PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 38 (پایانی) لیگ برتر انگلیس / قهرمانی چلسی

nw_nk
04-05-2010, 20:45
EPL
Matchday 38

Burnley - Tottenham - - - 5/9/10 16:00 GMT
West Ham - Man City - - - 5/9/10 16:00 GMT
Arsenal - Fulham - - - 5/9/10 16:00 GMT
Chelsea - Wigan Athletic - - - 5/9/10 16:00 GMT
Everton - Portsmouth - - - 5/9/10 16:00 GMT
Wolves - Sunderland - - - 5/9/10 16:00 GMT
Aston Villa - Blackburn - - - 5/9/10 16:00 GMT
Hull - Liverpool - - - 5/9/10 16:00 GMT
Man Utd. - Stoke - - - 5/9/10 16:00 GMT
Bolton - Birmingham - - - 5/9/10 16:00 GMT

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1- Chelsea 83
2- Man Utd. 82
3- Arsenal 72
4- Tottenham 67 با یک بازی کمتر
5- Man City 66 با یک بازی کمتر
6- Aston Villa 64
7- Liverpool 62
...

nw_nk
04-05-2010, 21:02
پيشنهاد 80 ميليون يورويي چلسي براي پاتو و تياگو سيلوا

رسانه هاي ايتاليايي ادعا كردند كه آنچلوتي به دنبال به خدمت گرفتن شاگردان سابقش است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل - به گزارش نشريه كوريريه دلو اسپورت، ميلاني ها به زودي يك پيشنهادي نجومي از باشگاه چلسي براي به خدمت گرفتن پاتو و تياگو سيلوا در يافت خواهند كرد.

آنچلوتي كه اين دو بازيكن را به جمع روسونري اضافه كرده بود، قصد دارد در فصل نقل و انتقالات آنها را به استمفورد بريج ببرد و به همين دليل از رومن آوراموويچ خواست تا پول لازم براي خريد آنها را در اختيارش قرار بدهد.

باشگاه چلسي قصد دارد براي خريد پاتو 60 ميليون يورو هزينه كند و براي سيلوا نيز 20 ميليون يورو به باشگاه ايتاليايي بپردازد.

اگرچه هر دو بازيكن از اعضاي ثابت تيم در فصل جاري بودند اما به نظر نمي رسد كه برلوسكوني نگراني چنداني بابت فروش بازيكنان اصلي اش داشته باشد زيرا با پول حاصل از فروش آنها مي تواند قروض باشگاه را پرداخت كند و سود سرشاري نيز نصيب باشگاه كند.

باشگاه ميلان وضعيت مالي چندان مساعدي ندارد و مديران باشگاه هشدار داده اند كه احتمالا پولي براي پرداختن در فصل نقل و انتقالات نخواهند داشت و تراز مالي باشگاه نيز بايد متعادل شود.

همچنين گمانه زني هايي نيز در مورد آينده رونالدينيو به گوش مي رسد؛ گفته مي شود كه او تصميم ندارد كه قراردادش را با باشگاه تمديد كند و مي خواهد به ليگ برتر انگليس برود.

2010/5/4

MORINIO
04-05-2010, 22:00
اسپانيا شايد يكي از بازيكنان اصلي اش را در آفريقاي جنوبي به همراه نداشته باشد.

سايت گل- تيم پزشكي باشگاه ليورپول اعلام كرد مهاجم اسپانيايي تيم، فرناندو تورس، ممكن است نتواند به موقع بهبود يابد و جام جهاني را از دست بدهد.

تورس در هفته هاي اخير با مصدوميت از ناحيه زانو دست و پنجه نرم مي كرد و حدود يك ماه پيش به طور رسمي از سوي باشگاه اعلام شد كه او بازي هاي باقي مانده فصل را از دست خواهد داد. او كه پايش را به تيغ جراحان سپرده، اكنون دوران نقاهت را سپري مي كند اما به طور دقيق مشخص نيست كه بتواند تيمش را در اولين بازي مرحله گروهي در مقابل سوئيس همراهي كند.

پيتر برانكر، سرپرست تيم پزشكي باشگاه در مصاحبه با وب سايت رسمي باشگاه گفت:" او هم اكنون در اتاق معاينه باشگاه نشسته و وضعيتش خوب به نظر مي رسد. او به ختي تلاش مي كند تا خيلي زود آمادگي اش را پيدا كند. اگر تنها يك نفر بايد كه بتواند اين مصدوميت را پشت سر بگذارد، اوست. شما نمي توانيد از هيچ چيز مطمئن باشيد اما در اين مرحله اگر او بتواند به همين ترتيب ادامه دهد، در يكي از مراحل جام جهاني آماده خواهد شد.

مشخص نيست كه او به بازي اول برسد يا خير. ما نمي خواهيم در اين زمينه عجله كنيم زيرا در دراز مدت به او نياز داريم. البته از سوي ديگر مي دانيم كه هدف او در كوتاه مدت حضور در جام جهاني است. اميدواريم كه بتوانيم بين اين دو به يك تعادل دست پيدا كنيم."

Ezel
05-05-2010, 12:34
فرگوسن به دنبال بازسازي منچستريونايتد

سايت گل - سرالكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد برنامه‌اي براي تقويت باشگاه درنظر گرفته است حتي اگر اتفاقات طوري جلو برود كه منچستر در يكشنبه آينده قهرمان فصل بشود.

در حال حاضر برنامه‌ها شامل دو بخش است. ابتدا فروش بازيكن‌هايي كه در حد انتظار ظاهر نشدند و البته خريد ستاره‌هاي جديد. ديميتار برباتوف، مايكل كريك و بن فاستر به احتمال زياد از منچستر خواهند رفت. فرگوسن به ميرر مي‌گويد: «چيزي كه به آن فكر مي‌كنم اين است كه چگونه مي‌شود تيم را وارد شرايط بهتری کرد . آیا ما واقعا آماده ساختن تیم جدید هستیم؟>

او دراين‌باره اين‌طور توضيح مي‌دهد: «وقتي شما فصلي را گذرانده‌ايد كه تا روز آخر براي قهرماني جنگيده‌ايد؛ به فينال FAكاپ و اتحاديه رسيده‌ايد، يعني كارتان بد نبوده ولي به هر حال اين احساس وجود دارد كه نياز به تغييراتي است. البته اين يك ميل يا يك خواهش از روي هوس نيست. اين احتياجي است كه تيم دارد. دليل ساده‌اش هم اين است كه بازيكنان در طول يك فصل بلند هميشه زير فشار هستند».

ظاهرا اولين برنامه فرگوسن استخدام چند ستاره جوان براي يونايتد است؛ كاري كه نشان داده چقدر در آن استاد است. فرگي مي‌گويد: «ما همين حالا با 20ميليون پوند سه بازيكن جديد را به خدمت گرفته‌ايم. كريس اسمالينگ از فولهام، مامديوف و خاوير هرناندز سه بازيكني هستند كه جوان و بسيار بااستعدادند. درست مثل جاني ايوانز، ماچدا، اوبرتان، گيپسون و ولبك. بازيكناني كه آينده منچستر را تضمين خواهند كرد»

اين پيرمرد اسكاتلندي حرف‌هاي خود را اين‌طور تمام مي‌كند كه ما هسته و سازماندهي خوبي ايجاد كرده‌ايم و من مطمئنم كه آينده خوبي در انتظار باشگاه خواهد بود.

روني: چلسي شانس اول است اما ما هم اميدهاي خودمان را داريم.

سايت گل - وين روني مهاجم منچستريونايتد در مصاحبه با شبكه اسكاي گفت: «گرچه چلسي شانس اول قهرماني است اما منچستريوناتد نيز نسبت به كسب چهارمین قهرماني متوالي در ليگ برتر نااميد نيست».

روني گفت: «سرنوشت دست چلسي است اما اگر ما در بازي آخر به پيروزي برسيم با توجه به فشاري كه روي اين تيم است، احتمال هر اتفاقي مي‌رود».

يكشنبه آينده چلسي در خانه ميزبان ويگان است و منچستر نيز در اولترافورد با استوك سيتي بازي مي‌كند. چلسي براي قهرماني نيازمند پيروزي در اين مسابقه است تا اولين جام اين تيم بعد از سال2006 به دست بيايد.

روني مي‌گويد: «ما دو سال پيش را به ياد داريم كه بايد بازي آخر را به نفع خود تمام مي‌كرديم و چلسي فشار وحشتناكي به ما وارد كرد. طبيعتا حالا آنها براي پيروزي در بازي آخر به ميدان مي‌روند و اگر اين اتفاق نيفتد، همه چيز به سود ما خواهد بود».

vahidgame
05-05-2010, 13:10
امیدوارم دیگه یکشنبه حداقل بازی چلسی و ویگان رو نشون بدن:20:

MORINIO
05-05-2010, 13:23
ردنپ: منچسترسيتي تا سه سال آينده قهرمان انگليس مي‌شود

اگر پيش از آغاز فصل درباره چهار تيم برتر صحبت مي‌كرديم، بدون‌شك ليورپول را در اين جمع جاي مي‌دادم. من فكر مي‌كردم منچسترسيتي هم مي‌تواند هر تيمي را شكست دهد و من حتي آنها را به‌عنوان يكي از مدعيان قهرماني در ذهن داشتم.

سايت گل – هري ردنپ سرمربي كهنه‌كار تاتنهام عقيده دارد منچرسيتي، اين تيم ثروتمند ليگ برتري تا سه سال آينده يك جام مهم مثل قهرماني ليگ برتر را خواهد برد.
ردنپ كه تيمش امشب در مسابقه‌اي تاريخي قرار است براي كسب عنوان چهارم با سيتي مسابقه دهد، به روزنامه ديل ميل گفت: «هيچ فشاري روي ما نيست. قرار ما اين بود كه بين هفت تيم برتر كارمان را تمام كنيم و حالا بالاتر از حد انتظار ظاهر شده‌ايم و بنابراين با اعصابي آسوده‌تر اين بازي را آغار خواهيم كرد. به‌نظر من فشار بيشتر روي منچسترسيتي است». او در‌اين‌باره ادامه مي‌دهد: «اگر پيش از آغاز فصل درباره چهار تيم برتر صحبت مي‌كرديم، بدون‌شك ليورپول را در اين جمع جاي مي‌دادم. من فكر مي‌كردم منچسترسيتي هم مي‌تواند هر تيمي را شكست دهد و من حتي آنها را به‌عنوان يكي از مدعيان قهرماني در ذهن داشتم. همه در فوتبال مي‌دانند كه مسئله اصلي، اين است كه شما جامي را نبرده باشيد و وقتي اين اتفاق بيفتد همه‌چيز تغيير مي‌كند. به نظر من آنها در سه سال آينده به اين عنوان دست خواهند يافت.».
ردنپ مي‌گويد: «با بازيكناني كه آنها قرار است به خدمت بگيرند شانس آنها براي قهرماني افزايش خواهد يافت؛ با بازيكناني با كيفيت جهاني شما حتما براي قهرماني اقبال بيشتري به دست خواهيد آورد».

اورا در انتظار معجزه ای برای قهرمانی یونایتد

ستاره فرانسوی درانتظار معجزه ای برای فتح مهمترین جام قهرمانی زندگی اش است.

سایت گل- پاتریس اورا، مدافع باتجربه باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که شانس تیم فرگوسن برای فتح چهارمین جام قهرمانی پی در پی اش ، پس از پیروزی چلسی مقابل لیورپول کمرنگ شده است.

تیم کارلو آنچلوتی در حال حاضر با یک امتیاز برتری نسبت به یونایتد در صدر جدول رقابتهای لیگ برتر قرار دارد و می بایست در آخرین دیدارشان، در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف ویگان بروند و اورا به خوبی می داند که تیمش برای قهرمانی به یک معجزه نیاز دارد.

البته این ستاره فرانسوی ناامید نیست و در صحبتهایی اعلام کرده که یونایتد هنوز می تواند امیدکمرنگی به قهرمانی داشته باشد.

اورا در گفتگو با اسکای سپورتس نیوز گفت:« راستش را بخواهید ما می بایست با پیروزی مقابل استوک کار خودمان را انجام دهیم و پس از آن دست به دعا برداریم.»

او ادامه داد:« چرا که اگر چلسی مقابل ویگان مساوی کرده یا مغلوب شود، که البته توقعش را ندارم ولی امیدوارم که این طور شود، این بهترین و مهمترین قهرمانی زندگی ورزشی من خواهد بود.»

pcforlife
05-05-2010, 13:55
ظاهرا اولين برنامه فرگوسن استخدام چند ستاره جوان براي يونايتد است؛ كاري كه نشان داده چقدر در آن استاد است. فرگي مي‌گويد: «ما همين حالا با 20ميليون پوند سه بازيكن جديد را به خدمت گرفته‌ايم. كريس اسمالينگ از فولهام، مامديوف و خاوير هرناندز سه بازيكني هستند كه جوان و بسيار بااستعدادند. درست مثل جاني ايوانز، ماچدا، اوبرتان، گيپسون و ولبك. بازيكناني كه آينده منچستر را تضمين خواهند كرد»
این هرناندز به نظر من میتونه بعد از چند سال تبدیل به یه بازیکن بزرگ بشه... همین فصل قبلش تو یه تیم مکزیکی بازی کرده که تو 28 مسابقه 21 گل زده که آمار فوق العاده ای برای یه بازیکین 20 ساله هستش...

pcforlife
05-05-2010, 14:04
ديميتار برباتوف، مايكل كريك و بن فاستر به احتمال زياد از منچستر خواهند رفت
امیدوارم کریک نره...:19:

به فينال FAكاپ
منچستر که قبل از رسیدن به فینال حذف شده!!!:18:

VBYOFSKI
05-05-2010, 16:07
هنوز نقل و اتقالات شروع نشده بازار شایعات داغ داغه. مخصوصا درو بر آرسنال.

22 ميليون براي ماشين گلزني ...

طبق اخبار موجود آرسن ونگر لوئيز سوارز مهاجم اروگوئه اي و 23 ساله آژاكس را در راس ليست خريد خود قرار داده است . ونگر كه به دنبال مصدوميت و ضعيف ظاهر شدن مهاجمانش در اين فصل نتوانست جامي را كسب كند قصد دارد براي ترميم خط حمله خود علاوه بر چاماخ ، سوارز را نيز توپچي كند . بازيكني كه از ابتداي ورودش به آژاكس نمايشي خيره كننده داشته است .

سوارز در سه فصلي كه در آژاكس سپري كرده توانسته است 98 گل به ثمر برساند . اما درخشش اصليش در اين فصل بود زيرا توانست با به ثمر رساندن 45 گل در 46 بازي ، آژاكس را براي رسيدن به عنواني داخلي پس از شش سال كمك كند . ميتوان گفت كه تماميه تيمهاي استعداد ياب جهان به دنبال اين ماشين گلزني هستند . اما آرسنال اميدوارست تا با ارائه پيشنهاد و جذب وي تا قبل از شروع بازي هاي جام جهاني ، از ورود تيمهاي ديگر به رقابت بر سر خريد وي (به خاطر درخشش احتماليش) جلوگيري كند .

تنها مساله موجود بر سر اين انتقال مبلغ آن است كه ممكن است آرسنال با فروش بازيكناني از جمله ولا و ادواردو بخواهد آن را به دست بيآورد ، مهاجماني كه در اين فصل در شرايط سخت هيچگاه نتوانستند به تيم آنطور كه بايد كمك كنند .
--------------------------------------------

بوفون چراغ سبز داد !!!!

جان لوئیجی بوفون به سران آرسنال چراغ سبز داده و اعلام داشته در صورتی که یونتوسی ها تلاش نکنند وی را در تورین نگه دارند به لندن خواهد رفت .
این دروازبان 32 ساله که 9 سال قبل با مبلغی بالغ بر 30 میلیون پاند از پارما به یونتوس آمده همچنان 3 سال دیگر با یونتوس قرار داد دارد .
یونتوس هم مانند لیورپول لیگ قهرمانان سال آینده را از دست داده و بوفون به همین دلیل علاقمند به خروج از این تیم شده است !
از سویی آرسنال تنها به دروزابانان خود در این فصل باخت و در 1 ماه اخیر اکثر نمایش های آنها نا موفق و ناراضی کننده بوده و نجواهایی را از سراسر دنیای خبر بلند کرده است
بوفون به سان گفت : من فکر میکنم تیم را ترک کنم و مقصد احتمالا انگلیستان خواهد بود ! من و یونتوس باید برای ادامه با هم مذاکراتی انجام دهیم

منبع: آرسنال . آی آر

به ثمر رساندن 45 گل در 46 بازي
آماش واقعا خوبه، البته از مهاجمی که مربیش برگکمپ باشه چیزی جز این انتطار نمیره.
کلا آژاکس همیشه مهاجم های خیلی خوبی داشته.

VBYOFSKI
05-05-2010, 16:20
از پیوستن به توپچی ها خوشحالم!

شماک برای پوشیدن لباس توپچی ها لحظه شماری می کند.

مارونه شماک که به احتمال 99.9% در تابستان به توپچی ها ملحق خواهد شد، در مصاحبه ای با مجله ی ال اکیپ، از خوشحالی خود بابت پیوستن به توپچی ها و لیگ انلگستان خبر داد. او همچنبن فاش کرد که پیشنهاداتی از لیورپول ، تاتنهام و چند پیشنهاد از تیم های روسی نیز داشته است.
"بسیار خوشحالم که وارد جو فوتبال انگلستان می شوم. واقعا فوق العاده است.
من عاشق بازی آرسنال هستم. می دانم که باید خودم را با آنها وفق دهم ولی در بوردو با گورکوف، سبک بازی با پاس های کوتاه را انجام می دادم.
من در ماه فوریه تصمیم خود را گرفتم. پس از اینکه پیشنهاد آرسنال را رد کردم، درخواست مبلغ بابت جدایی از بوردو کاری منطقی نبود.
آرسنال تنها نبود. پیشنهاداتی از لیورپول و تاتنهام داشتم. همچنین چند تیم روسی نیز پیشنهاد های دیوانه واری دادند. ولی من فقط بر روی لیگ برتر تمرکز کرده بودم."
شماک در پایان از روزهای پایانی خود پس از یک دهه بودن در بوردو نیز گفت:
"در آخرین بازیم برای بوردو، می توانم احساسات زیادی را حس کنم. ولی من برای رقابتی جدید از تیم می روم. در بوردو، من بچه ی باشگاه بودم ولی در لندن دیگر یک کودک نخواهم بود.
من بزرگ شده ام و چیزهای زیادی برای ثابت کردن دارم و برای رسیدن به رویاهایم از انگیزه ی بالایی برخوردارم."

منبع: آرسنال . آی آر

MORINIO
05-05-2010, 20:32
ليگ هاي اروپايي در يك قدمي سرنوشت: انگليس؛ آيا آبي ها قهرماني را از شياطين سرخ پس خواهند گرفت؟

در حالي كه ليگ هاي اروپايي به روزهاي حساس خود رسيده است، سايت گل نگاهي گذرا به وضعيت تيمها در اين ليگ ها انداخته است.

سايت گل- ليگ برتر انگليس

قوانين ليگ

در اين ليگ 20 تيم حضور دارند. تيم هاي اول تا چهارم به ليگ قهرمانان اروپا خواهند رفت. تيم هاي پنجم تا هفتم در ليگ اروپا حضور پيدا مي كنند. سه تيم پاياني به ليگ پايين تر سقوط مي كنند.

مدعيان قهرماني

چلسي: 37 بازي 83 امتياز- بازي باقي مانده: ويگان (خانگي)

منچستر يونايتد: 37 بازي 82 امتياز- بازي باقي مانده: استوك سيتي (خانگي)

پيروزي چلسي در مقابل ليورپول آنها را همچنان در صدر جدول حفظ كرد. پو برد منچستر يونايتد در مقابل ساندرلند آنها را در فاصله يك امتيازي چلسي نگه داشت. شياطين سرخ تنها در صورتي به قهرماني خواهند رسيد كه بتوانند استوك را شكست دهند و چلسي در مقابل ويگان امتياز از دست دهد.

مدعيان حضور در ليگ قهرمانان

آرسنال: 37 بازي، 72 امتياز- بازي باقيمانده: فولام (خانگي)

تاتنهام: 36 بازي، 67 امتياز- بازي هاي باقي مانده: منچستر سيتي (خارج از خانه) برنلي (خارج از خانه)

منچسترسيتي: 36 بازي، 66 امتياز- بازي هاي باقي مانده: تاتنهام (خانگي) وستهم (خارج از خانه)

حضور چلسي، منچستر يونايتد و آرسنال در ليگ قهرمانان قطعي شده است هرچند روي كاغذ احتمال دارد تيم آرسنال در نهايت روي پله چهارم جدول قرار بگيرد. تاتنهام و منچستر سيتي براي كسب سهميه چهارم ليگ قهرمانان با يكديگر رقابت رقابت مي كنند. ديدار رودرروي دو تيم كه روز 5 مي انجام مي شود، مي تواند تيم صعودكننده به چمپيونز ليگ را مشخص كند.

مدعيان حضور در ليگ اروپا

تاتنهام، منچستر سيتي و ....

ليورپول: 37 بازي، 62 امتياز- بازي باقي مانده: هال سيتي (خارج از خانه)

استون ويلا: 37 بازي، 64 امتياز- بازي باقي مانده: بلكبرن (خانگي)

حضور ليورپول و استون ويلا در ليگ اروپا قطعي است. تيم سوم يكي از دو تيم منچستر سيتي يا تاتنهام خواهد بود كه از رسيدن به ليگ قهرمانان باز مانده است.

منطقه خطر

پورتسموث: 37 بازي، 19 امتياز- بازي باقي مانده: اورتون (خارج از خانه)

برنلي: 37 بازي، 27 امتياز- بازي باقي مانده: بولتون (خارج از خانه)

هال سيتي: 37 بازي، 29 امتياز- بازي باقي مانده: ليورپول (خانگي)

وستهم: 37 بازي، 34 امتياز- بازي باقي مانده: منچسترسيتي (خارج از خانه)

سقوط پورتسموث، برنلي و هال سيتي قطعي شده است. در حالي كه يك بازي تا پايان رقابت ها باقي مانده، تيم وستهم از خطر سقوط رهايي يافته است.

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

آبراموویچ از آنجلوتی توضیح می خواهد، چرا در لیگ قهرمانان حذف شدیم؟

شیوه کاری ما راز خاصی نیست و هرکسی می تواند از آن کپی کند اما راز واقعی اگر بشود اسمش را راز گذاشت، آدم هایی هستند که با چلسی کار می کنند.

سایت گل - کارلو آنجلوتی سرمربی تیم چلسی باید به رومن آبراموویچ مالک میلیاردر این باشگاه توضیح دهد که چرا این تیم موفق به کسب لیگ قهرمانان اروپا نشد. اگرچه این مربی ایتالیایی در آستانه فتح 2 جام لیگ برتر و اف.ای کاپ است. آبی ها این یکشنبه در صورت پیروزی مقابل ویگان به قهرمانی لیگ خواهند رسید و 15 مه در فینال اف.ای.کاپ مقابل تیم پورتموث خواهند ایستاد.
با این حال، چلسی نسبت به مربی خود چندان مهربان نیست. مایک فورد، مدیر این باشگاه در این باره به روزنامه سان گفت: بعد از قهرمانی ما باید از خودمان بپرسیم که چرا ما موفق به کسب لیگ قهرمانان نشدیم؟ در فوتبال باید هر روز بهتر باشید و این هدف ماست. جوزه مورینیو با همین نگاه فصل پیش را تمام کرد و در این فصل توانست به موفقیت برسد تا نامش در کنار مربیان بزرگی مثل هیدینگ و آنچلوتی قرار بگیرد.
فورد تأکید کرد که این باشگاه آنقدر خوب هست که مربیان بسیاری بخواهند به استمفوردبریج گذاشته بیایند: «این که بهترین مربیان دنیا شیوه کاری ما را می پسندند، کاملا واضح است. کارلو آنچلوتی هم فقط با یک دستیار به اینجا آورده شد و او هم عقیده دارد که ما کادر بسیار خوبی را در اینجا جمع آوری کردیم.»
جمله پایانی او نیز جالب است: «شیوه کاری ما راز خاصی نیست و هرکسی می تواند از آن کپی کند اما راز واقعی اگر بشود اسمش را راز گذاشت، آدم هایی هستند که با چلسی کار می کنند.»

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

ونگر دو سال ديگر با آرسنال

ونگر كه نام آرسنال با وي عجين است تا سال 2013 با آرسنال خواهد ماند و سال 5 ميليون پوند دستمزد خواهد گرفت.

سايت گل ـ آرسن ونگر سرمربي آرسنال قرارداد خود را دو سال ديگر با اين باشگاه تمديد كرد.
اين خبري است كه بخش انگليسي سايت گل دقايقي پيش روي خروجي خود گذاشت. ونگر بعد از شايعات مختلف درباره حضورش در باشگاه‌هاي ديگر مثل رئال مادريد، شب گذشته براي ادامه كار با آرسنال با سران اين باشگاه به توافق رسيده است اين مربي بزرگ صاحب سبك كه به دليل عدم كسب قهرماني در سال‌هاي اخير انتقاداتي را متوجه خود مي‌بيند، در اين‌باره اظهارنظر خاصي نكرده است اما به نظر مي‌رسد بقاي او در آرسنال به توافقات مسئولان اين باشگاه با رابي فن پرسي و سسك فابرگاس كه به شدت مورد توجه ساير تيم‌هاي اروپايي هستند مربوط مي‌شود.
ونگر كه نام آرسنال با وي عجين است تا سال 2013 با آرسنال خواهد ماند و سال 5 ميليون پوند دستمزد خواهد گرفت. يكي از مسئولان پيش روي اين مربي فرانسوي احتمال حضور آندري آن آرشاوين ستاره روسي در باشگاه آرسنال است.
اين خبر از ديد مطبوعات انگليسي كمي تا قسمتي شگفت‌انگيز ارزيابي شده است چرا كه ونگر از بابت استفاده از بازيكنان جوان و عدم نتيجه‌گيري در سال‌هاي متمادي و البته شكست سنگين امسال مقابل بارسلونا مورد انتقاد قرار گرفته بود و اينطور به نظر مي‌رسيد كه او لندن را ترك خواهد كرد. اما با توجه به ارزش اين فيلسوف فرانسوي، مديرباشگاه حاضر به از دست دادن وي نشدند.

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

چلسي و منچستر يونايتد به دنبال بوفون

شرايط مبهم دروازه بان ملي پوش يووه در اين تيم ممكن است موجب انتقال اين بازيكن به ليگ برتر شود.

سايت گل- براساس گزارش رسانه هاي ايتاليايي، منچستر يونايتد و چلسي، دو غول فوتبال جزيره، به دنبال به خدمت گرفته جيانو لوئيجي بوفون، دروازه بان تيم يوونتوس، هستند.

توتو اسپورت و گاتزتا دلو اسپورت ادعا كردند اين دروازه بان 25 ميليون يورويي قصد دارد به ليگ برتر برود و از مديران تيم خواسته پيش از آغاز جام جهاني در ماه ژوئن وضعيت او را مشخص كنند.

اين دروازه بان 32 ساله ايتاليايي گفت كه هدفش ماندن در باشگاه يووه است اما در صورتي كه بخواهد اين تيم را ترك كند، هدف اولش رفتن به ليگ برتر است.

او در مصاحبه با اسكاي اسپورت 24 گفت:" من دوست ندارم يووه را ترك كنم اما اگر مجبور شوم، مقصدم ليگ برتر است."

به نظر مي رسد شرايط براي خروج بوفون فراهم است و تيم هاي چلسي و منچستر در انتظار مشخص شدن وضعيت او هستند. كارلو آنچلوتي كه در پارما و يوونتوس با اين دروازه بان كار كرده، يكي از تحسين كنندگان اوست و شياطين سرخ نيز به دنبال آلترناتيوي مناسب براي ادوين فن در سار هستند.

آينده بوفون بستگي به سرمربي آينده يووه خواهد داشت. از بنيتس، پيگريني و چزاره پراندلي به عنوان گزينه هاي هدايت يووه در فصل آينده ياد مي شود.

VBYOFSKI
05-05-2010, 22:25
آرسن ونگر سرمربي آرسنال قرارداد خود را دو سال ديگر با اين باشگاه تمديد كرد.
اين خبري است كه بخش انگليسي سايت گل دقايقي پيش روي خروجي خود گذاشت. ونگر بعد از شايعات مختلف درباره حضورش در باشگاه‌هاي ديگر مثل رئال مادريد، شب گذشته براي ادامه كار با آرسنال با سران اين باشگاه به توافق رسيده است اين مربي بزرگ صاحب سبك كه به دليل عدم كسب قهرماني در سال‌هاي اخير انتقاداتي را متوجه خود مي‌بيند، در اين‌باره اظهارنظر خاصي نكرده است اما به نظر مي‌رسد بقاي او در آرسنال به توافقات مسئولان اين باشگاه با رابي فن پرسي و سسك فابرگاس كه به شدت مورد توجه ساير تيم‌هاي اروپايي هستند مربوط مي‌شود.
ونگر كه نام آرسنال با وي عجين است تا سال 2013 با آرسنال خواهد ماند و سال 5 ميليون پوند دستمزد خواهد گرفت. يكي از مسئولان پيش روي اين مربي فرانسوي احتمال حضور آندري آن آرشاوين ستاره روسي در باشگاه آرسنال است.
اين خبر از ديد مطبوعات انگليسي كمي تا قسمتي شگفت‌انگيز ارزيابي شده است چرا كه ونگر از بابت استفاده از بازيكنان جوان و عدم نتيجه‌گيري در سال‌هاي متمادي و البته شكست سنگين امسال مقابل بارسلونا مورد انتقاد قرار گرفته بود و اينطور به نظر مي‌رسيد كه او لندن را ترك خواهد كرد. اما با توجه به ارزش اين فيلسوف فرانسوي، مديرباشگاه حاضر به از دست دادن وي نشدند.

