PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی اطلاعات از فایل ایمیج گرفته شده با کلون

omid-p30
03-05-2010, 20:12
سلام.

من یک سری سی دی صوتی دارم که به علت داشتن قفل روی هارد اجرا نمیشند. وقتی هم با کلون ایمیج میگیرم ایمیج اجرا میشه و فایل ها از درون خود ایمیج اجرا میشند اما باز وقتی اونها رو روی هارد منتقل میکنم اجرا نمیشند.

دلیلش هم به خاطر این هست که حجم فایل ایمیج بالای 500 مگ هست ولی محتوای تموم فایل هاش 100 مگ. پس میخوام که خود فایل ها رو مستقیم روی هارد کپی کنم.

نمیدونم چرا با وجود اینکه کلون قفل رو شکسته و تونستم ایمیج بگیرم و روی یک سی دی دیگه هم رایت کنم اما فایل ها روی هارد کپی نمیشند

ممنون.

Lord-Voldemort
03-05-2010, 22:26
شما این رو استفاده کن می تونی کپی کنی

جدیدترین نسخه ی نرم افزار Alcohol 120% از شرکت Alcohol Soft می باشد که به شما اجازه می دهد از CD های معمولی و قفل دار خود ، کپی های دقیق و درست تهیه کنید. همچنین شما می توانید از CD های کنسولهای بازی خود همچون PlayStation کپی اصل تهیه نمایید. به شما پیشنهاد می کنیم که برای گرفتن کپی از CD های بازی - فیلم - موزیک و برنامه های خود از این برنامه استفاده کنید. چرا که این برنامه - نسخه ی کاملی از سی دی های اصل شما را تهیه کرده و آن را بر روی سی دی مقصد ( سی دی خام شما ) رایت می کند.
برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نرم افزار با حجم ۷.۱ مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پاسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])