟؟
الان من كه ميخوام بخرم چه نكاتي رو بايد رعايت كنم تا سرم كلاه نره :31:
يه جوري راهنمايي كنيد تا راحتتر متوجه بشيم ما هم !!‌
زياد تخصصي راهنمايي نكنيد
خيردم شيريني ميدماااا :27::31:
ممنون

فعلا

payamf1
08-05-2010, 10:45
بلاخره كدوم؟؟؟
ممنون

فعلا
بهترین راه اینه که با ضمانت فروسنده بگیری (فکر نکنم بکنه) و توی اینترنت کد رو چک کنی (این برای آنلاک فکتوری بودن)

از نظر خود گوشی هم وسایل توش کامل باشه : خود گوشی :دی !!! + تبدیل USB به پریز برق + هندزفری + کابل USB + دفترچه Finger Tips و Manual + سوزن خارج کردن محفظه سیم کارت + بعضی ها 2 تا لوگو اپل هم دارن اضافی برای اینکه به جایی خاستی بپسبونی (شاید این رو هم داست :دی مال من که دوتا داشت :دی)

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

بلاخره كدوم؟؟؟
ممنون

فعلا
سریالو حتما با اینترنت چک کن

sasan816
09-05-2010, 18:13
خواستم بدونم باید به چه چیزهایی دقت کنم تا سرم کلاه نره و گوشی مشکلی نداشته باشه ممنون می شم اگر تمام نکاتی که موقع خرید گوشی باید دقت کنم بنویسید
دوست عزیز فقط باتری و لوازم جانبیش رو دقت کن
آنلاک و...همش کشکه با باکس همهش رو میتونند تغییر بدن .