یکی میشه توضیح بده این چرت و پرت هایی که سایت گل نوشته یعنی چی!!!!! خودشون فهمیدن چی گقتن.

mahdishata
06-05-2010, 08:06
سايت گل- براساس گزارش رسانه هاي ايتاليايي، منچستر يونايتد و چلسي، دو غول فوتبال جزيره، به دنبال به خدمت گرفته جيانو لوئيجي بوفون، دروازه بان تيم يوونتوس، هستند.

توتو اسپورت و گاتزتا دلو اسپورت ادعا كردند اين دروازه بان 25 ميليون يورويي قصد دارد به ليگ برتر برود و از مديران تيم خواسته پيش از آغاز جام جهاني در ماه ژوئن وضعيت او را مشخص كنند.

اين دروازه بان 32 ساله ايتاليايي گفت كه هدفش ماندن در باشگاه يووه است اما در صورتي كه بخواهد اين تيم را ترك كند، هدف اولش رفتن به ليگ برتر است.

او در مصاحبه با اسكاي اسپورت 24 گفت:" من دوست ندارم يووه را ترك كنم اما اگر مجبور شوم، مقصدم ليگ برتر است."

به نظر مي رسد شرايط براي خروج بوفون فراهم است و تيم هاي چلسي و منچستر در انتظار مشخص شدن وضعيت او هستند. كارلو آنچلوتي كه در پارما و يوونتوس با اين دروازه بان كار كرده، يكي از تحسين كنندگان اوست و شياطين سرخ نيز به دنبال آلترناتيوي مناسب براي ادوين فن در سار هستند.

آينده بوفون بستگي به سرمربي آينده يووه خواهد داشت. از بنيتس، پيگريني و چزاره پراندلي به عنوان گزينه هاي هدايت يووه در فصل آينده ياد مي شود.

Ezel
06-05-2010, 09:11
چهارشنبه شب دو دیدار از رقابتهای لیگ برتر برگزار شد.

سایت گل- چهارشنبه شب دو دیدار از رقابتهای لیگ برتر برگزار شد و طی آن استوک سیتی و تاتنهام موفق به پیروزی مقابل حریفانشان شدند.

در اولین دیدار استوک سیتی موفق شد تا با تک گل دقیقه 83 اترینگتون مقابل فولام به برتری دست یابد.

در دومین دیدار که دیدار حساسی نیز بود، منچسترسیتی با نتیجه 0-1 مغلوب میهمانش تاتنهام شد تا شانس حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهد.تک گل این بازی را پیتر کراوچ در دقیقه 82 به ثمر رساند.

بدین ترتیب چلسی با 83 امتیاز در صدر است. یونایتد 82 امتیازی در رده دوم است و آرسنال با 72 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است.تاتنهام 70امتیازی است و منچسترسیتی با 66 امتیاز جایگاه پنجم جدول را به خود اختصاص داده.

این دیدارها از دیدارهای عقب افتاده لیگ برتر برگزار شد و هفته پایانی این رقابتها شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد.

pcforlife
06-05-2010, 10:20
به به!:31:
چه حالی کردم این سیتی باخت!:21:

MORINIO
06-05-2010, 10:52
به به!:31:
چه حالی کردم این سیتی باخت!:21:

من که دلم براشون سوخت! این همه خرج کردن آخرش هیچ!:31: البته زور بود که لیورپول نیاد لیگ قهرمانان من سیتی بیاد!

تاتنهام هم واقعا حقش بود ... الان حتی شانس سومی هم داره (هر چند کم)

MORINIO
06-05-2010, 10:58
آنلکا، آماده تمدید 2 ساله قراردادش

ستاره فرانسوی باشگاه چلسی آماده است تا قراردادش را برای 2 سال دیگر تمدید کند.

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه دیلی میل، نیکلا آنلکا، ستاره باشگاه چلسی در آستانه تمدید 2 ساله قراردادش با سران این باشگاه است.
قرارداد این ستاره فرانسوی در پایان فصل بعد رقابتها به اتمام خواهد رسید و سران باشگاه چلسی و این بازیکن چندین ماه است که برای تمدید قرارداد او مذاکره می کنند.
شنیده می شود که آنلکا درخواست افزایش 40.000 پوندی دستمزد هفتگی اش را که اکنون هفته ای 80.000 پوند است را دارد و سران باشگاه چلسی هنوز در پذیرش این درخواست تردید دارند. این در حالی است که روند مذاکرات میشائیل بالاک و جو کول نیز به دلیل مسائل مالی متوقف شده ولی به نظر می رسد که توافقاتی میان آنلکا و مدیر اجرایی باشگاه حاصل شده و بدین ترتیب این ستاره فرانسوی تا سال 2013 در رختکن این تیم باقی خواهد ماند.
این ستاره 31 ساله در 32 دیداری که در این فصل با پیراهن چلسی به میدان رفت، موفق به به ثمر رساندن 9 گل شد و 7 پاس گل نیز داد.

vahidgame
06-05-2010, 11:23
به به!
چه حالی کردم این سیتی باخت!
ولی حیف شد منچستر سیتی می تونست با بازیکنان خیلی خوبی که می خره خیلی توی لیگ قهرمانان خوب کار کنه. تاتنهام هم بازیکنانش خوبن ولی در صورتی که بازیکنانش رو نفروشه و یه سری تیم ها از ستاره های این تیم دست بردارن.
امیدوارم تاتنهام بتونه توی لیگ قهرمانان نماینده خوبی برای لیگ ما باشه:31:

payamf1
06-05-2010, 11:33
حالا عاقبت منچستر یونایتد چی میشه؟
قهرمان میشه؟

VBYOFSKI
06-05-2010, 11:48
الان حتی شانس سومی هم داره (هر چند کم)

بااین افتی که آرسنال کرده اصلان کم نیست.

*M!L4D*
06-05-2010, 12:13
حالا عاقبت منچستر یونایتد چی میشه؟
قهرمان میشه؟

شانسمون کمه ... ا
اگه چلسی مساوی کنه و ما ببریم آره !

امیدوارم تاتنهام بتونه توی لیگ قهرمانان نماینده خوبی برای لیگ ما باشه:31:
ایشالا :دی

pcforlife
06-05-2010, 13:56
مثل اینکه بایرن هم به پارک پیشنهاد 7 میلیون پوندی داده! خدا کنه نره...

vahidgame
06-05-2010, 15:42
مثل اینکه بایرن هم به پارک پیشنهاد 7 میلیون پوندی داده! خدا کنه نره...
زیاد نگران نباشید. اون قدر بازیکن می خرید که یه دفعه دیدی رونی هم می فروشید:31:

Ezel
06-05-2010, 18:09
بايرن به دنبال پارک جی سونگ

سایت گل - به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران و به نقل از بيلد،باشگاه بايرن مونيخ به طور جدی به دنبال جذب هافبک منچستر يونايتد است.

بنا به گزارشات رسيده،باشگاه بايرن مونيخ قصد دارد به منچستر برای جذب اين بازيکن مبلغ 8 ميليون پوند را پرداخت کند. همچنين شنيده شده است که سران باشگاه بايرن مونيخ اعلام کردند که خريد پارک يکی از اهداف اصلی آنها در فصل نقل و انتقالات است.

پارک بازيکن کره اي تا به حال بارها اعلام کرده است که قصد دارد در منچستر بماند اما ظاهراً الکس فرگوسن قصد دارد برای سال آينده تغييرات زيادی در منچستر بدهد و ظاهراً پارک هم در ليست فروش منچستر قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپيشنهاد 34 ميليون يورويي چلسي به ايگواين

سايت گل ـ چلسي در صورت عدم موفقيت جذب فرناندو تورس مهاجم ليورپول، به دنبال استخدام گونسالو ايگواين مهاجم آرژانتيني رئال خواهد بود كه در حال حاضر گلزن دوم ليگ اسپانياست.

به نوشته روزنامه تلگراف اين پيشنهاد 34 ميليون يورو ارزش خواهد داشت. كارلو آنچلوتي سرمربي تيم چلسي اين پيشنهاد را با توجه به توصيه لوچانو موجي مدير سابق يوونتوس انجام مي‌دهد.

ايگواين 22 ساله با حقوق ساليانه 5/4 ميليون يورو و پاداش 4 ميليون يورو مذاكرات خود را با ميلياردهاي لندن آغاز خواهد كرد.

احتمال انتقال فن در فارت به ليورپول

سايت گل ـ ليورپول مذاكرات اوليه را براي استخدام رافائل فن در فارت هافبك تيم رئال آغاز كرده است. اين خبري است كه روزنامه انگليسي ديلي ميل منتشر كرده است.

فن در فارت كه شرايط نامطمئني در تيم رئال دارد در صورت حضور در تيم ليورپول، احتمالاً‌ رويستون درنته بازيكن ذخيره تيم رئال را نيز كنار خود خواهد ديد. خوزه ماريا گوتي ديگر هافبك رئال نيز مدنظر ليورپول است.

البته هر گونه انتقال به ليورپول تحت تأثير آينده رافا بنيتس سرمربي اين تيم خواهد بود. بنيتس امروز مذاكراتي جدي با روساي باشگاه ليورپول داشته است.

L.A.M.P.A.R.D
06-05-2010, 18:39
پيشنهاد 34 ميليون يورويي چلسي به ايگواين

سايت گل ـ چلسي در صورت عدم موفقيت جذب فرناندو تورس مهاجم ليورپول، به دنبال استخدام گونسالو ايگواين مهاجم آرژانتيني رئال خواهد بود كه در حال حاضر گلزن دوم ليگ اسپانياست.

به نوشته روزنامه تلگراف اين پيشنهاد 34 ميليون يورو ارزش خواهد داشت. كارلو آنچلوتي سرمربي تيم چلسي اين پيشنهاد را با توجه به توصيه لوچانو موجي مدير سابق يوونتوس انجام مي‌دهد.

ايگواين 22 ساله با حقوق ساليانه 5/4 ميليون يورو و پاداش 4 ميليون يورو مذاكرات خود را با ميلياردهاي لندن آغاز خواهد كرد.

سال دیگه این چلسی چه شود :دی

هوراااااا:31:

B L A S T E R
06-05-2010, 19:15
ایگواین مارو نبرید پلیز :دی ال پیپیتای ما رو نخرید دیگه اینهمه مهاجم توپ :دی ایگواین اصلا بازی بلده ؟ بازیکن نیس اصلا :دی نخرید :دی
البته از پرز بعید نیس... همونطور که مورینتس رو انداخت بیرون اینم بفروشه!

حتمال انتقال فن در فارت به ليورپول

سايت گل ـ ليورپول مذاكرات اوليه را براي استخدام رافائل فن در فارت هافبك تيم رئال آغاز كرده است. اين خبري است كه روزنامه انگليسي ديلي ميل منتشر كرده است.

فن در فارت كه شرايط نامطمئني در تيم رئال دارد در صورت حضور در تيم ليورپول، احتمالاً‌ رويستون درنته بازيكن ذخيره تيم رئال را نيز كنار خود خواهد ديد. خوزه ماريا گوتي ديگر هافبك رئال نيز مدنظر ليورپول است.

البته هر گونه انتقال به ليورپول تحت تأثير آينده رافا بنيتس سرمربي اين تيم خواهد بود. بنيتس امروز مذاكراتي جدي با روساي باشگاه ليورپول داشته است.یهو بیاین ئال رو بخرین دیگه!:دی
گوتی که تمدید کرده فک کنم! درنته هم واقعا بازیکن توپیه ... اگه اندازه مارسلو بهش فرصت داده میشد الان از اون بهتر بود !! حیف حیف!
ون در وارت هم بازیکن عالیه واقعا! تعصب و جنگندگیش مثال زدنیه! امیدوارم نره!

L.A.M.P.A.R.D
06-05-2010, 19:17
یوهاهاها.........اینست چلسی........هم اکنون قدرت را ببینید :دی

MORINIO
06-05-2010, 20:07
ایگواین مارو نبرید پلیز :دی ال پیپیتای ما رو نخرید دیگه اینهمه مهاجم توپ :دی ایگواین اصلا بازی بلده ؟ بازیکن نیس اصلا :دی نخرید :دی
البته از پرز بعید نیس... همونطور که مورینتس رو انداخت بیرون اینم بفروشه!

به نظرم عمرا رئال ایگواین رو نمیفروشه! الان واسه چلسی آوردن تورس خیلی راحت تر از خریدن ایوگاین(چی گفتم:دی) هست!

تاتنهام هم بازیکنانش خوبن ولی در صورتی که بازیکنانش رو نفروشه و یه سری تیم ها از ستاره های این تیم دست بردارن.

بیا هنو هیچی نشده شروع شد :دی :

منچستر یونایتد به دنبال ستاره های تاتنهام

شیاطین سرخ قصد دارند لوکا مودریچ و گرت بیل را برای فصل آینده به الدترافورد ببرند.

سایت گل- شاید ستاره های تیم تاتنهام، لوکا مودریچ و گرت بیل، فصل آینده با پیراهن تیم منچستر یونایتد در رقابت ها ظاهر شوند.
این دو بازیکن که روی هم حدود 50 میلیون پوند ارزش دارند، در لیست خرید تابستانی شیاطین سرخ قرار دارند و الکس فرگوسن روی حضور آنها در فصل بعد در تیمش حساب خاصی باز کرده است.
در صورتی که این انتقال انجام شود ، این دو بازیکن به دو تاتنهامی سابق یعنی دیمیتار برباتوف و مایکل کریک خواهند پیوست.
خبر در حالی منتشر شد که تاتنهام شب گذشته موفق شد در مقابل منچستر سیتی 1-0 به پیروزی برسد و به این ترتیب با تثبیت جایگاه چهارمشان، حضورشان در لیگ قهرمانان فصل آینده را قطعی کردند و این مسئله می تواند دلیل مناسبی برای ماندن این دو بازیکن در وایت هارت لین باشد.
گرت بیل ولزی در این فصل و به ویژه در هفته های اخیر نمایش خیره کننده ای داشت و به همین دلی جایزه بازیکن ماه آوریل لیگ برتر را از آن خود کردند.
مودریچ نیز که در سال 2008 از دینامو زاگرب به تاتنهام پیوست، یکی از بازیکنان تاثیر گذار اسپرز در رقابت های این فصل بود.

pcforlife
06-05-2010, 20:16
شیاطین سرخ قصد دارند لوکا مودریچ و گرت بیل را برای فصل آینده به الدترافورد ببرند.
احساس می کنم این خبر رو قبلا تو فروم دیده بودم!:20:

*M!L4D*
06-05-2010, 21:25
ای بابا اینا همش حرفن ... کو تا واقعیت ؟؟
البته منچستر به اشلی یانگ و جیمز میلنر هم ابراز علاقه کرده !

vahidgame
06-05-2010, 21:42
یا هنو هیچی نشده شروع شد

منظور من دقیقا همین بود:31: بابا بدبخت ها می خوان بعد از مدت ها برن لیگ قهرمانان بعد بیان ستارهاشون رو حراج کنن که چیزی از تیمشون نمی مونه. حداقلش بازیکنانی مثل مودریچ و لنون و بیل و دفوئه رو نباید بفروشه.
حداقل اگه منچستر سیتی لیگ قهرمانان می رفت خوبیش این بود که بازیکنان خوبش رو نمی فروخت. تازه یه چند ستاره هم حتما می خرید.

ایگواین مارو نبرید پلیز ال پیپیتای ما رو نخرید دیگه اینهمه مهاجم توپ ایگواین اصلا بازی بلده ؟ بازیکن نیس اصلا نخرید
یکی ایگواین بازیکن نیست یکی هم تورس:31: ما اصلا می خوایم بازیکنان بد بخریم:31:چی کار به ما آخه دارید:31:
این دو تا بازیکنان الان جزو 10 مهاجم برتر دنیا هستن:46:

Alireza.M67
06-05-2010, 23:23
یهو بیاین ئال رو بخرین دیگه!:دی
!

چطور رئال میاد بقیه رو میخره حرفی نیست ؟ حالا 2 تا از بازیکناتون رو بفروشید ، جونتون که در نمیره !

یوهاهاها.........اینست چلسی........هم اکنون قدرت را ببینید :دی

انقدر فوق ستاره بخرید تا جونتون درآد .
منچستر نصف شما هم بازیکن نداره ولی اختلافش فقط 1 امتیازه .

L.A.M.P.A.R.D
06-05-2010, 23:29
یوهاهاها...........فعلا که بهترین حمله رو داره ( از نظر من بهترین حمله رونی هستش )

vahidgame
06-05-2010, 23:32
انقدر فوق ستاره بخرید تا جونتون درآد .
منچستر نصف شما هم بازیکن نداره ولی اختلافش فقط 1 امتیازه .
دوباره می خوای بحث راه بندازی:31:
نمی دونم منظورت از نصف بازیکنان چیه. مشکل شما این هست که الکی دوست دارین بازیکنان خودتون رو کوچیک کنید و تیمتون رو ضعیف نشون بدین.
الان از لحاظ تعداد بازیکنان حساب کنید منچستر از همه تیم ها بیشتر بازیکن داره.

titanium_zarin
06-05-2010, 23:37
نمی دونم منظورت از نصف بازیکنان چیه. مشکل شما این هست که الکی دوست دارین بازیکنان خودتون رو کوچیک کنید و تیمتون رو ضعیف نشون بدین.
الان از لحاظ تعداد بازیکنان حساب کنید منچستر از همه تیم ها بیشتر بازیکن داره.

وحيد حواست باشه ... كاري ميكنم جفتمون بن شيم بريمااااا....
منچستر قهرمانه ...تموم...با بازيكن يا بدون اون ....
بازيكن زياد داريم ؟؟؟كارمونم درسته :19:
در ضمن ما خيلي هم قوي هستيم :21:

L.A.M.P.A.R.D
06-05-2010, 23:39
بله......معلومه که قوی هستید................ولی چلسی قوی تره :31::5::8::27::21:

vahidgame
06-05-2010, 23:54
اشکالی نداره من حاظرم بن بشم ولی از تیمم حمایت کنم:31:
میگم اگه ناراحتی دیگه شمارو دابل نمی کنیم:21:

L.A.M.P.A.R.D
07-05-2010, 00:06
من از همین الان عکس اواتارم رو قهرمانی چلسی گذاشتم :دی

davy jones
07-05-2010, 11:20
داداش، اگه سر الکس ساربونه، میدونه شتر من یو رو کجا بخوابونه...

فقط شیاطین سرخ.

L.A.M.P.A.R.D
07-05-2010, 12:02
داداش، اگه سر الکس ساربونه، میدونه شتر من یو رو کجا بخوابونه...

فقط شیاطین سرخ.
جوک بامزه ای بود :31::31::31:

titanium_zarin
07-05-2010, 12:40
اشکالی نداره من حاظرم بن بشم ولی از تیمم حمایت کنم:31:
میگم اگه ناراحتی دیگه شمارو دابل نمی کنیم:21:

نه بابا از كي تا حالا ؟؟؟؟
حتما واسه بازيكناي تيمتون كفش جقجقه اي ميخرم ....
حالا ميبيني هفته اخر كي قهرمان ميشه ...
در ضمن برو جلو بوق بزن :21:

masud-000000
07-05-2010, 13:03
ااااا این منچستری ها هنوز اینجا میپلکن؟؟؟
نمیدونم اینجا به چه امیدی میان دیگه :31:

titanium_zarin
07-05-2010, 13:09
معلوم ميشه به چه اميدي ...:27:

B L A S T E R
07-05-2010, 13:11
چطور رئال میاد بقیه رو میخره حرفی نیست ؟ حالا 2 تا از بازیکناتون رو بفروشید ، جونتون که در نمیره !
من شوخی کردم چرا دعوا داری حالا ؟!!

Ezel
07-05-2010, 13:24
طبق گزارش های منتشره در رسانه های انگلیسی فرگوسن تمایل زیادی دارد تا کریم بنزما را به عنوان جانشینی برای برباتوف خریداری نماید.

سایت گل- به رغم آنکه کریم بنزما در گفتگوی چند روز اخیر خود اعلام کرده بود که تمایل زیادی برای ادامه حضور در رختکن تیم مادریدی دارد، ولی در انگلیس اخباری به گوش می رسد که آینده این ستاره فرانسوی را در فوتبال جزیره می دانند.

منابع خبری انگلیسی امروز اعلام کردند که سران باشگاه یونایتد در آستانه توافقات نهایی با مسئولان باشگاه رئال مادرید برای جذب این ستاره فرانسوی هستند و این انتقال تابستان جاری انجام خواهد شد.

طبق این اخبار، مذاکراتی در این رابطه انجام شده و همه چیز در آستانه توافقات نهایی است.بدین ترتیب بنزما جانشین برباتوف، ستاره بلغارستانی یونایتد خواهد شد ؛ بازیکنی که به نظر می رسد که در برنامه های آتی فرگوسن جایی ندارد.

بنزما یکی از رویاهای قدیمی سرالکس فرگوسن است و سران یونایتد تابستان سال گذشته نیز تلاش فراوانی برای جذب او انجام دادند که در نهایت با انتقال بنزما به رئال، تلاشهای آنها بی نتیجه ماند ولی بنزما در رئال نتوانست آن طور که باید و شاید خوش بدرخشد و اکنون ممکن است سران باشگاه مادریدی به سادگی او را به فروش برسانند.

Alireza.M67
07-05-2010, 13:28
:31:
.
به جان وحید انقدر لذت داره این بحثها .:31:
دیگه دانشگاه کسی نیست باهاش بحث کنم گفتم بیام اینجا بروبچه ها دور همی باهم بحث کنیم .

من شوخی کردم چرا دعوا داری حالا ؟!!

اتفاقا منم شوخی کردم .:31:

L.A.M.P.A.R.D
07-05-2010, 23:34
viva chelsea

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

دروگبا بهترین بازیکن سال
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1389

دیدیر دروگبا بهترین بازیکن سال چلسی انتخاب شد
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، پس از رای گیری بین هواداران و اعضای باشگاه چلسی دیدیر دروگبا مهاجم ساحل عاجی تیم فوتبال چلسی به عنوان برترین بازیکن سال 2009-20010 انتخاب شد و جایزه اش را از دست سرمربی اش ، کارلو آنجلوتی را گرفت. دروگبا زمانی که به عنوان برترین بازیکن سال انتخاب شد تمام هم تیمی هایش را به روی استیج دعوت کرد!!!
دروگبا گفت " من از صمیم قلب از هواداران متشکرم . من زمانی که آمدم اینجا برایم راحت نبود من گاهی مشکلاتی داشتم اما آنها همیشه من را کمک کردند . و تنها علاقه من در اینجا عشق به تیمم است و میل به قهرمانی های متعدد دست پیدا کنم . این خوشحال کننده اتفاقی است که می تواند رخ دهد که امیدوارم سالها ادامه داشته باشد."
همچنین جایزه ای که از سوی سامسونگ ، اسپانسر اصلی باشگاه می باشد به فلورانت مالودا که از سوی آنها به عنوان برترین بازیکن سال انتخاب شده است اهدا شد.
مالودا در این خصوص گفت " این فصل یکی از بهترین فصل های فوتبالی من بود و می خواهم از هم تیمی هایم تشکر کنم آنها بسیار منصف هستند . من خواستم به من بعد از دبل کردنم کمک کنند"
جایزه بهترین گل سال نیز به اشلی کول اهدا شد . گل زیبای او به تیم ساندرلند از سوی شبکه تلویزیونی چلسی انتخاب شد .
اشلی کول در خصوص این جایزه گفت " من در تمرین به سختی با لمپارد و دروگبا تمرین می کردم و می دانستم موقعیت را اما جان تری نیز توپ فوق العاده ای برای من فرستاد . ما به خوبی موقعیت خود را درک کردیم و آن گل را به ثمر رساندیم."
آخرین ده بازیکن برتر باشگاه:
2000-دنیش وایس
2001-جان تری
2002-کارلو کودیچینی
2003-جیانفرانکو زولا
2004-فرانک لمپارد
2005-فرانک لمپارد
2006-جان تری
2007-مایکل اسین
2008-جو کول
2009-فرانک لمپارد
2010-دیدیر دروگبا

vahidgame
07-05-2010, 23:50
نه بابا از كي تا حالا ؟؟؟؟
حتما واسه بازيكناي تيمتون كفش جقجقه اي ميخرم ....
حالا ميبيني هفته اخر كي قهرمان ميشه ...
در ضمن برو جلو بوق بزن :21:
اولا خط اول که کلا نامفهومه:31:
بعد زیاد امیدوار نباش چون دیگه ویگان توی زمین چلسی کار خاصی نمی تونه کنه. تازه در شرایطی که چلسی خیلی آماده هستش.

به جان وحید انقدر لذت داره این بحثها .
اشکالی نداره بیا بحث کنیم ولی من اگه شروع کنم دیگه ول نمی کنم:31: به جایی می رسه که کلا باید از این انجمن فرار کنی:31:

shazdeh23
08-05-2010, 00:08
ای بابا دیگه بحث کردن نیاز نداره. قهرمانی چلسی رو پیشاپیش به همه بروبچ و طرفداران منچستر تسلیت میگم!

pcforlife
08-05-2010, 11:01
ااااا این منچستری ها هنوز اینجا میپلکن؟؟؟
نمیدونم اینجا به چه امیدی میان دیگه :31:
عزیزم! اشتباهی اومدی!:27: چشمای مبارکت رو باز کن!:18: عنوان تاپیک رو بوخون!:21: تاپیک تیم حذف شده شما، دو کوچه پایین تره!:31::27:

MORINIO
08-05-2010, 12:43
هفته سی و هشتم لیگ برتر

سرنوشت قهرمانی یکی از جذاب ترین فصول لیگ برتر در دهه اخیر این هفته رقم خواهد خورد.

سایت گل- هفته پایانی رقابت های این فصل لیگ برتر انگلیس، چهره تیم قهرمان را مشخص خواهد کرد. چلسی به لطف یک امتیاز برتری نسبت به منچستر یونایتد از شانس بیشتری برای قهرمانی برخوردار است اما سابقه نشان داده که شیاطین سرخ همواره در لحظات سرنوشت ساز تیم خوش شانسی بوده اند.

تاتنهام که با پیروزی مقابل منچستر سیتی مقام چهارمی و حضورش در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان را تثبیت کرد، می تواند این هفته ی تواند با پشت سر گذاشتن آرسنال، جایگاه سوم را از آن خود کند.

یک شنبه

آرسنال (3)- فولام (12)

استون ویلا (6)- بلکبرن (11)

بولتون (14)- بیرمنگام (9)

برنلی (19)- تاتنهام (4)

چلسی (1)- ویگان اتلتیک (15)

اورتون (8)- پورتسموث (20)

هال سیتی (18)- لیورپول (7)

منچستر یونایتد (2)- استوک سیتی (10)

وستهم (17)- منچستر سیتی (5)

وولوز (16)- ساندرلند (13)

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

روبرتو مارتینز: ویگان، چلسی را متوقف خواهد کرد

سرمربی ویگان معتقد است تیمش می تواند پیروزی دیدار رفت را در استمفورد بریج تکرار کند.

سایت گل- روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ویگان معتقد است که تیم او می تواند تعیین کند که چه تیمی قهرمان این فصل لیگ برتر شود.ویگان روز یکشنبه در استمفورد بریج میهمان چلسی خواهد بود، در حالی که آبی ها شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می روند.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" یک نمایش قدرتمندانه در استمفورد بریج می تواند یک پایان خوب برای رقابت های این فصل باشد. ما فقط برای اینکه یک بازی انجام داده باشیم به استمورد بریج نمی رویم. ما با این نگرش پای به میدان خواهیم گذاشت که چلسی را متوقف کنیم. کار بسیار دشواری است اما بازیکنان با این اعتقاد وارد زمین خواهند شد که کاری بس دشوار را به انجام برسانند. ما برای انجام بهترین بازی مان به استمفورد بریج می رویم."

در بازی رفت ویگانی ها بازی بسیار قدرتمندانه ای از خود به نمایش گذاشتند و در عین شگفتی موفق شدند چلسی را 3- 1 شکست دهند.

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

رئیس سیتی: تبس بهترین بازیکن دنیا می شود

خلدون المبارک در صحبتهایی به تمجید از ستاره آرژانتینی تیمش پرداخته است.

سایت گل- خلدون المبارک، رئیس باشگاه منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرده که با گذشت زمان، روزی فرا خواهد رسید که کارلوس تبس به عنوان برترین بازیکن دنیا معرفی خواهد شد.

تبس 26 ساله در تمام رقابتهای این فصل 29 گل برای سیتی به ثمر رسانده و یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بوده است.

این ستاره آرژانتینی پنجشنبه شب به عنوان برترین بازیکن سال سیتی معرفی شد و این در حالی است که تبس اولین فصل حضورش در رختکن این تیم را سپری می کند.

در این میان، خلدون المبارک، رئیس باشگاه منچسترسیتی نیز در صحبتهایی زبان به تمجید از ستاره آرژانتینی تیمش گشوده و گفته:« تبس 29 گل به ثمر رسانده و قلب و روح تیم ماست. او واقعا فوق العاده است.من هیچ شکی ندارم که تبس به زودی برترین بازیکن دنیا خواهد شد.البته تحقق این امر به اندکی زمان نیاز دارد.»

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

یایا توره، هدف اصلی تاتنهام

سران باشگاه تاتنهام نام یایا توره را در صدر لیست خریدشان قرار داده اند.

سایت گل- سران باشگاه تاتنهام که به احتمال قریب به یقین فصل بعد را در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حاضر خواهند بود ، در بازار نقل و انتقالات تابستانی تلاش گسترده ای را برای خریداری یایا توره آغاز خواهند کرد.

طبق گزارش منتشره در دیلی استار، ستاره ساحل عاجی باشگاه بارسلونا که به صورت فیکس در تیمش به کار گرفته نمی شود، نظر مثبت سران تاتنهام را به خود جلب کرده است و بدین ترتیب مسئولان این تیم در نظر دارندتا برای خریداری توره وارد عمل شوند.

به نظر می رسد که ردنپ بودجه ای 40 میلیون پوندی را برای انجام خریدهای تابستانی اش در اختیار دارد ونام یایاتوره را در لیست خرید تیمش قرار داده است. علاوه بر تاتنهام، تیمهای منچسترسیتی، یونایتد، آرسنال و یوونتوس نیز برای جذب این ستاره ساحل عاجی ابراز تمایل کرده اند.

در صورتی که توره به تیم لندنی منتقل شود، در کنار سندرو در خط میانی این تیم به میدان خواهد رفت.

Alireza.M67
08-05-2010, 12:43
اولا خط اول که کلا نامفهومه:31:
بعد زیاد امیدوار نباش چون دیگه ویگان توی زمین چلسی کار خاصی نمی تونه کنه. تازه در شرایطی که چلسی خیلی آماده هستش.

اشکالی نداره بیا بحث کنیم ولی من اگه شروع کنم دیگه ول نمی کنم:31: به جایی می رسه که کلا باید از این انجمن فرار کنی:31:

اوه اوه ...:31:
مثلا چه حرفی به غیر از اینکه امسال تیمتون تو لیگ برتر خوب نتیجه گرفته داری که بزنی !

MORINIO
08-05-2010, 12:44
دروگبا: نقطه اوج تیم ما، اتحاد در زمان جنجال تری بود

ستاره ساحل عاجی بهترین فصلش از زمان پیوستن به چلسی را سپری می کند.

سایت گل- دیدیه دروگبا معقتد است که شیوه برخورد بازیکنان چلسی با جنجالی که برسر زندگی شخصی تری به وجود آمده بود، نقطه اوج تیمشان بوده است.

پس از انتشار اخباری مبنی بر رسوایی جنسی جان تری و رابطه نامشروعش با نامزد بریج، که منجر به پس گرفتن بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس از تری شد، بازیکنان چلسی با انسجام و اتحاد در مقابل این قضیه قرار گرفتند.

دروگبا در صحبتهایی در این رابطه گفت:« زمانی که تیم ما در بحبوحه یک بحران بزرگ بود، تیم ما با اتحادوانسجام در مقابل این موضوع قرار گرفت. فکر می کنم آن دوره کلیدی ترین دوره فصل ما بود. چرا که ما در زمین در حال از دست دادن امتیاز بودیم و عملکرد جان تری هم مثل همیشه فوق العاده نبود.»

گلزن برتر باشگاه چلسی در ادامه اعلام کرد که حذف تیمش در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به دست اینتر، ناامیدی زیادی را برای تیمشان به همراه داشته ولی درخشش در اف ای کاپ ولیگ برتر، می تواند فصل خوبی را برای چلسی رقم بزند.او معتقد است که این فصل بهترین فصل چلسی اززمانی که به این تیم پیوسته است می باشد.

دروگبا ادامه داد:« فکر می کنم که بهترین فصل حضورم در چلسی را سپری می کنم. به پایان بردن فصل، پس از رونی، به عنوان یکی از برترین گلزنان لیگ برتر، افتخار بزرگی است. این فصل می تواند فصل خوبی برای ما باشد، چرا که در انگلیس تاکنون تنها 6 تیم توانسته اند در طول یک فصل 2 جام قهرمانی را مال خود کنند و اگر ما بتوانیم این افتخار را از آن خود کنیم، تاریخ ساز خواهیم شد.»

Ezel
08-05-2010, 16:51
طبق اخبار منتشره، سران باشگاه منچستریونایتد ممکن است برای خریداری مهاجم چلسی وارد عمل شوند.

سایت گل- روزنامه سان در گزارشی اعلام کرده که سران باشگاه یونایتد آماده اند تا درخواستی را برای خریداری نیکلا آنلکا، ستاره فرانسوی باشگاه چلسی آماده ارائه نمایند.

این در حالی است که هنوز یک سال دیگر از قرارداد آنلکا باقی است و روند مذاکرات برای تمدید قرارداد او با چلسی در جریان است.

از سوی دیگر سرالکس فرگوسن به دنبال جانشینی برای دیمیتار برباتوف در رختکن تیمش است ، بازیکنی که تابستان گذشته با قراردادی 30 میلیون پوندی از تاتنهام به اولدترافورد منتقل شد ولی هرگز نتوانست در رختکن این تیم موفق ظاهر شود.

فرگوسن در سال 2008 نیز در نظر داشت تا آنلکا را به رختکن تیمش بیاورد ولی در آن زمان این ستاره فرانسوی با قراردادی 18 میلیون پوندی از بولتون به چلسی پیوست.

آنلکا در 5 باشگاه متفاوت در لیگ برتر توپ زده است و ممکن است تابستان امسال به ششمین تیم در لیگ برتر بپیوندد. فرگوسن نیز به دنبال زوج قدرتمندی برای وین رونی می گردد و آنلکای باتجربه که فصل گذشته به عنوان برترین گلزن لیگ برتر معرفی شد، می تواند گزینه مناسبی باشد.

osifa
08-05-2010, 18:50
آنجلوتي: مقابل ويگان آلماني بازي مي‌كنيم

سرمربي تيم فوتبال چلسي انگليس گفت: مقابل ويگان براي پيروزي و قهرماني در ليگ برتر، آلماني بازي مي‌کنيم.

کارلو آنجلوتي عنوان کرد: همانگونه که بايرن‌مونيخ در بازي با منچستريونايتد در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا تا لحظه آخر جنگيد و بر اساس سبک بازي آلمان‌ها تا آخرين ثانيه با برنامه و هدفي روشن فعاليت کرد تا به نتيجه رسيد، ما نيز چنين روشي را در دستور کار براي مقابله با ويگان قرار خواهيم داد.

اين مربي ايتاليايي که تيمش با 83 امتياز در صدر جدول ليگ برتر قرار دارد و مدعي درجه اول کسب عنوان قهرماني به شمار مي‌رود، فردا (يکشنبه) در صورت برد در آخرين هفته ليگ برتر، جام قهرماني را لمس خواهد کرد.

آنجلوتي گفت: در جلسات تئوري پيش از بازي، براي بازيکنان اين نکته را تشريح کردم که فاصله‌اي بسيار کم با جام قهرماني داريم. براي اينکه اين بخش کوتاه را به سلامت عبور کنيم، بايد مثل بايرني‌ها مقابل منچستريونايتد،‌ صبور و باحوصله و در عين حال با برنامه و پرتلاش باشيم.

سرمربي تيم فوتبال چلسي انگليس تاکيد کرد:‌ علاوه بر بازي بايرن با منچستريونايتد، چند نمونه ديگر از روحيه شکست ناپذيري ژرمن‌ها را تا آخرين ثانيه بازي،‌ براي بازيکنان مثل جدال نهايي جام جهاني 1974 شرح دادم تا بخوبي بازيکنان متوجه بازي سرنوشت ساز با ويگان شوند و با آگاهي کافي وارد بازي شوند.
آنجلوتي افزود: در فصلي که به پايان مي‌رسد، حتي در بازي‌هايي که بازنده شديم، خوب بازي کرديم. گاهي اوقات لازم است نتيجه را کسب کنيم که براي بازي با ويگان ما بيشتر از هر چيزي به نتيجه و سه امتياز نياز داريم.
تيم تحت رهبري اين مربي در صورت غلبه بر ويگان در استامفوردبريج، حتي با وجود پيروزي منچستريونايتد، نزديکترين رقيبش برابر استوک، جام قهرماني را از آن خود خواهد کرد.

MORINIO
08-05-2010, 21:52
منچستر یونایتد در شرایطی وارد روز آخر لیگ برتر خواهد شد که امیدوار است تیم کارلو آنچلوتی یک بار دیگر قهرمانی را در روز آخر از دست بدهد.

سایت گل - کارلو آنچلوتی، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه آخر فصل مقابل ویگان اتلتیک چنین می گوید: «من علاقه ای به ابراز کلمات خوشبینانه ندارم و نمی خواهم بگویم که سرنوشت ما قهرمانی است. اما پیروزی هدف ما در این مسابقه است و ما به بازی می رویم تا آن را به بهترین شکل انجام بدهیم.»

اما در مورد آنچلوتی نکته مهمی وجود دارد. در سال 2000 او در شرایطی مشابه، قهرمانی را به لاتزیو واگذار کرد. تیم یوونتوس با مربیگری او در صدر جدول بود که یوونتوس در بازی خارج از خانه مقابل پروجا شکست خورد و لاتزیو قهرمان سری آ شد. آنچلوتی در این باره می گوید: «این یک تراژدی واقعی خواهد بود اگر ما بازی آخرمان را بعد از ده ماه فوتبال در بهترین کیفیت از دست بدهیم.» او سپس ادامه داد: «چرا راجع به چیزهای بد صحبت می کنید؟ ما وقتی با پروجا بازی کردیم که باران نه، یک طوفان واقعی می آمد و ما در این شرایط جام را از دست دادیم. اما حالا شرایط متفاوت است. من فکر نمی کنم طوفانی در استمفورد بریچ بیاید ضمن اینکه ما میزبان این بازی هستیم.» او خطاب به بازیکنانش می گوید: «همه در چلسی می دانند که این بازی آخر است و شانس دومی هم وجود ندارد.»

فوتبالی ها اصولا خرافاتی می شوند و آنچه درباره آنچلوتی اتفاق افتاده کورسوی امیدی برای فرگوسن است. آنها به این امید مسابقه فردا مقابل استوک را به پایان خواهند برد که منتظر اخبار خوب از لندن هستند. اما بعید است که چلسی این شانس را از دست بدهد.

MORINIO
09-05-2010, 12:30
آنچلوتي آماده قهرماني در استمفورد بريج ؛ يا امروز يا هيچ وقت

چلسي اين فصل توانست هر سه تيم بزرگ انگليس، آرسنال، منچستريونايتد و ليورپول را هم در خانه و هم در خانه حريف شکست دهد. ضمن اينکه آنها تا پيش از بازي با ويگان 95 گل در 37 بازي به ثمر رسانده و سه بازيکن اين تيم (دروگبا، لمپارد، مالودا) از نظر تعداد گل زده دو رقمي شده اند.

سایت گل - در روزهايي که در انگليس به خاطر برگزاري انتخابات سراسري اين کشور بحث سياسي داغ داغ است، ليگ برتر در تب و تاب آخرين هفته خود به سر مي برد.
چلسي و يونايتد که با يک امتياز اختلاف در صدر جدول اين رقابتها قرار گرفته اند، مدعيان اين فصل ليگ جزيره هستند و کارلوآنچلوتي مربي تيم لندني معتقد است اگر تيمش امروز نتواند برابر ويگان پيروز شود و براي چهارمين بار به عنوان قهرماني مسابقات دست نيابد، يک تراژدي محض خواهد بود.

همیشه صدرنشین

چلسي در اکثر ماه هاي اين فصل، صدرجدول را در اختيار داشت، ولي شرايط به گونه اي پيش نرفت که اين تيم از اول تا آخر ليگ هميشه هم صدرنشين باشد. براي کسب اولين قهرماني پس از چهارسال، چلسي بايد به فکر نتيجه بازي يونايتد و استوک سيتي هم باشد و در عين حال به شکست دادن ويگان در استمفورد بريج هم بينديشد.
اين يعني چلسي فقط بايد به کسب سه امتياز بازي خانگي اش بينديشد تا اولين عنوان قهرماني را با کارلتو تجربه کند. مربي ايتاليايي از اينکه بازيکنان او خودشان در مورد سرنوشت قهرماني تصميم مي گيرند، خوشحال و معتقد است چلسي شايسته قهرماني است. «ما خودمان در زمين خودمان بايد تکليف قهرمان را مشخص کنيم. اين خيلي خوب است. من نمي خواهم بگويم اين سرنوشت ما خواهد بود، ولي بي گمان هدف اصلي ما براي پيروز شدن تلقي خواهد شد. ما فصل خوبي داشتيم، ولي هنوز يک بازي مهم پيش رو داريم. تا امروز ما شايسته حضور در صدر جدول بوديم. اگر جام را پس از ده ماه امروز در خانه از دست بدهيم، فاجعه است.»

بهترین نتایج ممکن

انتخابهاي آنچلوتي براي پيداکردن واژه ها يک مسأله هستند، ولي مي توان از لحن حرف زدنش همه چيز را فهميد. از خيلي جهات چلسي امسال بهترين تيم ليگ برتر بود و از نظر نتايج، يک قهرمان شايسته تلقي مي شود. از همه مهمتر اينکه چلسي اين فصل توانست هر سه تيم بزرگ انگليس، آرسنال، منچستريونايتد و ليورپول را هم در خانه و هم در خانه حريف شکست دهد. ضمن اينکه آنها تا پيش از بازي با ويگان 95 گل در 37 بازي به ثمر رسانده و سه بازيکن اين تيم (دروگبا، لمپارد، مالودا) از نظر تعداد گل زده دو رقمي شده بودند.
آنچلوتي گفت: «ما در کسب نتايج استمرار داشتيم. در بازيهاي مهم شکست نخورديم و بزرگان فوتبال انگليس را در شش بازي شکست داديم. حتي مي توانستيم صدمين گل فصل خودمان را در بازي با ويگان بزنيم، ولي براي من خيلي رکوردها مهم نيستند. ما يک گل هم به ويگان بزنيم قهرمان هستيم. من گمان مي کنم ما شايستگي جايگاه فعلي خود را داريم.»
نکته بعدي سبک بازي چلسي بوده که در کسب نتايج و جمع آوري امتيازها خيره کننده به نظر رسيده است. چلسي با يک ترکيب ثابت که بهترين مهره ها را در خود جاي داده با بازيکناني نظير مالودا، ايوانوويچ و الکس يک تيم فوق العاده ساخت که فوتبال نمايشي به اجرا مي گذاشت. آبراموويچ بي گمان از عملکرد تيمش راضي بوده است.
آنچلوتي در اين زمينه مي گويد: «اگر ما بتوانيم قهرمان بشويم، اين فصل براي ما عالي بوده است. من هيچ مشکلي براي برقراري ارتباط با بازيکنانم و باشگاهم نداشتم و اين مهم ترين مساله است.»

نظم تیمی

مورد بعدي روحيه تيمي است. چلسي به خوبي با مشکلاتي که در چند سال اخير از زمان ورود آبراموويچ به اين تيم از هفت سال پيش، کنار آمده و دليل آن هم روحيه تيمي قابل تحسين آن است. چه در زمان پيروزيهاي حماسي برابر بزرگان ليگ برتر و چه در لحظه شکست در برابر اينتر هيچ گاه اين تيم اجازه نداده مسايل حاشيه اي برعملکرد بازيکنان تاثير بگذارند. اگرچه محروميت فيفا براي ممنوع کردن خريد بازيکن اصلي ترين منبع مشکلات اين تيم در اين فصل بود که دست چلسي را براي مانور در بازار بست. ماجراي رسوايي هاي اخلاقي جان تري و اشلي کول ماه ها تيتراول روزنامه ها بود، اما مرد روسي نظم و انضباط را در تيمش حفظ کرد.
چلسي به رغم اين مشکلات همچنان در زمين بازي امتياز کسب کرده و راه خود را براي رسيدن به قهرماني هموار نمود.«ما امسال يک سري مشکلات داشتيم، ولي اين اتفاق براي هرتيم رخ مي دهد. مهم ترين مساله اين بود که از اين مشکلات فاصله بگيريم و به راهمان ادامه دهيم. پس از شکست برابر سيتي و اينتر تا حدي به مشکل برخورديم، ولي خيلي زود خودمان را پيدا کرديم.»

چلسی محبوب

نکته برتري ديگر چلسي حضور قهرمانان محبوب و مردمي در اين تيم است. ارزش ديگر کار کارلتو اين بود که او از چلسي شايد تيمي خيلي خيلي محبوب نساخته باشد، ولي دست کم اين باشگاه را در انگليس از هر نظر دوست داشتني تر از زمان مورينيو کرده است. بي گمان نحوه برخورد او با مرد پرتغالي زمين تا آسمان فرق مي کند، ولي به بهتر شدن وجهه باشگاه کمک شاياني کرده است. او هنوز انگليسي را خوب حرف نمي زند و در باشگاه مثل روح به نظر مي رسد ولي در محافل خصوصي ثابت کرده مرد شوخي است و با بازيکنانش رفتار خوبي دارد.
او از شيوه ميلان اواخر دهه هشتاد با سه مرد هلندي اش در فوتبال الهام مي گيرد که خودش هم در آن زمان عضوي از اين تيم به شمار مي رفت. «من افتخار بازي در تيمي را داشته ام که نه تنها قهرمان مي شد، بلکه تاريخ سازي کرد. ميلان فلسفه فوتبال ايتاليا را عوض کرد. من دنبال مدالها نيستم.ترجيح مي دهم آنها را در ذهنم نگه دارم.»

شايد آنچلوتي مربي در حد مورينيو نباشد، ولي او در اولين فصل حضورش در انگليس، چلسي را تا مرز قهرماني پيش برده و اين چيزکمي نيست.

-----------
پ.ن: این قسمت آخرش واقعا چرت نوشته! افتخارات کارلتو و مورینیو اصلا قابل مقایسه نیست . نمیدونم رو چه حسابی میگه شاید آنچلوتی در حد مورینیو نباشد؟!

mmiladd
09-05-2010, 12:37
چلسی قهرمان ه ...................

vahidgame
09-05-2010, 12:53
اینجا ترکیب احتمالی دو تیم رو گذاشته:

ترکیب چلسی که خیلی عالیه. اگه این ترکیبش باشه که کار سختی با ویگان نداره ومی تونه همون نیمه اول کارو تموم کنه

چلسی قهرمان ه ...................
100 درصد موافقم

titanium_zarin
09-05-2010, 13:05
اینجا ترکیب احتمالی دو تیم رو گذاشته:

ترکیب چلسی که خیلی عالیه. اگه این ترکیبش باشه که کار سختی با ویگان نداره ومی تونه همون نیمه اول کارو تموم کنه

100 درصد موافقم

وحيد تو باز پيدات شد ؟؟؟؟
من موندم شما به چه اميدي مياي اينجا ...:13:
قهرمان چي چي ؟؟؟؟برا خودتون ميبريد و ميدوزيد ...:2:
بشين نيم بابا ...:5:

ميگم پخش نميشن بازيها ؟؟؟ من جايي نديدم پخش مستقيم بزنه!!!1اينجوري كه به درد نميخوره !!!:41:

vahidgame
09-05-2010, 13:11
وحيد تو باز پيدات شد ؟؟؟؟
من موندم شما به چه اميدي مياي اينجا ...:13:
قهرمان چي چي ؟؟؟؟برا خودتون ميبريد و ميدوزيد ...:2:
بشين نيم بابا ...:5:

ميگم پخش نميشن بازيها ؟؟؟ من جايي نديدم پخش مستقيم بزنه!!!1اينجوري كه به درد نميخوره !!!:41:
ساعت نه و نیم می بینم شما رو:21:
بازی چلسی و ویگان رو ساعت 7:30 نشون میده:46:

Ezel
09-05-2010, 13:20
البته همه ما مي‌دانيم كه ده سال پيش، وقتي يوونتوس احتياج به شكست پروجا داشت تا قهرمان شود، بازي را به اين تيم واگذار كرد اما من فكر نمي‌كنم كه اين اتفاق دوباره رخ بدهد.

سايت گل – روبرتو مانچيني سرمربي منچسترسيتي عقيده دارد كه چلسي جام قهرماني ليگ برتر انگلستان را به‌دست خواهد آورد.

مانچو كه در اينترميلان نبرد سختي با آنجلوتي داشت، درباره رقيب سابقش در ايتاليا مي‌گويد: «كارلو يك مرد بزرگ و يك سرمربي بسيار خوب است. مسلم است وقتي شما به‌عنوان يك سرمربي كار مي‌كنيد، در دوران حرفه‌اي شما پيروزي و شكست وجود دارد اما مهم اين است كه آدمي مثل آنجلوتي از بهترين‌هاي فعلي دنياست.»

او كه با شبكه اسكاي صحبت مي‌كرد، درباره احتمال قهرماني چلسي گفت: «كارلو يك برنده هميشگي است و اگر در اولين فصل حضورش در انگليس قهرمان بشود، دستاورد فوق‌العاده‌اي داشته چون موفقيت در اينجا بسيار دشوار است.

وقتي گزارشگر شبكه اسكاي درباره احتمال وقوع اتفاقي مثل آنچه كه قهرماني را از يوونتوس گرفت، سوال كرد، مانچيني اين‌طور پاسخ داد: «البته همه ما مي‌دانيم كه ده سال پيش، وقتي يوونتوس احتياج به شكست پروجا داشت تا قهرمان شود، بازي را به اين تيم واگذار كرد اما من فكر نمي‌كنم كه اين اتفاق دوباره رخ بدهد. شما به اين نكته توجه كنيد كه آنچه ده سال پيش رخ داد،‌ كارلو را ويران نكرد. حتما همه مي‌دانيد كه او بعد از آن اتفاق چقدر جام برده است.»

او حرف‌هايش را اين‌طور تمام مي‌كند كه: «و البته نكته مهم اين است كه او چلسي را براي هر مدل اتفاقي آماده كرده است؛ چرا كه از آن مسابقه درس‌هاي خوبي را در ذهن دارد.»

MORINIO
09-05-2010, 14:13
احتمالا امروز چلسی از لباس جدیدش استفاده میکنه ... نکته جالبش استفاده از رنگ قرمز در این لباسه!:

Ezel
09-05-2010, 14:27
چقدر قرمز تابلوییه ، خیلی بد جایی هم هست :5:

vahidgame
09-05-2010, 18:38
دم چلسی گرم:40:
گل زود هنگام نشون میده بازی پر گلی هستش.

vahidgame
09-05-2010, 19:31
لمپارد خیال مارو راحت کرد. همیشه بازیکن محبوب من بوده:40:
امیدوارم چلسی نیمه دوم گل بزنه تا رکورد رو هم بزنه.

shahshahani
09-05-2010, 19:33
نیمه اول 2-0 جلوییم
تبریک به همه

Advanced Ali-001
09-05-2010, 19:36
امسال منچستر با1000تومن دوم شد.......
چیزه قهرمان جام اتحادیه هم شد........
علی.

vahidgame
09-05-2010, 19:39
امسال منچستر با1000تومن دوم شد.......
علی.
علی جان یکمی اطلاعاتت رو بالا ببری خیلی خوبه:31:
این که چلسی خوب کار کرده ربطی اصلا به این چیزا نداره. از نظر خرج کردن امسال خیلی چلسی و منچستر با هم فرق نداشتن.

Advanced Ali-001
09-05-2010, 19:47
منچستر3تا وزرده ای تو این زات ویگان دوتا بزن دیگه:19:

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

ول کن بابا چلسیم3نتا شد:د ی

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

علی جان یکمی اطلاعاتت رو بالا ببری خیلی خوبه
این که چلسی خوب کار کرده ربطی اصلا به این چیزا نداره. از نظر خرج کردن امسال خیلی چلسی و منچستر با هم فرق نداشتن.
خسته نباشی خسته نباشی آره من اطلاعات ندارم تو ته اطلاعاتی خب دیگه چی؟
من درباره چلسی حرف نزدم گفتم منچستر........
درضمن منچستر 1000پول داره....اصلا باچلسی قابل مقایسه نیس اصلا امسال منچستر نابوده هیچی نداشت .......
ول کن بابا 4رمی رو هم کوبید......:13:

amirhoseinmehri
09-05-2010, 19:54
قهرمانی در این فصل رو به طرفدارای چلسی تبریک می گم

LeBron
09-05-2010, 19:55
لهشون کردیم : دی
تبریییک
100 گل تو این فصل!!

vahidgame
09-05-2010, 19:55
خسته نباشی خسته نباشی آره من اطلاعات ندارم تو ته اطلاعاتی خب دیگه چی؟
من درباره چلسی حرف نزدم گفتم منچستر........
درضمن منچستر 1000پول داره....اصلا باچلسی قابل مقایسه نیس اصلا امسال منچستر نابوده هیچی نداشت .......
ول کن بابا 4رمی رو هم کوبید......:13:
من نمی دونم منظورت از 1000 چیه!!! خیلی داری احساس حرف می زنی.الان فکر کنم خود هوادارن منچستر هم قبول داشته باشه که قهرمانی امسال حق چلسی بوده:46:
بعد این معنی نمیده که موقعی که قهرمان میشید میگید که بهترین تیم هستید ولی حال که قهرمانیو از دست میدید میگیدضعیفترین تیم هستید.

چه می کنه چلسی گل پنجم هم زدش. یه رکورد تاریخی زد. یعنی 100 گل در یک فصل.

Advanced Ali-001
09-05-2010, 20:02
بابانوش جونت قهرمانیتون ولی یه چیزایی هست مثل بازیکن های کلیدی یعنی کلید طلا مثل همین آشوبی تو پرسپولیس که سنتر که عین یه بار منفی میمونه همه چیزو میگره وپخش میکنه وقتی از پرسپولیس رفت پرسپولیس داغون شد......
کریس رونالدو هم رفت بعدش منچستر تا مرز نابودی رفت یادته چه اخباری از ش درمیومد؟
داشت کاملا نابود میشد........
امسال چلسی واقعا حقش بود قهرمانی ولی شیاطین سرخ هرگز نمیمیرند ممکنه رئال مرده باشه....ولی شیاطین فقط توسط خداوند کشته میشوند...
اونم در روز قیامت ممکنه ضعیف شده باشن ولی بزار سرمایه گزاره تیلیاردی منچسترو بگیره بعد میگم سلام.....

Advanced Ali-001
09-05-2010, 20:13
امیدوارم سال بعد سال متفاوت تری باشه.........
امسال واقعا چرت بود:13:
اصلا حال نداد هیجانم نداشت چلسی هی میبرد هی میبرد هی میبرد دست هیشکی بهش نمیرسید منچسترم اون اولا خوب بود بعد هی اومد پایین......
کلا از همون اول جریان قهرمان مشخص بود مثل سپاهان مسخره میگم امیر قلعه نوعی هفته15اگه میرفت ابو مسلم الان ابو مسلمو قهرمان میکرد ولی خودش باید میرفت سر کوچه...........
:2:
علی.

Ezel
09-05-2010, 20:15
واقعا چلسی این فصل بطور شگفت انگیزی شایسته ی قهرمانی بود . دقیقه 90و 8-0 ، تبریک :7:

pcforlife
09-05-2010, 20:21
تبریک به هوادارای چلسی!:11:
تیم من هم فهمید که باید جلوی یه تیمی مثل بلک برن، نباید مساوی می گرفت (هر چند بد شانسی هم آورد):41:
به هر حال!:31:
قربون همتون!:40:
یاعلی

pcforlife
09-05-2010, 20:28
سه فصل پیاپی قهرمان شدیم، از تی وی ملی صحنه های قهرمانی رو به غیر از اخبار ورزشی در جایی ندیدیم!:13::31:
باز حالا یه قدم مثبت رو داریم میبینیم!:31:

vahidgame
09-05-2010, 20:34
تیکه فردوسی پور هم جالب بود. اینجا دیگه اسبی در کار نیست:27: منظورش قهرمانی استقلال بود. که البته تیکش مربوط به مسئولان ما بودش.
ایشاا... سال دیگه چلسی لیگ قهرمانان اروپا هم ببره:31:
راستی دوستان عکس های مراسم قهرمانی رو هم اینجا بذارید برای امضا خیلی خوبه:31:

osifa
09-05-2010, 20:44
خوشحالم که دست منچستر از همه جام ها کوتاه شد.:20:

titanium_zarin
09-05-2010, 20:46
مبارك باشه به چاسيها و طرفداراش ....
ولي...
منچستر هورا ...
چلسي سوراخ ...

