PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد لینوکس

odbie
04-05-2010, 10:28
سلام دوستان ببخشید من سوال خود را در اینجا مطرح کردم آخه هرچی گشتم مطلب مورد نیاز خودم را پیدا نکردم ممنون میشم من را راجع به این سوالات راهنمایی کنید

1- دوستان لینوکس چی هست؟(( میشه یکم کامل توضیح بدهید>>؟؟؟

2- به چه استفاده هایی میشه باهاش انجام داد؟

3- آیا آموزش خاصی داره ؟؟؟؟ (( برای یادگیری ))

ممنون میشم جواب سوال های من را بدین>>>>>>>>>>>>>:11::11::11:

regularuser
04-05-2010, 16:33
حذف شود .................................

DHT
04-05-2010, 18:59
لینوکس یه سیستم عامله مثل ویندوز که برنامه های خودش را داره و رایگان هست . هر کاری که تو ویندوز میشه انجام داد تو لینوکس هم میشه. این لینکها را ببین بیشتر آشنا میشی.

لینوکس یه سیستم عامل آزاد و اوپن سورس است.
به نظر من اصلا نباید لینوکس را با سیستم عامل دره پیتی چون ویندوز مقایسه کرد.آخه امکاناتی که لینوکس داره ویندوز نداره.یکی از اون امکانات هم آزادیه.

odbie
06-05-2010, 21:40
دوستان خیلی ممنون من کلیک تشکر ندارم مجبور شدم اینجوری تشکر کنم ........... ببخشید یک سوال داشتم من حالا بخوام یک لینوکس داشته باشم باید اون را از کجا تهیه کنم نمی تونم خودم بسازم ممنون میشم جواب من را بدین.........

mortezaon
10-05-2010, 02:37
تو فروشگاه ها دارن
قيمتش هم تا 5000 تومنه
سيتم عامل خوبيه
من نسخه red hat رو پيشنهاد مي كنم فقط لينوكس يه مشكلي داره اينكه منوهاي گرافيكي نداره يكم خشك و ضمخته در عوض هسته محكمي داره و به ندرت ويروس مي گيره و يه عالم ه برنامه هاي مجاني روش نصبه ولي اگر با ايكس پي عادت كردي مطمئن باش بعد از يه مدت كار كردن با لينوكس خسته مي شي
چون يكم براي ما ايراني ها كه با ويندوز عادت كرديم سخته

DHT
11-05-2010, 17:09
سلام

دوست عزیز با حرف شما کاملا مخالف هستم.لینوکس چندین محیط گرافیکی بسیار زیبا داره که شما بسته به سلیقه خودتون می تونید یکی را انتخاب کنید.تازه یه برنامه به نام کامپیز هست که اگه روش نصب کنی یه دسکتاپ رویایی و بسیار بسیار زیبا با جلوه های گرافیکی عالی به شما هدیه میده!

در ضمن این ردهت که میگین الان تجاری است و معمولا برای سرور ها استفاده میشه.

من شخصا از فدورا استفاده میکنم.و به شما هم فدورا را پیشنهاد میکنم.در ضمن شما آزاد هستین که کدام توزیع را انتخاب کنید.

برای شروع پارسیکس و خانواده ابونتو هم خوب هستن.!

در ضمن برای تهیه توزیع های لینوکس می تونید از سایت اون توزیع مورد نظر دانلود کنید .مثلا برای فدورا از اینجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا از این فروشگاه ها سفارش بدین :

موفق باشین

odbie
17-05-2010, 16:06
دوستان بازم تشکر از شما .... ولی من چیز زیادی از لینوکس نمی دونم میشه راهنمایی کنید من کدام نسخه را بگیرم که هم برای من مبتدی مفید باشه هم کارایش آسان باشه.............

odbie
17-05-2010, 16:10
دوستان خیلی ممنون از زحمات شما فقط یک سوال:::::ک به نظر شما من که مبتدی هستم کدام نسخه لینوکس را بگیرم که هم برای مبتدی ها باشه هم کامل...................

sastwhc
19-05-2010, 00:58
دوستان خیلی ممنون از زحمات شما فقط یک سوال:::::ک به نظر شما من که مبتدی هستم کدام نسخه لینوکس را بگیرم که هم برای مبتدی ها باشه هم کامل...................

اوبونتو فروم فارسی فعالی داره و البته پارسیکس از نظر شروع با توجه به حمایت از مودم دیالآپ انتخاب های عالی محسوب میشوند