PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا خريد Sony DCR-SX30 از ديجي كالا را توصيه مي كنيد؟

amahdavi2004
04-05-2010, 13:55
مي خواهم دوربين فيلم برداري Sony DCR-SX30 را با اين مشخصات از ديجي كالا بخرم:
h t t p : / / w w w . d i g i k a l a . c o m /?Products=Camcorder&Product=Camcorder-Sony-DCR-SX30
1 - نياز من خانوادگي است و براي عكاسي نيز دوربين ديجيتال دارم.
2 - مي خواهم SD خور باشد و تمايلي به خريد دوربين هارددار ندارم.
3 - متاسفانه در حال حاضر ساير انتخابها موجود نيست و معلوم نيست دوربين هاي جديد چه زماني و با چه قيمتي بيايد.
آيا در كل خريد اين دوربين با اين محدوده قيمت (315 هزار تومان) را توصيه مي كنيد؟
آيا خريد از ديجي كالا و خدمات بعدي آن مناسب است؟

seymour
05-05-2010, 16:30
مي خواهم دوربين فيلم برداري Sony DCR-SX30 را با اين مشخصات از ديجي كالا بخرم:
h t t p : / / w w w . d i g i k a l a . c o m /?Products=Camcorder&Product=Camcorder-Sony-DCR-SX30
1 - نياز من خانوادگي است و براي عكاسي نيز دوربين ديجيتال دارم.
2 - مي خواهم SD خور باشد و تمايلي به خريد دوربين هارددار ندارم.
3 - متاسفانه در حال حاضر ساير انتخابها موجود نيست و معلوم نيست دوربين هاي جديد چه زماني و با چه قيمتي بيايد.
آيا در كل خريد اين دوربين با اين محدوده قيمت (315 هزار تومان) را توصيه مي كنيد؟
آيا خريد از ديجي كالا و خدمات بعدي آن مناسب است؟
در مورد خود دوربین: با توجه به قیمتش، باید کیفیت معقولی داشته باشه که بیارزه .. اما اساساً این بودجه برای خرید یه دوربین فیلمبرداری پایینه .. این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو ببین.

در مورد خرید از دیجی کالا و کلاً خرید آنلاین: اگه امکان خرید حضوری باشه، قطعاً به خرید آنلاین ترجیح داره .. ریسک های خرید آنلاین بیشتر از خرید حضوریه.

zooghi
06-05-2010, 13:59
سلام دوست عزیز

من تا حالا از دی جی کالا خرید نکردم
ولی سایتش چندین بار از جمهوری اسلامی ایران جایزه گرفته و سایت برگزیده ی وزارت بازرگانی هست و جنس هاش گرانتی های مختلفی داره

جدید ترین اجناس دنیا رو سریع وارد میکنه و با قیمت مناسب میفروشه و ... کمی توش بگردید متوجه میشید

میشه بهش اعتماد کرد

موفق باشید

amahdavi2004
06-05-2010, 15:37
من حضوري مي خواهم خريد كنم ولي آن چه مرا به ترديد انداخته اين است كه گارانتي اين دوربين فقط بيمه بدنه خود ديجي كالاست نه گارانتي سوني.
من قبلاً از نورنگار دوربين گرفتم و گارانتي دوربين فقط بيمه بدنه خود نورنگار بود؛ البته مشكلي پيدا نكردم كه مراجعه كنم ولي ديگران از آن راضي بودند و به آفومار ترجيح مي دادند؛ مي خواهم بدانم ديجي كالا هم مورد اعتماد است؟

kiuq
07-05-2010, 15:20
بله دوست عزیز مورد اعتماد من تا به حال چند باری خرید کردم مشکلی نبوده..
بسته کامل و بدونه نقصه..
البته گارانتی رو نمیدونم تا به حال مشکلی پیش نیومده

mm45
02-06-2010, 09:33
من حضوري مي خواهم خريد كنم ولي آن چه مرا به ترديد انداخته اين است كه گارانتي اين دوربين فقط بيمه بدنه خود ديجي كالاست نه گارانتي سوني.
من قبلاً از نورنگار دوربين گرفتم و گارانتي دوربين فقط بيمه بدنه خود نورنگار بود؛ البته مشكلي پيدا نكردم كه مراجعه كنم ولي ديگران از آن راضي بودند و به آفومار ترجيح مي دادند؛ مي خواهم بدانم ديجي كالا هم مورد اعتماد است؟

سلام دوست عزیز

متاسفانه من الان مطلب شما را دیدم و دیر فهمیدم منظورتون از خرید از دی جی کالا چی است ...

ببینید دوست من ، میشه گفت تمام محصولات سونی که به غیر از شرکت بازرگان ایران و نمایندگی هاشون عرضه میشه هیچ کدوم ژاپنی نیست و از چین وارد میشه اما این مطلب به این معنی نیست که کیفیت چینی آن پایین تر ست اما قیمتش خیلی تفاوت داره با شرکت بازرگان ایران .

و یه مطلب دیگه اینکه به غیر از شرکت بازرگان ایران مابقی شرکت ها سونی را گارانتی نمیکنند و فقط با بیمه نامه فروش میکنند . دی جی کالا فروشگاه خیلی معتبری است که میشه به نظر من کاملا بهشون اطمینان کرد و حتی خرید غیر حضوری و اینترنتی انجام داد . باهاشون از نزدیک آشنام ...

موفق باشید :11::11: