PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید گوشی حدود 1 میلیون

بهزادlinux
03-05-2010, 17:29
سلام
میخواستم یه گوشی تاچ بخرم که امکانات نرم افزاری داشته باشه ولی اصلا از گوشی سر در نمیارم ! گوشی خودم n73 هست که چند ساله دارم باش کار میکنم
تنها گوشی که دیدم ایفون هست که با مدلهای مختلفش اشنا نیستم و قیمتی هم که گرفتم 700 بود
اولویت هام هم ساپورت نرم افزار و بازی هست و اینکه بشه چند سیستم عامل با هم نصب کنم
توی یوتوب دیدم روی ایفون ویندوز موبایل و اندروید رو با هم نصب کرده که این خوبه البته مشکل ایفون اینه که امکانات فارسی و بلوتوٍث !! نداره
(گوشی رو برای سرگرمی میخوام)
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
چه گوشی بخرم اگر هم ایفون خوبه چه مدلیشو
ممنون

pulp_152
03-05-2010, 17:42
سلام
میخواستم یه گوشی تاچ بخرم که امکانات نرم افزاری داشته باشه ولی اصلا از گوشی سر در نمیارم ! گوشی خودم n73 هست که چند ساله دارم باش کار میکنم
تنها گوشی که دیدم ایفون هست که با مدلهای مختلفش اشنا نیستم و قیمتی هم که گرفتم 700 بود
اولویت هام هم ساپورت نرم افزار و بازی هست و اینکه بشه چند سیستم عامل با هم نصب کنم
توی یوتوب دیدم روی ایفون ویندوز موبایل و اندروید رو با هم نصب کرده که این خوبه البته مشکل ایفون اینه که امکانات فارسی و بلوتوٍث !! نداره
(گوشی رو برای سرگرمی میخوام)
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
چه گوشی بخرم اگر هم ایفون خوبه چه مدلیشو
ممنون

سلام ...

شما فکر چند سیستم عامل رو روی یه گوشی از ذهنت بیرون کن .. این کا رانجام میشه اما با -- و ایجاد پوسته و ... اینجوری نیست که واقعا کاربردی باشه و برای گوشی ضرر نداشته باشه ...رو ایفون این سیستم عاملهارو نصب کردن که بگن اره مثلا میشه یا تواناییشو داره ولی جوری نیست که بشه کا
ربرهای عادی روش حساب کنن .. پس شما این مسئلرو از ذهنت بیرون کن ...

برای سرگرمی بهترین گوشی همین ایفون هستش ... s8500 wave ولی فعلا سیستم عامل جدیدی داره .. i9000 galaxy s ... iphone 4g ... برای سرگرمی فکر میکنم همینا بهتر از بقیه باشن ... که برای i9000 galaxy s و iphone 4 g باید صبر کنی ... مخصوصا 4g

merikh_merikh
03-05-2010, 18:06
به نظره من شما یه ایفن 3جی اس بگیر که میتونه گزینه ی بسیار خوبی باشه

بهزادlinux
03-05-2010, 18:17
برای i9000 galaxy s و iphone 4 g باید صبر کنی ... مخصوصا 4g
چرا باید صبر کنم؟ ایران نیومده یا توی جهان پخش نشده؟
امکانات فارسی میشه برای ایفون نصب کرد؟

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

به نظره من شما یه ایفن 3جی اس بگیر که میتونه گزینه ی بسیار خوبی باشه
راستش یه گوشی ایفون دیدم خیلی جالب بود ولی مدلشوندیدم قیمتش 700 بود ولی شنیدم که گوشی گرون تر هم داره! 3gs اخرین مدل ایفونه؟

بهزادlinux
03-05-2010, 19:03
گوشی ایفون 3gs 32gb رو پرسیدم ورژن آخرشه و قیمتش 930 خوبه؟

roteal2007
03-05-2010, 19:06
چرا باید صبر کنم؟ ایران نیومده یا توی جهان پخش نشده؟
امکانات فارسی میشه برای ایفون نصب کرد؟

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

راستش یه گوشی ایفون دیدم خیلی جالب بود ولی مدلشوندیدم قیمتش 700 بود ولی شنیدم که گوشی گرون تر هم داره! 3gs اخرین مدل ایفونه؟
APPLE IPHONE 3GS در دو نسخه 16 گیگ و 32 گیگا بایتی ارائه شده که اختلاف قیمت حدودا 100 تومنی رو داره.
و جدیدترین مدل 4G میباشد که تابستون به کشور فخیم ایران راه پیدا میکند.
یک نکته مهم و ضروری :
قبل از خرید اپل در بارش (جیلبریک +نصب نرم افزار +...)چند تا مطلب بخون و آشنا شو بعد تصمیم بگیر برات مناسب هست یا نه.
آیفون گوشی که بدون اینترنت 70 درصد امکتناتش بلا استفادست.:10:
و حتما "آنلاک فکتوری بخر"

بهزادlinux
03-05-2010, 19:17
APPLE IPHONE 3GS در دو نسخه 16 گیگ و 32 گیگا بایتی ارائه شده که اختلاف قیمت حدودا 100 تومنی رو داره.
و جدیدترین مدل 4G میباشد که تابستون به کشور فخیم ایران راه پیدا میکند.
یک نکته مهم و ضروری :
قبل از خرید اپل در بارش (جیلبریک +نصب نرم افزار +...)چند تا مطلب بخون و آشنا شو بعد تصمیم بگیر برات مناسب هست یا نه.
آیفون گوشی که بدون اینترنت 70 درصد امکتناتش بلا استفادست.:10:
4g ارزشش رو داره چند ماه بخاطرش صبر کنم؟

راستش از فروشنده گوشی پرسیدم و گفت گوشی رو میدم یک نفر برات انقدر نرم افزار نصب کنه تا از منوهای گوشی بزنه بیرون :20:
اگر کار خاصی هم داشته باشه تا حدودی اطلاعاتم درمورد کامپیوتر خوبه فکر کنم از پسش بر بیام

لطفا یکی بگه میشه ساپورت فارسی رو به این گوشی اضافه کرد و برنامه هایی مثل اکسل رو نصب کرد :19:
ممنون :11:

جنرال حمید
03-05-2010, 22:45
سلام دوسته من
ایفون زود خست میکنه ها
اینتر نت پر سرعت داری؟
دوربینم که قیدشو بزن داره ولی بهتر بود که نداشت
بولوتوثم که ...
ببین اگه قرار به اینه که منتظر باشی صبر کن گوشی گوگلو بگیر
گوشی که خود کمپانیه گوگل زده
معایب اپلو رفع کرده دور بینه عالی داره و ...
محاسن اپلو اگه بیشتر نداشته باشه کمتر نداره
حالا انتواب با خودته
:20:

total_overdose
03-05-2010, 23:04
سلام
آیفون 3gs پیشنهاد میشه.32 گیگشم دور بر 800 تومنه.
اگرم صبر داری که منتظر 4g باش که مطمعنا تفاوت هایی زیادی با 3gs داره.

merikh_merikh
04-05-2010, 07:49
شما به اچ دی2 یا ایکس10 هم میتونی فکر کنی.

sasan816
04-05-2010, 15:35
روی اپل آی پد هم میتونی حساب کنی یک ماه پیش با گارانتی تک تیم قیمت کردم 1میلیون و 450 الان ارزونتر هم شده بدونه گارانتیش هم فکر کنم دورو ور 1 تومن باشه

بهزادlinux
04-05-2010, 16:14
ببین اگه قرار به اینه که منتظر باشی صبر کن گوشی گوگلو بگیر تا اوننجایی که من میدونم سیستم عامل ساخت گوگله و سخت افزار مال گوگل نیست
اگرم گوگلو بخوام میتونم بگم از اروپا برام بیارن ولی یه مشکل هست اینکه از متن باز بودن سیستمش خیلی حال میکنم ولی احتمالا یکی دو سال دیگه طول میکشه تا نرم افزارای خیلی متنوع براش بیاد و تو این مدت هم نمیتونم ویندوز موبایل روش نصب کنم
یکی از خوبیهای ایفون اینه که اندروید روش نصب میشه :10:

اگرم صبر داری که منتظر 4g باش که مطمعنا تفاوت هایی زیادی با 3gs داره. اول همین تصمیمو گرفتم ولی فکر کنم باید دنبال 3gs ورژن 2.2.1 بگردم که بشه کرکش کرد :27:

اینتر نت پر سرعت داری؟کامپیوتر دارم ولی موبایل نه :20: فکر کنم گوشی رو بشه به اینترنت کامپیوتر وصل کرد
:11:

roteal2007
04-05-2010, 17:12
4g ارزشش رو داره چند ماه بخاطرش صبر کنم؟

راستش از فروشنده گوشی پرسیدم و گفت گوشی رو میدم یک نفر برات انقدر نرم افزار نصب کنه تا از منوهای گوشی بزنه بیرون :20:
اگر کار خاصی هم داشته باشه تا حدودی اطلاعاتم درمورد کامپیوتر خوبه فکر کنم از پسش بر بیام

لطفا یکی بگه میشه ساپورت فارسی رو به این گوشی اضافه کرد و برنامه هایی مثل اکسل رو نصب کرد :19:
ممنون :11:

قطعا 4G ارزش داره ببین دوست من من به هر کسی که بخواد APPLE بخره اینو میگم:
اگه اینقدر وقت آزاد داری که میخوای پرش کAPPLE
بخر اگرم دنبال دوربین و بلوتوث بازی هستی طرف اپل نرو....:31:

hoha881
04-05-2010, 17:49
سلام
شما با یک میلیون میتونی یک IPOD TOUCH 32 GB +یک موتورلا دروید بگیری.
IPOD TOUCH 350 تومن+دروید 620 تومن
IPOD TOUCH همون ایفونه 3GS فقط سیم کارت نمیخوره , دوربین نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهزادlinux
04-05-2010, 21:56
سلام
این مشخصات hd2 و iphone 3gs هست که با این وجود دلیلی نداره ایفون بخرم!
اندازه

iphone hd2

عرض = ۲.۶۴ ۲.۴۰
طول = ۴.۷۳ ۴.۵۰

ضخامت
۰.۴۳ ۰.۴۸
اندازه تصویر اینچ
۴.۳ ۳.۵
رزولیشن
۴۸۰*۸۰۰ ۴۸۰*۳۲۰
سرعت
600mhz 1ghz
مموری
256mbram 512mb rom 448mb ram
دوربین
3m 5m
فلش و رادیو
دارد ندارد
و...
خب با این تفاوتها فکر کنم hd2 بهتره! نظر شما چیه :13:

dr_faust
04-05-2010, 22:33
۷ ژوئن آیفون ۴ عرضه می شود. میشه ۱ ماه دیگه.
ایفون حدود ۱۸۰ هزار اپلیکشن دارد. اندوریید ،ویندوز و سیمبین روی هم این قدر اپلیکیشن ندارند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما این یکماه را صبر کن ببین آیفون ۴ چه ویژگیهایی دارد. شاید نظرت را جلب کرد. الان 3gs نخر.

HD2 هم که سیستم عاملش به ویندوز ۷ آپگرید نمیشه. ویندوز سری ۷ هم آذر ماه بیرون میاد. من خریدش را توصیه نمی کنم.

کارهایی مانند excel روی آیفون اصلا خوب جواب نمیده. ولی از نظر سرگرمی کم نمیاری.
امکانات فارسی منظورت چیه؟ زبان گوشی کلا فارسی نمیشه ولیکن مثلا روزهای هفته و اعداد را فارسی نشون میده. کیبرد نرم افزارهای فارسی هم که رویش نصب میشوند.(تقویم ایرانی، دیوان شعرا،...)

NaKhoda BiBaK
04-05-2010, 22:36
خب مطمئنن آی فون بهترین گزینه است !

بهزادlinux
04-05-2010, 22:39
۷ ژوئن آیفون ۴ عرضه می شود. میشه ۱ ماه دیگه.
ایفون حدود ۱۸۰ هزار اپلیکشن دارد. اندوریید ،ویندوز و سیمبین روی هم این قدر اپلیکیشن ندارند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما این یکماه را صبر کن ببین آیفون ۴ چه ویژگیهایی دارد. شاید نظرت را جلب کرد. الان 3gs نخر.

HD2 هم که سیستم عاملش به ویندوز ۷ آپگرید نمیشه. ویندوز سری ۷ هم آذر ماه بیرون میاد. من خریدش را توصیه نمی کنم.

کارهایی مانند excel روی آیفون اصلا خوب جواب نمیده. ولی از نظر سرگرمی کم نمیاری.
امکانات فارسی منظورت چیه؟ زبان گوشی کلا فارسی نمیشه ولیکن مثلا روزهای هفته و اعداد را فارسی نشون میده. کیبرد نرم افزارهای فارسی هم که رویش نصب میشوند.(تقویم ایرانی، دیوان شعرا،...)
ممنون
داره نظرم کلا میره رو hd2 :8: اچدی ۲ کیبورد فارسی برای اسمس داره ؟ excel چطور؟