PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی بهترین مترجم { متن }انگلیسی به فارسی

ghasem13
04-05-2010, 09:01
سلام دوستان.
چند وقتی هست که دارم دنبال یه نرم افزار کاربردی برای ترجمه متون انگلیسی میگردم که بتونه حدالامکان متون رو به فارسی قابل فهم تبدیل کنه واینم بگم که من فعلا به اینتر نت پر سرعت دسترسی ندارم و اگه کم حجم باشه خیلی بهتره پیشاپیش:11:

almata
04-05-2010, 09:10
می تونی از این سایت استفاده کنی (مترجم متن آنلاین)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ghasem13
04-05-2010, 20:48
می تونی از این سایت استفاده کنی (مترجم متن آنلاین)

خسته نباشی ولی من خیلی وقته که از گوگل ترانسلیت استفاده می کنم ولی تا تکمیل شدنش خیلی مونده و فعلا ترجمه کلمه به کلمه هستش و نمیشه ازش یه جمله بدرد بخور در آورد.من خودم یه سرچ کردم و به دوتا نرم افزار رسیدم یکیش پاور ترانسلیتوره که خارجیه و حجمش بالاست ( یه سی دی ) یکی دیگشم که نرم افزار پدیده ساخته شده توسط یه شرکت اصفحانیه که لینکشو گیر نیاوردم .بازم منتظر راهنمایی دوستان هستم:8:

ghasem13
06-05-2010, 07:05
یعنی اینجا همه زبان رو فولن!!!؟؟؟:18:
هیشکی از این نرم افزار ها استفاده نمیکنه؟
کسی با نرم افزار پدیده کار نکرده ؟ کیفیت ترجمه اش چه طوریه؟و اگه پیدا بشه لینک دان:31:

taghi_ramzi
06-05-2010, 07:29
5-10 سال دیگه طول می کشه تا یه همچین برنامه ای نوشته بشه ، که فقط بتونه یه ترجمه ی متوسط در حد قابل قبول بده.
پدیده هم دقیقاً مثل مترجم گوگله ، شاید بدتر.

ghasem13
07-05-2010, 06:58
با این توضیحات پس چیزی بهتر از پدیده پیدا نمیشه (گشتم نبود نگرد نیست:31: )
حالا اگه یکی یه لینک دانلود از جدیدترین ورژن این نرم افزار ( به احتمال زیاد کرک هم لازم داره ) رو بزاره ممنون میشم ازش خیلی خیلی زیاد:11:

Amin.P30
07-05-2010, 08:15
padide&babylone8
هر دوشون در سطح قابل قبولند و یکم انگلیسیت خوب باشه میتونی بقیه ش را خودت ترجمه کنی.

نسخه 9 کرک شده: