PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : e72 یا n86 یا xperia x2 یا touch pro2؟

merikh_merikh
03-05-2010, 14:24
سلام.
دوستان من بعد از کلی تحقیق دیگه میخوام با توجه به این تاپیک و نتیجه ای که از این تاپیک به دست میاد انتخابم را بکنم.
همان طور که میدونید انتظارات اصلیه من اینا هستن:
سخت افزار قوی(گوشی به راحتی کار کنه و کند نباشه)
کیبرد کامل داشته باشه
گوشیه مقاومی باشه
مالتی مدیای خوبی داشته باشه(من با هندسفری زیاد اهنگ گوش میدم)
باطریه قوی ای داشته باشه
سیستم عاملی داشته باشه که ادم از گوشی خسته نشه
.......

در کل اگه شما بودین کدام یک از گوشی های نام برده شده را انتخاب میکردین؟
کدام گوشی نسبت به بقیه کامل تره؟
همان طور که میدونید من به یی72 علاقه ی زیادی دارم و دوست دارم بگیرمش از طرفی هم الان ایکس2 دارم و ازش راضیم ولی فکر کنم یی72 سرعت بالاتری همچنین مقاومت بیشتری نسبت به ایکس2 داشته باشه.
ان86 هم دوستانم که دارن همه ازش راضین ولی من چون به کیبرد لازم دارم به نظرم ان86 زیاد برام مناسب نیست.
تاچ پرو2 هم یکی از دوستانم الان حدودن یک ساله داره و میگه گوشی خوب و مقاومیه.
ایکس2 هم که خودم دارم و ازش راضیم.
خودمم دوست دارم یی72 بگیرم ولی الان دیگه هر نتیجه ای که این تاپیک بم داد اون کارو میکنم.
در مورد ویندوز موبایلم چون نمیخوام بلایی که سره پی1 اومد سرم بیاد نمیخوام بگیرم(میترسم ویندوز 5/6 هم مثل یو ای کیو بشه و با امدن ویندوز7 دیگه ویندوز 5/6 بره کنار)

mr_khodaei2008
03-05-2010, 18:40
ان 86 بگیر پشیمون نمیشی

behnam_n80
03-05-2010, 20:54
بین n86 و e 72 من e72 را توصیه میکنم
بین x2 & touch pro من htc را پیشنهاد میکنم
حالا بین e 72 & touch pro :
اگه زود به زود گوشی عوض میکنی htc بگیر
اگه هم نه که مدت زیادی نگه میداره e 72 خوبه

merikh_merikh
05-05-2010, 21:39
سلام.
دوستان ديگه يه تصميم قطعي گرفتم.
ديروز پيش يکي از دوستانم بودم که حدودن 10 سال تو کاره موبايل و يه مغازه هم داره که بيشتر کاراي نرم افزاري انجام ميده.....
ديروز که پيشش بودم بش گفتم که ميخوام يه گوشي خوب بگيرم و ميخوام ايکس2 را ردش کنم.....
اون در جواب گفت که ويندوز موبايل گوشيه خوبيه ولي بسيار پيچيده و سنگينه و دستگاه بيشتر مواقع کنده همچنين اگه يه ويروس بگيره دردسر هايي داره(که اين موارد را در مورد ويندوز درست ميگفت) و بعدش گفت وقتي که لپتاپ داري ديگه ويندوز موبايل به کارت نمياد(البته اينم ميگفت که ويندوز موبايل بسيار خوبه ولي وقتي به کاره يکي نياد بهتره ادم گزينه هاي بهتري را انخاب کنه که هم مولتي مدياي بهتري دارن هم سرعت بالاتري) و به جاش يه گوشيه خوب و ساده تر بگير.....
اون به من ويواز را پيشنهاد داد و گفت در حال حاظر يکي از بهرتين گوشي هاي موجود در بازاره که من بش گفتم کيبرد ميخوام و اون گفت که ويواز گزينه ي بسيار خوبيه واگه کيبرد ميخواي ميتوني بري سراغ سري يي نوکيا که گوشي هاي بسيار خوب و پرکاربردي هستن يا منتظره ويواز پرو باشي که فکر نکنم حالا حالا ها ازش خبري باشه
همچنين گفت سري يي کيفت بالاتري نسبت به سري ان نوکيا دارن
......

و در نهايت اين دوستمون که عمريه تو کاره موبايل و ميدونه چي به چيه گفت ويواز گوشيه بسيار خوبيه و از سرعت خوبي هم برخورداره همچنين سريه يي نوکيا را پيشنهاد داد و مواردي همچون يي71 و يي75 را نام برد که به نظره خودم در سريه يي نوکيا يي72 ميتونه گزينه ي خوبي باشه و در نهايت من انتخابم بين دو گزينه ي يي72 و ويواز پرو ميباشد.
ايکس2 هم شنبه ميدمش به فاميلمون که قرار بود بش بدم و سره فرصت هم يه گوشيه خوب(يي72 يا ويواز) را انتخاب ميکنم.
حالا نظره شما در مورد ويواز پرو و يي72 چيه؟
راستي ويواز 380 هزار تومان بود.قيمت بسيار مناسبي داره.
حالا دوستان کسي در مورد ويواز پرو چيزي ميدونه؟

hamidkabiri6270
06-05-2010, 00:35
سلام.
دوستان ديگه يه تصميم قطعي گرفتم.
ديروز پيش يکي از دوستانم بودم که حدودن 10 سال تو کاره موبايل و يه مغازه هم داره که بيشتر کاراي نرم افزاري انجام ميده.....
ديروز که پيشش بودم بش گفتم که ميخوام يه گوشي خوب بگيرم و ميخوام ايکس2 را ردش کنم.....
اون در جواب گفت که ويندوز موبايل گوشيه خوبيه ولي بسيار پيچيده و سنگينه و دستگاه بيشتر مواقع کنده همچنين اگه يه ويروس بگيره دردسر هايي داره(که اين موارد را در مورد ويندوز درست ميگفت) و بعدش گفت وقتي که لپتاپ داري ديگه ويندوز موبايل به کارت نمياد(البته اينم ميگفت که ويندوز موبايل بسيار خوبه ولي وقتي به کاره يکي نياد بهتره ادم گزينه هاي بهتري را انخاب کنه که هم مولتي مدياي بهتري دارن هم سرعت بالاتري) و به جاش يه گوشيه خوب و ساده تر بگير.....
اون به من ويواز را پيشنهاد داد و گفت در حال حاظر يکي از بهرتين گوشي هاي موجود در بازاره که من بش گفتم کيبرد ميخوام و اون گفت که ويواز گزينه ي بسيار خوبيه واگه کيبرد ميخواي ميتوني بري سراغ سري يي نوکيا که گوشي هاي بسيار خوب و پرکاربردي هستن يا منتظره ويواز پرو باشي که فکر نکنم حالا حالا ها ازش خبري باشه
همچنين گفت سري يي کيفت بالاتري نسبت به سري ان نوکيا دارن
......

و در نهايت اين دوستمون که عمريه تو کاره موبايل و ميدونه چي به چيه گفت ويواز گوشيه بسيار خوبيه و از سرعت خوبي هم برخورداره همچنين سريه يي نوکيا را پيشنهاد داد و مواردي همچون يي71 و يي75 را نام برد که به نظره خودم در سريه يي نوکيا يي72 ميتونه گزينه ي خوبي باشه و در نهايت من انتخابم بين دو گزينه ي يي72 و ويواز پرو ميباشد.
ايکس2 هم شنبه ميدمش به فاميلمون که قرار بود بش بدم و سره فرصت هم يه گوشيه خوب(يي72 يا ويواز) را انتخاب ميکنم.
حالا نظره شما در مورد ويواز پرو و يي72 چيه؟
راستي ويواز 380 هزار تومان بود.قيمت بسيار مناسبي داره.
حالا دوستان کسي در مورد ويواز پرو چيزي ميدونه؟

سلام

گوشی های لمسی هم از نظر تایپ کردن مشکلی ندارند.در واقع شما به جای کیبورد اصلی یه کیبورد مجازی را داری که همون کار را برات انجام میدند.به نظر من اگه انتخابت بین ویواز/ای 72/ ویواز پرو است ویواز را انتخاب کن.من خودم هم میخوام این گوشیو بخرم فقط منتظرم قیمتش بیاد پایین.باز سلیقه خودت مهمه.:10:

Arashdn
06-05-2010, 14:05
ایکس 2 پردازنده ضعیف داره
اگه بتونی باهاش کنار بیای بهترین ویندوز موبایل از نظر مولتی مدیا و دوربینه
و از طرفی شما که ویندوز عادت کردی کوچ به سیستم های عیف برات مشکله ...

AMIR REZAs
06-05-2010, 14:17
فقط N86 بگیر ...... عالیه..............:46:

golmohammadi
07-05-2010, 02:14
اینا حرفه
منم ویندوز موبایل داشتم
خیلی هم علاقه داشتم
بعد از اون دو بار سیمبیان گرفتم
حتی قصد دارم گوشی سومم نیز ویندوز موبایل نباشه ...

اما در مورد انتخاب بین e72 و ویوازهای سونی اریکسون
در مورد سری e نوکیا منم نظر مثبتی دارم
اتفاقا امشب تو یکی از مغازه ها بودم گفتم e52 را نشونم بده
از ظاهرش مشخص بود با کیفیت هست
یه باطری داشت خیلی بزرگ حتی بزرگتر از باطری xperia
فکر کنم بیشتر از 4-5 روز جواب بده
e72 گوشی عالی هستش
اما برای هر کسی خوب نیست چون نیاز به انگشتای لاغرتری داره
بخاطر اینکه دکمه های کوچیکی داره
برای همین اگه خودم بخوام از سری e یکی را انتخاب کنم کیبورد معمولی را انتخاب میکنم
مثل همون 52
البته شاید 52 در حد 72 نباشه
منظور من کیبوردش بود

اما در مورد ویواز و e72 و انتخابشون
حقیقتش اگه بخواهیم ویواز را با e72 مقایسه کنیم
در 80 درصد موارد ویواز بهتر خواهد بود
بزرگترین مزیت e72 داشتن کیبورد و صدای بهترش از ویواز خواهد بود

ویواز پرو هم گوشی خوبیه
کیبوردش که کامله ولی دوربینش 5 هست
اما صبر کردن براش فکر نکنم خوب باشه
هرچند شما ثابقه صبر کردن طولانی را دارین ....
پس در این مورد خودتون تصمیم بگیرید
به نظر من ویواز پرو بهتر از e72 هست

اما اگر شما با کیبورد مجازی بتونید کار کنید ویواز بخرید بهتره
من خودم قبلا به کیبورد نیاز زیادی داشتم واسه همین x1 گرفتم
البته خودت هم شاهد بودی
اما الان نیاز کمتری به کیبورد دارم واسه همین میتونم با ویواز و کیبورد مجازیش کنار بیام
اما بازم بگم کیبورد مجازی هیچوقت نمیتونه جای کیبورد فیزیکی را بگیره
حتی اگه 5 اینچ باشه

sasan816
07-05-2010, 17:03
نظر من هم روی n86 هست
نسل ۳٫۵، دوربین ۸ مگاپیکسل، لنز Carl Zeiss عریض، فیلمبرداری با وضوح دی‌وی‌دی، ۸ گیگابایت حافظه داخلی، صفحه نمایش ۲٫۶ اینچی AMOLED با وضوح بالا و تفکیک ۱۶ میلیون رنگ، مسیر‌یاب جی‌پی‌اس، قطب‌نمای دیجیتالی، حسگر شتاب‌سنج جهت دوران خودکار صفحه، فرستنده رادیویی، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۳، شبکه بیسیم به همراه فناوری UPnP، خروجی تلویزیون، خروجی صدای استاندارد، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو، ...

merikh_merikh
09-05-2010, 19:47
دوستان واقعن موندم چه کنم....
مدتی با ان86 کار کردم واقعن گوشیه خوبی بود(سرعت خوبی داشت همچنین دوربین بسیار خوبی داشت.....)ولی کیبرد نداره و من نمتیونم با این موضوع کنار بیام.....

حالا بد جوری موندم که منتظره ویواز پرو بمونم یا برم یی72 بگیرم.
نظره شما چیه؟

sasan816
11-05-2010, 17:29
Sony Ericsson Vivaz pro بگیر اگر کیبرد خیلی برات مهمه با این مشخصات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DJ Fred
16-05-2010, 23:52
n86 واقعا گزینه خوبیه

پیشنهاد میشه

Arashdn
17-05-2010, 06:24
شما صبر کن ویواز پرو بیاد
اونو بگیر
از ایکس 2 هم منصرف نشو
مولتی مدیا خیلی خوبی داره
سیمبیان خیلی سیستم عامل خسته کننده ایه (نظر من)