حاله تو يكي رو هم ميگيرم من وحييييييييييييييييييييييي يييييييييييد!!!!!!!!!!!

Advanced Ali-001
09-05-2010, 20:49
منم تبریک میگم ولی اگه خدای شیاطین بخواد انتقام بگیره.........

m_kh111
09-05-2010, 20:51
ایشاا... سال دیگه چلسی لیگ قهرمانان اروپا هم ببره
نه دیگه این یکیو خراب کردی،
همین جامم واستون زیادی بود و رو شانستون و البته ناجوانمردیه اون لیورپولی های جام ندیده گرفتین.

vahidgame
09-05-2010, 20:58
مبارك باشه به چاسيها و طرفداراش ....
ولي...
منچستر هورا ...
چلسي همیشه قهرمان ...

حاله تو يكي رو هم ميگيرم من وحييييييييييييييييييييييي يييييييييييد!!!!!!!!!!!
بابا ناراحت نباش. فقط تبریک می گفتی کافی بود:31:

نه دیگه این یکیو خراب کردی،
همین جامم واستون زیادی بود و رو شانستون و البته ناجوانمردیه اون لیورپولی های جام ندیده گرفتین.
آره خیلی شانسی بود . اینکه سه تا تیم بزرگ بزرگ انگلیس رو دابل کردیم اینکه بیشتر گل تاریخ لیگ رو زدیم اینکه آقای گل لیگ برای ما هستش اینکه خیلی تیم ها رو گلبارون کردیم.
همه اینا پس الکی بود؟ شما چه توقعی دارید؟ حالا لیوروپول مارو می برد حتما از نظر شما میشدش یه تیم فوق العاده.

MoJtaBa.R
09-05-2010, 20:59
تبریک به هواداران واقعی چلسی قهرمانیشون

--------------------------------

شاهکار فرگی رو فراموش نمیکنیم که با چه بازیکنایی تونست چه نتایجی رو بگیره

تعداد گلها با هم یه 30 تایی احتلاف بود ولی از لحاظ امتیاز فقط یکی " که این یعنی موفقیت ( ایشاا... فصل بعد بزارن تیم بازیکن بگیره - گلیزرها برن بمیرن )

=======================

بازی بااستوک با هر نتیجه ای به پایان برسد مراسم ویژه و جشنی از سوی باشگاه برای هواداران درنظر گرفته شده است و به احتمال فراوان الکس فرگوسن برای 76 هزارهوادار باشگاه که در ورزشگاه حاضر خواهند بود سخنرانی خواهد کرد.دیوید گیل مدیر اجرایی باشگاه هفته گذشته در گفتگویی عنوان کرده بود ترجیح میدهد در روز آخر ورزشگاه را مملواز شال های قرمز و سفید ببیند تا شالهای زردو سبز.

Advanced Ali-001
09-05-2010, 21:00
ببین کلا تیم های بارنگ آبی طرفدار ندارن وحید جان مواظب انتقام یا همون منتظرش باش.....

MoJtaBa.R
09-05-2010, 21:02
آره خیلی شانسی بود . اینکه سه تا تیم بزرگ بزرگ انگلیس دابل کردیم اینکه بیشتر گل تاریخ لیگ رو زدیم اینکه آقای گل لیگ برای ما هستش اینکه خیلی تیم ها رو گلبارون کردیم.
همه این پس الکی بود. شما چه توقعی دارید؟ حالا لیوروپول مارو می برد حتما از نظر شما میشدش یه تیم فوق العاده.

ته دیگه این یکیو خراب کردی،

همه رو شما ذکر کردی ولی : با همه این اوصاف فاصله چندانی بینمون نبود

pcforlife
09-05-2010, 21:03
خوشحالم که دست منچستر از همه جام ها کوتاه شد.:20:
من نمیدونم شما طرفدار چه تیمی هستید، ولی چیزی رو که میدونم اینه که منچستر شما رو بدجور سوزونده... خوشحالم که تونستید مقادیری آب پیدا کنید!:20:
این قهرمانی رو به هوادارای واقعیه چلسی تو پی سی خصوصا اشکان و وحید تبریک میگم... فکر کنم همه هوادارای یونایتد مثل من قبول دارن که جدول نمیتونه دروغ بگه و چلسیه این فصل، محق بود واسه قهرمانی...:20:
لیگ که تموم شد...:13: به امید قهرمانی انگلیس تو جام جهانی با این بازیکنای عالیش...:7:
یاعلی:11:

B L A S T E R
09-05-2010, 21:09
من به عنوان یه رئالی با منچستری ها ابراز همدردی میکنم که مثل ما دوم شدن :41:

vahidgame
ببین کلا تیم های بارنگ آبی طرفدار ندارن وحید جان مواظب انتقام یا همون منتظرش باش.....
علی جان توصیه می کنم برو یکمی استراحت کن داری حرفای خنده دار می زنی:31: اینکه تو مخالف اون تیم ها هستی دلیل نمیشه که بیای همچین حرفی بزنی.

xerxes again
به امید قهرمانی انگلیس تو جام جهانی با این بازیکنای عالیش...:7:

تیم قحطی بود
از انگلیسی ها ق...ق تر نبود
تا اسپانیا و آرژانتین هستن انگلیس کاری نمیکنه
راستی دروگبا چند تا بچه داره؟
من که یه هفت هشت تایی دیدم!!!!!!

MoJtaBa.R
09-05-2010, 21:14
من به عنوان یه رئالی با منچستری ها ابراز همدردی میکنم که مثل ما دوم شدن :41:

تو امتحانت نزدیک نیست همش تلپ پای تی وی هستی ؟ :31:

امیدوار باش شاید بازی آخری ما ببازیم و شما ببرینا :21:

vahidgame
09-05-2010, 21:18
همه رو شما ذکر کردی ولی : با همه این اوصاف فاصله چندانی بینمون نبود
این اصلا مهم نیست. استقلال هم پارسال با تفاضل گل قهرمان شد ولی مهم فقط قهرمانیه چه با اختلاف یه امتیاز چه با اختلاف 10 امتیاز.

این قهرمانی رو به هوادارای واقعیه چلسی تو پی سی خصوصا اشکان و وحید تبریک میگم... فکر کنم همه هوادارای یونایتد مثل من قبول دارن که جدول نمیتونه دروغ بگه و چلسیه این فصل، محق بود واسه قهرمانی...
من کاربرانی مثل شما می بینم خیلی حال می کنم چون خیلی منطقی هستی. الان یه تیم شما هم قهرمان بشه من حتما تبریک میگم.
برای اینتر جبران می کنم:31:

لیگ که تموم شد... به امید قهرمانی انگلیس تو جام جهانی با این بازیکنای عالیش...
اینو خیلی گل گفتی:10:اگه قهرمان بشه دیگه خیلی عالیه. فقط رقیب خیلی سختی مثل اسپانیا وجود داره.
کاش کاپیتان انگلیس هم تری بود تا اون جامم می تونست بالا ببره.

B L A S T E R
09-05-2010, 21:19
تو امتحانت نزدیک نیست همش تلپ پای تی وی هستی ؟ :31:

امیدوار باش شاید بازی آخری ما ببازیم و شما ببرینا :21:
فوتبال ایز مای لایف مجی :دی
نه دیگه امید ندایم ..شما بهتر بودید :)
ولی واقعا با مراسم اهدای جام حال کردم!
همه راحت با زن و بچشون اومده بودن ... وحشی بازی نبود ! صمیمی و گرم...
حالا اگه ایران بود....
چه مقایسه مسخره ای :دی

بی باک بی بال
09-05-2010, 21:21
اقا من تبریک می گم
دم چلسی گرم

A.N.A.P
09-05-2010, 21:21
واقعا صدا وسیما گند میزنه به هر چی فوتبال با این سانسور ها و مخفی نگه داشتنا !!!

هر گلی که چلسی میزد آماده بود برای مسخره بازی و قطع کردن تصاویر !!!

کاپ رو میبره بالا گل ها رو نشون میدن !!! این انصافه ؟؟؟

منو یاد قهرمانی اسپانیا تو جام ملت ها 2008 انداخت ... دقیقا موقعی که کاسیاس کاپ رو برد بالا تصاویر قطع شد

ما هم اختیار خودمونو ... !!!

charlize
09-05-2010, 21:22
ایول...
قهرمانی یه ور، این پروزی هم یه ور!
عجب حالی داد خدایی..
دمشون گرم...
چه حالی هم داد هتریک دروگبا...
+
عکس بازیکنا همراه با جام نیومده و کسی نداره بذاریم تنگ امضا؟؟
(این قهرمانی برا من دو برابر ارزش داشت! جدای از قهرمانی چلسی، قهرمان نشدن رئال رو هم تا حدی به فراموشی سپرد برامون!)

osifa
09-05-2010, 21:23
من نمیدونم شما طرفدار چه تیمی هستید، ولی چیزی رو که میدونم اینه که منچستر شما رو بدجور سوزونده... خوشحالم که تونستید مقادیری آب پیدا کنید!:20:
این قهرمانی رو به هوادارای واقعیه چلسی تو پی سی خصوصا اشکان و وحید تبریک میگم... فکر کنم همه هوادارای یونایتد مثل من قبول دارن که جدول نمیتونه دروغ بگه و چلسیه این فصل، محق بود واسه قهرمانی...:20:
لیگ که تموم شد...:13: به امید قهرمانی انگلیس تو جام جهانی با این بازیکنای عالیش...:7:
من طرفدار تیمیم که شانستر یونایتد نباشه :27:
قهرمانی چلسی هم مبارک حقشون بود با هشت تا گل
دیگه حرفی هم واسه منچستریها باقی نمی مونه

LeBron
09-05-2010, 21:24
منم به بقیه و خودمو هر چی طرفدار چلسیه تبریک میگم.
چلسی عالی بازی کرد این فصل و استحقاق قهرمانیو داشت
امیدوارم تو تقل و انتقالات این بازیکنا رو از دست ندیم!

vahidgame
09-05-2010, 21:25
عکس بازیکنا همراه با جام نیومده و کسی نداره بذاریم تنگ امضا؟؟
دوست عزیزمون راست میگه. عکس های مراسم قهرمانی رو بذارید که خیلی حال میده برای امضا.

MORINIO
09-05-2010, 21:28
عجب بازی کف بری بود :31: 8 تا ... فکر میکردم 5 تا بزنیم ولی نه 8 تا !

تبریک به همه هواداران چلسی:40:

از هواداران منطقی یونایتد هم ممنونم:40: به خصوص حسین جان و مجتبی جان و Sir0c0 :40:

باز دم شبکه سه گرم که جشنو نشون داد نامردی نکرد:20: .. ما به همینشم قانعیم!:19:

اون بچه کوچیک دروگبا خیلی بامزه بود:31::31: وقتی داشت مدالو مینداخت گردنش گفتم الان میفته از سنگینی مدال!:31:

راستی خدمت جاودانی هم عرض کنم اونه ته جام کنده نشده بود در واقع جای جام بود ... اگه یه سرچ کرده بود تو اینترنت میفهمید !

این شعار هم جالب بود King Carlo More Than Special

در آخر هم بگم ما منتظر دومی هستیم Fa Cup :19:

vahidgame
09-05-2010, 21:35
از اینجا می تونید یه سری عکس از بازی چلسی و ویگان ببینید:

A.N.A.P
09-05-2010, 21:37
بهترين هاي ليگ برتر انگليس

ليگ برتر برنده داشت، بازنده داشت، رافا بنيتس داشت

بله در فصل 10-2009 لیگ برتر، فصلی پرخاطره رقم خورد. مثل هر فصل دیگری، بازیها برنده و بازنده داشت.گلهای زیادی به ثمر رسید و تیمها گلهای زیادی را نیزدریافت کردند.مربیان زیادی اخراج شده و مربیان جدیدی روی کار آمدند.تیمهایی سقوط کردند و تیمهایی به رقابتهای اروپایی راه یافتند.
در این مقاله قصد داریم تا به بهترین ها و بدترینها در طول 37 هفته از بازیهای لیگ برتر بپردازیم. پس بگذارید پیش از هر چیزی مروری بر برندگان داشته باشیم:
بهترین گل
بیچ بال ( ساندرلند- لیورپول): طبق گفته ها برای یک مهاجم خوب تنها یک فرصت برای گل زدن کافی است و این دقیقا همان چیزی بود که در دیدار ساندرلند مقابل لیورپول دیدیم.

بهترین شادی گل؟!
امانوئل آدبایور (منچسترسیتی): او شاید فصل بسیار سختی را سپری کرده باشد ولی این مانع از درخشش او نبوده است. آدبایور پس از درخشش در دیدار سیتی مقابل تیم سابقش تلاش زیادی را به اجرا گذاشت و شایسته به ثمر رساندن یک گل بود. گلی از فاصله 70 یاردی که پس از آن شادی فراوانی را نیز انجام داد و البته با محرومیتی 4 جلسه ای نیز همراه شد که ارزش آن را داشت.
بدترین دروازه بان
همه آنها ( آرسنال)
باید پذیرفت که مانوئل آلمونیا و لوئیس فابیانسکی.هیچ یک از دروازه بانان تیم ونگر نتوانستند عملکرد قابل قبولی را در رقابتهای این فصل به نمایش بگذارند. هر دوی این دروازه بانان اشتباهات فراوانی را داشتند . بدترین دروازه بان به جز دروازه بانان آرسنال، برایان ینسن (دروازه بان برنلی) بود.
بهترین بی حرمتی:
وین بریج (منچسترسیتی):
لحظه دست دادن تاریخی بازیکنان سیتی و چلسی. لحظه ای که بریج با تری دست نداد، میلیونها تماشاگر که هرگز چنین صحنه ای را ندیده بودند، مدتها در انتظار رویارویی این دو نفر بودند.
عده ای ناراحت شده و عده ای نیز خوشحال شدند ولی جان تری برای دقایقی از رفتار بریج شوکه بود.
بهترین مربی:
برایان لاوس ( برنلی) : موفقیتهای این مربی در رقابتهای این فصل لیگ برتر، موفقیتهایی بوده که کمتر توسط مربیا دیگری کسب شده است
بدترین مربی
رافا بنیتس ( لیورپول): پرداخت 20 میلیون پوند برای خرید آلبرتو آکوئیلانی یکی از بزرگترین اشتباهات بنیتس بود و علاوه بر آن دلایل فراوان دیگری را نیز می توان برشمرد که بنیتس را مبدل به بدترین مربی این فصل می نماید.
بهترین درگیری کنار زمین:
روبرتو مانچینی (سیتی ) و دیوید مویز (اورتون): ایتالیا و اسکاتلند: دو ملت با تاریخچه ای طولانی . این برخورد در ماه مارس رخ داد و نمی توان آن را شرح چندانی داد.
بهترین مشاور مدیریتی فوتبال: یان دووی (هال سیتی)
تیم هال به لطف مشاوره های او موفقیت های زیادی را کسب کرد و مقابل تیمهای بزرگی به برتری دست یافت.
کم تاثیرترین مهاجم لیگ برتر: جیسون اسکاتلند ( ویگان)
اسکاتلند فصل بسیار بدی را پشت سرگذاشت و از تا ماه آوریل تنها یک گل برای تیمش به ثمر رسانده بود. او متدهای مختلفی را پیش رو می گرفت ولی همواره نتیجه یک چیز بود.
بهترین بازیکن( ریو فردیناند، یونایتد)
او تنها در 12 دیداراز رقابتهای لیگ برتر ظاهر شد ولی درخشش او فوق العاده بود و به علاوه شانس زیادی نیز برای قهرمانی با تیم ملی کشورش در رقابتهای جام جهانی، با بازوبند کاپیتانی این تیم دارد.
فردیناند همیشه تاثیر گذار است.
بدترین پیش بینی (اسکای اسپورتس، لیورپول قهرمان لیگ برتر)
اسکای سپورتس در پیش بینی خود نوشته بود: «لیورپول فرناندو تورس را در اختیار دارد، آنها سال گذشته نیز در یک قدمی جام بودند و امسال می توانند این جام را مال خود کنند.»البته تنها این بخش از گزارش آنها تاحدودی به واقعیت نزدیک بود:« منچسترسیتی ممکن است مجوز
صعود به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.»
بدترین مالک باشگاه: دیوید گلد و دیوید سولیون (وستهم)
شاید تنها دلیلی که سران باشگاه پورتسموث این جایزه را مال خود نکردند، درخشش گلد و سولیون بود. آنها اولین مالکان بد باشگاه نیستند ولی از ماه ژانویه که امور باشگاه وستهم را به دست گرفتند، به بهترین نحو ممکن اوضاع باشگاه را بد و بدتر کردند. آنها بدون اطلاع مربیان تیمشان، برای خریداری بازیکنان درخواست می دادند و از مربیان و بازیکنان تیم در وب سایت رسمی باشگاه انتقاد می کردند.گاهی وقتها تناقض در صحبتهای این دو موج می زد. گلد می گفت:« ما بازیکنانمان را دوست داریم و سولیوان در همان زمان اعلام می کرد که قصد فروش تمام بازیکنانشان را دارند.
بهترین انتقال: نیکو کرانچار (پورتسموث به تاتنهام)
یکی از بهترین خریدهای هری ردنپ. در اوایل فصل لوکا مودریچ عملکرد درخشانی در رختکن تیمش داشت ولی پس از آن با مصدومیتی که مواجه شد، ردنپ مجبور شد تا برای خریداری کرانچار وارد عمل شود. این ستاره جوان به بهترین نحو ممکن جای خالی ردنپ را پر کرد. پس از آن هم این زوج در کنار هم نمایش خارق العاده ای را به اجرا گذاشتند.
بدترین مصدومیت( مصدومیت آلبرتو آکوئیلانی، در ناحیه قوزک)
آکوئیلانی با همین مصدومیت به رختکن لیورپول آمد. پس نمی توان گفت که سران لیورپول در هنگام جذب او از این ماجرا خبر نداشتند.
این در حالی بود که ستاره رم تمام مراحل پزشکی را نیز پشت سر گذاشت ولی مصدومیت او بسیار طولانی مدت شد و آکوئیلانی در یک بازی در اواخر اکتبر برای 15 دقیقه برای تیم انگلیسی به میدان رفت. ستاره ایتالیایی در عمل در ماه دسامبر برای تیمش روانه میدان شد و 1 بازی دیگر را برگزار کرد.

بهترین پاس ( پاس جرارد به دروگبا)
شاید عده ای صحبت از توطئه را به میان بیاورند، ولی پاسی که استیون جرارد به دیدیه دروگبا داد و موجبات برتری و غلبه چلسی مقابل لیورپول که گام بزرگی در مسیر قهرمانی این تیم بود را می توان بهترین پاس فصل دانست.

charlize
09-05-2010, 21:41
اینم امتیاز بازیکنا از دید سایت گل:
برترین بازیکن زمین، کاپیتان لمپارد

Petr Cech - 6.5 - Practically unemployed again, just as he was against Stoke in the previous home game, but one stunning save from Moses near the end showed his exceptional concentration.

Branislav Ivanovic - 7 - Acrobatic clearance to prevent chance of an equaliser for Figueroa. Increasing confidence in attacking realms shown by inch-perfect cross for Anelka's second.

Alex - 7 - Policed Rodallega with supreme confidence, echoing his splendid form of recent weeks.

John Terry - 7 - Untroubled against limited Wigan attacking threat.

Ashley Cole - 7 - Back to his athletic best, attacking and defending. Can only bode well for England, too. Stunning strike for No.8.

Michael Ballack - 6.5 - Again not in his favoured role, but positionally sound and stuck to the task well.

Frank Lampard - 8.5 - Robust and positionally aware. Cool finish for the first penalty, set up Kalou's goal and clever assist for Drogba's first.

Florent Malouda - 7 - Solid rather than spectacular contribution this time. Clever chested pass to set up first goal for Anelka.

Salomon Kalou - 8 - Built on his encouraging recent performances with another sparky display. Deserved goal to round off a wonderful move for the third.

Didier Drogba - 8 - Extraordinary sulk after being - rightly - refused taking of penalty for goal No.2. Shouldn't overshadow a tremendous season though, and fitting he should score Chelsea's 100th league goal of the season as first of his hat-trick.

Nicolas Anelka - 8 - Splendidly sharp finish to kill early nerves and get the ball rolling, followed by stunning volley for the fourth. Incredibly hard-working as always.

Substitutes

Joe Cole - 7 - Tidy cameo on the right wing by the England man. Great persistence and assist for the eighth goal. Was it enough to catch the eye of the watching Fabio Capello?

Juliano Belletti - 6 - Solid showing from the Brazilian on his Stamford Bridge swansong.

Nemanja Matic - 6 - Little opportunity to get involved with Chelsea already in great rhythm when he came on.

poria_mc
09-05-2010, 21:49
از طرف لیورپولی ها به طرفدارهای چلسی تبریک میگم! حداقل جنبه مثبتش اینه که هنوز قهرمانی های منچستر با لیورپول برابره!

vahidgame
09-05-2010, 21:50
کاپیتان لمپارد
مگه لمپارد کاپیتان شده؟:31:
ولی من خودم دوست دارم لمپارد کاپیتان اول چلسی باشه. حداقل تیم ملی انگلیس بعد از اینکه کاپیتانی رو از تری گرفتن باید به لمپارد اونو می دادن.

charlize
09-05-2010, 21:55
مگه لمپارد کاپیتان شده؟:31:
مگه چیش از کاپیتان کمتره؟!
بعدشم کلاس داره! : دی...
تازه برو یه بار دیگه نگاه کن مراسم رو، تری و لمپارد با هم جام رو بلند میکنن...
اما جدا از شوخی، لمپارد بدون شک نقشش کمتر از تری تو تیم نیست(از نظر بازی نه...منظور کاپیتانی و اینا) و این لقب برازنده هر جفتشونه...ایکاش میشد دوتا بازوبند بست!
کلا زنده باد کاپیتان چلسی!( کاپیتان لیگ انگلیس شدیم دیگه!:31:)
+
چرا عکسی نمیاد بیرون؟!

MORINIO
09-05-2010, 21:56
ولی من خودم دوست دارم لمپارد کاپیتان اول چلسی باشه. حداقل تیم ملی انگلیس بعد از اینکه کاپیتانی رو از تری گرفتن باید به لمپارد اونو می دادن.

ولی JT یه چیز دیگست:40:

منم به بقیه و خودمو هر چی طرفدار چلسیه تبریک میگم.
چلسی عالی بازی کرد این فصل و استحقاق قهرمانیو داشت
امیدوارم تو تقل و انتقالات این بازیکنا رو از دست ندیم!

تایید میشه .. خصوصا جو کول و بالاک خیلی حیفه از دستشون بدیم!:13:

VBYOFSKI
09-05-2010, 22:00
منم به دوستان طرفدار چلسی تبریک میگم، واقعا این قهرمانی حق چلسی بود.

davy jones
09-05-2010, 22:01
از طرف لیورپولی ها به طرفدارهای چلسی تبریک میگم! حداقل جنبه مثبتش اینه که هنوز قهرمانی های منچستر با لیورپول برابره!

آره خب. با اون پاس زیبایی که کاپیتانتون به دروگبا داد باعث شد که تعداد قهرمانی های دو تیم برابر باقی بمونه.

vahidgame
09-05-2010, 22:01
مگه چیش از کاپیتان کمتره؟!
بعدشم کلاس داره! : دی...
تازه برو یه بار دیگه نگاه کن مراسم رو، تری و لمپارد با هم جام رو بلند میکنن...
اما جدا از شوخی، لمپارد بدون شک نقشش کمتر از تری تو تیم نیست(از نظر بازی نه...منظور کاپیتانی و اینا) و این لقب برازنده هر جفتشونه...ایکاش میشد دوتا بازوبند بست!
کلن زنده باد کاپیتان چلسی!( کاپیتان لیگ انگلیس شدیم دیگه!:31:)
می دونی چی حال میداد. مثلا جوری میشد که کاپیتانی هم سیستم چرخشی داشت:31:

davy jones
09-05-2010, 22:04
بنده هم به عنوان یه منچستری، قهرمانی چلسی رو تبریک میگم. به نظرم چلسی قهرمان شد به خاطر این که بازی های بهتری رو به نمایش گذاشت و از نیمکت و بازیکنان ذخیره ی بهتری برخوردار بود.
موفق باشین.

charlize
09-05-2010, 22:09
می دونی چی حال میداد. مثلا جوری میشد که کاپیتانی هم سیستم چرخشی داشت:31:
هر 5 دقیقه یه بار هم خوب بود!!!: دی
مثلا 5 دقیقه تری و 5 دقیقه هم لمپارد!!

کسی عکسی نداره؟!
مردیم از بی عکسی!

poria_mc
09-05-2010, 22:10
بنده هم به عنوان یه منچستری، قهرمانی چلسی رو تبریک میگم. به نظرم چلسی قهرمان شد به خاطر این که بازی های بهتری رو به نمایش گذاشت و از نیمکت و بازیکنان ذخیره ی بهتری برخوردار بود.
موفق باشین.
پس دیگه این حرف چیه که عنوانش میکنید؟

آره خب. با اون پاس زیبایی که کاپیتانتون به دروگبا داد باعث شد که تعداد قهرمانی های دو تیم برابر باقی بمونه.

MORINIO
09-05-2010, 22:13
منم عکسی چیزی پیدا نکردم ... تو سایت چلسی هم که اصلا انگار نه انگار تیم قهرمان شده !:دی اگه نتیجه رو نمیدونستم و میرفتم سایت چلسی مطمئن میشدم که چلسی قهرمان نشده!

MORINIO
09-05-2010, 22:23
آبي‌پوش‌هاي لندن توفان به پا کردند و جام قهرماني ليگ را با قاطعیت و شایستگی مال خود کردند.

سايت گل -چلسی با پیروزی 0-8 مقابل میهمانش ویگان موفق شد تا جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر ببرد.

گل دقيقه 6 و اخراج بازيكن ويگان در دقيقه 31 كافي بود تا آبي‌پوش‌هاي لندن توفان به پا كنند و جام قهرماني ليگ برتر را با قاطعيت و شايستگي مال خود كنند.
كارلو آنچلوتی در سال 2000 و در شرایطی مشابه، با شكست مقابل پروجا قهرمانی سری آ را به لاتزیو واگذار کرده بود و تكرار اين بدشانسي و توفان به پا كردن ويگان مثل پروجا، کورسوی امیدی برای فرگوسن و منچستري‌ها بود.
اما چلسي خودش يكپارچه توفان بود و 8 گل وارد دروازه ويگان كرد تا هيچ حرف و حديثي باقي نماند. آنلكا در دقايق 6 و 57، لمپارد در دقيقه 32 از روي نقطه پنالتي، كالو در دقيقه 54، دروگبا با 4 گل استثنائي دقايق 63، 68، 74 و 80 و تير آخر اشلي كول در دقيقه 90 اين حماسه را براي لندني‌هاي آبي‌پوش رقم زد. به اين ترتيب چلسي از 38 بازي 86امتيازي شد و از دسترس منچستري كه با يك بازي كمتر 82 امتيازي بود خارج شد.

پیروزی پر گل آرسنال، یونایتد و برنلی در هفته پایانی لیگ برتر

هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر با قهرمانی چلسی در این رقابتها به پایان رسید.

سایت گل- هفته سی و هشتم از رقابتهای لیگ برتر امشب برگزار شد و در مهمترین دیدارها، چلسی، آرسنال و منچستریونایتد موفق به پیروزی مقابل حریفانشان گردیدند.

بدین ترتیب چلسی توانست با کسب سه امتیاز دیدار امشب خود مقابل ویگان، قهرمانی رقابتهای این فصل را از آن خود کند. منچستریونایتد نیز با پیروزی پرگل مقابل استوک سیتی جایگاه خود در رده دوم را تثبیت کرد.

آرسنال نیز رقابتهای این فصل را در رده سوم به پایان برد.

در دیدارهای برگزار شده امشب نتایج زیر به دست آمد:

* آرسنال 4- فولام 0

گلها: آرشاوین (21)، فان پرسی (26)، بایرد (38، گل به خودی) و ولا (84)

*استون ویلا 0- بلکبرن 1

گل: دون (84، گل به خودی)

* بولتون 2- بیرمنگام 1

گلها: دیویس (33) و کلاسنیچ (60) برای بولتون و مک فادن (77) برای بیرمنگام

* برنلی 4- تاتنهام 2

گلها: الیوت (42)، کورک (54)، پاترسون (71) و تامپسون (88) برای برنلی و بیل (3) و مودریچ (32) برای تاتنهام

* چلسی 8- ویگان اتلتیک 0

گلها: آنلکا (6 و 57)، لمپارد (32، پنالتی)، دروگبا (63، (68، پنالتی) و 80) و کول (90) برای چلسی

* اورتون 1- پورتسموث 0

گل: بلیالتدینوف (90) برای اورتون

* هال سیتی 0- لیورپول 0

* منچستریونایتد 4- استوک 0

گلها:فلچر (31)، گیگس (38)، هیگینبوتام (54، گل به خودی ) و پارک (84) برای یونایتد

* وستهم 1- منچسترسیتی 1

گلها: مورته (17)برای وستهم و فیلیپس (21) برای سیتی

* وولورهمپتون 2- ساندرلند1

گلها: دویله (10، پنالتی) و گدیورا (78) برای وولورهمپتون و جونز (8) برای ساندرلند

davy jones
09-05-2010, 22:24
پس دیگه این حرف چیه که عنوانش میکنید؟

می خواستم اون دوست لیورپولی زیاد دور ور نداره.:31:

charlize
09-05-2010, 22:26
اینم عکس!
البته بدی اینجا اینه که کپی رایت داره حالت مجانیش!
اما خب بهتر از هیچیه!

+
امضا به این کوچیکه، دهنم سرویس شد تا گذاشتمش!
40 بار اندازش رو کوچیک کردم تا قبول کرد سایت!
روز به روز محدودیت های بیشتر میشه!!
(چیزی ازش پیدا نیست الان خو!)

vahidgame
09-05-2010, 22:29
هر 5 دقیقه یه بار هم خوب بود!!!: دی
مثلا 5 دقیقه تری و 5 دقیقه هم لمپارد!!

کسی عکسی نداره؟!
مردیم از بی عکسی!
ما با هر یه بازی یه بارشم راضی بودیم:31:
عکسم اینجا هست ولی نمی دونم چرا برای من باز نمیشه:

اون عکس پست قبلی خیلی خوبه.

D r i v e r
09-05-2010, 22:32
تبریک به طرفدارای چلسی
الحق که لیاقت این قهرمانی رو داشت چلسی

MORINIO
09-05-2010, 22:40
فعلا اینو انداختیم تنگ امضامون... بعدا آپدیت میشه!

vahidgame
09-05-2010, 22:41
این عکس خیلی جالبه. بعد میگن جان تری به خانواده توجه نمی کنه:31: الکی به خاطر یه رابطه اون موضوع رو بزرگ کردن:31: :

این عکسم جالبه فقط کاش به جای بالاک توی عکس لمپارد بودش:

charlize
09-05-2010, 22:53
این عکس خیلی جالبه. بعد میگن جان تری به خانواده توجه نمی کنه
بینم اون خانومه، خانومشه؟!
اگه آره، پس ببین زن اون یکی چی بوده که باعث شده جان بیخیال این شه!!!:31:
+
واقعا این صحنه بازی کردن جان با این دو تا کوچولو، خیلی زیبا بود...
چه بچه های بانمکی هم هستن...موش بخورتشون!: دی
+
هنوز کارلو چیزی نگفته؟؟
یا بقیه بازیکنا؟؟ پیام تبریکی چیزی...

vahidgame
09-05-2010, 23:10
+
+
هنوز کارلو چیزی نگفته؟؟
آره احتمالا زنشه دیگه.
اون یکی من عکسشو قبلا دیده بودم فکر کنم زیاد مال نبود:31:
آنجلوتی که حتما چیزی گفته. ولی توی سایتا من چیزی ندیدم. ولی خیلی عجیبه این سایت یورو اسپورت همیشه خبرای خیلی خوب و زیادی می ذاشتش ولی الان اون چنان خبری نذاشته. موقعی که تاتنهام من سیتی رو برد و چهارم شد تمام خبرهای مهم اونو در مورد چهارم شدن تاتنهام بود ولی الان یه خبر بیشتر نذاشته. البته باید تا فردا صبر کرد حتما خبرای خیلی زیادی میاد.اینم لینک سایت:

NaKhoda BiBaK
09-05-2010, 23:12
ایول چلسی

همیشه آبی قهرمانه ...

King_90
09-05-2010, 23:16
خوب من ادم نیستم که به خاطر منافع خودم خوبی کار دیگران زیر سئوال ببرم.
چلسی تو این فصل خوب بود.قهرمان هم شد.تبریک میگم به هواداراش.
اما خیلی افسوس خوردم برای منچستر چون ما همه چیز رو فقط تو یک هفته باختیم.اونم صرفا تقصیر گلیزر ها بوده و هست.نبود جانشین برای رونی همه چیه تیم رو گرفت.
در هر صورت مبارک هوادار چلسی باشه.

charlize
09-05-2010, 23:18
اون یکی من عکسشو قبلا دیده بودم فکر کنم زیاد مال نبود:31:
پس جان دیوانه بوده این رو ول کرده و رفته طرف اون؟!: دی

آنجلوتی که حتما چیزی گفته. ولی توی سایتا من چیزی ندیدم. ولی خیلی عجیبه این سایت یورو اسپورت همیشه خبرای خیلی خوب و زیادی می ذاشتش ولی الان اون چنان خبری نذاشته. موقعی که تاتنهام من سیتی رو برد و چهارم شد تمام خبرهای مهم اونو در مورد چهارم شدن تاتنهام بود ولی الان یه خبر بیشتر نذاشته

خبر خیلی زیاد هست اتفاقا...
بیشتر از 2 هزارتا سایت و وبلاگ و... اخبار قهرمانی چلسی رو گذاشته بودن(تا 30 دقیقه پیش که چک کردم..الان حتما بیشتر شده)...
اما مصاحبه ها باید بینیم کی میان...

charlize
09-05-2010, 23:26
بلاخره یه چی اومد بیرون!

Frank Lampard: This Is My Best Premier League Title Win

MoJtaBa.R
09-05-2010, 23:37
من طرفدار تیمیم که شانستر یونایتد نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماشاا.. عدتون هم کم نیست امسال !

==========

مسلما اگه تبریکی گفته شده از جانب منچستریا ذکر هوادار واقعی توی اول حرفمون بوده تا اظهار نظر به دیگران نرسه !

این اصلا مهم نیست. استقلال هم پارسال با تفاضل گل قهرمان شد ولی مهم فقط قهرمانیه چه با اختلاف یه امتیاز چه با اختلاف 10 امتیاز.

برا شما نگفتم : برا اینایی که دوس دارن راه و بیراه تاپیک به هم بزنن گفتم تا جو گیر نشن ! وگرنه از اول فصل مشخص بود من یو سحته واسه قهرمانیش نسبت به شمایی که مهره هاتون کم تغییر و قوی تر از ما بوده

طرفدارای امسال فوتبال : آنتی بارسا و آنتی منچستر

میخواین طرفدار باشین به اندازه یه نیم فصل بازیای یه تیم رو دنبال کنین و بهتره مهمترین بخش یعنی تاریخچه باشگاه رو بخونین و از بر شین تا روزی روزگاری اگه پرسیدن افتخارات باشگاه مورد علاقت رو بگو بدونی

=============

فرگی : :40:

vahidgame
09-05-2010, 23:43
پس جان دیوانه بوده این رو ول کرده و رفته طرف اون؟!: دی

خبر خیلی زیاد هست اتفاقا...
بیشتر از 2 هزارتا سایت و وبلاگ و... اخبار قهرمانی چلسی رو گذاشته بودن(تا 30 دقیقه پیش که چک کردم..الان حتما بیشتر شده)...
اما مصاحبه ها باید بینیم کی میان...
حالا کی گفته اینو ول کرده.شاید یه شب از زنش خسته شده بعد رفته توی کلوب سراغ اون:31:

بلاخره یه چی اومد بیرون!
این بخشش خیلی جالبه:
He [Ancelotti] is a different person [to Jose Mourinho]. Mourinho was a fantastic character and Carlo is the same, although he is more calm in his ways

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

ماشاا.. عدتون هم کم نیست امسال !

برا شما نگفتم : برا اینایی که دوس دارن راه و بیراه تاپیک به هم بزنن گفتم تا جو گیر نشن ! وگرنه از اول فصل مشخص بود من یو سحته واسه قهرمانیش نسبت به شمایی که مهره هاتون کم تغییر و قوی تر از ما بوده

میخواین طرفدار باشین به اندازه یه نیم فصل بازیای یه تیم رو دنبال کنین و بهتره مهمترین بخش یعنی تاریخچه باشگاه رو بخونین و از بر شین تا روزی روزگاری اگه پرسیدن افتخارات باشگاه مورد علاقت رو بگو بدونی

فرگی : :40:
این حرفا دیگه قدیمی شده. من که قبلا گفتم حدود 10 ساله که طرفدار چلسی هستم و کاری به پول باشگاه ندارم. خواهشا از این بهونه ها نیارید. اگه بخواید تاریخچه باشگاه و اسم بازیکنان باشگاه و شماره شناسنامه اونا رو هم می گم:31:
نه به تبریک گفتن شما نه به این حرفا...

ragbar12
09-05-2010, 23:47
تبريك ميگم
كسي فيلم جشن قهرماني چلسي رو نداره؟

MoJtaBa.R
09-05-2010, 23:58
حالا کی گفته اینو ول کرده.شاید یه شب از زنش خسته شده بعد رفته توی کلوب سراغ اون:31:

این بخشش خیلی جالبه:
He [Ancelotti] is a different person [to Jose Mourinho]. Mourinho was a fantastic character and Carlo is the same, although he is more calm in his ways

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

این حرفا دیگه قدیمی شده. من که قبلا گفتم حدود 10 ساله که طرفدار چلسی هستم و کاری به پول باشگاه ندارم. خواهشا از این بهونه ها نیارید. اگه بخواید تاریخچه باشگاه و اسم بازیکنان باشگاه و شماره شناسنامه اونا رو هم می گم:31:
نه به تبریک گفتن شما نه به این حرفا...

کلا انگاری نمیگیری چی میگم :

یکی پست داد :

من طرفدار تیمیم که شانستر یونایتد نباشه :27:

حرف من با این کاربر بود : جملات رو کامل بخون

گفتم که با شما روی صحبتم نیست : مگر اینکه یوزر دوم شمان ایشون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فک کنم زیادی روشنه حرفم ولی تعجبم از اینه که چه برداشت تپلی داشتی !

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

به نقل از کانون »

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

به نقل از کانون »

در ادامه :

charlize
10-05-2010, 00:05

باورت نمیشه اما عملا برعکس بوده!
طی این دو سال گذشته، هر کی دو هزار از فوتبال بارش نمیشده و از سر بیکاری فوتبال میدیده، الان شده طرفدار سر سخت یکی از این دوتا!
طرفداری از مثلا رئالی که طی 2 سال گذشته هیچ جامی نیوورده رو که کسی که دو روزه فوتبال نگاه میکنه رو انتخاب نمیکنه...میکنه؟! مطئمئن باش هر شخص تازه طرفدار فوتبال شده ای طرفدار بارسا میشده یا منچستر!
به هر حال جاش اینجا نیس...

از کوجا معلوم، شاید اگه قضیه اینطور بیخ پیدا نمیکرد، اصلا اون رو ول نمیکردو واسه زن اصلیش، دوتا بچه خوشکل میوورد از اون یکی!!!!:31::31:

این شعار هوادار هم جالب بود! همون که تیکه زده بودن به مورینیو و بقول عدل، آقای خاص و اینا! (البته من واقعا مورینیو رو دوست دارم)

به نقل از کانون
ما که ندیدیم اما عادل میگفت دعوا شده تو بازی منچستر و پلیس با هوادارا درگیر شده بخاطر همین پرچم ها و شعار ها و اینا...

osifa
10-05-2010, 00:10
کلا انگاری نمیگیری چی میگم :

یکی پست داد :

حرف من با این کاربر بود : جملات رو کامل بخون

گفتم که با شما روی صحبتم نیست : مگر اینکه یوزر دوم شمان ایشون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فک کنم زیادی روشنه حرفم ولی تعجبم از اینه که چه برداشت تپلی داشتی !

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

به نقل از کانون »

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

به نقل از کانون »

در ادامه :

من که همیشه از منچستر بدم میومد نه امسال,چون همیشه خر شانس بوده و با شانس مقام میاورده
ولی از بارسلونا بدم نمیاد فکر نمی کنم طرفدارای فوتبال هم انتی بارسا باشن اینجور که شما میگی!
اتفاقا بارسلونا به خاطر فوتبال زیباش اکثر طرفدارای فوتبال دوسش دارن

MoJtaBa.R
10-05-2010, 00:13
چون همیشه خر شانس بوده و با شانس مقام میاورده

همیشه معنی شانس رو نمیگیرم : بحثی که توش شانس ذکر بشه بهتره بیخیال اون بحث شیم

osifa
10-05-2010, 00:37
معنی شانس رو در لغت نامه نوشته
ولی اینجا منظور ما از شانس یعنی اتفاقات ناخواسته در فوتبال که به نفع یک تیم تموم بشه که برای منچستر الی ماشاالله زیاد بوده و همه هم می دونن.مثلا منچستر از 4 قهرمانیش در اروپا حداقل دو تاشو مدیون همین اتفاقات ناخواستست.
ضمن اینکه مربی مغروری هم دارن که فکر می کنه بهترین مربی دنیاست در حالی که اصلا اینطور نیست.
طرفداراشم از خود راضین
تازه انگلیسی هم هست!!

mehryazdan
10-05-2010, 00:39
ایول به چلسی تبریک به تمام طرفداران چلسی علی الخصوص خودم

Ezel
10-05-2010, 07:26
ولی اینجا منظور ما از شانس یعنی اتفاقات ناخواسته در فوتبال که به نفع یک تیم تموم بشه که برای منچستر الی ماشاالله زیاد بوده و همه هم می دونن.مثلا منچستر از 4 قهرمانیش در اروپا حداقل دو تاشو مدیون همین اتفاقات ناخواستست.
ضمن اینکه مربی مغروری هم دارن که فکر می کنه بهترین مربی دنیاست در حالی که اصلا اینطور نیست.
طرفداراشم از خود راضین
تازه انگلیسی هم هست!!

ببخشید ولی وقتی پای جان تری لیز خورده توی ضربات پنالتی چه ربطی به شانس منچستر داره ؟ اگر اون شانسی که شما می فرمایید وجود داشت که پنالتی کریس در اون بازی خراب نمیشد که طفلک !!! بعدش گریه کنه ، ویا رونی رو در حساس ترین مقطع فصل از دست نمی داد که لیگ برتر ( و شاید هم اروپا) رو از دست بده .

ضمن اینکه تا جایی که من به خاطر میارم سر الکس فرگوسن نگفته من بهترینم ، و نمیدونم در جشن قهرمانی چلسی چرا باز پای منچستر به وسط اومد :41:

amir082
10-05-2010, 08:57
منم قهرماني چلسي رو به طرفداران چلسی تبریک میگم

:40::40: Chelsea :40::40:

Alireza.M67
10-05-2010, 10:00
2 تا پیام دارم واسه دو دسته از طرفدارای چلسی :
دسته ی اول که فوتبال حالیشون میشه ( وحید و مورینیو و ... ) :

"آقا تبریک میگم ایشالا خودتونم مثل تیمتون موفق باشید ."

دسته ی دوم ، اون طرفدارای 2 زاری چلسی که میان موفقیت های تیمشون رو به بازی خوب و موفقیت دیگران رو به شانس ربط میدن :

"یا رب روا مدار که گدا معتبر شود"

hoha881
10-05-2010, 10:54
:12:تبریک به طرفداران تیم چلسی.
ولی با این حال
,

vahidgame
10-05-2010, 11:04
سایت یورو اسپورت رفتم مطالب خیلی خوبی اومده بوده.مثلا این خیلی جالبه:

در مورد لحظه های کلیدی برای رقابت قهرمانی هستش.از 19 آگوست 2009 شروع کرده و چیزایی که در رقابت بین قهرمانی تاثیر داشته رو نوشته. مثلا اولیش باخت منچستر مقابل برنلی هستش.

همچنین در این خبر آنجولتی گفته که به دنبال دابل هستیم و نهایت تلاش رو باید تیم بکنه تا بتونه پورتموث رو در فینال جام حذفی ببره و قهرمان اون جام بشه:

mmiladd
10-05-2010, 11:12
تبریک به همه هوادارن چلسی...........

A.N.A.P
10-05-2010, 11:33
دروگبا آقاي گل ليگ برتر انگليس شد

مهاجم ساحل‌عاجي تيم فوتبال چلسي، عنوان گلزن برتر رقابت‌هاي باشگاهي اين کشور را از آن خود کرد.
در پايان رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس،‌ ديديه دروگبا با 29 گل زده در صدر فهرست گلزنان ايستاد و آقاي گل شد.
وي در بازي شب گذشته مقابل ويگان هت‌تريک کرد تا بالاتر از وين روني قرار گيرد.
وين روني، گلزن انگليسي و ملي‌پوش منچستريونايتد با 26 گل در رده دوم جاي گرفت و دارن بنت از ساندرلند با 24 گل در رده سوم قرار گرفت.
فهرست گلزنان به اين شرح است:
29 گل‌زده: ديديه دروگبا - چلسي
26 گل زده: وين روني- منچستريونايتد
24 گل زده: دارن بنت - ساندرلند
22 گل زده: کارلوس ته‌وز- منچسترسيتي، فرانک لمپارد- چلسي
18 گل زده: فرناندو تورس- ليورپول، جرمين دفو - تاتنهام
15 گل‌زده: سسک فابرگاس- آرسنال

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

دروگبا به ركورد شيرر و كول نرسيد

مهاجم ساحل‌عاجي تيم فوتبال چلسي انگليس براي دومين بار آقاي گل ليگ برتر شد اما به رکورد شيرر و کول دست نيافت.
ديديه دروگبا در حالي شب گذشته پس از مسابقه منجر به پيروزي 8 بر صفر مقابل ويگان آتلتيک در هفته پاياني ليگ برتر با 29 گل زده، کفش طلا اين پيکارها را به نشانه آقاي گلي دريافت کرد که قبلا يک بار آن را تجربه کرده بود.
وي که در رقابت‌هاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي کاپيتان و فرمانده تيمش خواهد بود، در فصل 2007-2006 با 20 گل زده به اين مقام رسيد.
اين مهاجم بلندقامت و 31 ساله با وجودي که امسال با شمار گل‌زده بيشتري، به افتخار مذکور رسيد، همچنان در کسب رکوردي که آلن شيرر و آندرو کول در سال هاي 1995 و 1994 برپا کردند و با 34 گل زده، بدين افتخار رسيدند، ناکام ماند.
از طرفي عنوان مذکور در حالي به يک عضو تيم لندني رسيد که در فصل گذشته نيز نيکولاس‌ آنلکا، مهاجم فرانسوي و زوج خط حمله دروگبا با 19 گل زده، گلزن نخست ليگ شد.
فهرست گلزنان نخست ليگ برتر انگليس در مدت 18 سال عمر آن به شرح زير است:
2010: ديديه دروگبا - چلسي با 29 گل زده
2009: نيکولاس آنلکا- چلسي با 19 گل زده
2008: کريستيانو رونالدو- منچستريونايتد با 31 گل زده
2007:ديديه دروگبا - چلسي با 20 گل زده
2006:تيري‌ هانري - آرسنال با 27 گل زده
2005:تيري هانري - آرسنال با 25 گل زده
2004:تيري هانري - آرسنال با 30 گل زده
2003:رود فان‌نيستلروي- منچستريونايتد با 25 گل زده
2002:تيري هانري- آرسنال با 24 گل زده
2001:جيمي فلويد هاسل بنک - چلسي با 23 گل زده
2000: کوين فيليپس- ساندرلند با 30 گل زده
1999: جيمي فلويد هاسل بنک(ليدزيونايتد)، مايکل اوون(ليورپول)، دوايت يورک(منچستريونايتد) با 18 گل زده
1998: کريس ساتن(بلکبرن)، ديون دوبلين(کاونتري)، مايکل اوون(ليورپول) با 18 گل زده
1997:آلن شيرر(نيوکاسل يونايتد) با 25 گل زده
1996:آلن شيرر(بلکبرن ) با 31 گل زده
1995: آلن شيرر(بلکبرن) با 34 گل زده
1994: آندرو کول - نيوکاسل يونايتد با 34 گل زده
1993: تدي شرينگهام (ناتينگهام فارست- تاتنهام هاتسپرز ) با 22 گل زده

Ezel
10-05-2010, 11:35
آنچلوتی: حالا نوبت جام حذفی است.

سایت گل - چلسي يکشنبه شب با شکست هشت بر صفر تيم ويگان توانست براي اولين بار از زمان ترک "خوزه مورينيو" قهرمان ليگ برتر شود.

چلسي تحت مربيگري مورينيو به دو عنوان قهرماني پي در پي در فصل 2005 و 2006 رسيد، اما بعد از جدايي او ديگر رنگ قهرماني را نديد تا اين که ديشب با اختلاف يک امتياز به سلطه سه ساله شاگردان "الکس فرگوسن" در منچستريونايتد پايان داد.

آبي هاي لندن در اين مسير 103 گل به ثمر رساندند تا اولين باشگاهي باشند که در يک فصل بيش از 100 گل در ليگ برتر انگليس زده است، در حالي که "ديديه دروگبا" با سه گلي که در نيمه دوم بازي با ويگان به ثمر رساند مجموع گل هاي خود را به عدد 29 رساند و در جدول بهترين گلزنان بالاتر از "وين روني" قرار گرفت تا برنده کفش طلاي ليگ برتر باشد.

سرمربي تيم چلسي بعد از اين قهرماني گفت‌: با توجه به ميانگين سني بازيکنان، موفقيت هاي بيشتري در انتظار آنها خواهد بود. اين تيم آينده درخشاني دارد.

"کارلو آنجلوتي" در مورد بازي با ويگان هم افزود: خوب بازي کرديم و برديم. هدف ما پيروزي در اين بازي و نزديک شدن به قهرماني بود. مي خواهم از مالک باشگاه و همه افرادي که در اين فصل با من همکاري کردند مخصوصا بازيکنانم، تشکر کنم.

اين مربي ايتاليايي تاکيد کرد: من در اينجا تيم فوق العاده اي را يافتم که هر روز با حفظ جو خوبي که وجود داشت، خيلي خوب کار کردند. قهرمان شديم چون مثل يک تيم بازي کرديم. البته شکست منچستريونايتد علت اصلي قهرماني ما بود. با شکست آنها اعتماد به نفس تيم بالاتر رفت. چلسي پس از قهرماني در ليگ برتر اکنون تمام توجه خود را روي فينال مسابقات جام حذفي باشگاه هاي انگليس مقابل پورتسموث متمرکز خواهد کرد.

آنجلوتي که به زودي پاي ميز مذاکره با مسوولان باشگاه در مورد برنامه هاي نقل و انتقالات تابستان خواهد نشست، اظهار داشت: فکر نمي کنم تيم احتياج به تغييرات زيادي داشته باشد. کار همه بازيکنان در اين فصل بسيار خوب بود.

لمپارد:بهترین قهرمانی لیگ برتری ام بود.

سایت گل- فرانک لمپارد ستاره باشگاه چلسی در صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که قهرمانی تیمش در رقابتهای لیگ برتر بسیار ویژه و خاص بوده است.

این سومین باری است که لمپارد جام قهرمانی لیگ برتر را در دست می گیرد ولی در صحبتهایی اعلام کرده که قهرمانی در رقابتهای این فصل لذت دیگری داشته است.

در پایان آخرین دیدار چلسی در رقابتهای این فصل لیگ برتر که بابرتری 0-8 شاگردان آنچلوتی به پایان رسید، لمپارد به اسکای سپورتس گفت:« شیوه ای که ما فصل را به پایان بردیم، فوق العاده است. فصل بسیار خوبی را سپری کردیم و کاملا شایسته قهرمانی در رقابتهای این فصل بودیم.در دو بار دیگری که با چلسی قهرمان شدم، کار به مراتب ساده تری را پیش رو داشتیم ولی این بار قهرمانی کار آسانی نبود.

لمپارد که قهرمانی را زیر نظر آنچلوتی و مورینیو تجربه کرده است، در صحبتهایی زبان به مقایسه مورینیو با مربی ایتالیایی گشود و گفت:«آنچلوتی شخصیتی کاملا متفاوت با مورینیو دارد.مورینیو شخصیتی فوق العاده است و کارلتو نیز همین طور، هر چند که مربی ایتالیایی به مراتب آرامش بیشتری دارد.»

این ستاره انگلیس در پایان صحبتهایش با اشاره با درخشش دروگبا در چلسی و کسب کفش طلایی رقابتهای لیگ برتر گفت:« دروگبا همیشه گرسنه گلزنی است.زمانی که او پشت پنالتی قرار گرفت، من برای بسیار خوشحال بودم. می خواستم که او رو به جلو رفته و کفش طلایی را از آن خود کند.ما یک تیم هستیم و همه ما برای او آرزوی بهترینها را داریم. دروگبا شایسته کسب عنوان آقای گلی بود.»

A.N.A.P
10-05-2010, 11:54
فرگوسن: چلسي شايسته قهرماني بود

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس گفت: به هواداران قول مي‌دهم فصل بعد با کسب قهرماني ليگ برتر بازخواهيم گشت.

سرآلکس فرگوسن عنوان کرد: هواداران بدانند بازگشت منچستر در فصل بعد با کسب عنوان قهرماني،‌ حتمي است. اين هدف، مهمترين پروژه آتي ما محسوب مي‌شود.
اين مربي اسکاتلندي که از سال 1986 زمام امور شياطين سرخ را برعهده دارد، افزود: از آنجايي که ليگ برتر، سخت‌ترين پيکار باشگاهي جهان محسوب مي‌شود، به چلسي و کارلو آنجلوتي بابت کسب عنوان قهرماني تبريک مي‌گويم. آنها شايسته کسب اين عنوان بودند.
فرگوسن که در دوران حضورش در اولدترافورد يازده مرتبه به مقام نخست ليگ برتر رسيده، گفت: خوشحاليم که با وجود کسب عنوان نايب قهرماني، عالي کار کرديم. در اين رقابت چلسي کمي بهتر و جلوتر از ما بود که به افتخار رسيد. آنچه مسلم است تابستان سال جاري نقاط ضعف خود را با استفاده از نيروهاي جديد برطرف مي‌کنيم.
اين مربي 68 ساله تصريح کرد: قهرماني و کسب افتخار با منچستر عجين است. در ساختار ما کسب افتخار، رکني هميشگي است. مطمئن هستم با افتخار به فصل بعد بازخواهيم گشت.
تيم چلسي شب گذشته در پايان فصل ليگ برتر با يک امتياز بيشتر نسبت به ياران فرگوسن به مقام نخست رسيد.

Ezel
10-05-2010, 11:58
سایت گل

ميشائيل بالاك هافبك آلماني چلسي براي نخستين بار توانست با اين تيم قهرماني در رقابت‌هاي ليگ برتر را جشن بگيرد.

كاپيتان تيم ملي آلمان كه از چهار سال پيش در استمفورد بريج حضور دارد، براي نخستين بار توانست قهرماني در ليگ برتر را تجربه كند. او در پايان مسابقه به BBC گفت: بسيار خوشحالم. بالاخره در چهارمين سال به نتيجه رسيدم. اين بسيار رويايي است كه ما گل‌هاي فراواني را به ثمر رسانديم و فصل را با هفت گل به پايان رسانديم. شايد هم 8 گل؟

بالاك ادامه داد: فكر مي‌كنم بازي‌هاي بزرگ، سرنوشت فصل را رقم زدند و ما در بازي برابر تمامي چهار تيم بزرگ، به پيروزي رسيديم.

بازيكن 33 ساله چلسي هم‌اكنون همراه با ديگر همبازيانش به ديدار پاياني جام حذفي باشگاه‌هاي انگليس فكر مي‌كند. ديداري كه هفته آينده برابر پورتسموث برگزار خواهد شد.

بالاك در اين باره هم گفت: تنها در كمتر از يك هفته مي‌توانيم دومين عنوان قهرماني را هم به دست بياوريم. ما اكنون به جشن و شادماني خواهيم پرداخت اما شايد نه خيلي زياد.

LeBron
10-05-2010, 12:36
فصل ديگه بازيا خيلي قشنگ تر ميشه.
چلسي داره ثبات پيدا ميكنه (البته اگه اين آبرامويچ بذاره!)
منچستر ميخواد تلافي كنه
منچستر سيتي ميخواد مدعي بشه
ليورپول داره كلا داره خونه تكوني ميكنه
آرسن ونگر هم كه وعده وفقيت داده
تيمايي مثل تاتنهام هم دارن مدعي ميشن (البته معمولا تيماي بزرگتر اونا رو با خريد بازيكنا از دور خارج ميكنن)

xerxes again
10-05-2010, 12:36
باورت نمیشه اما عملا برعکس بوده!
طی این دو سال گذشته، هر کی دو هزار از فوتبال بارش نمیشده و از سر بیکاری فوتبال میدیده، الان شده طرفدار سر سخت یکی از این دوتا!
طرفداری از مثلا رئالی که طی 2 سال گذشته هیچ جامی نیوورده رو که کسی که دو روزه فوتبال نگاه میکنه رو انتخاب نمیکنه...میکنه؟! مطئمئن باش هر شخص تازه طرفدار فوتبال شده ای طرفدار بارسا میشده یا منچستر!

اتفاقاَ برعکس
هر کی نمیدونه فوتبالو با ت منویسن یا با ط ، چون میدونه رئال این همه ستاره خریده طرفدار رئال میشه و کسی که فوتبالو میفهمه طرفدار بازی بارسلونا.

B L A S T E R
10-05-2010, 12:49
اتفاقاَ برعکس
هر کی نمیدونه فوتبالو با ت منویسن یا با ط ، چون میدونه رئال این همه ستاره خریده طرفدار رئال میشه و کسی که فوتبالو میفهمه طرفدار بازی بارسلونا.
کاملا بر عکس !
هر کی که نمیدونه فوتبال رو با کدوم ت ط مینویسن میاد طرفدار بارسا میشه چون 6 تا جام برده و اسمش همه جا هست!البته کسی این کار رو نفی نمیکنه ...به هر حال هر کسی باید طرفداری رو از جایی شروع کنه دیگه!

pcforlife
10-05-2010, 13:11
دوستان طرفدار چلسی... به محض اینکه ADSL ام رو تمدید کنم، ویدئو های قهرمانی چلسی و گل های بازی روز آخر (12 تا گل!) رو واسه دانلود میزارم... فعلا 10 مگ بیشتر ندارم!:45:

نمیدونم در جشن قهرمانی چلسی چرا باز پای منچستر به وسط اومد :41:
واقعا چرا؟! جالبه کسایی میان این حرفا رو مطرح می کنن که اصلا طرفدار چلسی نیستند...!:18: باز اگه طرفدار چلسی این حرف رو میزدن، می شد گذاشتش رو حساب کری!:13:

:27: آمین!

charlize
10-05-2010, 14:18
اتفاقاَ برعکس
اینجا جاش نیست اما هرکی که ندونه فوتبال رو با ط مینویسن یا ت، به نظرت ستاره ها رو میشناسه که بخواد بخاطر اونا رئالی شه؟! یعنی یکی بهش بگه رئال رونالدو و کاکا رو مثلا خریده، این رو قبول میکنه یا اینکه بگن بهش بارسا همه جام های سال رو برده؟!؟! فک کنم جواب مشخصه!
اینجا جاش نیست...
+
یه ویدیو از قهرمانی تیم و یخورده از جشن ها...
امیدوارم یه فیلـــتر شکن داشته باشید برای یوتیوب!

MoJtaBa.R
10-05-2010, 14:49
طرفداراشم از خود راضین
تازه انگلیسی هم هست!!

با عرض معذرت از هوادارای چلسی :

مطمئنی فوتبال میبینی ؟

کلا نتایج فوتبال روی اشتباهات فرد هست نه اتفاقات ناخواسته !!!! یه جوری گفتی یاد حوادث غیر مترقبه اقتادم !!!!
توی فوتبال توپی که به پای جریف بخوره و کمونه کنه از تو لایی دروازبان گل بشه نمیگن شانس : میگن بی دفتی مدافع !

این حرفا رو 100000 بار زدم در مورد شانس ! نمیدونم چرا قبل از بکاربردن این کلمه در مورد کاربردش تو فوتبال چرا فکری نمیکنین که آیا واقعا فوتبال شانس توش دخیله ؟! چیزی که از اساس با شانس تضاد داره

مربی مغرور ؟؟ فرگی ؟؟؟؟؟؟؟ اولین باره تو عمرم میشنوم که سر الکس مغروره !!!!

هوادار کدوم تیمی ؟؟؟ اصلا میدونی تا امسال چنتا جام برده فرگوسن ؟ چرا بهش میگن سر ؟

دارین بحث میکنین از چارچوب منطق میزنین بیرون !

بنده به هیچ عنوان طرفدار انگلیس نیستم ( برزیل تیمیه که همیشه دوسش داشتم و دارم )

اینکه بی پروا میهوای به همه بپری درست نیست

MoJtaBa.R
10-05-2010, 14:54
2 تا پیام دارم واسه دو دسته از طرفدارای چلسی :
دسته ی اول که فوتبال حالیشون میشه ( وحید و مورینیو و ... ) :

"آقا تبریک میگم ایشالا خودتونم مثل تیمتون موفق باشید ."

دسته ی دوم ، اون طرفدارای 2 زاری چلسی که میان موفقیت های تیمشون رو به بازی خوب و موفقیت دیگران رو به شانس ربط میدن :

دقیقا

=======================

پنالتی اول رو اگه دروگبا میزد لااقل تی تی رو میگرفت

فهرست گلزنان نخست ليگ برتر انگليس در مدت 18 سال عمر آن به شرح زير است:
2010: ديديه دروگبا - چلسي با 29 گل زده
2009: نيکولاس آنلکا- چلسي با 19 گل زده
2008: کريستيانو رونالدو- منچستريونايتد با 31 گل زده
2007:ديديه دروگبا - چلسي با 20 گل زده
2006:تيري‌ هانري - آرسنال با 27 گل زده
2005:تيري هانري - آرسنال با 25 گل زده
2004:تيري هانري - آرسنال با 30 گل زده
2003:رود فان‌نيستلروي- منچستريونايتد با 25 گل زده
2002:تيري هانري- آرسنال با 24 گل زده
2001:جيمي فلويد هاسل بنک - چلسي با 23 گل زده
2000: کوين فيليپس- ساندرلند با 30 گل زده
1999: جيمي فلويد هاسل بنک(ليدزيونايتد)، مايکل اوون(ليورپول)، دوايت يورک(منچستريونايتد) با 18 گل زده
1998: کريس ساتن(بلکبرن)، ديون دوبلين(کاونتري)، مايکل اوون(ليورپول) با 18 گل زده
1997:آلن شيرر(نيوکاسل يونايتد) با 25 گل زده
1996:آلن شيرر(بلکبرن ) با 31 گل زده
1995: آلن شيرر(بلکبرن) با 34 گل زده
1994: آندرو کول - نيوکاسل يونايتد با 34 گل زده
1993: تدي شرينگهام (ناتينگهام فارست- تاتنهام هاتسپرز ) با 22 گل زده

واقعا رو دست شیرر تا حالا نداشته انگلیس

Ezel
10-05-2010, 15:22
فرگوسن به همه يادآوري كرد كه تيمش در فصل بعدي با قدرت بيشتري به رقابت بازخواهد برگشت.

سايت گل ـ سر آلكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد، از طريق همكاران و دستياران از برتري خيره‌كننده چلسي مقابل ويگان باخبر مي‌شد و آدامس مي‌جويد. حقيقت اين بود منچستر با هيچ نتيجه‌اي نمي‌توانست مانع از قهرماني چلسي بشود و اين براي فرگوسن كه به قهرماني عادت كرده تحمل ناپذير بود.

با اين حال اين مربي كهنه‌كار به هواداران تيم وعده داد كه سال آينده با قدرت بيشتري به مسابقات بازخواهد گشت. او كه با روزنامه سان مصاحبه مي‌كرد در اين‌باره گفت:«اين سخت‌ترين ليگ در تمام دنياست و ما نبردي جدي‌اي با چلسي داشتيم.»

فرگوسن ادامه مي‌دهد:«ما سه سال متوالي قهرمان ليگ برتر شده‌ايم و مي‌دانيم كه قهرماني چقدر كار سختي است، با اين حال من به كارلو آنچلوتي تبريك مي‌گويم كه يك مربي خوب و يك مرد خوب است و البته كه ما در فصل آينده با قدرت بيشتر بازخواهيم برگشت. اين همه چيزي است كه منچستريونايتد انجام خواهد داد. سال آينده ما براي پس گرفتن عنوان قهرماني و عنوان اولمان تلاش خواهيم كرد.»

فرگوسن در اين مصاحبه از شكست مقابل بايرن و حذف از ليگ قهرمانان به عنوان بدترين ناكامي امسال نام برده است. او گفت:«وقتي به ليگ قهرمانان فكر مي‌كنم مي‌بينم كه چقدر بدآورديم ما حتما بايد به فينال مي‌رسيديم. چرا كه تيم بهتري بوديم. اما آن شب بدشانسي آورديم.»

او با اشاره به سختي‌هاي ليگ برتر ادامه مي‌دهد:«امروز رقابت بسيار دشوارتر از گذشته شده است و نوع فوتبالي هم كه ما در رقابت‌ با تيم‌هاي ديگر ارائه مي‌دهيم هم متفاوت از گذشته است. اينكه ما هميشه مدعي هستيم، ظرفيت منچستريونايتد را نشان مي‌دهد. به خاطر داشته باشيد وقتي من به اينجا آمدم ليورپول مدعي همه جام‌ها بود اما حالا آنها 20 سال است كه هيچ جامي نبرده‌اند. »

osifa
10-05-2010, 15:32
با عرض معذرت از هوادارای چلسی :

مطمئنی فوتبال میبینی ؟

کلا نتایج فوتبال روی اشتباهات فرد هست نه اتفاقات ناخواسته !!!! یه جوری گفتی یاد حوادث غیر مترقبه اقتادم !!!!
توی فوتبال توپی که به پای جریف بخوره و کمونه کنه از تو لایی دروازبان گل بشه نمیگن شانس : میگن بی دفتی مدافع !

این حرفا رو 100000 بار زدم در مورد شانس ! نمیدونم چرا قبل از بکاربردن این کلمه در مورد کاربردش تو فوتبال چرا فکری نمیکنین که آیا واقعا فوتبال شانس توش دخیله ؟! چیزی که از اساس با شانس تضاد داره

مربی مغرور ؟؟ فرگی ؟؟؟؟؟؟؟ اولین باره تو عمرم میشنوم که سر الکس مغروره !!!!

هوادار کدوم تیمی ؟؟؟اصلا میدونی تا امسال چنتا جام برده فرگوسن ؟ چرا بهش میگن سر ؟

دارین بحث میکنین از چارچوب منطق میزنین بیرون !

بنده به هیچ عنوان طرفدار انگلیس نیستم ( برزیل تیمیه که همیشه دوسش داشتم و دارم )

اینکه بی پروا میهوای به همه بپری درست نیست

فرگوسن هم نمیگم مربی کوچیکیه ولی فقط در منچستر تونسته موفق باشه در تیم دیگری امتحان پس نداده در این بیست و چهار سال ولی به قول فردوسی پور دیگه پایان عصر فرگوسن هست.در گلاسکو رنجرز هم در سال های دور تونسته قهرمان لیگ اسکاتلند بشه که اون تیم همین الان هم سالهاست داره قهرمان اسکاتلند میشه بدون فرگوسن جام برندگان اروپا هم جام معتبری نیست.
لقب سر هم در انگلیس به خیلی ها میدن نشان دهنده چیزی نیست!
قضیه لنگه کفش پرت کردن به بکام هم که هنوز در اذهان هست چون حرکتی بود که از اکبر میثاقیان هم بر نمیاد!!
در مورد اتفاقات خوب اشتباه بازیکن هم جزو اتفاقات ناخواستست بازیکن که از قصد نمی خواد به خودشون گل بزنه ولی وقتی رکورد گل به خودی زدن تیم مقابل در اختیار منچستره با 11گل!! چه میشه گفت!
اون پنالتی جان تری هم که پاش لیز خورد به خاطر لغزنده بودن زمین بود که این جزو همون اتفاقاته وگرنه دست خود بازیکن نبود و ربطی به عدم تمرکز و بی دقتیش نداشت تقصیر زمین بود.
به هر حال این بحثو کش ندیم بهتره

vahidgame
10-05-2010, 16:02
دوستان اگه می خواین عکس های مربوط به قهرمانی چلسی رو ببینید اینجا خیلی کامله. تقریبا عکس اکثر بازیکنان و خانواده هاشون هستش:

Ezel
10-05-2010, 16:04
فرگوسن هم نمیگم مربی کوچیکیه ولی فقط در منچستر تونسته موفق باشه در تیم دیگری امتحان پس نداده در این بیست و چهار سال ولی به قول فردوسی پور دیگه پایان عصر فرگوسن هست.

در گلاسکو رنجرز هم در سال های دور تونسته قهرمان لیگ اسکاتلند بشه که اون تیم همین الان هم سالهاست داره قهرمان اسکاتلند میشه بدون فرگوسن جام برندگان اروپا هم جام معتبری نیست.

لقب سر هم در انگلیس به خیلی ها میدن نشان دهنده چیزی نیست!

سرالکس فرگوسن سرمربی تیم آبردین اسکاتلند بوده نه گلاسکو رنجرز ، ضمن اینکه سر الکس فرگوسن با آبردین در فصل 82-83 تیمهایی مثل بایرن مونیخ ، تاتنهام و در فینال رئال مادرید رو شکست داده و قهرمان شده ،

در رابطه با لقب سر هم آیا میدونید تا به حال چند نفر در فوتبال این لقب رو گرفته اند ؟؟؟

البته نوشته ی شما در جهت کوبیدن سر الکس فرگوسن هست و هیچ تردیدی در این نیست ، اما بی منطقی ها و کم اطلاعیهای شما توسط منطق و اطلاعات صحیح پاسخ داده خواهد شد. :20:

hoha881
10-05-2010, 16:24
خدایی به قیافش نمیخوره این قدر پول داشته باشه.ولی باز حرکاتش موقع بازی تماشایی بود.
بازم تبریک به طرفدارهای چلسی.اون گل دوم انلکا عجب گلی بود.
:17:

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

mmiladd
10-05-2010, 16:44
سرالکس فرگوسن سرمربی تیم آبردین اسکاتلند بوده نه گلاسکو رنجرز ، ضمن اینکه سر الکس فرگوسن با آبردین در فصل 82-83 تیمهایی مثل بایرن مونیخ ، تاتنهام و در فینال رئال مادرید رو شکست داده و قهرمان شده ،

در رابطه با لقب سر هم آیا میدونید تا به حال چند نفر در فوتبال این لقب رو گرفته اند ؟؟؟

البته نوشته ی شما در جهت کوبیدن سر الکس فرگوسن هست و هیچ تردیدی در این نیست ، اما بی منطقی ها و کم اطلاعیهای شما توسط منطق و اطلاعات صحیح پاسخ داده خواهد شد. :20:

فرگی هم هر چقدر خوب باشه... بازم اشتباه می کنه... به قول دکتر صدر با بازیکنانی مثل نانی نمیشه جامو

بالای سر دید..!

MoJtaBa.R
10-05-2010, 16:54
فرگی هم هر چقدر خوب باشه... بازم اشتباه می کنه... به قول دکتر صدر با بازیکنانی مثل نانی نمیشه جامو

بالای سر دید..!

همه اشتباه میکنن حتی صدر!!!!

نانی بازیکن موثری بوده تو این فصل در شرایطی که یه فاتازیست تیم نداشت !

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

دوستان اگه می خواین عکس های مربوط به قهرمانی چلسی رو ببینید اینجا خیلی کامله. تقریبا عکس اکثر بازیکنان و خانواده هاشون هستش:

کلیپ هاش نیومده ؟

عکسا کمن

B L A S T E R
10-05-2010, 16:54
چند تا عکس :

بقیه رو بعدا میزارم!

MoJtaBa.R
10-05-2010, 16:57
بازم تبریک به طرفدارهای چلسی.اون گل دوم انلکا عجب گلی بود.

یه جورایی پشت خط ترزگه و تی تی بود و یه سری بی مهری ها

اکثر شوتاش چکشی هستن و اغلب پله میشن جلو دروازبان میخوره توپ زمین و حیلی سخت میشه گرفتن شوتاش

B L A S T E R
10-05-2010, 16:57
حیف این زن نبود ؟:دی

به به :دی

osifa
10-05-2010, 18:31

خوب لیون هم امسال لیورپول و رئال مادرید رو حذف کرد پس خیلی مربیه بزرگی داره!؟
اون درخشش ابردین اتفاقی بوده و یک جرقه بوده که تیمای کوچیک می زنن تازه لیگ قهرمانان هم که نبوده جام در جام اروپا بوده که یک صدم لیگ قهرمانان اروپا هم اعتبار نداره.
قهرمانی پورتو در 2004 با مورینیو کار بزرگتریه یا قهرمانی با آبردین در جام در جام اروپا؟که البته الانم در آستانه به دست اوردن دومین جام اروپاییش هست با یه تیمه دیگه یعنی اینتر میلان و کسیه که دو تیم چلسی و اینتر میلان رو در دو لیگ انگلیس و کالچیو متحول کرد.البته من طرفدار مورینیو نیستما!الانم ازش به عنوان یکی از مهمترین کاندیداهای جانشینی فرگوسن اسم میبرن.
منچستر جزو big four انگلیس هست و قبلا هم بوده اگر به جای اینکه 24 سال مربیش فرگوسن باشه هر سال هم مربی عوض می کرد بازم کمابیش همین افتخارات رو داشت در لیگ برتر که البته مقدار زیادیش هم برمیگرده به افت لیورپول در دو دهه قبل که محرویمت لیورپول از رقابت ها به خاطر حادثه اون ورزشگاه در بلژیک هم درش بی تاثیر نبود.و البته در اروپا هم دو بار با فرگوسن قهرمان شده که هر دو بار با خوش شانسیه محض بوده و پارسال در فینال هم که مقابل بارسلونا هیچ حرفی برای گفتن نداشت.
مثلا تیمی مثل رئال مادرید هم که سالی یا دو سالی یک بار مربی عوض می کنه 31 بار قهرمان لالیگا شده و 9 بار قهرمان اروپا اگه این سیاست غلط مدیرانشون نبود و یه مربی میذاشتن مثلا 24 سال بالا سر تیم باشه بازم این افتخارات براش بدست میومد شاید یه مقدار کمتر.
ضمنا مربی بزرگ کسیه که با همه جور بازیکنی بتونه نتیجه بگیره نه اینکه بگیم چون نانی بود امسال هیچ موفقیتی بدست نیاوردیم!!

pcforlife
10-05-2010, 19:07
گل های بازی منچستریونایتد:40: - استوک سیتی:
★★★ یونایتد 1-0 استوک (فلچر):

★★★★ یونایتد 2-0 استوک (گیگز):

★☆! یونایتد 3-0 استوک (هیگین باتم- گل به خودی):

★★★یونایتد 4-0 استوک (پارک):

گل های بازی چلسی - ویگان:
★★★ چلسی 1-0 ویگان (آنلکا):

★ چلسی 2-0 ویگان (لمپارد- پنالتی):

★★★ چلسی 3-0 ویگان (کالو):

★★★★★ چلسی 4-0 ویگان (آنلکا):

★★★★ چلسی 5-0 ویگان (دروگبا):

★☆ چلسی 6-0 ویگان (دروگبا- پنالتی):

★★ چلسی 7-0 ویگان (دروگبا):

★★★★ چلسی 8-0 ویگان (اشلی کول):

ویدئوی قهرمانی چلسی در این فصل از شبکه اسکای اسپورتز:

اینم یه ویدئوی سه پارتی از قهرمانی چلسی:
پارت اول:

پارت دوم:

پارت سوم:

این همه یه ویدئوی سه پارتی دیگه به همراه مصاحبه با آنجلوتی، دروگبا و لمپارد:
پارت اول:

پارت دوم:

پارت سوم:

این هم ویدئو های قهرمانی و البته کارشناسی پخش شده از شبکه سه در چهار پارت:
پارت اول:

پارت دوم:

پارت سوم:

پارت چهارم:

حالا اگه طرفدارای چلسی (و حتی سایر تیم ها) هیچ کدوم از لینک های بالا رو دانلود نکردن، پیشنهاد می کنم که این لینک رو حتما دانلود کنن، به دلیل اینکه یه خلاصه بسیار زیبایی از این فصل رو از تمامی تیم های لیگ جزیره به تصویر کشیده (از منچستر صحنه های زیادی نبود:45::31:) و خلاصه نهایتا صحنه های قهرمانی چلسی هم در پایانش هستش... (طرفدارای چلسی ببینن 100% کیف می کنن!:27::46:)

در پایان دو نکته رو بگم:
اول بینهایت از دوستانم توی سایت تاپ گل بابت ویدئو های آپلود شده در سایت رپید شیر تشکر می کنم:11:
دوم اینکه، اگه دوستان ایرادی تو لینک ها پیدا کردن حتما بگن، چون امکان خطا با این همه کپی پیست، بالاخره هست دیگه!:31:
ضمنا طرفدارای چلسی زیادی شادی نکنن، چون سال بعد لیگ برتر مال ماست!:31::46:
قربون همتون!:40:

pcforlife
10-05-2010, 19:26
صحبت های سر الکس فرگوسن:40: با تماشاگر ها پس از دیدار با استوک:

xerxes again
10-05-2010, 19:54
اینجا جاش نیست اما هرکی که ندونه فوتبال رو با ط مینویسن یا ت، به نظرت ستاره ها رو میشناسه که بخواد بخاطر اونا رئالی شه؟! یعنی یکی بهش بگه رئال رونالدو و کاکا رو مثلا خریده، این رو قبول میکنه یا اینکه بگن بهش بارسا همه جام های سال رو برده؟!؟! فک کنم جواب مشخصه!
اینجا جاش نیست...

چون اینجا جاش نیست این آخریم میگمو تمام
کاملاَ برعکسه چون کسی که ، زیدان، فیگو، رونالدو(هر دو) ، کاکا، بکام، روبرتو کارلوس و...(اینا فقط چند نمونه از بازیکنای سال های اخیر) رو نشناسه هیچوقت از تیمی طرفداری نمیکنه و براش 6 جام و قهرمانی مفهومی نداره.
3 تا از رفقای خود من به خاطر خریدای امسال رئال طرفدار دو آتیششن
بابای خود من رونالدو رو میشناسه(با اینکه اصلاَ از فوتبال خوشش نمیاد) ولی اصلاَ نمیدونه بارسلونا ماله کدوم کشوره چه برسه به اینکه بدونه چند تا جام گرفته
اون قضیه ت و ط رم فقط برای آرایه مبالغه گفتم(!) جدی نگیر
من نمیگم قهرمانی بی تاثیره ولی معتقدم تبلیغات و خرید بازیکن تاثیرش بیشتره چون کسی که میخواد طرفدار تیمی بشه اول فصل این کارو میکنه نه آخر فصل بعد از قهرمانی
در ثانی یعنی بارسلونا نباید قهرمان بشه چون طرفدارای جدید پیدا میکنه و این بده چرا خودت اینقدر برای قهرمانی رئال بال بال میزنی (شوخی):46: . بزار قهرمان نشه و طرفداراش اصیل باقی بمونن
در آخر به قول دوست رئالیمون طرفداری باید از یه جایی شروع بشه مگه خودت وقتی به دنیا اومدی رو قلبت نوشته بود رئال مادرید. مگه چند نفر اصلاَ چلسیو تا 6-7 سال قبل میشناخت تا قبل از خرید ستاره و قهرمانی هاش؟ پس همه طرفدارای چلسی هم که خود شمام یکیشونین ، از فوتبال سر در نمیارن.
خییییلییی طولانی شد ولی این آخریش بود.

King_90
10-05-2010, 20:03
سر آلکس فرگوسن: ما باز خواهیم گشت

سر آلکس فرگوسن مهربان بود اما نسبت به اینکه امید هایش با گلهای آزاد به ثمر رسیده تیم کارلو آنچلوتی برای کسب چهارمین جام متوالی مسابقات لیگ برتر انگلستان از بین رفت بی اعتناء بود.
رقیب تیم منچستر یونایتد در خانه خود تیم ویگان اتلتیک را به نتیجه 8 - 0 شکست داد تا فوتبالی آموزشی را ارائه کند و تیم منچستر یونایتد نیز در ورزشگاه اولدترافورد با نتیجه 4 - 0 تیم استوک سیتی را شکست داد.
سر آلکس فرگوسن سر مربی باشگاه منچستر یونایتد پس از اتمام هفته 38 مسابقات لیگ برتر انگلستان در فصل جاری طی مصاحبه ای با شبکه اختصاصی باشگاه منچستر یونایتد ( MUTV ) در این خصوص گفت: نمیدانستم تیم چلسی چه تعداد گل به ثمر رسانده ( در نیمه دوم ) اما در آن نیمه من پذیرفتم که تیم چلسی به سوی قهرمانی در حرکت است.
کارت قرمز گری کالدول ( Gary Caldwell ) و متعاقب آن پنالتی فرانک لمپارد پس از 32 دقیقه باعث تغییر نتیجه به 2 - 0 و به معنای استراحت بعد از ظهر و عمدتاً تشریفات شد.
سر آلکس فرگوسن در ادامه تأکید کرد: ما احساس میکردیم برای تیم ویگان اتلتیک دشوار باشد که چیزی را به دست آورد و هنگامی که شنیدیم که آنها 10 نفره شدند همه امید های ما بر باد رفت. ما تیم چلسی را تحسین میکنیم. ما میدانیم که به چه اندازه کسب این عنوان دشوار است زیرا این سخت ترین لیگ در جهان است و ما موفق شدیم در 3 سال گذشته آن را کسب کنیم. من به کارلو آنچلوتی برای موفقیتی شگفت انگیز تبریک میگویم. او سر مربی و مرد خوبیست.
اما سر آلکس فرگوسن به سرعت افکار خود را برای قهرمانی در فصل 2011 - 2010 به چالش میکشد و در این باره میگوید: ما 3 عنوان آخر را کسب کرده ایم که فوق العاده بود و بازیکنان بزرگ بودند. ما سال بعد باز خواهیم گشت و این دقیقاً همان چیزیست که تیم منچستر یونایتد انجام خواهد داد.
سر آلکس فرگوسن زودتر به رسم همیشگی در پایان فصل برای طرفداران سخنرانی کرد.
وی در این سخنرانی گفت: بازیکنان و طرفداران همیشه عالی بوده اند و شما مجدداً عالی بودید. ما میتوانیم مغرور و سر افراز باشیم که یک ردیف را برای کسب چهارمین جام متوالی مسابقات لیگ برتر انگلستان به مبارزه ای سخت طلبیدیم.
سر مربی شیاطین سرخ همچنین در خاتمه تصدیق کرد: فصل آینده ما دوباره باز خوهیم گشت برای باز گرداندن عنوان به بهترین مکان در جهان.
منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به نقل از گزارش آدام بوستاک ( Adam Bostock ) گزارشگر وب سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

MORINIO
10-05-2010, 20:23
Edited....

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

كارلو آنچلوتي، ستاره روز رسانه هاي ايتاليايي

روزنامه هاي ايتاليايي از قهرماني چلسي به وجد آمدند.

سايت گل- رسانه هاي صبح امروز ايتاليا، كارلو آنچلوتي، سرمربي ايتاليايي چلسي، را به دليل كسب قهرماني در اولين فصل حضور در ليگ برتر مورد ستايش قرار دادند.

چلسي شب گذشته موفق شد با پيروزي 8-0 مقابل ويگان در آخرين هفته رقابت هاي ليگ برتر انگليس، با يك امتياز برتري نسبت به منچستر يونايتد به قهرماني دست پيدا كند.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت با چاپ عكسي از سرمربي ابق ميلان كه جام قهرماني را در دست داشت، نوشت:" شاه چارلز انگليس! تاكنون هيچ مربي ايتاليايي قهرمان ليگ برتر نشده بود. قهرماني آنچلوتي در اولين فصل حضور در جزيره."

اين اولين قهرماني چلسي پس از سال 2006 بود؛ البته چلسي به فينال جام حذفي نيز رسيده است و در صورت شكست دادن پورتسموث در بازي نهايي مي تواند در اين فصل دابل كند.

كوريريه دلو اسپورت تيتر زد:" قهرماني آنچلوتي." و در ادامه نوشت:" او اولين سرمربي ايتاليايي است كه قهرمان ليگ برتر شده است."

توتو اسپورت نيز به ستايش از اين مربي ايتاليايي پرداخت:"بله، اين قهرماني از آن آنچلوتي است."

لارپوبليكا آنچلوتي را نه تنها به دليل قهرماني در ليگ برتر بلكه به خاطر سبك هجومي تيمش تحسين كرد. چلسي با 103 گل زده در اين فصل، ركورد جديدي به جاي گذاشت. آنها در اين فصل 5 گل بيش از منچستر يونايتد در سال 2000 به ثمر رساندند.

MORINIO
10-05-2010, 20:39
گزارش روز: رکوردهای چلسی در رقابتهای این فصل

چلسی رقابتهای این فصل لیگ برتر را با قهرمانی به پایان برد.

سایت گل- چلسی قهرمان این فصل لیگ برتر لقب گرفت و علاوه بر بالای سر بردن جام قهرمانی، رکوردهای متعددی را نیز به نام خود ثبت کرد که آنها را با هم مرور می کنیم:

* اولین تیم لیگ برتری که در یک فصل 100 گل به ثمر رساند آخرین قهرمان انگلیس که در طول رقابتهای یک فصل،با گلزنی فراوان به عنوان قهرمانی رسید، تاتنهام بود که در فصل 1-1960 توانست 102گل، یعنی یک گل کمتر از چلسی، به ثمر برساند. البته تاتنهام در فصل 3-1962 که به مقام دوم رسیدند، 111 گل به ثمر رساندند.

* اولین مربی ایتالیایی فاتح لیگ برتر کارلو آنچلوتی سومین مربی ایتالیایی چلسی پس از جیانلوکا ویالی و کلودیو رانیری است و اولین مربی ایتالیایی ای است که توانست جام قهرمانی را برای آبی پوشان به ارمغان بیاورد. او به علاوه پس از تد درک و ژوزه مورینیو، سومین مربی ای است که این جام را به استمفورد بریج آورده است.

