PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت بایوس مادر برد ایسوز p5vdc-mx

armin_0861
03-05-2010, 15:19
سلام به دوستان فایل آپدیت بایوس رو آخرین ورژن از سایت ایسوز گرفتم ولی برنامه ای که باهاش میشه بایوس رو آپدیت کرد ندارم و سی دی مادر برد هم ندارم . اگر برنامه ای واسه این کار هست لطف کنید .
ضمنا اگر درایور رید برای این مادر برد رو دراختیار دارید خیلی ممنون میشم کمک کنید. با نصب ویندوز رو ساتا مشکل دارم البته ایکس پی چون الان سون نصب کردم هارد رو میشناسه .

masoudrahimi1986
03-05-2010, 16:23
یه سوال! شما بدون درایور چطوری از امکانات مادربردت استفاده می کنی؟
فکر کنم بهتر بری مرکز کامپیوتر یا شرکتی که گارانتیش کرده، شاید درایورشو پیدا کردی:46:

ess_1362
03-05-2010, 17:36
برای XP حتما باید فلاپی رید بسازی و حتما باید سی دی مادربرد را بوت کنی و از اون طریق بسازی

پیشنهاد می کنم حتما به سایت سازنده مراجعه کنی و وقتی مدل مادربرد را وارد می کنی از قسمت ساپورت علاوه بر اینکه درایور هارا به شمما میده ممکن هست یک نسخه از CD همراه را هم بصورت فایل ایزو به شما بده

برای آپدیت بایاس هم در همون صفحه که فایلها را گذاشته مفصل توضیح داده ولی راحت ترن کار در مادربرد های ASUS استفاده از یک کول دیسک(فلش) و نصب بایاس در محیط بایاس با EZ FLASH هست

البته اگر در همون سایت ایسوس بخونید روشهای دیگه ای هم مثل فلاپی و همینطور CD را آموزش داده

armin_0861
03-05-2010, 21:55
ممنون دوستان

sasan816
12-05-2010, 12:00
از نرم افزار AsusUpdt که در سایت سازنده ی مادر بردت هست استفاده کن خیلی هم کار باهاش اسونه فلاپی ملاپی هم نمیخاد