PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلشمو ظبط ماشین میشناسه ولی سیستم نه

man-lat
04-05-2010, 22:55
از فلاش مموری که گارانتی هم داره وگرونه هفته ی اول برای ام اف پلیر ماشین استفاده کردم(متاسفانه)حالا هیچ سیستمی اونو نمیشناسه.در حالی که هنوزظبط ماشین فایلهای اونو میخونه.؟؟!!!

dr_faust
05-05-2010, 00:22
چه جالب منهم همین مشکل را دارم. کارت حافظه ام را دیگه فقط ضبط ماشین می تونه بخونه. من از این پلیر های ۷ تومنی دارم که میره تو فندک ماشین. کارت هم یک micro sd یک گیگ هست. شاید هفته ای یکبار روشنش می کردم کلا.

ar.behnam
05-05-2010, 00:37
کلا این فلاش اف ام ها مموری کارد رو خراب میکنه

Dr Hannibal
05-05-2010, 07:53
با یک انتی ویروس خوب و کامل آپدیت شده تا به امروز اسکن کنید. مثل کسپرسکی ویا آویرا و نورتون.

مطمئنا مشکل سخت افزاری نداره که ماشین می خونه. ویروس های کامپیوتری فقط روی کامپیوتر فعالیت میکنند و اجرا می شوند.

joojoo47
05-05-2010, 08:32
:20: جالبه

ar.behnam
05-05-2010, 13:11
با یک انتی ویروس خوب و کامل آپدیت شده تا به امروز اسکن کنید. مثل کسپرسکی ویا آویرا و نورتون.

مطمئنا مشکل سخت افزاری نداره که ماشین می خونه. ویروس های کامپیوتری فقط روی کامپیوتر فعالیت میکنند و اجرا می شوند.
چنین مشکلی داشتم به هیچ وجهی درست نشده
اصلا درایورش رو که باز میکنیم میگه فلشی وجود نداره

Dr Hannibal
05-05-2010, 14:00
چنین مشکلی داشتم به هیچ وجهی درست نشده
اصلا درایورش رو که باز میکنیم میگه فلشی وجود نداره

شما با توجه به این پست فلش رو تعمیر کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

parsadsa
20-10-2010, 08:46
اينكه ضبط ماشين مي خونه براي اينه كه به جدول فت نيگاه نميكنه و برا خودش از اول حافظه تا آخرش رو مي خونه ... حالا اگر جدول فت فلش آسيب بينه كه معمولا توسط ويروس ها هم هست ديگه كامپيوتر اون فلش رو نميبينه مثه يك قسمت از هارد رو كه به صورت پارتيشن نشده بزارين تو ويندوز بصورت معمول ديده نميشه....