* بهترین رکورد گلزنی دروگبا 36 گل در طول یک فصل. رکورد پیشین گلزنی دروگبا در فصل 7-2006 و زمانی که
مورینیو مربی چلسی بود رقم خورد که در آن فصل این ستاره ساحل عاجی موفق به به ثمر رساندن 33 گل گردید. او در رقابتهای این فصل 36 بار برای چلسی به گل رسید که 29 تای آنها در رقابتهای لیگ برتر رقم خورد.

* بهترین رکورد گلزنی لمپارد ستاره انگلیسی باشگاه چلسی با به ثمر رساندن 27 گل رکورد جدیدی را در کارنامه اش ثبت کرد.بهترین رکورد گلزنی لمپارد در طول یک فصل، به ثمر رساندن 22 گل بود که 20 تای آن در رقابتهای لیگ برتر رقم خورده بود

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

فرگوسن: به آنچلوتي تبريك مي‌گويم؛ او مربي خوب و مرد خوبي است

فرگوسن به همه يادآوري كرد كه تيمش در فصل بعدي با قدرت بيشتري به رقابت بازخواهد برگشت.

سايت گل ـ سر آلكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد، از طريق همكاران و دستياران از برتري خيره‌كننده چلسي مقابل ويگان باخبر مي‌شد و آدامس مي‌جويد. حقيقت اين بود منچستر با هيچ نتيجه‌اي نمي‌توانست مانع از قهرماني چلسي بشود و اين براي فرگوسن كه به قهرماني عادت كرده تحمل ناپذير بود. با اين حال اين مربي كهنه‌كار به هواداران تيم وعده داد كه سال آينده با قدرت بيشتري به مسابقات بازخواهد گشت. او كه با روزنامه سان مصاحبه مي‌كرد در اين‌باره گفت:«اين سخت‌ترين ليگ در تمام دنياست و ما نبردي جدي‌اي با چلسي داشتيم.»

فرگوسن ادامه مي‌دهد:«ما سه سال متوالي قهرمان ليگ برتر شده‌ايم و مي‌دانيم كه قهرماني چقدر كار سختي است، با اين حال من به كارلو آنچلوتي تبريك مي‌گويم كه يك مربي خوب و يك مرد خوب است و البته كه ما در فصل آينده با قدرت بيشتر بازخواهيم برگشت. اين همه چيزي است كه منچستريونايتد انجام خواهد داد. سال آينده ما براي پس گرفتن عنوان قهرماني و عنوان اولمان تلاش خواهيم كرد.»

فرگوسن در اين مصاحبه از شكست مقابل بايرن و حذف از ليگ قهرمانان به عنوان بدترين ناكامي امسال نام برده است. او گفت:«وقتي به ليگ قهرمانان فكر مي‌كنم مي‌بينم كه چقدر بدآورديم ما حتما بايد به فينال مي‌رسيديم. چرا كه تيم بهتري بوديم. اما آن شب بدشانسي آورديم.»

او با اشاره به سختي‌هاي ليگ برتر ادامه مي‌دهد:«امروز رقابت بسيار دشوارتر از گذشته شده است و نوع فوتبالي هم كه ما در رقابت‌ با تيم‌هاي ديگر ارائه مي‌دهيم هم متفاوت از گذشته است. اينكه ما هميشه مدعي هستيم، ظرفيت منچستريونايتد را نشان مي‌دهد. به خاطر داشته باشيد وقتي من به اينجا آمدم ليورپول مدعي همه جام‌ها بود اما حالا آنها 20 سال است كه هيچ جامي نبرده‌اند. »

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

ديديه دروگبا: بهترين فصل دوران حرفه اي ام را پشت سر گذاشتم

مهاجم ساحل عاجي از موفقيت خودش و تيم چلسي بسيار خشنود است.

سايت گل- ديديه دروگبا، مهاجم تيم چلسي، قهرماني در رقابت هاي امسال ليگ برتر با چلسي كه ديروز با پيروزي مقابل ويگان به دست آمد، را بهترين لحظه دوران حرفه اي اش توصيف كرد.

او همچنين با 29 گل زده عنوان بهترين گلزن اين فصل جزيره را از آن خود كرد و اين مسئله نيز موجب بر خوشحالي او افزوده است.

او در مصاحبه با سايت اختصاصي باشگاه گفت:" اين بهترين لحظه زندگي ورزشي من است. فصل فوق العاده اي را پشت سر گذاشتيم. گل هاي زيادي به ثمر رسانديم و فوتبال خيلي خوبي بازي كرديم، مسئله اي كه براي تيم بسيار مهم بود.

تيم در تمام طول فصل به سختي كار كرد و به من كمك كردند تا كفش طلايي را از آن خود كنم، جايزه اي كه براي من از اهميت زيادي برخوردار است.

اين جايزه اي ويژه و هيجان انگيز است و من به همه اعضاي تيم به خاطر كسب اين جايزه مديونم. ما در تمام طول فصل شخصيت مان را حفظ كرديم كه بسيار حائز اهميت بود و قدرت چلسي را به ساير تيم ها اثبات مي كرد.

من واقعا خوشحال هستم زيرا گل هاي زيادي به ثمر رساندم و كفش طلا را برد؛ ضمن اينكه قهرمان نيز شديم و اين بسيار فوق العاده است."

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

ابتكار هواداران منچستر يونايتد براي اعتراض به گليزر ها؛ پرواز هواپيما برفراز الدترافورد

طرفداران منچستريونايتد پيش از اين گفته بودند قصد دارند كاري انجام دهند كه براي گليزرها ترديدي باقي نماند كه ما مي خواهيم اين بازي، آخرين روز حضور آنها در الدترافورد باشد.

سايت گل- طرفداران معترض منچستر يونايتد، روز گذشته و پيش از آغاز ديدار تيم محبوب شان در مقابل استوك سيتي، با استفاده از يك هواپيما جمله " گليزرها بيرون" را بر فراز الدترافورد به نمايش گذاشتند.

اين حركت جزيي از برنامه طرفداران منچستريونايتد براي اين بازي بود. آنها پيش از اين گفته بودند قصد دارند كاري انجام دهند كه براي گليزرها ترديدي باقي نماند كه ما مي خواهيم اين بازي، آخرين روز حضور آنها در الدترافورد باشد.

تعداد زيادي از هواداران منچستر پيش از بازي ديروز در مقابل دري كه مالكان باشگاه از آن رفت و آمد مي كنند، حضور پيدا كردند و با نشان دادن پول هاي تقلبي خشم خود را به مالكان آمريكايي باشگاه نشان دادند. اين تجمع با حضور پليس به خشونت كشيده شد.

آورام گليزر، يكي از پسران مالكوم گليزر و عضو هيئت مديره باشگاه قصد داشت براي ديدن اين بازي در الدترافورد حضور پيدا كند اما به دليل به تعويق افتادن پروازها به سبب فعاليت هاي آتشفشاني در ايسلند، در ورزشگاه حضور پيدا نكرد.

اين حركت دور جديدي از اعتراضات هواداران منچستريونايتد به حضور گليزرها در باشگاه محبوب شان است و مي تواند خروج آنها را تسريع كند.

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

جان تري: بايد در تابستان چند بازيكن جديد بخريم

كاپيتان آبي ها معتقد است كه منچستر يونايتد، آرسنال و ليورپول فصل آينده با قدرت بيشتري در بازي هاي ليگ حضور پيدا خواهند كرد و به همين دليل آنها نيز بايد در تابستان تيم شان را تقويت كنند.

سايت گل- انتظار مي رود كه مانند يكي دو فصل اخير چلسي خريد بزرگي در تابستان انجام ندهد اما جان تري، كاپيتان آبي ها، معتقد است كه باشگاه بايد در تابستان چند بازيكن جديد به خدمت بگيرد تا براي فصل بعد تيم قدرتمندتري داشته باشند.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" بي ترديد مي خواهيم بار ديگر قهرمان شويم اما همه تيم هاي "بيگ فور- چلسي، منچستريونايتد،‌آرسنال و ليورپول- نياز به تقويت شدن دارند زيرا همه مي خواهند قهرماني را از ما پس بگيرند. مطمئنا تابستاني پرمشغله اي براي تيم هاي بزگ خواهد بود. "

البته در حال حاضر اولويت براي تري، تمديد قرارداد جو كول و نيكلاس آنلكاست. اين دو بازيكن پس از بازي فينال جام حذفي، مذاكراتشان را با باشگاه براي تمديد قرارداد آغاز خواهند كرد.

" به هر حال ما در حال حاضر نيز تركيب قدرتمندي داريم. اميدوارم كه بتوانيم جو كول را حفظ كنيم زيرا او بازيكن بسيار مهمي براي ماست. اميدوارم نيكلاس آنلكا نيز قراردادش را تمديد كند و هيچ كدام از بازيكنان فعلي را از دست ندهيم.

سال گذشته زماني كه با باشگاه در مورد تمديد قرارداد خودم مذاكره مي كردم، از آنها خواستم ديديه دروگبا را حفظ كنند. اين مسئله براي من كليدي بود و او اين فصل بسيار درخشان ظاهر شد. من خواهان حفظ چنين بازيكناني هستم. بازيكناني مثل فرانك لمپارد و ديديه دروگبا اين فصل بسيار فوق العاده بودند و باشگاه بايد هر طور شده آنها را حفظ كند.

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

مصدوميت مجدد وين روني

وین رونی در بازي ديروز مقابل استوك بار ديگر آسيب ديد تا حضورش در جام جهاني بار ديگر در هاله اي از ابهام قرار بگيرد.

سايت گل- وين روني، مهاجم تيم منچستر يونايتد، در بازي ديروز تيمش مقابل استوك كه با پيروزي 4-0 شياطين سرخ به پايان رسيد، به دليل آسيب ديدگي تعويض شد.

او در اواسط نيمه دوم لنگ لنگان بازي را ترك كرد و به نظر مي رسيد كه از ناحيه كشاله ران دچار آسيب ديدگي شده است.

ميزان آسيب ديدگي او هنوز مشخص نيست اما با توجه به اينكه زمان زيادي به آغاز رقابت هاي جام جهاني باقي نمانده، اين مسئله مي تواند موجب نگراني فابيو كاپلو شود.

روني در ماه هاي اخير روزهاي دشواري را سپري كرده است و چند بازي مهم تيمش را به دليل آسيب ديدگي از دست داده اما او براي اينكه بتواند در آفريقاي جنوبي سه شيرها را همراهي كند، با اراده و قدرت، همه اين مصدوميت ها را پشت سر گذاشته است.

اما كاپلو هنوز نسبت به آمادگي اين بازيكن مردد است و در صورتي كه اين مصدوميت جدي باشد، روند آمادگي تيم ملي انگليس براي جام جهاني را به مخاطره خواهد انداخت.

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

پيشنهاد 40 ميليون يورويي منچستر سيتي به استيون جرارد

به سختي مي‌شود اين بازيكن را در يك باشگاه ديگر تصور كرد، مگر آنكه اتفاقي مثل آنچه كه براي كاكا و ميلان رخ داد، رخ بدهد.

سايت گل ـ منچسترسيتي كماكان پرخبرترين باشگاه انگليس است، آنها با پشتوانه مالي فوق‌العاده خود قصد دارند هر كه را كه سر راهشان است از پيش رو بردارند و بنابراين نياز به خريدهاي عجيب و غريب دارد.
يكي از اين خريدها استيون جرارد اسطوره تيم ليورپول است كه در اين سال‌ها پيشنهاد اغواكننده تيم‌هاي بزرگ، از رئال مادريد تا اينترميلان پاسخ مثبت نداده است، اما شرايط در باشگاه ليورپول به گونه خاصي است و چه بسا امسال اتفاق ديگري بيفتد روزنامه ميرر امروز گزارش داد منچسترسيتي با پيشنهاد 40 ميليون يورويي در انتظار پاسخ مثبت جرارد است و اگر او به اين پيشنهاد لبخند بزند،‌ ممكن است از جمع قرمزپوش‌هاي ليورپول خارج شود.
البته در انگليس اين خبر را به دشواري باور مي‌كنند. چرا كه هم قيمت ارائه شده براي جرارد با وجود فصل نه چندان خوبش، چندان چشم‌گير نيست و هم اينكه به سختي مي‌شود اين بازيكن را در يك باشگاه ديگر تصور كرد، مگر آنكه اتفاقي مثل آنچه كه براي كاكا و ميلان رخ داد، رخ بدهد.

charlize
10-05-2010, 20:47
حیف این زن نبود ؟:دی
من واقعا موندم جان چه فکری میکرده؟! اخه یکی از دوستان گفتن که اون زنه هم خوب نبوده!!:31:
( چه فکری پیش خودت کردی مرد؟! از این بهتر میخواستی یعنی؟!! خیلی بی انصافی: دی )
اسمش چیه؟! Toni Pooleه انگاره آره؟!

به قول دکتر صدر با بازیکنانی مثل نانی نمیشه جامو
اقا این دکتر رو خیلی جدی نگیرید!
من یادمه تویه برنامه 100فیلم هم میومد و یه حرفا عجیبی درباره فیلمی که قرار بود اون شب پخش بشه میزد!
کلن تریپ خیلی میره واسه خودش!

کاملاَ برعکسه چون کسی که ، زیدان، فیگو، رونالدو(هر دو) ، کاکا، بکام، روبرتو کارلوس و...(اینا فقط چند نمونه از بازیکنای سال های اخیر) رو نشناسه هیچوقت از تیمی طرفداری نمیکنه و براش 6 جام و قهرمانی مفهومی نداره.
منم دیگه چیزی نمیگم اما آخه رو حساب کدوم منطقی این حرف رو میزنید؟!؟!

اگه به رفیقاس، من کلی از رفیقام هستن که الان نمیشه بگی بارسا اینطوره وگرنه میزنن میکشنت در حالیکه دو سال پیش که طرفداریشون رو از بارسا شروع کردن، میومدن اسامی درست بازیکنای بارسا رو از خود من میپرسیدن!! اما به رفیق و اینا و نیست و خیلی کلی تره...

سر آلکس فرگوسن: ما باز خواهیم گشت
هه!
ما هم میشینیم نگاه میکنیم!
سال دیگه هم به جایی نمیرسید!
(تند بخونید این تیکه رو!) حالا ببین!

shahshahani
10-05-2010, 20:47
من نمیگم قهرمانی بی تاثیره ولی معتقدم تبلیغات و خرید بازیکن تاثیرش بیشتره

بحث تبلیغات رو نگو که فعلا شبکه سه و همه گزارشگرای فوتبال دارن تبلیغ بارسا رو میکنن.
دیگه انتظار داری طرفدارای 2 روزه فوتبال با اینهمه تبلیغ برن طرفدار رئال بشن؟

A.N.A.P
10-05-2010, 21:01
يازده بازيکن برتر فصل ليگ برتر انگليس

بخش انگليسي سايت گل يازده بازيکن برتر اين فصل ليگ برتر را انتخاب کرده است.

بخش انگليسي سايت گل يازده بازيکن برتر اين فصل ليگ برتر را چنين انتخاب کرده است:
دروازه‌بان: جو هارت(بيرمنگام سيتي)
گرچه کمترين گل خورده فصل در اختيار پيتر چک بود، اما جو هارت نمايش خيلي خوبي در تمام فصل داشت. رقباي او براي کسب اين عنوان پپرينا، ادوين فندرسا، مارک شوآرتس و براد فريدل بودند.
دفاع راست: درانيسلاو ايوانوويچ(چلسي)
اين مدافع قوي هيکل در شرايطي ليگ برتر را آغاز کرد که اعتماد چنداني به او نبود، اما نمايش درخشان وي در طول فصل نشان داد که هيچ اشتباهي در خريدش صورت نگرفته است. او توانايي خوبي در دفاع و حمله دارد و همواره در هجوم قابل تکيه است.
دفاع وسط: ريچارد دان(استون ويلا)
اينجا مردي را داريم که بعد از يک فصل ضعيف در منچسترسيتي اجازه ترک اين تيم را پيدا کرد. اما اين براي او به معناي پايان کار نبود و ريچارد جنگجو با ويلا فصل خوبي را سپري کرد، او حتي بهتر از نمانيا ويديچ، تيمش را در دفاع رهبري کرد.
دفاع وسط: مايکل داوسون(تاتنهام)
انرژي و قابليت‌هاي فيزيکي داوسون در تمام فصل فوق‌العاده بود و اين از دلايل صعود تاتنهام به ليگ قهرمانان سال آينده محسوب مي‌شود. او مدافع با تجربه‌اي است و سرعت خيلي خوبي هم دارد.
دفاع چپ: پاتريس اورا(منچستريونايتد)
اشليک هولم قبل از مصدوميت در فرم بسيار خوبي به سر مي‌برد اما اورا براي انتخاب به عنوان دفاع چپ فصل گزينه بهتري است. او با شکل خاص دويدن و نفس کم‌نظيرش در تيم سرآلکس يک چهره برتر محسوب مي‌شود.
بال راست: کريگ بلمي(منچسترسيتي)
اگر کارلوس تبس بهترين بازيکن منچسترسيتي در طول فصل بود، بلمي موثرترين بازيکن اين تيم محسوب مي‌شود. او هميشه به عنوان بال به کار گرفته شد، جايي که پست اصلي او نيست. اما توان و بازي فداکارانه وي کاري کرد که همواره در فرم عالي باشد.
هافبک وسط: فرانک لمپارد (چلسي)
يک فصل خوب ديگر براي فرانکي، او بهترين هافبک ليگ برتر انگليس است، بازيکني که استارت خوبي نداشت اما به بهترين شکل کار را به پايان رساند. لمپارد با شم گلزني فوق‌العاده همواره گره‌گشاي چلسي بود. ضمن اينکه کاراکتر اين بازيکن، مشکلات دوران جان تري را تا حد زيادي پوشش داد.
هافبک وسط: سسک فابرگاس(آرسنال)
مصدوميت فصل رويايي سسک را ويران کرد، اما آنچه که او در همين مدت انجام داد بي‌نظير بود. او طوري بازي کرد که شايد هيچکس در دنيا نمي‌تواند بازي کند. کلاس بازي سسک در حد درجه‌ اول‌هاي جهان است.
بال چپ: فلورين مالودا(چلسي)
او فصل خوب خود را مديون کارلو آنچلوتي است. مالودا که سال‌هاست در چلسي بازي مي‌کند هرگز به اين خوبي نبود. او حتي بهتر از لوکا مودريچ بازيکن تاتنهام و گرت بيل بازي کرد و خيلي از گل‌هاي فصل با پاس او به ثمر رسيد.
مهاجم: ديديه دروگبا(چلسي)
بهترين گلزن ليگ برتر. لمس توپ او، قدرت فيزيکي استثنايي‌اش و سرعت کم‌نظيرش او را مبدل به کابوس هميشگي مدافعان ليگ برتر کرده است. او در همه فصل خوب بود و گل‌هاي بسيار سرنوشت‌سازي براي چلسي به ثمر رساند.
مهاجم: وين روني(منچستريونايتد)
او بازيکن فصل هم هست. شايد حق کارلوس تبس هم بود که در اين تيم منتخب باشد اما روني از همه بهتر بود. بازيکني که اگر مصدوم نمي‌شد ممکن بود منچستر را به قهرماني ليگ برتر برساند. او در غياب کريس رونالدو کاري کرد که جاي خالي وي هرگز به چشم نيايد.

nw_nk
10-05-2010, 21:14
این عکس خیلی جالبه. بعد میگن جان تری به خانواده توجه نمی کنه:31: الکی به خاطر یه رابطه اون موضوع رو بزرگ کردن:31: :

...

+
+
هنوز کارلو چیزی نگفته؟؟

من واقعا موندم جان چه فکری میکرده؟! اخه یکی از دوستان گفتن که اون زنه هم خوب نبوده!!:31:
( چه فکری پیش خودت کردی مرد؟! از این بهتر میخواستی یعنی؟!! خیلی بی انصافی: دی )
اسمش چیه؟! Toni Pooleه انگاره آره؟!

...

Vanessa Perroncel
(former girlfriend of Wayne Bridge)

Rastin.
10-05-2010, 21:17
دوستان رئالی به عنوان تاپیک توجه کنن لطفا!!!:27:

بابای خود من رونالدو رو میشناسه(با اینکه اصلاَ از فوتبال خوشش نمیاد) ولی اصلاَ نمیدونه بارسلونا ماله کدوم کشوره چه برسه به اینکه بدونه چند تا جام گرفته
اون قضیه ت و ط رم فقط برای آرایه مبالغه گفتم(!) جدی نگیر
من نمیگم قهرمانی بی تاثیره ولی معتقدم تبلیغات و خرید بازیکن تاثیرش بیشتره چون کسی که میخواد طرفدار تیمی بشه اول فصل این کارو میکنه نه آخر فصل بعد از قهرمانی
در ثانی یعنی بارسلونا نباید قهرمان بشه چون طرفدارای جدید پیدا میکنه و این بده چرا خودت اینقدر برای قهرمانی رئال بال بال میزنی (شوخی):46: . بزار قهرمان نشه و طرفداراش اصیل باقی بمونن
در آخر به قول دوست رئالیمون طرفداری باید از یه جایی شروع بشه مگه خودت وقتی به دنیا اومدی رو قلبت نوشته بود رئال مادرید. مگه چند نفر اصلاَ چلسیو تا 6-7 سال قبل میشناخت تا قبل از خرید ستاره و قهرمانی هاش؟ پس همه طرفدارای چلسی هم که خود شمام یکیشونین ، از فوتبال سر در نمیارن.
خییییلییی طولانی شد ولی این آخریش بود.

دوست من بیخود جواب ریالی های عزیز رو نده!

تیمی که اینقدر زیبا و تهاجمی بازی میکنه اونم با داشته های خودش نه خرید بازیکنان میلیاردی و نمایشی بایدم تعداد طرفداراش زیاد بشه! نمیدونم دوستان از چی ناراحتن (البته میدونم!:31:)

بیشتر دوستان بارسایی من از زمان بازی گواردیولا طرفدار این تیم بودن...

B L A S T E R
10-05-2010, 21:24

دوست من بیخود جواب ریالی های عزیز رو نده!

تیمی که اینقدر زیبا و تهاجمی بازی میکنه اونم با داشته های خودش نه خرید بازیکنان میلیاردی و نمایشی بایدم تعداد طرفداراش زیاد بشه! نمیدونم دوستان از چی ناراحتن (البته میدونم!:31:)

بیشتر دوستان بارسایی من از زمان بازی گواردیولا طرفدار این تیم بودن...
شما هم دقت کن چون فک نمیکنم عنوان تاپیک به بارسا هم مربوط باشه:20:
مطمئن باش یه طرفدار رئال مثه من که از بارسا متنفره ( با عرض معذرت ) حتی اگه سوپر قشنگ هم بازی کنه من حالم از بازی کردنش به هم میخوره...قبول دارم منطق تو این ایده سفره ولی خوب مطمئن باش همه از بازیای بارسا لذت نمیبرن:11:

charlize
10-05-2010, 21:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب گیری کرده جان این وسط!!!: دی
واقعا نمیشه بیخیال یکی شد!:31:
اما باید اعتراف کنم که جان بهترین کار رو کرده! در واقع از هر دو طرف استفاده کرده!!!:27:
واقعا حرفه ای گری کرده! باید یه جایزه برا اینکار بهش بدن! : دی

فقط یه چی! این دومیه، بارداره؟!؟!؟!
به دستاش دقت کنید! تویه اکثر عکسهاش هم همینطوره!! نکنه جان تری توانش رو به رخش کشیده؟!؟!:31::31:

charlize
10-05-2010, 21:31

همین:

شما هم دقت کن چون فک نمیکنم عنوان تاپیک به بارسا هم مربوط باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
بقیه صحبت ها هم نیازی به جواب دادن نیست چون کاملا منطق جالب شما مشخصه...
خواهشا دیگه صحبت نکنید درباره بارسا و رئال...

يازده بازيکن برتر فصل ليگ برتر انگليس
من نمیدونم چرا پیتر چک انتخاب نشده؟!
جان هم جاش خالی!
مهاجمان لیست البته بدون هیچ بحثی انتخاب شدن!این دوتا فوق العاده هستن!

vahidgame
10-05-2010, 21:40
عجب گیری کرده جان این وسط!!!: دی
واقعا نمیشه بیخیال یکی شد!:31:
اما باید اعتراف کنم که جان بهترین کار رو کرده! در واقع از هر دو طرف استفاده کرده!!!:27:
واقعا حرفه ای گری کرده! باید یه جایزه برا اینکار بهش بدن! : دی

فقط یه چی! این دومیه، بارداره؟!؟!؟!
به دستاش دقت کنید! تویه اکثر عکسهاش هم همینطوره!! نکنه جان تری توانش رو به رخش کشیده؟!؟!:31::31:
آخه یکی نیست بگه چرا حالا حتما باید با نامزد بریج این کارو انجام بده:31:
خیلی ناراحتم که جان تری کاپیتانی تیم ملی انگلیس رو از دست داده. مخصوصا که طرفدار سرسخت تیم ملی انگلیس هم هستم.
الان انگلیس قهرمان جام جهانی بشه واقعا جان تری حسرت می خوره. واقعا این سوال پیش میاد که این زن ارزش اونو داره که به خاطرش بالا بردن جام رو از دست بده.

Rastin.
10-05-2010, 21:42
شما هم دقت کن چون فک نمیکنم عنوان تاپیک به بارسا هم مربوط باشه:20:

خوشحالم که متوجه شدید...:31:

مطمئن باش یه طرفدار رئال مثه من که از بارسا متنفره ( با عرض معذرت ) حتی اگه سوپر قشنگ هم بازی کنه من حالم از بازی کردنش به هم میخوره...قبول دارم منطق تو این ایده سفره ولی خوب مطمئن باش همه از بازیای بارسا لذت نمیبرن:11:همینطور که شما گفتی فقط نفرت میتونه مانع لذت بردن از بازی سوپر قشنگ بارسا بشه...

همین:

بقیه صحبت ها هم نیازی به جواب دادن نیست چون کاملا منطق جالب شما مشخصه...
خواهشا دیگه صحبت نکنید درباره بارسا و رئال...

بحثی با شما نداشتم که بخواید جواب بدید!! من جواب دوست بارسایی رو دادم, پس بیخود نقل قول نگیرید که قصد کل کل با رئالی های معلوم الحال رو ندارم!
والسلام!:20:

charlize
10-05-2010, 21:46
آخه یکی نیست بگه چرا حالا حتما باید با نامزد بریج این کارو انجام بده:31:

خو نمیشه که وقتی از این خوشش اومده بره طرف یکی دیگه که نامزد کسی نباشه!
تازه فک کنم دوست دختر سابق بریج بوده! یا نه؟!: دی

الان انگلیس قهرمان جام جهانی بشه واقعا جان تری حسرت می خوره. واقعا این سوال پیش میاد که این زن ارزش اونو داره که به خاطرش بالا بردن جام رو از دست بده.
من طرفدار انگلیس نیستم اما این احتمالش خیلی بالاس!
چون کاپلو رو داره انگلیس و بدون شک یکی از 3 شانس اصلی قهرمانیه(به همراه برزیل و اسپانیا)
در کل من طرفدار سرسخت آرژانتین هستم اما عملا هیچ شانسی براش قائل نیستم با وجود مارادونا...در نتیجه دوست دارم تا انگلیس با کاپلو عزیزم قهرمان بشه!
و خب کاپیتان نبودن جان هم چیز جالبی نیست!
امیدوارم تصمیمش رو پس بگیره فابیو! هرچند محاله!: دی

بحثی با شما نداشتم که بخواید جواب بدید!! من جواب دوست بارسایی رو دادم, پس بیخود نقل قول نگیرید که قصد کل کل با رئالی های معلوم الحال رو ندارم!
والسلام!:20:
موفق باشید!!!

nw_nk
10-05-2010, 21:56
دوستان, صحبت های بارسا رئال در تاپیک هفته لالیگا:

vahidgame
10-05-2010, 22:09
خو نمیشه که وقتی از این خوشش اومده بره طرف یکی دیگه که نامزد کسی نباشه!
تازه فک کنم دوست دختر سابق بریج بوده! یا نه؟!: دی
موفق باشید!!!
درسته ولی حداقل می تونست طرف نامزد یا دوست دختر بازیکنی که توی تیم ملی باهاش هست و قبلا هم توی چلسی هم بازیش بود نره:31: حالا که کار از کار گذشته. دیگه فایده ای نداره:31: ولی اون عکسی که گذاشتم نشون میده تری به خانواده خیلی اهمیت میده و این یکی هم از دستش در رفته:31:
کلا بی خیالش بشیم.قهرمانی رو با این چیزایی که گذشته تلخ نکنیم:31:

امیدوارم تصمیمش رو پس بگیره فابیو! هرچند محاله!: دی
احتمالش کمه دوباره بهش بدن. الان فردیناند هم مصدومه و ممکنه جام جهانی رو از دست بده. به خاطر همین احتمالش هست دوباره کاپیتان رو عوضش کنن. من که دوست دارم حداقل به تری نمیدن به لمپارد اونو بدن. اگه 4 نفر باشن که حقشون کاپیتانی تیم ملی باشه لمپارد و تری و جرارد و رونی هستن.

