PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم شرکت ویندوز 7 دستکاری نشده درست حسابی داره؟؟؟؟؟؟؟؟

alpha007
04-05-2010, 14:16
سلام
کدوم شرکت نرم افزاری ویندوز 7 دستکاری نشده و البته کرک شده درست حسابی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
چندین پک ویندوز 7 گرفتم ولی هر کدوم به نوعی ایراداتی دارن
تم های اضافی و ساختگی ...
صداهای اضافه شده به ویندوز ....
از کار انداختن سخت افزار و ....
یه پک 32 و 64 از یه شرکته درست حسابی معرفی کنید

Dr Hannibal
04-05-2010, 14:30
بهترین کرک و ویندوز خوب که دیدم برای سافتگذر هست.

هم میتونی ثبت نام کنی با یکم پول دانلود کنی. هم سفارش بدی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebicross
04-05-2010, 15:14
بهترین ویندوز 7 دستکاری نشده و اصلی و معتبر رو شرکتی داره که لینکش رو برات میزارم:

اما ویندوز 7 خودش یک سری تم داره و فقط تمهای کلاسیک نیست. چندین نوع پک صوتی هم داره و ممکنه شما اشتباه میکنید و این ویندوز شما دستکاری شده نیست.

اما ویندوز خیلی خوب با کرک معتبر رو میتونی از سایت P30world خریداری کنی.
اینم لینک محصول:

xeNociDe
04-05-2010, 18:13
یکی از خوبترین ویندوز ها رو شرکت MRT منتشر میکنه که من هم از اون استفاده میکنم.

joe_satriani
04-05-2010, 18:21
یکی از خوبترین ویندوز ها رو شرکت MRT منتشر میکنه که من هم از اون استفاده میکنم.

MRT فكر نكنم زياد جالب باشه، من يه زماني از ايكس پيش استفاده ميكردم زياد جالب نبود.

xeNociDe
04-05-2010, 18:24
بله اکس پیش که واقعاً مزخرفه...
ولی من با سونش حال میکنم!

alpha007
04-05-2010, 19:17
بعضیا میگن ویندوز 7 شرکت سرزمین خوبه
این چطوره؟

xeNociDe
04-05-2010, 19:26
بعضیا میگن ویندوز 7 شرکت سرزمین خوبه
این چطوره؟
تا حالا اسم شرکتشم نشنیدم ولی هرچی میگیری LORD نباشه که اصلاً خودش نیست!

m.behnam
04-05-2010, 19:27
به نظر من بهترین شرکتی که ویندوز را با یک کرک درستو حسابی میذه شرکت رویال (Royal) هست.
من خودم استفاده میکنم و جز کریکش هیچ دست کاری دیگه ای توش نشده.

xeNociDe
04-05-2010, 19:30
به نظر من بهترین شرکتی که ویندوز را با یک کرک درستو حسابی میذه شرکت رویال (Royal) هست.
اره...اینم خوبه من از ویستاش استفاده کردم عالی بود!
--------------------
الان یادم افتاد که ویندوز های Amit Takin هم خیلی عالیه!

Doublex
04-05-2010, 19:46
اره...اینم خوبه من از ویستاش استفاده کردم عالی بود!
--------------------
الان یادم افتاد که ویندوز های Amit Takin هم خیلی عالیه!

Amit Takin در سطح لا لیگا تو ویندوز دست کاری کرده ... من خودم داشتم .....

mehryazdan
04-05-2010, 19:56
والله من ایکس پی از شرکت نوین پندار استفاده میکنم خیلی خوبه اما در مورد سون از پرنبان استفاده میکنم زیاد جالب نیست تایپیک خیلی خوبیه

pcnondaily
04-05-2010, 20:01
بهترین کرک و ویندوز خوب که دیدم برای سافتگذر هست.

هم میتونی ثبت نام کنی با یکم پول دانلود کنی. هم سفارش بدی

البته شاید اینجا جاش نباشه، اما این سافتگذر قابل اعتماد نیست. نه اینکه قابل اعتماد نیست، یعنی اینکه به نظرم دزده. چیزهایی رو که تو اینترنت رایگان ریخته به نام خودش می فروشه. مثلا دیسک نجات ضد ویروس ها رو می فروشه که توی سایتشون واسه دانلود هست! اونم دونه ای 1800 تومن. با ADSL سرعت 256، هرکودوم نیم ساعتم دانلودشون طول نمی کشه! آخه این یعنی چی!:grrr:
حالا از این که بگذریم، من خودم 7 گینگو دارم. تا اونجا که من دیدم دستکاری در حد فعال سازی و کرک ویندوزه، اما با آپدیت ویندوز، سیستم Genuine Check فعال می شه و...الخ.
:31:

alpha007
04-05-2010, 21:24
فقط هیچی نرم افزارهای دریا سافت رو بگید
نه تنها ویندوز بلکه تو تمام نرم افزارهاش دست میبره
آدم رو پشیمون میکنه چه جور
الان یه پک گرفتم مال شرکت آلفاست به این آدرس:allsearch.ir
کسی سابقه استفاده شو داره؟

join me
04-05-2010, 22:00
جالبه من به یکی از دوستان در جواب تاپیکش گفتم فلان شرکت نسخه ویندوزش خوبه اخطار دریافت کردم /چون یکی از دوستان فرمودند نباید تبلیغ کنی حالا میبینم همه زدن تو کار تبلیغ !!!!؟؟؟؟
:40::40::40:

alpha007
04-05-2010, 22:24
جالبه من به یکی از دوستان در جواب تاپیکش گفتم فلان شرکت نسخه ویندوزش خوبه اخطار دریافت کردم /چون یکی از دوستان فرمودند نباید تبلیغ کنی حالا میبینم همه زدن تو کار تبلیغ !!!!؟؟؟؟
:40::40::40:

خوب همیشه خوبه بد هم همیشه بد
قابل تغییر نیست
اگه یه شرکتی کارش خوبه چرا خوبی کارش پنهان بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر هم شرکتی هدفش کلاهبرداریه چرا بدی کارش هویدا نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen_1363
04-05-2010, 22:32
به نظر من mrt که اصلا خوب نیست ، تو سورس همه نرم افزار ها دست میبره و تا اسم خودشو
این اقای دکتر -- نکنه دست بردار نیست
البته در مورد وین 7 تش تجربه ای ندارم شاید خوب باشه.
ولی فکر میکنم اگه وین 7 دانلود کنی خیلی بهتر و معتبر تره
و دنبال کرک نشدش باش من خودم از این .....سایت گرفتم ، کارش خوبه
البته فقط باید بوت ایبلش کنی که دوستان اموزشو تو همین قسمت گذاشتن
اگر خواستی پیام خصوصی

ebicross
04-05-2010, 22:52
18- هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده براي هميشه محروم خواهد شد !
19- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد .

دوست عزیز بهترین نسخه ی ویندوز رو از سایت خودمون یعنی P30world بخر.
من نصب و استفاده کردم.
هیچ مشکلی نداره و هیچ چیزی هم اضافه نداره.
الان هم آپدیت میکنم و محصولات مایکروسافت رو هم دانلود میکنم از سایتش.
لینک محصول رو هم گذاشتم.

براحتی میتونی یک نسخه تهیه کنی.

xeNociDe
05-05-2010, 14:50
Amit Takin در سطح لا لیگا تو ویندوز دست کاری کرده ... من خودم داشتم .....
من گفتم خوبه یعنی از خود نسخه ارجینال بهتره...
نگفتم که دستکاری نشده است!

shahab-rayane
06-05-2010, 22:25
برو از پرند بگیر

salahshoor-rasht
07-05-2010, 11:32
ویندوز سونی که همراه لپ تاب میزارن اصل و دست کاری نشده میتونی از اونا استفاده کنی.
در ضمن موقع استفاده به 32و64 بیتش توجه کن.

alpha007
18-05-2010, 22:32

کسی لینکی از این شرکت ارائه کننده ویندوز 7 که اسمشو دوستان میگن رویال (Royal) ه داره؟
در ضمن اگه کسی از ویندوز 7 یی که داره استفاده میکنه راضیه بگه که ماله کدوم شرکته
هدف تبلیغ نیست بلکه معرفی کالای خوبه نه پول دور ریختن

Farjameh
20-05-2010, 15:53
همیشه از ویندوزهای مجموعه کینگ پرند استفاده میکنم.
سورس خود مایکروسافت رو میزارن همیشه و هیچ گونه تغییری در ویندوز مشاهده نمیشه.
من از ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 داخل کینگ 2010 اس ای استفاده می کنم و واقعاً خوب و بی مشکل کار میکنه.

GAME-GTR
20-05-2010, 16:02
مال سرزمین خوبه.
من پارسال گرفتم و نصب کردم.
با ویندوز 7 اوریجینال که روی لپتاپ نصب میشه یکیه. اذیت نمیکنه. تا الان هم ارور الکی که مربوط به کهنه شدن ویندوز باشه نداشته.
سرعتش هم کم نشده.

amir raya
20-05-2010, 16:51
من سونم مال همینجاس. خیلی خوبه. تا حالا هم مشکلی توش ندیدم. همون روزی که خریدم بوتیبلش خراب بود. وقتی گفتم یه دونه دیگه رایگان برام فرستادند. اون بدون دردسر نصب شد.
الان هم دارم ازش استفاده میکنم.

alpha007
20-05-2010, 18:14
همیشه از ویندوزهای مجموعه کینگ پرند استفاده میکنم.
سورس خود مایکروسافت رو میزارن همیشه و هیچ گونه تغییری در ویندوز مشاهده نمیشه.
من از ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 داخل کینگ 2010 اس ای استفاده می کنم و واقعاً خوب و بی مشکل کار میکنه.
آخرین قیمتی که از مجموعه نرم افزارهای کینگ دارم 14000 تومان بود

takin_soft
28-05-2010, 13:16
منم 7 رو از کینگ نصب کردم و با مشکلی مواجه نشدم . با کارت تخفیف 15000 تومن خریدم

hamid_mol
29-05-2010, 12:45
خوب بهترین راه اینه ایمیج ویندوز رو از سایت ماکروسافت دانلود کنی .
به این صورت که یه سری کامل 7 خان رستم رو تو زمینه ی رجیستر و ... رد کنی تا ایمیج ویندوز رو بهت لینک بده تا دانلود کنی و 30 روزه استفاده کنی و هیچ فرقی هم با دی وی دی اورجینال ویندوز نداره و انگار دی وی دی اورجینال رو بودن سریال نامبر نصب کنی .

