PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد امنیت شبکه

alis63
04-05-2010, 20:59
سلام اول از اینکه سوالم ابتدایی هستش معذرت میخوام:
من موقعی که به اینترنت وصل میشم البته از طریق وایرلس.موقعی که در مای کامپیوتر روی قسمت network
کلیک میکنم اسم چندتا کامپیوتر دیگه هم اونجا میبینم .ایا اینا اینترنتشون با من شیر شده یا نه ؟
وسوال مهمتر اینکه اونا میتونن فایلهای کامپیوتر من رو بردارند؟راه حلش چیه که جلوی این کار رو بگیرم؟

undertaker_ss
04-05-2010, 21:54
سلام اول از اینکه سوالم ابتدایی هستش معذرت میخوام:
من موقعی که به اینترنت وصل میشم البته از طریق وایرلس.موقعی که در مای کامپیوتر روی قسمت network
کلیک میکنم اسم چندتا کامپیوتر دیگه هم اونجا میبینم .ایا اینا اینترنتشون با من شیر شده یا نه ؟
وسوال مهمتر اینکه اونا میتونن فایلهای کامپیوتر من رو بردارند؟راه حلش چیه که جلوی این کار رو بگیرم؟

نه اینترنت شون share نشده اما شما با اونا شبکه هستید و به فایل های هم دسترسی دارید
شما از فایروال باید استفاده کنید
یا از فایروال خود ویندوز یا از نرم افزارهاش

alis63
04-05-2010, 22:34
نه اینترنت شون share نشده اما شما با اونا شبکه هستید و به فایل های هم دسترسی دارید
شما از فایروال باید استفاده کنید
یا از فایروال خود ویندوز یا از نرم افزارهاش
ممنون ولی میشه بیشتر توضیح بدید.
من ریموت دسکتاپ رو غیر فعال کردم ونیز شیر پوشه ها رو کنسل کردم در ضمن نود 32 آپدیت روز رو دارم فایروال ویندوز هم (سون) فعاله در ضمن از Malwarebytes' Anti-Malware هم استفاده میکنم .به نظرتون کافیه ؟
البته وسواس من به این علته که آرشیو عکاسی رو دارم برای همین نگرانم به نظرتون این موارد کافیه یا کار دیگه ای هم هست که باید انجام بدو؟ ممنون:11:

undertaker_ss
05-05-2010, 23:13
ممنون ولی میشه بیشتر توضیح بدید.
من ریموت دسکتاپ رو غیر فعال کردم ونیز شیر پوشه ها رو کنسل کردم در ضمن نود 32 آپدیت روز رو دارم فایروال ویندوز هم (سون) فعاله در ضمن از Malwarebytes' Anti-Malware هم استفاده میکنم .به نظرتون کافیه ؟
البته وسواس من به این علته که آرشیو عکاسی رو دارم برای همین نگرانم به نظرتون این موارد کافیه یا کار دیگه ای هم هست که باید انجام بدو؟ ممنون:11:

برای یوزر عادی کافیه که 80 درصد یوزرها رو شامل میشه
این رو بدونید که امنیت هیچ وقت صد درصد نیست
فقط امنیت فیزیکی هست که 100 درصده
کار دیگه ای که می تونید انجام بدید نصب یه نرم افزار فایروال هست
ولی اگه می خواید خیلی مطمئن باشید اطلاعات مهم تون رو بریزید روی یه هارد اکسترنال و پیش خودتون نگه دارید:31:

farid_assss
14-05-2010, 11:00
سلام . می خواستم بدونم بدونه اینکه فیاروال رو فعال کنیم به چه روشی میشه از حمله ddos جلوگیری کرد؟؟؟