L.A.M.P.A.R.D
10-05-2010, 23:20
YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
اینه چلسی.............اینه............ببخش د دیر اودم........ADSL من تموم شده...............
واییییییییییییییی ............دیشب چه بازی ای به نمایش گذاشت............من تا 2 شب از ذوق خوابم نمی برد خخخخخخخخ
VIVA CHELSEA
تبریک

pcforlife
10-05-2010, 23:30
دلداری دادن:18::31: لمپارد به دروگبا سره جریانه پنالتی(با تشکر از سایت تاپ گل):

majid_potter7
11-05-2010, 09:01
تبریک............حقشون بود....تو کل فصل...نه فقط به خاطر بازی آخر....
اگه اون صفر- صفر رو نمیکردیم...:دی

Ezel
11-05-2010, 09:17
اون درخشش ابردین اتفاقی بوده و یک جرقه بوده که تیمای کوچیک می زنن تازه لیگ قهرمانان هم که نبوده جام در جام اروپا بوده که یک صدم لیگ قهرمانان اروپا هم اعتبار نداره.

مقایسه تیمی در سطح لیون فعلی که چندین ساله داره برای رئال دردسرساز میشه با آبردین گمنام 27 سال پیش منطقیه ؟؟؟ ضمن اینکه شاید مربی لیون در آینده تبدیل به یکی از مربیان بزرگ بشه ، پس در مورد آینده بهتره همون آینده صحبت کنیم . شاید اعتبار اون جام کم بوده اما تیمهایی که در اون جام حضور داشتند هم تیمهای بی اعتباری بودند ؟؟؟

قهرمانی پورتو در 2004 با مورینیو کار بزرگتریه یا قهرمانی با آبردین در جام در جام اروپا؟که البته الانم در آستانه به دست اوردن دومین جام اروپاییش هست با یه تیمه دیگه یعنی اینتر میلان و کسیه که دو تیم چلسی و اینتر میلان رو در دو لیگ انگلیس و کالچیو متحول کرد.البته من طرفدار مورینیو نیستما!الانم ازش به عنوان یکی از مهمترین کاندیداهای جانشینی فرگوسن اسم میبرن.

در اینکه مورینیو مربی بزرگیه هیچ شکی نیست اما همین مورینیو در مدت حضورش در چلسی با ستاره های خود در اروپا چه توفیقی بدست آورد ؟ فابیو کاپلو با رئال در اروپا چه کرد ؟ پس قهرمان شدن در اروپا صرفا ملاکی برای اینکه یک نفر مربی بزرگی باشه نیست ، ضمن اینکه اینتر روبرتو مانچینی هم دو فصل پیاپی قهرمان کالچیو شد .

منچستر جزو big four انگلیس هست و قبلا هم بوده اگر به جای اینکه 24 سال مربیش فرگوسن باشه هر سال هم مربی عوض می کرد بازم کمابیش همین افتخارات رو داشت در لیگ برتر که البته مقدار زیادیش هم برمیگرده به افت لیورپول در دو دهه قبل که محرویمت لیورپول از رقابت ها به خاطر حادثه اون ورزشگاه در بلژیک هم درش بی تاثیر نبود.و البته در اروپا هم دو بار با فرگوسن قهرمان شده که هر دو بار با خوش شانسیه محض بوده و پارسال در فینال هم که مقابل بارسلونا هیچ حرفی برای گفتن نداشت.

شما مطمئنی 24 سال پیش منچستر جزو big four بوده به این شکلی که امروز هست ؟؟؟ شانس ؟؟؟ :16:

ضمنا مربی بزرگ کسیه که با همه جور بازیکنی بتونه نتیجه بگیره نه اینکه بگیم چون نانی بود امسال هیچ موفقیتی بدست نیاوردیم!!

اگر الان مسی و ژاوی از بارسا گرفته بشه چی میشه ؟ اگر رونالدو و ایگواین از رئال گرفته بشه ؟
اشنایدر و میلیتو از اینتر گرفته بشه ؟ روبن و ریبری از بایرن گرفته بشه چی ؟؟؟

با توجه به دید شما به مسائل فکر میکنم دیگه حرفی با هم در این زمینه نداشته باشیم . :11:

در پایان : حیف که اینجا نمیشود سطل آشغال آتش زد ، حیف :31:

mahdishata
11-05-2010, 09:56
فکر کنم مربیش کلود پوئل باشه!اگه این باشه این بابا که کارش خیلی درسته

mahdishata
11-05-2010, 11:01
سرمربی اینترمیلان ایتالیا قهرمانی تیم چلسی در لیگ برتر انگلیس را به جان‌ تری تبریک گفت.

به گزارش روزنامه دیلی‌میل، خوزه مورینیو یک روز پس از کسب مقام نخست آبی‌پوشان در این پیکارها را از طریق پست الکترونیک به کاپیتان تیم سابقش تبریک گفت.

تری با تایید این خبر گفت«: مورینیو در نامه خود از من خواست به اعضای تیم، پیام تبریک‌اش را منتقل کنم. او در عین حال بیان کرد که در پایان فصل بهترین تیم لیگ برتر به آنچه استحقاق‌اش را داشت،‌ رسیده است.»
این بازیکن 30 ساله افزود:‌«در این نامه مورینیو از نقش کلیدی برخی از بازیکنان همچون پیتر چک و دیدیه دروگبا سخن به میان آورده که این امر نشان از توجه ویژه او به تیم سابقش دارد.»

مورینیو 47 ساله معروف به آقای خاص که از سال 2008 زمام امور اینترمیلان را برعهده دارد،‌ در سال‌های 2004 الی 2007 سرمربی چلسی بود و همراه این تیم به دو عنوان قهرمانی لیگ برتر دست یافت.

A.N.A.P
11-05-2010, 12:07
روني، برترين بازيکن فصل جزيره

ستاره 24 ساله پس از فصلي درخشان، عنوان برترين بازيکن جزيره را از آن خود کرد.
وین رونی، مهاجم جوان باشگاه منچستریونایتد پس از به ثمر رساندن 26 گل در رقابتهای این فصل لیگ برتر به عنوان برترین بازیکن فصل لیگ برتر انتخاب شد.
منچستریونایتد این فصل در دستیابی به چهارمین قهرمانی پیاپی اش ناکام ماند و با یک امتیاز اختلاف نسبت به چلسی دررده دوم جدول قرار گرفت.
از سوی دیگر دیدیه دروگبا مهاجم ساحل عاجی چلسی نیز توانست با پیشی گرفتن از رونی عنوان برترین گلزن رقابتهای لیگ برتر را به خود اختصاص دهد. او در دیدارپایانی تیمش با هت تریکی که مقابل ویگان به نمایش گذاشت، با 29 گل برترین گلزن انگلیس شناخته شد ولی رونی در نهایت نام خود را در لیست برترینها ثبت کرد و لقب برترین بازیکن فصل جزیره را از آن خود نمود.
رونی در 32 دیداری که برای تیمش در رقابتهای لیگ برتر به میدان رفت، 26 گل به ثمر رساند و البته این در حالی بود که با مصدومیتی سخت دست و پنجه نرم می کرد.
به علاوه هری ردنپ، مربی تاتنهام نیز عنوان برترین مربی جزیره را از آن خود کرد. ردنپ موفق شد تا چهارمین سهمیه انگلیس در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را از آن تاتنهام نماید.

deaddeaddead
11-05-2010, 13:12
کسي ميتونه 10تا گل برتر اين دوره از ليگ رو بذاره ؟؟
+10 تا گل برتر Champions League
ممنون ميشم:40::11:

nw_nk
19-05-2010, 19:25
لمپارد: آنچلوتی بهترین مربی دنیاست

هري ردنپ را دوست دارم و به همين دليل از انتخاب وي به عنوان بهترين مربي سال انگليس خوشحال شدم، ‌اما کارلو آنجلوتي همه فاکتورهاي بهترين شدن را دارد و افتخارات بزرگي را به دست آورده است.

سایت گل - کارلو آنجلوتي در اولين سال حضورش در فوتبال انگليس همراه با تيم چلسي توانست با قدرت عنوان قهرماني ليگ برتر و جام حذفي را به دست آورد.

اين در حالي است که اتحاديه فوتبال انگليس در پايان فصل هري ردنپ را به عنوان برترين مربي سال جزيره انتخاب کرد که فرانک لمپارد اين انتخاب را قبول ندارد.

لمپارد در حمايت از سرمربي تيم چلسي گفت: هري ردنپ را دوست دارم و به همين دليل از انتخاب وي به عنوان بهترين مربي سال انگليس خوشحال شدم، ‌اما کارلو آنجلوتي همه فاکتورهاي بهترين شدن را دارد و افتخارات بزرگي را به دست آورده است.

وي ادامه داد: آنجلوتي به عنوان يک مربي خارجي به انگليس آمد و به عنوان يک ايتاليايي واقعا در انگليس تنها است، بنابر اين بايد قبول کرد که اين مربي در جهان بهترين است.

لمپارد عنوان کرد: وي در چلسي نشان داد که مي تواند در هر عرصه اي با قدرت کار کند و يک مربي کاملا حرفه اي است.

فرانک لمپارد در حالي اين سخنان را مطرح کرد که هري ردنپ بهترين مربي سال فوتبال انگلستان دايي اين بازيکن مطرح به شمار مي رود.

2010/5/19

mahdishata
20-05-2010, 08:06
سیستم تلفنی تیم فوتبال منچستر یونایتد -- شد. به گزارش دیلی میرور مظنونانی که ظاهرا طرفدار تیم چلسی هستند در اقدامی بی سابقه سیستم تلفنی باشگاه منچستر یونایتد انگلیس را -- کردند.

بر این اساس هر کسی که در روز تعطیل برای گرفتن اطلاعات به باشگاه زنگ می زد با پیامی که از زبان یکی از طرفداران چلسی بعنوان قهرمان فریاد زده می شد را می شنید. به گفته یکی از تلفن زنندگان وقتی جهت گرفتن اطلاعات در مورد باشگاه تلفن کرد با صدای یکی از طرفداران تیم چلسی که جام را از منچستر ربودند، مواجه شده که گفته ما قهرمان هستیم. مقامات مسوول پس از اطلاع از این موضوع به پلیس گزارش کرده وسیستم تلفنی را موقتا از کار انداختند. هنوز مسوولان چلسی در این باره اظهار نظر نکرده اند اما قطعا فرد یا افرادی که طرفدار تیم چلسی بوده اند با -- کردن سیستم تلفنی منچستر، آنرا روی پیغام گیر خودکار فرد دیگری که پیام ظبط شده داشته دایورت کرده اند. پلیس می گوید به کارگران شرکتی که سرویس مخابراتی در اختیار منچستر یونایتد قرار داده اند، مظنون هستند. چلسی هفته گذشته با برد یک بر صفر مقابل پورتس موث جام قهرمانی را بالای سر برد و منچستر را از دستیابی به این عنوان که برایش بسیار تلاش کرده بود ناکام گذاشت. یکی از مقامات منچستر یونایتد ضمن تایید این مطلب افزود ما بلافاصله سیستم را از مدار خارج ساختیم و پلیس در حال انجام تحقیقات بیشتر درباره مظنونین این کار هستند.
(--=ه ک)

MORINIO
20-05-2010, 12:58
بر این اساس هر کسی که در روز تعطیل برای گرفتن اطلاعات به باشگاه زنگ می زد با پیامی که از زبان یکی از طرفداران چلسی بعنوان قهرمان فریاد زده می شد را می شنید.

من که بیشتر احتمال میدم طرفداران لیورپول اینکارو کرده باشن!:27:

*M!L4D*
20-05-2010, 15:23
حالا هر انسان از خدا بی خبری کرد :دی
...
واقعا" بارسا چی فکر کرده ؟؟:13:
ببینید :

pcforlife
20-05-2010, 15:44
...
ببینید :

البته این خبر رو باید بعضی از طرفدارای بارسا ببینن که میگفتن تیم ما آکادمی داره و هر سال جوان میده بیرون و با گرفتن بازیکنای کوچیک اموراتش رو میگذرونه... جالبه به طرفدارای رئال و به پولی که صرف رونالدو کرده بودند میخندیدند...:13:حالا...
ولی خیالتون راحت... من تقریبا 100% مطمئنم که رونی نمیره...:31:
حالا یه چیزی... امروز تو سایت باشگاه خوندم که یونایتد جک رودول رو از اورتون میخوان بخرن...
ضمنا من یو با سیتی بدجور دنبال میلنر هستند... سیتی 20 میلیون پوند به استون ویلا پیشنهاد داده.
ضمنا یونایتد واسه سرجیو آگوئرو 51 میلیون پوند! به اتلتیکو مادرید پیشنهاد و فرگوسن هم با این مبلغ بالا هم اصلا مشکل نداره...: دی

davy jones
20-05-2010, 21:34
...
ببینید :

اصلا فرض کن که رونی رو هم خریدن. گواردیولا چطوری میخواد زلاتان و مسی و رونی و ویا و آنری و پدرو رو همزمان بازی بده؟

nw_nk
21-05-2010, 01:23
اینم یک خبر خاص دیگه:

منچستریونایتد، چلسی و منچسترسیتی به دنبال زلاتان 46 میلیون پوندی

سایت گل - زلاتان ابراهیمویچ سوپراستار بارسلونا برای فصل آینده خود غصه ای نخواهد داشت، چرا که حداقل سه باشگاه ثروتمند و بزرگ انگلیسی برای استخدام وی همه کار می کنند. این سه باشگاه منچسترسیتی، منچستریونایتد و چلسی هستند که قادرند بهای 46 میلیون پوندی ابراهیمویچ را بپردازند.

زلاتان بعد از ورود داوید ویا به طور قطع از بارسلونا جدا خواهد شد و بارسلونا برای جبران هزینه 34 میلیون پوندی این انتقال زلاتان را به فروش خواهد گذاشت.

منچستریونایتد که قصد دارد یک مهاجم تراز اول را برای بازی در کنار رونی به خدمت بگیرد برای استخدام زلاتان یک رقیب جدی دارد: روبرتو مانچینی. کسی که هدف بزرگش استخدام زلاتان یا تورس است.

زلاتان با قیمت 60 میلیون پوند از یووه به بارسلونا آمد و 21 امتیاز برای تیمش به ثمر رساند. اما با وجود مشکلاتی که وی در بارسا داشته همه از کیفیت فوق العاده او باخبرند و این عجیب نیست که چلسی هم مشتری زلاتان باشد.

2010/5/21

اصلا فرض کن که رونی رو هم خریدن. گواردیولا چطوری میخواد زلاتان و مسی و رونی و ویا و آنری و پدرو رو همزمان بازی بده؟

می خوایم یه اتوبوس مهاجم جلوی دروازه حریف پارک کنیم. حمله اتوبوسی. 8 تا مهاجم 2 تا هافبک هجومی. (:

باز خوبه شما روی نتیجه اخبار فکر می کنید. بارسا تازه ویا رو گرفته. پیشنهاد بارسلونا به رونی؟! در ضمن آنری میره آمریکا تکلیف زلاتانم معلوم نیست.

Ezel
21-05-2010, 11:24
سایت گل- سر الکس فرگوسن، سرمربی تیم منچستر یونایتد، شایعات فروش دیمیتار برباتوف، مهاجم بلغاری اش را رد کرد.
برباتوف که در سال 2008 با مبلغ 31 میلیون پوند از تاتنهام به منچستر یونایتد پیوست، هرگز نتوانست انتظارات را برآورده سازد و در رقابت های این فصل نیز تنها 12 گل برای تیمش به ثمر رساند. اما فرگوسن تاکید کرد که این مهاجم در تابستان از تیم جدا نخواهد شد

او در مصاحبه با نشریه میرر گفت:" نه، او مطئنا جایی نخواهد رفت. در منچستر یونایتد مشکلاتی از نظر انتظارات هواداران و توجهات وجود دارد. هر سال شایعاتی منتشر می شود و نباید به آنها زیاد توجه کرد. ما میدانیم که دیمیتار بازیکن خوبی است و سال آینده نیز در تیم ما خواهد ماند."

منچستری ها در رقابت های این فصل با یک امتیاز اختلاف نسبت به چلسی، قهرمانی را از دست دادند و در لیگ قهرمانان نیزدر مرحله یک چهارم نهایی حذف شدند اما فرگوسن معتقد است تیمش از کیفیت خوبی برخوردار است و چندان نیازی به بهتر شدن ندارد.

" ما کار زیادی برای بهتر شدن انجام نخواهیم داد. مسئله ای که این فصل بسیار به ما ضربه زد، از دست دادن 16 بازیکن در مقاطع مختلف به دلیل مصدومیت بود. انسجام و ثبات تیم باید برای فصل بعد افزایش پیدا کند."

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

pcforlife
21-05-2010, 12:04
الکس فرگوسن: برباتوف جایی نمی رود.
من خودم بربا رو دوست دارم! این فصل هم خداییش بیشتره گلاش قشنگ و نسبتا سرنوشت ساز بود... اما ترجیح میدم برباتوف رو با یه مهاجم دیگه تاق بزنن! یا حداقل یه مهاجم فرضا مثل هیگوآین رو بگیرن و بربا رو هم نگه دارن...

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

اما فرگوسن معتقد است تیمش از کیفیت خوبی برخوردار است و چندان نیازی به بهتر شدن ندارد.

" ما کار زیادی برای بهتر شدن انجام نخواهیم داد. مسئله ای که این فصل بسیار به ما ضربه زد، از دست دادن 16 بازیکن در مقاطع مختلف به دلیل مصدومیت بود. انسجام و ثبات تیم باید برای فصل بعد افزایش پیدا کند."

شک دارم اینجملات رو فرگوسن گفته باشه... چند وقت پیش فک کنم رایان گیگز گفته بود که فرگوسن از روز بعد از قهرمانی چلسی، داره واسه فصل بعد نقشه میکشه و خواب نداره!

B L A S T E R
21-05-2010, 12:06
به نظر من برباتف اصلا در سطح من یو نیس!
پارسال هم درخششش به خاطر وجود امثال توز و رونالدو کنارش بود!
قدرت بدنی و قدرت حمل توپ و سرعت که واقعا نداره! یعنی یه جورایی تارگت محضه که فک نکنم تو فوتبال امروز جایی داشته باشه!

vahidgame
21-05-2010, 14:56
به نظر من برباتف اصلا در سطح من یو نیس!
پارسال هم درخششش به خاطر وجود امثال توز و رونالدو کنارش بود!
قدرت بدنی و قدرت حمل توپ و سرعت که واقعا نداره! یعنی یه جورایی تارگت محضه که فک نکنم تو فوتبال امروز جایی داشته باشه!
دیگه اونجور بازیکنی هم که میگین نیستش. توی منچستر زیاد بهش بازی نمیدن. از لحاظ تکنیکی خیلی خوبه ولی سرعتش زیاد بالا نیست. همچنین با اینکه مهاجم هستش ولی از نظر پاسوری مثل یه هافبک بازیساز می مونه.
توی تاتنهام که فراتر از یک ستاره بودش. در ضمن یادتون نرفته که فردوسی پور همیشه به چشم نواز بودن بازی اون تاکید زیاد می کرد.
اینجوری که شما توضیح دادین من فکر کردم علی علیزاده رو میگین:31:

nw_nk
21-05-2010, 19:41
فرگوسن: گليزرها مالكان فوق‌العاده‌اي هستند

چيزي كه مردم فراموش مي‌كنند، این است که ما تا به حال 20 ميليون پوند براي بازيكناني مثل كريس مالينگ، مامه، بيرام و خاوير هرناندز پرداخته‌ايم.

سايت گل - سرآلكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد در يك موضع‌گيري جالب از گليزرها كه مالكان باشگاه منچستريونايتد محسوب مي‌شوند تعريف كرد و آنها را انسان‌هايي صبور و حامي دانست.

او گفت: «آنها هميشه از من حمايت مي‌كردند. اين در حالي است كه خانواده گليزر در طول سال حملات بسياري را از سوي هواداران منچستر متحمل شدند. چيزي كه به دليل بدهي‌هاي باشگاه، اجاره دادن كمپ تمريني منچستر و ساير تصميمات اين خانواده بود.»

فرگوسن در اين‌باره در پاسخ به يك ايستگاه راديويي در تورنتو گفت: «آنها مالكين بزرگ‌منشي هستند. آنها از هر راهي كه ازشان خواستيم از ما حمايت كردند و هر وقت كه خواستيم بازيكناني را بخريم برايمان پول تهيه كردند،‌ چيزي كه مردم فراموش مي‌كنند، ما تا به حال 20 ميليون پوند براي بازيكناني مثل كريس مالينگ، مامه، بيرام و خاوير هرناندز پرداخته‌ايم. ما هميشه آينده خود را با سرمايه‌گذاري روي جوان‌ها ساخته‌ايم. اما متأسفانه قرارداد با بازيكنان جوان از لحاظ تبليغاتي مردم را تحت تأثير قرار نمي‌دهد و همين است كه باعث مي‌شود مردم طور ديگري قضاوت كنند، اما ما تصور خود را از آينده داريم و روي آن برنامه‌ريزي مي‌كنيم.»

2010/5/21

davy jones
21-05-2010, 20:17
زلاتان با قیمت 60 میلیون پوند از یووه به بارسلونا آمد

شما که دیگه آخر اخبار موثق هستی چرا از این سوتیا میدی؟
زلاتان با 75 ملیون یورو از اینتر اومد که تازه این مبلغ هم کاملا پرداخت نشد و 40 ملیون اون ارزش اتوئو بود که طاق زده شد.

MORINIO
21-05-2010, 20:59
امثال زلاتان و تورس به کار چلسی نمیان چون چلسی یه بهترشو داره ( دروگبا )

چلسی باید دنبال یه هافبک کلاس بالا در حد جرارد و بازیکنایی مثل ریبری و آگئرو باشه!

pcforlife
21-05-2010, 22:31
زلاتان با 75 ملیون یورو از اینتر اومد که تازه این مبلغ هم کاملا پرداخت نشد و 40 ملیون اون ارزش اتوئو بود که طاق زده شد.
البته شما هم درست نگفتی ها!:31::46:
زالاتان با قیمت 49 میلیون یورو + یه اتووی 20 میلیون یوریویی (مجموعا 69 میلیون یورو) از اینتر خریداری شد و به بارسا اومد.

nw_nk
21-05-2010, 23:04

واقعا متوجه نشدید؟

اینم یک خبر خاص دیگه:
...

لینک خبر اصلی در تاپیک لالیگا قرار گرفته:

21 امتیازم منظورش گل هست.

اینم یکی دیگه اگه هنوز متوجه نشدید:

در ضمن کی گفته من فقط خبر موثق قرار میدم؟

vahidgame
21-05-2010, 23:08
یه خبر توی یه سایت دیدم گفتم شاید به این تاپیک ربط داشته باشه.
نوشته که آرسنال با Chamakh مهاجم تیم بوردو قراداد بست. فکر کنم برای طرفداران آرسنال خبر خوبی باشه. این بازیکن به نظرم بازیکن خیلی خوبی هستش.
منبع خبر:

D r i v e r
22-05-2010, 00:33

شماره 29 آرسنال تسلیم مروان شماک شد ...پس از کش و قوس های زیاد مروان شماک مهاجم فصل پیش بوردو سرانجام در یک نقل و انتقال آزاد به ارسنال پیوست .
صحبت شماک از تابستان فصل قبل شروع شد اما توافق حاصل نشده سر قیمت وی باعث شد تا سران آرسنال با رضایت ماروانه یک سال برای وی صبر کنند تا این تابستان وی به صورت آزاد به آرسنال بپیوندد .
مروان همواره بازی آرسنال را زیبا و مورد علاقه خود می دانسته و آرزوی بازی در این تیم را داشته و حالا می تواند به آرزوی خود برسد .
شماره 29 آرسنال که همان شماره مروان در بوردو نیز بود دوباره به وی داده شد تا شماره معروف 25 آرسنال هم چنان خالی بماند .
این بازیکن 26 ساله مراکشی در 293 بازی برای بوردو موفق شد 79 بار دروازه حریفان را باز کند .
قدرت سر زنی بسیار بالا به همراه فیزیک مناسب بدنی و قدرت یک دو های وی به همراه حمل توپ بالا دلایلی بود تا آرسن ونگر با وی یک قرارداد بلند مدت به امضا برساند .
آرسن ونگر در این مورد می گوید :
خوشنودیم که شماک را در جمع خود میبینیم . او بازیکنی است که ما به وی علاقه مندیم و بسیار نیازمند و می دانم وی می تواند کیفیت خوبی برای ترکیب تیم به همراه داشته باشد . او به خوبی در مسیر پیشرفت کار کرد و هم اکنون بازیکن سطح بالایی است .
او مهاجمی با کیفیت واقعی است که حالا به انگلستان آمده و می تواند بهترین ها را تجربه کند . او واقعا یک جنگجو است . نه فقط یک فوتبالیست خوب بلکه یک جنگنده واقعی . در هوا واقعا کیفیت خوبی دارد و سرانجام او یک آرسنالی شد ."
مروان شماک نیز بعد از این انتقل گفت :
" این رویایی است که به واقعیت تبدیل شده . بسیار لذت دارد وقتی به ارسنال می پیوندید . هدف من همیشه بازی در لیگ برتر انگلستان بوده است و آرسنال انتخابی در قلب من .
بدون هیچ شک و دودلی آرسنال باشگاه مورد علاقه من است . باشگاهی که همواره حمایتش کردم . بازیکنان فوق العاده زیادی در ارسنال هستند و من تمام تلاشم را می کنم که بتوانم کمکی به تیم بکنم و بتوانیم فصل آینده به موفقیت برسیم . "
ایوان گازیدیس نیز گفت :
" آرسن همواره شماک را زیر نظر داشت و از نحوه و زمان به خدمت گرفتنش جویا بود . او بازیکنی است که م یتواند به کیفیت ترکیب تیم اضافه کند . بسیار شادمانیم که شماک به جمع ما پیوسته و حالا او یک ارسنالی است . "

منبع :
Arsenal.ir

SAMAN-JEEZY
22-05-2010, 07:19
آخ جوووووووووووووون.بالاخره یه مهاجم درست و حسابی خرید این آرسنال:26:.یه دروازه بان درست و حسابیم حتما باید بخذ=ره

VBYOFSKI
22-05-2010, 11:14
شماره 29 آرسنال تسلیم مروان شماک شد ...
پس از کش و قوس های زیاد مروان شماک مهاجم فصل پیش بوردو سرانجام در یک نقل و انتقال آزاد به ارسنال پیوست .
صحبت شماک از تابستان فصل قبل شروع شد اما توافق حاصل نشده سر قیمت وی باعث شد تا سران آرسنال با رضایت ماروانه یک سال برای وی صبر کنند تا این تابستان وی به صورت آزاد به آرسنال بپیوندد .
مروان همواره بازی آرسنال را زیبا و مورد علاقه خود می دانسته و آرزوی بازی در این تیم را داشته و حالا می تواند به آرزوی خود برسد .
شماره 29 آرسنال که همان شماره مروان در بوردو نیز بود دوباره به وی داده شد تا شماره معروف 25 آرسنال هم چنان خالی بماند .
این بازیکن 26 ساله مراکشی در 293 بازی برای بوردو موفق شد 79 بار دروازه حریفان را باز کند .
قدرت سر زنی بسیار بالا به همراه فیزیک مناسب بدنی و قدرت یک دو های وی به همراه حمل توپ بالا دلایلی بود تا آرسن ونگر با وی یک قرارداد بلند مدت به امضا برساند .
آرسن ونگر در این مورد می گوید :
خوشنودیم که شماک را در جمع خود میبینیم . او بازیکنی است که ما به وی علاقه مندیم و بسیار نیازمند و می دانم وی می تواند کیفیت خوبی برای ترکیب تیم به همراه داشته باشد . او به خوبی در مسیر پیشرفت کار کرد و هم اکنون بازیکن سطح بالایی است .
او مهاجمی با کیفیت واقعی است که حالا به انگلستان آمده و می تواند بهترین ها را تجربه کند . او واقعا یک جنگجو است . نه فقط یک فوتبالیست خوب بلکه یک جنگنده واقعی . در هوا واقعا کیفیت خوبی دارد و سرانجام او یک آرسنالی شد ."
مروان شماک نیز بعد از این انتقل گفت :
" این رویایی است که به واقعیت تبدیل شده . بسیار لذت دارد وقتی به ارسنال می پیوندید . هدف من همیشه بازی در لیگ برتر انگلستان بوده است و آرسنال انتخابی در قلب من .
بدون هیچ شک و دودلی آرسنال باشگاه مورد علاقه من است . باشگاهی که همواره حمایتش کردم . بازیکنان فوق العاده زیادی در ارسنال هستند و من تمام تلاشم را می کنم که بتوانم کمکی به تیم بکنم و بتوانیم فصل آینده به موفقیت برسیم . "
ایوان گازیدیس نیز گفت :
" آرسن همواره شماک را زیر نظر داشت و از نحوه و زمان به خدمت گرفتنش جویا بود . او بازیکنی است که م یتواند به کیفیت ترکیب تیم اضافه کند . بسیار شادمانیم که شماک به جمع ما پیوسته و حالا او یک ارسنالی است . "

منبع: آرسنال . آي آر

VBYOFSKI
22-05-2010, 11:15
از اون مهاجمهاييه كه بهش نياز داشتيم‏ روي هوا قدرت خيلي بالايي داره.