اما راه از این بهتر هم هست اونم این که دوستانی که این هفت خان رو گذروندن و اینا گرفتن حتما جاهای مختلف اینترنت آپبود کردن بگرد و پیدا کن و دانلود کن .

نام دو فایل ایزویی که ماکروسافت برای دانلود می ده به این صورته :
en_windows_7_ultimate_x64_dvd_x15-65922.iso
en_windows_7_ultimate_x86_dvd_x15-65921.iso

من هم هر دوی اینا رو دارم اما شرایط آپلود ندارم و شرمنده .

فقط در نهایت اینو بگم ورژن 64 بیت الان ویندوز منه و کاملا آپدیته و اکتیو و جنیون هم هست و ویندوز آپدیت روشنه که با :
Windows 7 Loader eXtreme Edition v3.503.exe
کرکش کردم .

موفق باشید
hamid_mol

shahabprince
29-05-2010, 13:15
به نظر من بهترین کرک و بهترین ویندوز ها رو سافت گذر داره من هم یک تاپیک زدم که جدید ترین کرک سافت گذر توش هست (تو امضام هست) البته مدیران این رو تبلیغات به حساب نیارن و من فقط خواستم به این دوستمون کمک کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این سایت حتی ویندوز ها رو هم اپدیت شده با لینک مستقیم روی سایت میذاره.

hamid_mol
29-05-2010, 15:27
این سایت حتی ویندوز ها رو هم اپدیت شده با لینک مستقیم روی سایت میذاره.

دوست عزیز ویندوز آپدیت شده یعنی دستکاری شده دیگه !

وگرنه با برنامه ی v-light و n-light شما می تونید به ویندوز هر آپدیتی رو اضافه کنید ، تغییر بدید ، درایور های سیستم خود رو اضافه کنید و .... .

اما چیزی که صد در صد بدیهی است این ویندوز ها یه جایی در یه حالتی نوعی باگ یا ایراد پیدا می کنن .

Khazuk
29-05-2010, 23:52
ما که از این پولا نداریم رفتیم از تورنت دان کردیم دسکاری هم نشده بود و هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتیم یه لودر هم زدیم تمام

shahabprince
02-06-2010, 18:18
دوست عزیز ویندوز آپدیت شده یعنی دستکاری شده دیگه !

وگرنه با برنامه ی v-light و n-light شما می تونید به ویندوز هر آپدیتی رو اضافه کنید ، تغییر بدید ، درایور های سیستم خود رو اضافه کنید و .... .

اما چیزی که صد در صد بدیهی است این ویندوز ها یه جایی در یه حالتی نوعی باگ یا ایراد پیدا می کنن .

نه عزیزم اشتباه نکن سافت گذر فایل های اپدیت رو همراه ویندوز میزاره تا خود فرد بعد از خرید اون اپدیت ها رو نصب کنه:5:

---------- Post added at 08:18 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

ما که از این پولا نداریم رفتیم از تورنت دان کردیم دسکاری هم نشده بود و هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتیم یه لودر هم زدیم تمام

واقعا کار اشتباهی کردی سافت گذر قیمت این ویندوز ها رو دورو بر 4تا5 تومن میده

mas.mal
13-09-2021, 00:07
سلام. به نظرم اگر ویندوز کاملا دست کاری نشده میخواید از مانی کانتنت manicontent.com دانلود کنید. لینکش رو میزارم براتون
manicontent.com/product/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-7-windows

DJ POLESTAR
14-09-2021, 23:23
سلام. به نظرم اگر ویندوز کاملا دست کاری نشده میخواید از مانی کانتنت manicontent.com دانلود کنید. لینکش رو میزارم براتون
manicontent.com/product/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-7-windows
تشخیص ویندوز غیر دستکاری شده کار چندان شاقی نیست! همین که از یه منبع درست و درمون و مطرح دانلود کنید و دقیقا نوشته های راهنمای خود سایت یا از اون بهتر به اختصارات خود ویندوز نظیر تفاوت های مثلا سری ویندوز 10 AIO یا Consumer و... که توشون هیچ پسوند و پیشنوند ایرانیزه ای هم دیده نمیشه رو بفهمید کفایت میکنه برای انتخاب و نصب ویندوز غیر دستکاری شده!

hamid3369
20-09-2021, 11:24
سرزمین دانلود